Keresés

Részletes keresés

Ibobo Creative Commons License 2013.09.06 0 0 15287

Árthat a hideg az ízületi gyulladásnak, néhány esetet kivéve. Nekem a télen volt egy ronda achilles ín gyulladásom, injekciózta a doki és jegelni kellett. És az volt az érdekes, hogy jót is tett neki, mikor lejegeltem a bokámat. A nyáron kezelésre is jártam, fizikora, jelentősen javult, ősszel pedig megyek Hévízre. Tehát van akinek a jegelés, van akinek pedig a melegítés használ, attól függően, hogy milyen állapotban vannak az ízületek. Ha gyulladásban van éppen, akkor jó a jegelés, ha nincs olyan nagy gyulladásban, akkor a melegítés, nekem így magyarázta el az orvos. Vigyázni kell a melegvízzel is, mert attól pedig belobbanhat.

További szép, fájdalommentes napot!

Előzmény: mr.mzsa (15286)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.09.06 0 0 15286

Hideget izületi gyulladásra? Ez érdekes...

Eddig úgy tudtam a hideg kimondottan árt az izületi gyulladásnak, nem véletlenül kezelik thermal vizzel, és langyos iszappakolással.

De 3 hét múlva megyek vissza a reumára kontrollra, ha nem felejtem el addig, majd a doktornőt meg fogom kérdezni erről.

 

Előzmény: babboo (15285)
babboo Creative Commons License 2013.09.05 0 0 15285

Most olvastam, hogy hideg terápiával lehet gyógyítani a sömört. -110 fokon 3 percig jegelik a beteget. Ízületi gyulladásra is alkalmazzák. 7000Ft egy alkalom. Egy traumatológiai oldalon olvastam, aztán több helyen is találkoztam vele. Szerintem elég jól hangzik.

eukariota Creative Commons License 2013.09.04 0 0 15284

A halolajat (csukamáj olajat) már régóta használják a gyógyászatban a vitamin és az omega-3 zsírsav tartalma miatt, többek között az én Rp-mben  is szerepel..a modern orvostudomány szerin ezt külsőleg kell alkalmazni, régen a kisgyerekeket tömték kanál számra angolkór ellen..

Előzmény: divat9033 (15283)
divat9033 Creative Commons License 2013.09.04 0 0 15283

Sziasztok!

 

Én az Omega 3 Sunset kapszulát ajnálani tudom mindenkinek.

Finn kutatók 80  pikkelysömörös beteget 8 héten át naponta 3x2 halolajkapszulával  kezeltek. Közölük heten tünetmentessé váltak, tizenhárman pedig 75%-os  javulást könyvelhettek el!  

Egy kedves ismerősöm régóta küzd ezzel a betegséggel, a Sunset-nek köszönhetően jelentős javuláson ment át.

Beszerzésben tudok segiteni.

divat9033@indamail.hu

 

 

 

arankaparanka Creative Commons License 2013.09.02 0 0 15282

Szia! 

Ezen az oldalon:  http://www.docplanner.hu/borgyogyasz/gyor találsz jó bőrgyógyászt. Én is innen választottam. Van itt: bőrgyógyász győr, endokrinológus és még sokan mások. Az oldalon országosan lehet keresgélni lakhely szerint.

mr.mzsa Creative Commons License 2013.09.01 0 0 15281

Köszönöm válaszod.

Előzmény: mms2 (15280)
mms2 Creative Commons License 2013.08.31 0 0 15280

Már több mint 2 éve a Floren-t használom.

Előzmény: mr.mzsa (15279)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.08.31 0 0 15279

Melyiket használod? (Herbária, Floren, Ever*Youth, Logona, vagy más) Csak egy pár temék amit az első oldalon a google kiadott.

Egy próbát tennék én is, ártani biztosan nem fog. Köszönöm!

Előzmény: mms2 (15278)
mms2 Creative Commons License 2013.08.31 0 0 15278

Próbáld ki a csalán sampont, nekem hosszú ideje teljesen eltüntette a fejemről.

