Keresés

Részletes keresés

rapid1 Creative Commons License 2006.11.19 0 0 118
egy cimet a mélyre, könyörgöm.
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.16 0 0 117

Mi köszönjük a bíztatást! :)

Igyekszem is megbecsülni Őt, mert valóban ritka kincs, ám hangsúlyozom, szerencsére nemcsak eme képességei miatt, hanem emberileg is... :)

Előzmény: Bimbó Nyaló (115)
rapid1 Creative Commons License 2006.11.16 0 0 116

EGY JÓ "MÉLYTORKOS" BULI MINDENNEL FELÉR, CSAK NEHÉZ IGAZIT TALÁLNI.

 



Bimbó Nyaló Creative Commons License 2006.11.16 0 0 115

Remek páros vagytok valóban!

Köszönöm min2tök szakmai értekezését a témát illetően.

További sok sikert és tapasztalat gyűjtést kívánok lily-nek, James-nek pedig továbbra is csak azt üzenem, hogy egy nagy mázlista és becsülje meg csodás képeségeket elsajátító kedvesét! ;-))

Sziasztok;-)

Előzmény: lilywhite (114)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.16 0 0 114

Azért még nem pontosan úgy tudom csinálni mint ő. Ha meglátom akkor még mindig lehidalok :-)

Még gyúrni kell egy kicsit, egyrészt ő meg tudja csinálni hogy azt a 23 centit is simán benyeli a tövéig, nekem azért hiányzik még másfél centi :)

Na meg hogy lent tartsam jó deig, az nem könnyű, igazából szerintem sokkal nehezebb produkció, mint maga a benyelés. Legalábbis én így érzem :)

 

Igen ez biztos hogy így van, valaki már a gondolatától is hányingert kap. Nem könnyű az biztos. Meg van, akinek eleve tök kicsi a torka, és ezért is érzkenyebb.

Olvastam több hozzászólást is, írták, hogy csinálhatnak bármit, több hónap után is a hányinger a legelső, ami ilyenkor fellép. Azt hiszem ez ellen tényleg nem nagyon lehet mit tenni.

Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.16 0 0 113

Na, ha már így bíztatsz, hozzászólok valóban... :)

Tanúsíthatom, hogy nagyon ügyes a pici lány, példátlanul virtuóz orális tehetség, az én nagy mázlimra.

 A deepthroatot sem én vetettem fel, hanem ő akarta kipróbálni, ill. megtanulni, mondván, hogy az biztos nagyon jó lehet nekem. Erre javasoltam Heather Brooke-ot, akinek produkciója láttán először Ő is nézett, de manapság már gyakorlatilag simán megcsinálja azt, ami a "művésznőt" a világhírhez segítette. :)

 Persze nem csak ezért szeretem... :)

Egyébként elképzelhetőnek tartom, hogy ez a dolog valamelyest az anatómiával is összefügg, azaz lehetnek olyan lányok, akik a legnagyobb igyekezetük ellenére sem tudják megcsinálni, mert egyszerűen nem tudják megfeszíteni az izmokat ahol kell, vagy az átlagosnál jobban érzékenyek a dologra, és egész egyszerűen elhányják magukat.

Bizonyos fokig nyilván tanulható, gyakorolható, de ha valakinek több hónap után sem megy, akkor el kell fogadni...

lilywhite Creative Commons License 2006.11.15 0 0 112
Hát én csak remélem hogy ezzel nagy örömöt okozom neki, de egyébként elképzelhető hogy hozzászól a témához és kifejti a véleményét féri szemmel is :)
Igen, szoktam a végéig is, ha úgy kívánja, hogy most orálisan szeretne elmenni akkor így viszem el. :)
Naná, a jussomat mindig akarom a számban tudni :)
Előzmény: Bimbó Nyaló (111)
Bimbó Nyaló Creative Commons License 2006.11.15 0 0 111

Nagyon profi lehetsz már az biztos a barátod meg nagy mázlista, nagyon szívesen lennék a helyében;-)))

Főleg azért is, mert gondolom annyira szuper vagy, hogy a mélytorkozást nem csak előjátékként csinálod, hanem egészen végig, a jó kis spriccig és simán nyeled az egészet;-)

