Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 2004.12.14 0 0 423

ОК, nyitottam egy külön fórumot, hamarosan átpakolom az Érdiek klubja topikot, aztán majd írjátok meg a többinek a pontos címét (URL), akkor majd apránként azokat is átrámoljuk, de újakat is nyithattok a fórumtokban.

 

Söröt az érdiek egészségére!

Blackslac Creative Commons License 2004.12.14 0 0 422
Herr Wagner!

Bitte ...

1. Nyíljék. Éljen és virágozzák. Nyíltan. Igen, az érdiek számára nyissunk önálló fórumot, mert annyira sok topik van Érddel kapcsolatban, hogy azokat célszerű egy helyre pakolni. De mi, érdiek kifejezetten nem klubszerűen akarunk a továbbiakban társalogni. A "klubfórum" ebben az értelemben "zárt" jellegű, csak a regisztrált klubtagok írhatnak bele, de mindenki más csak olvashatja.

2. Az első változatát akarjuk az önáló fórumnak (a nyiltat), ahol egyszerűen megnyitás után csak átrámoljuk az általaunk megjelölt topikokat és annyi. Később pedig bárki nyithat benne további topikokat és szintén annyi, lehet inni a Söröt és olvasgatni, írkálni.


:-)

Herzliche Wilkommen!

Slaci

Előzmény: Wágner úr (416)
Árpi Creative Commons License 2004.12.14 0 0 421
Ja, és hogy hány topik, az nem tudom, mennyit számít, de azt tudom, hogy Sopronnak 40 topikban van 2159 hozzászólása, nekün kÉrdieknek egy topikban 12672, ami majdnem hatszorosa az övéknek. Ezzel persze nem az ő érdemeiket akarnám kisebíteni, csak jelezni, hoyg egy topikban is lehet akkor élet, ami megérdemel egy kis bizalmat, hogy a "Regionális közösségek" alól külön kis fórumunk legyen, amit mi továbbra is nyíltan szeretnénk működtetni, mert az eddig is bevált. Meg mert mi olyan rohadtul liberálisok is vagyunk itt egymás közt.:o))
Árpi Creative Commons License 2004.12.14 0 0 420
Hát szervusz öreg Sztrovacsek!
Nekünk csak azért nincs húsz-száz topikunk Érdről, mert eddig úgy gondoltuk, hogy egy helyen beszélünk meg mindent. De az utóbbi időben annyi operista jár már oda, hogy előbb-utóbb hangzavarba fullad a stüszi vadász áriája a makkfilkó c. operából, de szeretnénk, ha mégis egy cím alatt lenne minden összefogva, tudod, mint ahogy a felügyelő úr is egybecsomózva vitt minket, hogy el ne tévedjünk kijózanodás előtt!
Szóval kéne az a különbejáratú lakosztály ott a lépcsőtől jobbra a sárga fal mellett! :o))
Előzmény: Wágner úr (416)
mézontófű Creative Commons License 2004.12.14 0 0 419

Én is csatlakozom nikonaprofihoz.  Nagy szükség volna rá!

Köszönet előre is, látjátok minő bizalom van bennem?

nikonaprofi Creative Commons License 2004.12.14 0 0 418
olyasmit szeretnénk, mint pl. Sopron, vagy a Balaton...Érd és környéke címmel. Aztán a topicokat majd kialakítjuk benne.
Előzmény: Wágner úr (416)
kígyószisz Creative Commons License 2004.12.14 0 0 417

Én is csatlakozom :-))) Nagyon pörgős, népszerű, sok-sok témakörrel foglalkozó topikunk van "Érdiek klubja" címmel. Mivel ez egy fejlődőben lévő város, sok a megbeszélnivaló, s reméljük,  további topiktársak is csatlakoznak hozzánk, ahogy a dolgok haladnak előre. ÖNÁLLÓ, NYÍLT FÓRUMOT KÉRÜNK ÉRDNEK!

Köszi:-)))

(PS: jó sokan fognak átjönni itt "írásban" szavazni, szükség van erre?)