Előzmény: Poo92 (15272)
veradis Creative Commons License 2013.08.31 0 0 15277

Van egy gyógyászati ​​olaj PsoVitEx, hogy segített nekem: www.psovitex.com. Gyártó: Thai privát csoport Chemlab

eukariota Creative Commons License 2013.08.29 0 0 15276

Régóta ismerem a Trexan-t (ORION PHARMA)..HETI 1 szem (2,5 mg)-nál többet nem érdemet szedni, mert a hatása nem fokozódik, viszont kb. 6 hónapig érdemes szedni a heti 1 szemet..a szalicilsav és származékai, valamint a nemszteroid gyulladás csökkentők, képesek teljesen lerontani a hatását..eléggé fényérzékenyít, ez ugyan előnyös is lehet, de könnyen le lehet égni is..a reumatikus problémáka is egészen jól megszünteti ebben az adagolásban..

Előzmény: mr.mzsa (15275)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.08.28 0 0 15275

Amióta a Trexan-t szedem, azóta úgy érzem nincs szükségem a Dermovate oldatra. Kb. 4 hete nem is használom, és nem is érzem, hogy szükség lenne rá a fejbőrömön. Természetesen az előttem kérdezőnek nem ajánlom a Trexan-t, csak mint tapasztalatot írtam le.

László_Szeged Creative Commons License 2013.08.28 0 0 15274

Szia Poo92!

A pikkelysömör egyik "főbb" megjelenési helye épp a hajas fejbőr. Ha a krémek, kencék, egyéb varázsszerek nem segítenek, jelentkezz valamelyik bőrgyógyászati klinikán, és próbálkozz fényterápiával.

A példa kedvéért: a szegedi Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinikán nagy eredményességgel kezelik fényterápiával - szükség szerint UVA vagy UVB fénykezeléssel a hajas fejbőrön jelentkező pszoriázist. Ez egy "fényfésűvel" történik, a hajad nem károsodik, nem kell levágni, stb. A szegedi klinikán nem kell utaló sem, csak időpontot kell kérni a Psoriasis Ambulancián

Az elérhetőséget, és az országban működő összes kiemelt központ elérhetőségét megtalálod itt: http://psorinet.hu/index.php/hu/orsszágos-centrumok). 

Előzmény: Poo92 (15272)
B.GY Creative Commons License 2013.08.27 0 0 15273

Elosalicból nincs oldat amit a hajas fejbőrőn kell alkalmazni?Diprosalicból,Dermovatéból van olyan.Nekem eddig csak ezek voltak.Most kopasz vagyok,az jobban segít :)Gondolom lány vagy és ez nálad nem játszik,ha fiú vagy fésülködj Gilette-el :)

Előzmény: Poo92 (15272)
Poo92 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 15272

Sziasztok!

Nálam több mint 10 éve kezdődött ez a folyamat!
Eleinte egy kis seb volt a fejemen (haj között), ami nem múlt el!
Elmentünk bőrgyógyászhoz, aki azt állapította meg, hogy gomba!
Ezzel a tudattal, próbáltuk kezelni sebet, ami az idők során elterjedt!
A kezelések után a betegség nem múlt el, igaz kicsit más állapota lett!
a nedvedzése elmúlt, de lehet, hogy mivel, mert régen történt máshogy emlékszem rá!
Szóval vagy gombás fetőzés válotta ki vagy férekezelték, és mindvégig pikkelysömöröm volt!
Mára az egész fejem pikkelysömörös, "szerencsére" csak a hajam alatt volt eddig,

de ott már alig van olyan hely, ahol egészéges lenne a bőr!
Már a hajam tövénél is megjelent, ami kicsit más jellegű, mert vékonyabb!
Elég sok szert, krémet, bogyót kipróbáltunk, de szinte semmi sem segített!
A nem hajas bőr felületen használtam Elosalicot és csak ez tudta eltüntetni a betegséget,
még ha csak tüneti kezelés és csak idéglenesen, ezért mindig kennem kell, de ez legalább segít,
és nem néz ki mindenki az utcán, és nem sugdonak mögöttem hogy biztos leégett!
Legnagyobb probléma a rettentő mennyiségű korpa amivel semmit nem tudok kezdeni,
és hogy a hajas felületen nem tudom kezelni Elosalic-os krémmel, és oda kéne valami folyadék, olaj!

