Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.12 0 0 13217

Sztok!

 

Nagyon sajnálom,hogy megint lemaradtál,de tényleg így nem sok értelme lett volna eljönnöd..Nagyon jó volt,de én jól átáztam,mert egész nap esett valami.Délelőtt volt eső is,aztán folyamatosan havazott.De nagyon jót mentünk!Délután lementem a Snowblade lécér.Hát azt megmondom elég fura szerkezet,de már kezdem élvezni.

Az utazást viszont annyira nem élveztem!A cseszneki szerpentinen beértünk egy kamiont,aztán el is voltunk vele vagy 20km-en kersztül.Csak 1-2 ámokfutó mert előzni a lefagyott havas úton.

Na megyek lapátolni,mert éjjel esett újabb 10 cm hó.Azt hiszem mostmár a hóból is megárt a sok...

Előzmény: temprás (13215)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.12 0 0 13216
Ártatlan vagyok. beszélj Te is a carleoon-al.
Előzmény: temprás (13215)
temprás Creative Commons License 2010.02.12 0 0 13215
Jó reggelt!

A Temprásnak csak megint járt a szája, mert nem mentek.
Reggelre behavaztunk rendesen, 1h tovább tartott a meló is. kb 12h értünk volna fel, azért meg már nem láttam értelmét, a másik meg az egészségi állapotom is olyan, hogy nem biztos élveztem volna, hogy állandóan az orromat fújom.

Különben ezt nem hiszem el, hogy mindig közbe jön valami.
Remélem nem kaptam el Skypon a rontásod, elég most a nátha is.
Előzmény: Crvoyager (13212)
fekvőrendőr Creative Commons License 2010.02.12 0 0 13214
Bocsánat, a vontatmány: fékezett 1300 kg, fékezetlen 650kg.
Előzmény: fekvőrendőr (13213)
fekvőrendőr Creative Commons License 2010.02.12 0 0 13213
Megane Limousine
Saját tömeg 1215 kg
Együttes tömeg1770 kg
Kb ugyanezek lehetnek a kombi adatai is.
Előzmény: patyi. (13197)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13212

Baranyaiak= Komlóiak=Temprás és társai.

 

A havat miért akarod lehányni. Felénk az elhánnyák az utból.

 

Kár hogy köpött a maci, mert most akartam még a ledvilágitásról agyalogni.

No akkor neked is jó éjszakát.

 

 

Minden férj sorstársamnak kivánom keveset léböjt kurázzon a felesége, mert egy agyrém, amit ilyenkor müvelnek.

Előzmény: Törölt nick (13211)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13211

De kik is azok a Baranyók?

Eszembe sem jut a kekeckedni!Kedves Crvoyager ÚÚR!

 

De télleg beszélgessünk máshogy,de majd holnap!Mert én most azonnal elájulok.

Zuhany és elaludtam!A többit majd amikor holnap lehánytam a havat.Mert az előbb látam,hogy nem kevés esett,de ma már értelemszerűen nem érdekel!Holnap,hogy dolgozni tudjak menni a lapátolással kezdem.Utána elmegyek a pékségbe és megprópálok kimenni a műhelybe...

A többit majd meglátjuk.

Előzmény: Crvoyager (13209)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13210
Akkor elárulom a másik nicknevem a Kameraman
Előzmény: Törölt nick (13208)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13209

Ugye ezt most csak a kekeckedés továbbvitele végett irtad. Tudod a baranyaiakon kit értek?

 

A másik nekem most nem drága az 5 rugó,mert nem én fizettem. Ha véletlenül drágának tartanám akkor sem kell, hogy visszatartson. Mindenkinek a magánügye mire költi a pénzét. Ráadásul azért mert én nem tudok sielni és nem érzek ingert a megtanulására attól még ezt értelmes időtöltésnek tartom. Élmény olvasni a beszámolókat.

Előzmény: Törölt nick (13207)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13208

Többet nem becézgetlek,mint egy kisdedet Voyi!Azaz:Crvoyager ami már a múlté!Mert olyan autó már nincs.Mert beájult...