Wágner úr Creative Commons License 2004.12.14 0 0 416

Na, kérem szépen, pontosítsuk csak a fogalmakat.

 

1. Vannak "fórumcsoportok" és vannak "fórumok". a fórumcsoportból további (al)fórumcsoportok, vagy (vagylagosan!!!) fórumok, a fórumból pedig csak topikok nyilnak.

 

2. Az érdiek számára akkor nyithatunk önálló fórumot, ha annyira sok topik van Érddel kapcsolatban, hogy azokat célszerű egy helyre pakolni, illetve az érdiek kifejezetten klubszerűen akarnak a továbbiakban társalogni. A "klubfórum" ebben az értelemben "zárt" jellegű, csak a regisztrált klubtagok írhatnak bele, de mindenki más csak olvashatja.

 

3. Ha az első változatát akarjátok az önáló fórumnak (a nyiltat), akkor az egyszerű, mert megnyitás után csak át kell rámolni az általatok megjelölt topikokat és annyi. Később pedig bárki nyithat benne további topikokat és szintén annyi, lehet inni a Söröt és olvasgatni, írkálni.

 

4. Ha a második változatot (Érdiek Klubfórumát) akarjátok, akkor:

- kell egy induló nicknévsor, akiknek majd beállítjuk a megnyitott klubfórumba az írási jogosultságait,

- miután a klubtagság összejött, meg kell választani a klub grémiumát, amelyik a továbbiakban kidolgotta a klub szabályzatát, a klubtagok felvételi/kizárási rendjét, valamint a saját működési rendjét, amit a tagság elfogad,

- a továbbiakban a klub grémiuma dönt a klubot érintő dolgokról, de első sorban mindig megválaszolja az egyetlen fontos kérdést. "klubtag-e valaki, vagy nem".

 

Mintának mostanában a Technika fórumcsoport - Klubfórumok-Technika - Fotósok klubját szoktam felhozni, megalakultak, választottak grémiumot (a Moderáció - Technika fórumban van a zárt "tanácsterem" és a nyilt "kidooboltatik" (közlemények) topikjuk), a klubban nincs moderáció, pontosabban csak technikai jellegű és a moderátorok mindig a grémium döntése alapján intézkednek.

 

Ennek megfelelően előbb azt tisztázzátok egymás között, hogy melyik változatot akarjátok, aztán küldjetek nekem egy emilt, vagy írjátok be ide, hogy miként döntöttetek (nem egy-egy személy véleménye, hanem valóban a kisközösség döntése az érdekes).

 

Egészség!

Előzmény: T9 (415)
T9 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 415

Wágner Úr!

 

Én is csatlakozom az indíványhoz!

Előzmény: Törölt nick (412)
n0ri Creative Commons License 2004.12.14 0 0 414

Én is csatlakoznék nikonaprofi indítványához, jó lenne egy nyílt érdi fórum.

Előzmény: nikonaprofi (413)
nikonaprofi Creative Commons License 2004.12.14 0 0 413
Természetesen, Kedves Moderátor, nyílt fórumot szeretnénk. :-)
Előzmény: Törölt nick (412)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.14 0 0 412

Kedves Moderátor!

Már kialakult társaságunk van az érdi topicban, nem most kezdődne a tagok gyüjtögetése, ezért nem csak jó lenne az az önálló fórum, amit Nikon kért, haenm az Általad vázolt kritériumnak meg is felelünk!

Valószínűleg a nyílt formát támogatnánk, de Nikon, mint szószólónk, rövid közvéleénykutatás után majd pontosít ;o)))

Köszi,

drobek

Előzmény: biii (411)
biii Creative Commons License 2004.12.14 0 0 411

Kedves Moderátor!

 

szeretnénk ha az érdiek klubbja önálló fórum lenne!

 

sokan olvassuk, használjuk és olyan ez nekünk, érdieknek, mint egy faliújság..

segitünk egymásnak bármilyen témakörben és közösen küzdünk  Érd "dolgaiért"

 

És ez egy nagyon nagy témakör, nagyon sok lakossal akik egyre többen és többen néznek fel ide, hogy informálódjanak.

