Keresés

Részletes keresés

dicky18,5 Creative Commons License 2009.07.31 0 0 2425


na szóval nekem szivárgott a bathmate. és nem a szelep hanem a pumpa oldala ott ahol a sárga pötty van. Bekentem pillanatragasztóval, eltömítettem, most már jól működik szerencsére. De hogy mi a szartól lett rajta repedés? Ennyit nem bír?Remélem már nem fogom sokáig használni. A hossz 18,7cm vastagodás nem nagyon látszik. De még gyúrok rá. Na remélem senkinek nem lesz hasonló gondja!
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.31 0 0 2424
Vagy is neked:) Huuu ez bonyolult volt:) Étrendkigbe segítek: special66 citromail hu
Előzmény: Elvetemült20 "Patikus" (2423)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.31 0 0 2423
Jajj bocs. igen neki: tuzgolyo303060


tuzgolyo303060 Creative Commons License 2009.07.31 0 0 2422
Szerintem nekem akartad címezni:D Mail: tuzgolyo40@citromail.hu msn is.
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.31 0 0 2421
travolta23: Figyi a magna rx-től se fog nagyobb lenni hidd el....
Csak ideiglenes értágító hatása van meg van benne pici vér hígító és valami anyag ami segít abba hogy jobb legyen a szelep az ember farkába ezalatt azt értem hogy megduzzad az a rész ami a vissza-áramló vért engedné vissza....
Valóban növekedne a pénisz ha pl. 3 hónapig folyamatosan állna..
De a tabitól csak ideiglenes hatás van és az is szerintem kb fél centi hangsúlyozom: szerintem... Az én technikám az az hogy túlterhelem sajnos....
Ha akarsz kipróbálhatsz te is valamit úgy is keresni akartam egy teszt alanyt:)
Csinálsz már valami nővesztő gyakorlatokat?
Ha nem az lenne a jó....
Ez szerintem a leggyorsabb módszer:
Bemelegíted pl. kád felállsz kis terpesz megragadod a tövét megszorítód
mint állat! és amíg csak bírod húzod kifele kb. 10mp.
Ha felállna vagy ilyesmi akkor vissza ülsz a kádba...
Ezt megcsinálod 50szer... Ha még az 50. előtt piros pöttyök jelenek meg a farkad végén akár a makkon akár a bőrön akkor abba hagyod és aznapra meg is vagy....
NAGYON fontos hogy mérd meg mielőtt elkezded 20nap múlva 1cm SZERINTEM nagyobb lesz.... Jah a táplálék kiegészítés nagyon fontos!! Ha akarod abba segítek privát emailba mert itt nem akarok reklámot.....
Előzmény: travolta23 (2419)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.31 0 0 2420
Kösz a biztatást tristen...
Ma is nyomtam mint majdnem minden nap.... Fáj is mint barom....
Azért nagyon sok a heti 5-6 kőkemény edzés...
Már elhasználtam egy raklap körömvirág krémet:)
Előzmény: tristen (2417)
travolta23 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 2419
Valakinek valami újabb tapasztalata, eredménye Bathmate-el kapcsolatban?????
Én már lassan 5 hónapja nyomatom de a hossz nem nő kicsit petyhüdten jobban lóg, minimális vastagodást észre vettem. Nem tudom mi a maradandó belőle, elszineződni nem szineződik a broki 2-3 nap és visszanyeri eredeti színét. Mondjuk kenem köröm virág krémmel.
tuzgolyo303060 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 2418
Inkább máshogy kérdezem. Van-e valakinek ezzel a magna rx-el vmi tapasztalata. Mert erre tényleg nem kapott választ az aki anno kérdezte. Az a válasz is amit küldtél (köszi) de az a én kérdésemre nem válasz mert ő inkább a potencia ill. vérkeringés javító tabletákról ír nem a magna rx-ről akik viszont tényleg maradandó méretnővekedést, látványos növekedést ígérnek. Na! Ez igaz lehet? Működött valakinek már? Mert csak egy jobb erekciótól azéer nem fog 2cm nőni ill. 1 vastagodni egy pénisz de ennél nagyobbat ígér a magna rx. Adatot ne kérdezzetek de elég jókat írnak. Remélem így már kaphatok választ:D
tristen Creative Commons License 2009.07.30 0 0 2417
Szia Elvetemült!