 

Na jól van ez eddig vicc volt,de legyünk komolyak,mert aztán sokan azt gondolják,hogy haragba vagyunk.

Akkor Möglich!Te meg Crvoyager!A többit meg oszd be...

A síelésről még nincs videófelvétel mert akié a kamera azt még nem tudtam rábeszélni erre a sportra.De ami késik nem múlik...Lesz majd olyan is! 

Előzmény: Crvoyager (13206)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13207

Hát erre mit is mondjak?

Igen!Csak azzal foglalkoztam,hogy ott állok a felvonó előtt az 5000ft-os jegyemmel (tudom ezen most felháborodsz,mert a majdnem lányodnak sokaltad a síbérlet árát)

és mindenkitől azt kérdeztem,hogy honnan jött.Sőt!Bemondattam a hangosbemondóba,hogy jelentkezzenek a baranyaiak amikor leadják a bérletet,mert kíváncsi vagyok,hogy onnan mennyien jöttek!

Hm....

De tutira,hogy én nem vagyok nóórmális...

Előzmény: Crvoyager (13203)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13206

Azért nincs minden veszve. gratula a légtornász bemutatóhoz kár hogy nincs felvétel. Ügyi csákó vagy ugyhogy tuti jól sikerülhetett.

 

Tanitóbá Oké ezután t nélkül lesz a lehetséges -möglich. Igéri neked a crvoyager , aki nem beszélni németül és hallgatom ezt olyantól, aki dél kelet német nyelvjárásban igen jártas, de mégis folyamatosan eltéveszti a nevem.

Mert hogy én meg tudod crvoyager vagyok és nem voyi, de engem nem zavar ugyhogy megengedem, hogy ezután is voyinak nevezz. 

Előzmény: Törölt nick (13205)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13205

Ja meg nyelvész vizsgát ehhez nem kell tennem,mert német tudásom még az NDK-s korszakból valamennyire megmaradt.De ezt a múltkor már szóvá tettem.Neked sem esne jól,ha valaki sorozatosan valamit hozzátenne vagy elvenne a nevedből.

 

Azért a mai nap sem volt egyszerű,mert egy számomra új dolgot vettem elő.A Snowblade lécet ami ma volt másodszor rajtam.Az első 2-3 kör nagyon furi volt aztán ráéreztem és egyre jobban tetszik.De ebből lesz majd a baj!A végén csináltam egy fejenátfordulást,de nagyon jól sikerült!Nem lett semmi baj :-))

Mondjuk aki látta az  a hasát fogta a röhögéstől!Azt mondta úgy csináltam,mint Tom&Jerry-be a macska mielőtt hanyatt esett.Visszafelé pörögtek a lábaim!

Előzmény: Crvoyager (13201)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13204
Mellesleg a hány vagy a kilcsi esetleg a csúsztál az érthetetlen. Gondoltam megtudható milyen hosszú a pálya és kb azon hányszor siklottál le. Persze a teljesség igénye nélkül.
Előzmény: Törölt nick (13202)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13203

Hát ezekszerint már kérdezni sem tudok.

 

Baranyaiak is voltak sielni?

 

Előzmény: Törölt nick (13202)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13202

Kb hány kilcsit csúsztál?

 

Ezt mire érted?

Reggel 9-től délután 5-ig.Volt délben fél óra ebédszünet a vendéglőben ami ránk nem jellemző!Mert máskor a szenyót is a felvóban eszem meg felfelé menet,mert sajnálom az időt elpocsékolni a kajálásra.De ma ez nagyon jól esett és a helyhez képest egyáltalán nem drága a vendéglő.

Aztán a végén szakadó hóban haza...

Előzmény: Crvoyager (13201)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13201

Köszi a kiigazitást. sielés közben ugy látom volt időd nyelvészvizsgát is tenni.

 

Örülök hogy egyben hazaértetek- főleg Te. Nem is olyan rossz az elmúlt időben történt baleseteid tükrében. Ne izgulj csak a led izzóimat féltettem,mert ha történne veled valami nem tudom az örököseiddel meg tudnék e egyezni.