 

Köszönjük előre is

L4U58U8 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 407
Megy az nick nélkül is. :-)
Előzmény: Törölt nick (403)
Thernitibi Creative Commons License 2004.12.13 0 0 406
Na így a normális.
Elég volt a mocskolódásból, patkányozásból, a hazudozásból.
Ezentúl meg le van sz@rva, elérte, hogy saját farkára űljön. Motyoghat magában.
Előzmény: Törölt nick (403)
vizinikk Creative Commons License 2004.12.13 0 0 405

és aztán Mijo olvasási jogát is megvonni a fórum egyéb  részeiben.

végleg kitörne a "fórumbéke"

Előzmény: Törölt nick (403)
Cooperálok Creative Commons License 2004.12.13 0 0 404

Azt hiszem innentől kávézni fogunk:-))))

 

Egyszerű halandónak már nincs betekintése az MBK-ba.

Hogy fogja kibírni hogy rajta kívül csak kevesen olvashatják ? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (403)
Cooperálok Creative Commons License 2004.12.13 0 0 402

Szerintem a legegyszerűbb és kézenfoghatóbb megoldás a nagy "B" kicsire cserélése. Így legalább "két legyet lehetne egy csapásra" ugyanis egy: kimaradna a város neve a címből, kettő: ha a tartalmát nézzük akkor  egyértelmű hogy zömében bírálatok hangzanak ott el MM részéről.

Szerintem szavazzuk meg:-)))

Előzmény: Cheese (399)
nikonaprofi Creative Commons License 2004.12.13 0 0 401
Akkor ebben a topicban kérjük felhasználónként az önálló fórumot? Esetleg a sajátunkban?
Előzmény: Wágner úr (388)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.12.12 0 0 400

"Mijo Baja Klubja
Zárt klub Mijo vendégei számára, Bajával és a Bajai Régióval kapcsolatos kérdések megbeszélésére"

 

Mijo nem Baja. Bocs!

Előzmény: Cheese (399)
Cheese Creative Commons License 2004.12.12 0 0 399

"Mijo Baja Klubja
Zárt klub Mijo vendégei számára, Bajával és a Bajai Régióval kapcsolatos kérdések megbeszélésére"

Szerintem ott van. Szerintem. És a gumicsirkém szerint is.

Előzmény: lemi (398)
lemi Creative Commons License 2004.12.12 0 0 398

Úgy látszik ma szóf...som van, de megint muszály hogy véleméynt nyilvánitsak!

 

Én már annak örülök, hogy a neve oda került és alá meg a saláta, mert így mindenki tudja hgoy ez csak egy ember és pár társa, nem pedig a város véleménye, topikja.

Amit még a teljesség kedvéért oda írtam volna, hogy "zárt".

 

Üdv!

lemi

mamicska Creative Commons License 2004.12.12 0 0 397
a pálpusztai a legfinomabb sajt,bár a kvárgli sem utolsó...

a népszavazás vicc volt,ennyire csak ritkán vagyok hülye.:-)

ha igen,majd szólok:-)
mam.

akkor te modera vagy,egy élő modera!!!!Itt a régióban???

Angyal szállt le Babilonra!!!
Előzmény: Cheese (396)
Cheese Creative Commons License 2004.12.12 0 0 396

Én itt és most teljesen sajt vagyok (bár valószínűsítem, hogy szerinted a pálpusztai kategóriából de ez teljesen belefér).

 

A fórum/topic/stb. nevekről természetesen lehet népszavazást kiírni, Névügyi Bíráló Bizottságot létrehozni, stb. hiszen miért ne lehetne? Attól hogy valaminek nincs értelme még lehetséges.

Előzmény: mamicska (395)
mamicska Creative Commons License 2004.12.12 0 0 395
Te egy modera vagy??

példád nem jó.
rendezzünk népszavazást.
Ki akarja,hogy Baja város nevével legyen fémjelezve MM.topikja?