A Kérdésem annyi lenne, hogy tudnának-e ajánlani valami Elosalic-hoz hasonló folyadékot, olajat, jó lenne alkoholmenteset, mert az kiszárítja az amúgy is rettentően korpás fejemet? Soha nem voltam korpás hálát adtam az égnek hogy nem vagyok, és mióta elterjedt ez a fejemen azóta nagyon!

A Segítségüket előre is köszönöm!

Egy beteg!

ötfelezős Creative Commons License 2013.08.27 0 0 15271

Ugye ezt írtad:

Nyilván nem akarok a te szellemi színvonaladra lesüllyedni, ezért inkább igyekszem a veled való kontaktust  elkerülni

Akkor kerülj.

Előzmény: eukariota (15270)
eukariota Creative Commons License 2013.08.27 0 0 15270

Ha nehézlégzésük van, bizonyára megkönnyebbülnek..

Előzmény: ötfelezős (15267)
eukariota Creative Commons License 2013.08.27 0 0 15269

A cián légzési problémákaqt okoz: először "csak" nehéz légzést, később légzésbénulást..olvastam egy korábbi keltezésű könyvben, h a légzési problémákra homeopathiás gyógyi szerint kálium cianidot kell alkalmazni. Ez nem vicc, kívánságra előkeresem ezt a könyvet, és belinkelem az adatait..nekem másolatban van meg, az eredeti Debrecenben, az Orvostudományi Egyetem könyvtárában megtalálható (onnan másoltam)..tehát az általam közöltek ellenőrízhetők..

babboo Creative Commons License 2013.08.26 0 0 15268

Ez az! erre nem lehet mondani, hogy hit kérdés.:-)

Előzmény: ötfelezős (15267)
ötfelezős Creative Commons License 2013.08.26 0 0 15267

Az a fura, hogy lovaknak is használ. :)

Előzmény: babboo (15262)
babboo Creative Commons License 2013.08.26 0 0 15266

És ez így van...

Előzmény: Ficzek Úr (15265)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.08.26 0 0 15265

Egy volt kolléganőm egy műtéti beavatkozás után lett sömörös de olyan szinten belobbant,hogy a sebészetről a bőrgyógyászatra került.Rajta semmilyen kenőcs,csodaszer nem segített,hanem az a szteroidos gyógyszer amit itt a fórumon ezerszer elátkoztak a mellékhatások miatt.Rajta semmilyen mellékhatás nem jött ki,nem is értette hogy én miért nem vállaltam be.3 hónapig szedte,de a hatás már az első héten jelentkezett rajta.Igaz anyagilag megroppant,állítása szerint a 3 havi gyógyszer több mint 30 ropiba került. 3 éve teljesen tünetmentes. Van akinek a homeo segít,van aki a csodakenőcsökben bízik,és van akin a gyógyszer segít.Nem vagyunk egyformák,és nem mindenkinél ugyan az a kiváltó ok. Az is biztos hogy ennyi sömörös emberrel nem találkoztam mint az utóbbi években,a betegségről meg kb 10 éve hallottam először amikor én is meg lettem tisztelve vele.Ennyi idő után már komoly javulásban nem bízok,a tapasztalataim szerint a külső körülményeken sok múlik,azokat meg kevésbé tudom irányítani.Meggyógyítani meg a fekete föld fogja.És ahogy elnézem ezt a fórumot,nem én vagyok az egyetlen.

mms2 Creative Commons License 2013.08.25 0 0 15264

Mint volt gyógyszergyári dolgozó nem is mondhat mást, a gazdáinak tett igérete miatt, meg azért mert ezt tanították neki!!

 

Előzmény: babboo (15262)
eukariota Creative Commons License 2013.08.25 0 0 15263

Nem sértésnek szántam azt a kijelentésemet, h "ma már csak a laikusok hisznek benne"..ez egy vélemény, és természetesen ezek különbözőek, mint a pofonok..a sulphur (kén) a gyógyítás őskorától kezdődően meghatározó szerepet játszanak a bőrgyógyászatban, én is előszeretettel alkalmaztam anno.. :)

 