 

Kb hány kilcsit csúsztál?

Előzmény: Törölt nick (13198)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13200
A Fekvőrendőr írta.Ő vette a roncs helyett.
Előzmény: patyi. (13197)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13199

Na mi a reped here történt. Meccs vagy szexfilm van a tv-ben.

 

Patyi!

Ugy emlékszem fekvőrendőr vett másik kocsit és talán 1200kg amit vontathat.

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13198

Jóestét mindenkinek!

Először is a Möglich még mindíg t nélkül van kedves Voyi úr!Ez annyira nehéz?

 

Megjöttünk Eplényből.Hát az útviszonyok nem voltak gyengék!A közútfelügyeletről akkor ennyit!Annyira felkészültek,hogy a Bakonyon keresztül szinte szűz hóban jöttünk!A 70 km 1 óra 40 perc volt.

A sípálya viszont ma nagyon finom volt!Nem voltak sokan és nagyon lehetett menni...

Ma nem kell altatni az biztos!

Előzmény: Crvoyager (13189)
patyi. Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13197

 

 Halihó!

 

 Részvétem a dél-dunántúliaknak......most itt keleten hál istennek friss hó nélkül maradtunk.

 

 Olyan kérdésem lenne, hogy a múltkor írta  valaki...Möglich ?....hogy vett egy 1.5-ös Megane kombit és hogy annak mennyi a megengedett vontathatósága ?

 

 Köszi.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (13178)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13196

Keddig remélem meglesz,mert murphy hogy mostanában nem megyek Pestre.

Amint meglesz a leirást elküldöm neked tanulmányozásra.

Előzmény: GPS (13195)
GPS Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13195

Jaaaa, az más, azt hittem Jóskát várod, a postást. Érdekelne, hogy mit ír konkrétan a speckó-papírján - mert gondolom hogy van neki olyanja.

Meglátod, szépen átkötöd a bódét a 3 áramkörre...és olyan stabil, szűrt, finom áramod lesz, mint senkinek.

Azt a sok ócska ótvart meg kidobhatod onnan....azokkal csak a baj van már.

De megintcsak szólok, hogy a szellőzést ne kezeld romantikusan - mert ennek a kütyünek az a lételeme.

Inkább kerüljön elő a dekopír a ládából - pláne, hogy ma már nagyon pipec kis szellőzőrácsokat is lehet kapni - és úgy meg tudod oldani, mint ha Günther Müller csinálta volna, személyesen - még ott a gyárban, Neueruntenwartscheibensibenburg-am-Main -ban.
.
Előzmény: Crvoyager (13194)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13194
Még nem, nekem kell érte menni. Miért?
Előzmény: GPS (13192)
caerleon Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13193
OKÉ :) Vedd meg :)
Előzmény: Gruau (13191)
GPS Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13192

Megjött a tápegységed?
.
Előzmény: Crvoyager (13190)
Gruau Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13191
http://www.hasznaltauto.hu/lakokocsi/qek-aero/qek-aero_hp_650-3602092
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13190

Jó munkát. Nem ajánlom fel a lapátom,mert nekem is kell. Kérd el Möglicht-től a hómarót.

mellesleg akik autóba ülnek a hóláncon kivül ilyet is vigyenek magukkal. Jó az ha ott van.

Előzmény: BiaStrom (13188)
Crvoyager Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13189

Jó reggelt Feleim! Mik vogymuk Néktek. Isa por és hó vogymuk. Legalább 10 cm esett és most is nyomja rendesen.

 

Jó utat a ma sielni indulóknak. Baranya-Somogy és talán veszprém megyeieknek a tv szerint elrendelték a hólánc használatát.

BiaStrom Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13188
Halihó! Brutál idő van itt az Alpokban.... Semeringtől ömlik a hó. Az autópálya is fehér. A lakókocsit tökig érő hóban lehetett megközelíteni. Ösvényeket kellet lapátolni, hogy lehessen közlekedni. Finom porhó, könnyű arrébb lapátolni. Kutyák nagyon élvezik, hogy csak a nyakuk látszik ki a hóból.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!