Életem,ne izélj már,mert rosszak az érveid.
Mi lett okafogyottá?
Eltünt a város neve az említett topik címéből?
Nem.Majd akkor beszélhetsz okafogyottságról.

jaj és azt imádom ,amikor nem azt szúrják le,aki a padlóra szarik,hanem aki véletlenül belelép!!!JÓ!

ne tessék az okot az okozattal összekeverni,sem a következményekkel.

mamics a generátor.
Előzmény: Cheese (394)
Cheese Creative Commons License 2004.12.12 0 0 394

Természetesen tudom hogy nem te hoztad létre, most azonban pl. te gerjeszted, ugyanis szvsz így korrekt a megnevezés. 

Például ha én létre akarnám hozni a "Cheese Washington klubját" akkor sem engedély sem hozzájárulás sem bármi más nem kell sem attól aki Washingtonban lakik, sem Washington polgármesterétől sem pedig az USA mindenkori elnökétől. Maximum ha előbbieknek nem tetszene, akkor nem írnának bele. Úgyhogy innen nézve csak a kavarás megy tovább, változatlan intenzitással bár okafogyottan.

Előzmény: mamicska (392)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.12.12 0 0 393

Őrület? Tudod, drága Cheese, hogy őrültnek mindig az látszik, aki a rács túloldalán van, mindegy, hogy te hol állsz. Kedves jó Cheese, a ketrec ajtaján még mindig ott van nagybetűvel, hogy Baja. Ez az őrület, nem más. Mibe kerülne azt a nagy betűt kicsire cserélni?

 

Olvasom a 86-osra szűkült listát. Fogynak, fogynak szépen az "embernickek". Ez a lista még mindig tartalmaz vagy nyolcvan olyat, akik a büdös életben nem fognak oda beírni, mert annál sokkal-sokkal intelligensebbek és van önbecsülésük, de az már nem az én problémám.

Előzmény: Cheese (391)
mamicska Creative Commons License 2004.12.11 0 0 392
miért?
ki vagy?

az őrületet nem én hoztam létre,nem én gerjesztettem és nem én csináltam úgy,hogy a tiszta helyzet helyett újból egy nagy katyvasz keletkezett.

Ez csak egy nagy szarkavarás volt,amire már az elején megesküdtem volna.


Életem,ne szólj rám,akárki vagy,jó?
Moderálj ki,ha moderátor vagy,nem fogok átkokat szórni Rád...

szivesen.
Előzmény: Cheese (391)
Cheese Creative Commons License 2004.12.11 0 0 391
Jó lenne, ha már abbafejeznétek az őrületet. Kösz.
Előzmény: mamicska (390)
mamicska Creative Commons License 2004.12.11 0 0 390
szeretném tudni,hogy mi az Mijó Bajai Klubbja?

Hogy kerül abba a város neve??

mamicska Budapest Klubbja?Miféle baromság ez?
Városnevekkel már ne tessék dobálódzni!
ez nem macskaklub!!!
ki találta ki ezt a bődületes baromságot???
Amennyiben így marad,kérem a topik bezárását!!!Erre nincs példa az Indexen!!!
Visszaélés a város nevével!Egyetlen magánszemély sem sajátíthatja ki a város nevét!!!
Átgondolta ezt valaki,akinek kellett volna,vagy megint ráhagytátok a kiskirályotokra a baromságait?Mekkora ember!!!:-)))Nyaltok neki,kis szolgalelkűek!Rendeztetek egy műbalhét,állítom vele egyetértésben.Szégyen!!!

Kérem,hogy az olvasás lehetőségét is zárjátok ki!!Ez így lenne tisztességes akkor,ha a város nevét már egy arra érdemtelen személy bitorolja.
Ő a városért semmit,de még annál is kevesebbet tett!!!
Az Indexnél elért érdemeit kéretik máshogy elismerni,ne azzal,hogy megjutalmazzátok a város nevével!!!

mamics.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!