Nem adhatod fel! :D

De ha mégis, akkor rajta hát! :)

Sok sikert!

hali :)
Előzmény: Elvetemült20 "Patikus" (2415)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.29 0 0 2416
(2357-es hozzászólás) stb...
Előzmény: tuzgolyo303060 (2413)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.29 0 0 2415
Én már néha besokalok... Nagyon sokat nyomom a pumpát a kézit meg mindent...
Most már 18-nál tartok de a méret nem fix még kb 1hónap mire le tudom fixálni a 18-ast... tudom mer a 17.5-es is kb annyi idő volt hogy megmaradt úgy hogy ha bármikor mérem annyi... Most 10mérésből 5-6szor tudok 18ast mérni....
Borzalmasan elegem van.... A csajom nem tudja stb... Pedig kiakartam tartani egy évig de asszem a 3cm-res növekedésel lehet befogom érni....
Most is majd leszakad a bréé... a Betmen úgy tudom max 8-as vákumot csinál
nekem most volt fent a pumpám 8-as vákumal 20-percet aztán 17-essel 15percet... majd beszartam! utána 30perc kézi gyakorlat.... stb... Fasz kivan....
Jah kicsit belemerültem a siránkozásba bocsi :)
Pumpamania Creative Commons License 2009.07.29 0 0 2414
Nézd meg jobban, menni fog!
Előzmény: tuzgolyo303060 (2413)
tuzgolyo303060 Creative Commons License 2009.07.29 0 0 2413
Egy olyat találtam még régről itt aki ugyanúgy megkérdezte mint én de választ ő sem kapott!
Pumpamania Creative Commons License 2009.07.28 0 0 2412
Naná, hogy senki se válaszol mert ez már téma volt itt, de te lusta vagy visszakeresni.

Egyedül a jótét lelkekre alapozhatsz, hogy kikeresik helyetted és bemásolják ide. De, hogy te ezt miért várod el másoktól az rejtély.
Előzmény: tuzgolyo303060 (2411)
tuzgolyo303060 Creative Commons License 2009.07.28 0 0 2411
Nekem senki nem válaszol? X ezer forintot azért feleslegesen nem dobnék ki erre a cuccra ha nem jó. De nem tudom merjek hinni az eladónak?
tristen Creative Commons License 2009.07.28 0 0 2410
Sziasztok!

Ez nem tudom, reklámnak minősül -e, de én is kaptam e-mailben...................

http://penis.sms-net.info/

Sok sikert a nyújtáshoz, a faroknöveléshez. Önbizalomnövelő az biztos, hogy ha nagyobb a farka az embernek. Bár én még mindig kitartok azon véleményem mellett is, hogy ha jó a nyelve az embernek és jó az előjáték, azért nem kell annyira nagy farok a szeretkezéshez,

csáó :)
dicky18,5 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 2409
Köszi Pumpamánia!

Próbálkozom! De tényleg lófasz egy szerkezet, eddig használt, de még kéne edzenem a brét, ezért remélem megjavul! Majd jelentem ha összejött.Amíg szar addig nyújtok.
Előzmény: Pumpamania (2408)
Pumpamania Creative Commons License 2009.07.27 0 0 2408
Először is nézd meg hol ereszt a készülék. Próbáld ki hogy a szádhoz rakod a szelepet és szívd először meg. Jönni fog a levegő és ez normális. Ez után fújd meg erősen és ha tökéletesen zár nem fogod tudni fújni, ha hallod hogy valami levegő átfér akkor ereszt a szeleped.

Ha a szeleped ereszt szed szét, egy nagyon egyszerű konstrukció (ennyi pénzért mondhatni lófasz amit beleraktak) és azt próbáld birizgálni. Csak szedd ki rakd vissza újra forgasd ilyesmi. Nekem ezzel a módszerrel sikerült egy eresztő pumpából egy azóta is jól zárót csinálnom.

Ha a szivacsnál ereszt azzal nem tudom mit lehetne csinálni, max csere. Majd írd meg, hogy sikerült-e!
Előzmény: dicky18,5 (2407)
dicky18,5 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 2407
Uraim!

A segítségeteket kérném! Nem zár rendesen a betmen. Igy nem lehet pump it up- olni :)

Megoldás, ötlet, tapasztalat van erről valakinek? Már kicseréltem azt a szivacsot meg ami még a kis zacsiban volt tartalék "alkatrészeket" is.

Van belülről az a gumi gyűrű, lehet hogy azzal van baj, de azt hogyan lehetne kicserélni arra már nincs ötletem.

Segítsetek! Köszi
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.27 0 0 2406
Pumpamania köszi szépen az összetételt hamarosan utána nézek hogy nekem ebből mi van meg alapból pár dolog ismerősen cseng ha előrébb jutok akkor mindenképp megosztom a fórumtársakkal is.... Bár nem hiszem hogy növelni fogja de a táplálék kiegészítés mindenképpen kell....
Előzmény: Pumpamania (2404)
tuzgolyo303060 Creative Commons License 2009.07.26 0 0 2405

Sziasztok. Rég jártam erre. Folytattam az edzést +elkezdtem egészségesen élni futni, újból gyúrni. Elkezdtem enni ilyen természetes kínai táplálékkiegészítőt (nem pénisz növelő). Jobban nézek ki :D:D:D de a pénisz nem nagyon nőtt, vastagodott így sem. Rászántam magam (de előtte a ti véleményeteket kikérem), hogy veszek ilyen neten hírdetett pénisznövelő kapszulát. Mik erről a tapasztalatok? Melyiket érdemes használni? Vagy ez csak kamu? Én a magna rx+ néztem nagyon jókat ír a eladó róla:D:D:D. Hol lehet még rendelésen kívűl milyen üzletben ezeket megveni?