Előzmény: babboo (15262)
babboo Creative Commons License 2013.08.25 0 0 15262

Erről alaposan különböznek a vélemények. Rám semilyen hatással nincsenek a homeo szerek. A férjemnek viszont minden baját ezzel gyógyítom, neki hat. A háziorvost nem lehet laikusnak mondani, sőt, annakidején, mikor a lányom gyerek volt, a gyerekorvos is homeopata volt a rendes rendelőben. Sose kapott antibiotikumot, mégis mindenből kigyógyította. Itt a fórumon is többen szedik a sulfurt. Többeknek hat is és én nem gondolom, hogy pusztán a hit miatt. Én hiszek benne, mégse jó nekem. Igazából utálom az orvosokat, a gyógyszertárakat és gyárakat. Annyi szarral tömnének tele. Semmiféle gyógyszert nem szedek be, csak vitamint és néha fájdalomcsillapítót fejfájásra. De, ha lehet, helyette inkább a fejemre teszek egy zacskó fagyasztott zöldbabot. Attól is elmúlik. A homeopátiás szerek legalább nem mérgezőek. Én is tudom, hogy készülnek, olvastam sokat erről. Igen, elég hihetetlen a dolog. Mégis sok-sok emberen segítettek már ezek a hihetetlen szerek.

Előzmény: eukariota (15261)
eukariota Creative Commons License 2013.08.25 0 0 15261

http://hu.wikipedia.org/wiki/Homeop%C3%A1tia

 

A Sulfur homeopathia-s szer..azt hiszem, h ez mindent megmagyaráz..ez a cucc annál "erősebb", minél inkább nincs benne semmi..a homeopathia egy régen keletkezett gyógymód ("hasonló a hasonlóval"), ma már csak a laikusok hisznek benne, ha nagyon hisznek, akkor még talán segíthet is..a hit nagy erő..

Előzmény: babboo (15260)
babboo Creative Commons License 2013.08.25 0 0 15260

Ja, még annyi. Nekem semmiféle alternatív dolog nem vált be. Amit el lehet képzelni, mindent kipróbálam már. Hiába mondják pl. a levendulára, teafaolajra, meg minden másra, hogy jó pikkelysömörre. Nem jó. Kevés. Nulla. Igazából ti se nagyon tudtok beszámolni másról, mert akkor nem lenne ez a fórum. A Sulfur még esetleg bejön néhányunknak. December vége óta szedem a sulfurt megállás nélkül. Nem veszek észre semmi változást. Bár most még tart a nyári kegyelmi állapot, de látom, hogy ott vannak, várnak, hogy mikor jöjjenek elő.

babboo Creative Commons License 2013.08.25 0 0 15259

Már sokszor leírtam, de leírom megint a saját, 30 éves tapasztalatom a szteroidokkal kapcsolatban. Ha folyamatosan kentem magam minden nap, akkor egyáltalán nem hatott egy rövid idő után. Ha havonta 4-5 napig kentem csak és lefóliáztam, akkor teljesen el tudtam tüntetni. Ezzel a módszerrel, mire nyár lett, nem volt rajtam semmi folt. Nyáron a sok napsütés hatására egyáltalán nem kellett használnom semmit. Néha-néha egyszer-egyszer jött csak ki pötty. Azt bekentem és kész. Ősszel kezdődik minden elölről. Viszont nem vékonyodott el a bőröm, nem lett striás, nem lettem rezisztens a szterora.

eukariota Creative Commons License 2013.08.25 0 0 15258

Ficzek Úr!

 

A kenőcsöd tehet róla! EZ EGY ERŐS SZTEROIDOS KÉSZÍTMÉNY, minden előnyével és átkával együtt..

 

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/closanasol_kenocs/15799

A Closanasol kenőcs egy helyi kezelésben alkalmazott szintetikus glükokortikoszteroid, melynek erőteljes gyulladáscsökkentő, viszketéscsillapító, allergia elleni és érösszehúzó hatása van.
A Closanasol a glükokortikoszteroid kezelésre reagáló bőrgyulladások kezelésére akkor alkalmazandó, amikor enyhébb hatású glükokortikoszteroidok (szteroid típusú gyulladáscsökkentő) alkalmazása nem hatékony.

A készítmény nem alkalmazható megszakítás nélkül 2 hétnél tovább.

Előzmény: Ficzek Úr (15253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!