Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

igazi hős Creative Commons License 2001.05.16 0 0 9
Szerintem mostanában inkább Ladás, Mercedeses a topik, ahol sok szó esik a CX-ekről, néhány a BX-ekről, és néha meg mernek szólalni az elnyomott kisautósok is :-)))
Előzmény: tcaoe (5)
CXmaniac Creative Commons License 2001.05.15 0 0 8
T2 nyers hozzászólása után egy kicsit enyhébben:
Ne félj nem sok Peugeotossal találkozol a PSA topicon. A Citroën-esek általában hűségesebbek.
Egyébbként a CX-es elnyomáson lehet enyhíteni, de hát mit van mit tenni mi mindig Citroën-esek maradunk és, ha szembejön egy másik CX annak villogtatunk. Ez két Xsara-s esetében, ha nem ismerősök nem történik meg. Tehát mi jobban összetartunk. Persze szívesen látunk más Citroën tulajokat is. Lásd sok BX-es van, van kacsás, szokott XM-es is lenni és Xantiás, meg Xsarás, meg ... C5 tulaj még nincs köztünk.
Mellesleg Pásztor Tomi is minket olvas, sok más Citroën fejessel együtt.
Tehát szerintem nyugodtan gyertek át hozzánk.
Üdv: Maniac
tcaoe Creative Commons License 2001.05.15 0 0 7
Ennek ellenere maris itt vagyunk ketten:)))
turbo2 Creative Commons License 2001.05.15 0 0 6
N.feró

Már megbocsáss de ez az én is vagyok ollyan fasza gyerek, meg minek összeülni a többiekkel ez egy baromi nagy FASZSÁG. A két típus közös dolgaiból adódik, hogy sok dologban tudunk egymásnak segíteni, ha neked ez nem kell akkor maradj de onnan nem nagyon jön át senki . Már csak azért se mert mi Citroënesek hűséges típus vagyunk. Ezzel együtt minden találkozó ötletet üdvözlünk.

Előzmény: N.fero (4)
tcaoe Creative Commons License 2001.05.15 0 0 5
Az a topic is foleg Citroenbol all, es hat kicsit hosszabb is, mint ez. De ott CX-es elnyomas uralkodik:))
Előzmény: N.fero (4)
N.fero Creative Commons License 2001.05.15 0 0 4
Nem értek egyet veletek!
Ha citroënről van szó, akkor az citroën, nem peugeot. Ha van már külön, akkor miért mennénk át másikba, inkább csaljuk át mi az ottlévő citroëneseket ide! Nem gondoljátok? Szerintem közülünk is biztosan akad olyan, aki meg tudja szervezni a találkozót.Pl.: Tolna megye Szakály, Citroën-Apáti Kft. évek óta szervezi minden nyáron a környékbeli citroëneseknek a találkozóját. Bucsuval, neves művészek fellépésével. Mit szóltók ehhez? üdv N.fero
Előzmény: Norboi (3)
Norboi Creative Commons License 2001.05.14 0 0 3
Szia CxManiac!

Köszi a tippet, próbálom átirányítani ide az embereket, és akkor majd szervezzük a dolgot együtt, de mivel én kecskeméti vagyok így valaki Budapestinek kellene elindítani a dolgot, mert szerintem többen vagytok Bp.-ről mint mi vidékről, azért ha lehet akkor írjatok már ide is a találkozót illetően, mivel ide irányítom át az embereket, és már a www.citroen.hu-n jelentkeztek több mint tizen.

Köszi

Üdv: Norboi

CXmaniac Creative Commons License 2001.05.14 0 0 2
Szia Norboi!

Citroënes találkozó szerveződik a PSA-Citroën-Peugeot topicon is. Ott lehet több jelentkező lesz. Csatlakozzatok ti is!

Üdv CXmaniac.

Előzmény: Norboi (-)
N.fero Creative Commons License 2001.05.14 0 0 1
Oké Fiuk! Olvastam a citroën honlapon, hogy itt találkozunk, aki részt venne egy citroën találkozón! Hát itt vagyok én is, megyek. Olyan helyen és időben kellene megszervezni, ahol sok márkatárs meg tud jelenni. Remélem valaki felkarolja és létrejön! Én figyelek és megyek, csak ennyit tudok tenni elfoglaltságom miatt!Üdv N.fero
cituning Creative Commons License 2001.05.11 0 0 0
Hi Norboi!

Fasza az 5let, szeretném úgy is bemutatni az állat Xsarámat. Bármikor, bárhol, én ott leszek.

Gyerünk citroenesek, egyre többen!!!!!!!

Norboi Creative Commons License 2001.05.11 0 0 topiknyitó
Üdv!

Ez itt a www.citroen.hu Fórumának folytatása, amiben elkezdtük szervezni a találkozót.
Aki Citroenes találkozóra szeretne jönni azt szívesen látjuk!

Norboi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!