 

Válaszokat előre is köszi

Pumpamania Creative Commons License 2009.07.25 0 0 2404
Nah "Patikus" akkor kezdhetsz bevásárolni:

L-Arginin
Yohimbe
Horny Goat Weed
Tongkat Ali
Tribulus Testeritis
Ginko Bilioba
Lepidium meyenii

Ha már felajánlottad akkor írd le mennyiért tudnád összehozni ezt. Adagolást a neten találsz.


Leos: én használok egy Penis XXL nevű krémet, majdnem naponta. 5000Ft körül van a 200ml-es flakon és csak egy borsónyit kell használni, szóval valszeg 1 évig elég lesz. Yoyoba olaj van benne, ginko és E vitamin. Kenés közben már kemény lesz a farkam és utána napközben jobban lóg, szóval szerintem jó kiegészítő. Szex utáni farokápolásra is ajánlják. :)) Hogy káros-e? Szerintem nem, inkább jó mert növeli a vérkeringést a farkadhoz a bőrt meg ápolja.
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.25 0 0 2403
Ronieee: Még nem volt időm végigolvasni a mélyhámlasztásos dolgot de engem is nagyon érdekel....

Jah ha valaki ak i már "nővelő" tablettát az leírhatná az összetételt ha rajta van a dobozon mert tízed annyiból összerakom magamnak van akit még esetleg érdekel...
Ronieee Creative Commons License 2009.07.25 0 0 2401
fehérítők nézzéket!
http://www.noilapozo.hu/20090507/tapasztalatok_a_gyogynovenyes_melyhamlasztassal_kapcsolatban

oda kéne logatni a kozmetikusnak:)
tristen Creative Commons License 2009.07.25 0 0 2400
Sziasztok!

A szétkúrást azért nem fogadom el, mert idősebb korban a csajok, hölgyek szülnek is, és akkor a szülés után nem minden nő tud visszaállni az előző "szűk" állapotra. A többivel egyetértek, miszerint a pc izmok karbantartása lényegesen egyszerűbb dolog, mint a faroknövelés. Bár örülnék neki, ha lenne egy mágikus elixír, amivel hathatósan tudok farkat növelni, az én esetemben már a 17 cm-nek is örülnék...

hali :)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.07.24 0 0 2399
Így van....
Előzmény: Pumpamania (2398)
Pumpamania Creative Commons License 2009.07.24 0 0 2398
Nekem 15,5cm hosszú és a kerülete 11,6-12,5ig terjed, szóval elég vékony, ha oldalról nézzük.

Nos 5 partneremből egyedül 1nek voltam kevés, az is a vastagság miatt inkább. A kevés alatt azt értem, hogy lassan csinálva nem volt elég intenzív neki, ezért kutya pózban csináltuk gyorsabban, erősebben és úgy el tudott élvezni elég könnyen.

A többi partnerem érezhetően szűkebb volt.

Van akinek nagy fasz kell, van akinek meg a jó segg vagy a nagy mell. Amit viszont egy picit szánalmasnak érzek az az, hogy a csajok SOKKAL könnyebben tudják szűkíteni magukat (PC/BC izommal, amivel a pisilést meg lehet állítani) mint a srácok farkatnövelnek.

Szóval szerintem nem csak arról kéne beszélni, hogy a srácnak kicsi a farka, hanem arról hogy a kedves partnerét már előtte szétdugták vagy csak simán lusta és nem tartja karban magát és emiatt TÁG.

Mindez azért fontos mer a csajoknak SOKKAL könnyebb ezt edzeni, mint a srácoknak pénisz növelni.

Szóval ez az egész arról szól, hogy ki mit vesz magára. Azt mondják kicsi vagy mondhatod te is, hogy te meg nem vagy elég szűk. Nem kell mindent hagyni szerintem és az is tény, hogy vannak akik kisebb farkakat preferálnak és vannak összeillőségek emberek között. Ha nem passzolnak keresni kell mást.
hokizosrac Creative Commons License 2009.07.24 0 0 2397
A 15 centis átlag méretű, nem hinném hogy szégyenkezned kell miatta. Nem mindenkinek kell a nagy, majd lesz olyan partnered, akinek ez lesz a tökéletes. Inkább az önbizalmadat növeld, ne a farkad. Egyszerűbb.
Előzmény: -18 (2394)
Nagyezsda Bolsójvagina Creative Commons License 2009.07.24 0 0 2396
Ez bizony öreg hiba, legalábbis azok szemében biztosan, akik a Pick szalámit előnyben részesítik a cserkészkolbásszal szemben!
Előzmény: Törölt nick (2395)
-18 Creative Commons License 2009.07.24 0 0 2394
Azt már én is észrevettem hogy nem túl sok az a 15, sőt kevés !:D Vártam már negativ választ is hogy több okom legyen papnak menni.
Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (2392)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!