Előzmény: lilywhite (110)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.15 0 0 110
Hát hogy milyen érzés, azt nem tudom, mivel nem vagyok férfi :) De biztosan nagyon jó, márcsak a reakciókból is látom.
Az biztos így van, ahogyan leírod, bár én azt még nem tapasztaltam, hogy pont e orális művelet végrehajtása közben spricc lett volna. :) De remélem hamarosan ezt is megélem.
Azért szakértőnek nem mondanám magam, de már sokat haladtam és fejlődtem, úgyhogy van némi tapasztalatom. :)
Előzmény: Bimbó Nyaló (109)
Bimbó Nyaló Creative Commons License 2006.11.15 0 0 109

Milyen élmény ez a pasiknak?

Azt olvastam vhol, hogy a nagyon klassz mert a forró nyelőcső öleli körül a ff. farkát;-) és ha ilyenkor még úgy tesz a hölgy, hogy nyel egyet az vmi. különleges, fantasztikus masszírozó, szorító élményt okoz a ffi. számára, ami nagyon izgató lehet és elég hamar spricc lehet a vége;-)

Bár Te mint szakértő biztos profibban tudnád elemezni a jelenséget;-)

Előzmény: lilywhite (108)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.15 0 0 108
Szerintem elég sokan csinálják,mármint aki tudja úgyhogy nem olyan meglepő. Vagy tévedek? :)
Persze, a barátomon gyakorlok rendszeresen :)

Hát, ha van barátnőd, bíztasd hogy isteni élmény lenne, és nem próbálná-e meg... :)
Persze írhatsz, amit tudok, megválaszolom.
Előzmény: Bimbó Nyaló (107)
Bimbó Nyaló Creative Commons License 2006.11.15 0 0 107

Nem vagy semmi;-)))

És van kin "gyakorolnod"? ;-))

Nekem még nem igazán volt részem ilyesmiben, de bármit megadnék az élményért;-)

Ha esetleg lennének még kérdéseim írhatnék az email-edre is?

Előzmény: lilywhite (106)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.15 0 0 106
Igen, jó sok gyakorlás és kitartás után azt hiszem elmondhatom, hogy már megy :-) Pesrze csiszolgatni, tökéletesíteni még kell, de azt hiszem, fejlődő képes vagyok :)
Már az is sikerült hogy közben a nyelvemmel nyalogattam a heréket. :) Bár nem túl sokáig, és épp ez az, amit gyakorolnom kell. :)
Előzmény: Bimbó Nyaló (104)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.15 0 0 105
Szerintem akik ide erről irogatnak azoknak az erotikáról nincs túl sok fogalmuk. Lidocain spray befújás stb... mi köze van ennek az igazi élvezéshez? Egyébként azt hiszem a legtöbb beíró még nem volt olyan természetes viselkedésű nővel aki igazán élvezett, mert akkor nem izgatnák ezek a felszínes baromságok! Hátra arc fület farkat behúzni irány szégyenkezni
Bimbó Nyaló Creative Commons License 2006.11.15 0 0 104
Egyébként volt már több sikeres mélytorkos élményed? ;-)
Előzmény: lilywhite (102)
Bimbó Nyaló Creative Commons License 2006.11.15 0 0 103
Eben teljesen igazad van én biztos nem erőltetném, végülis ha már bennt van már önmagában az is frankó dolog;-)
Előzmény: lilywhite (99)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 102
Azt hiszem az nem okozna gondot, filmben viszont soha az életben nem szerepelnék, főleg egy ilyenben nem, ahol egy darab sz*rnak néznek...
Előzmény: TTAMAS (101)
TTAMAS Creative Commons License 2006.11.14 0 0 101
Egy ekkora fasz torokravételét.
Előzmény: lilywhite (100)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 100
Mit vállalnék be, a deepthroat-ot, vagy hogy egy ilyen filmben szerepeljek? :)
Előzmény: TTAMAS (98)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 99
Ja, az fontos,hogy előtte lehetőleg ne csapjon nagy lakomát az ember, mert akkor kis ingerre is visszajön, ami a gyomorban van. Szerintem sokkal könnyebb csinálni, ha előtte órákig nem eszem, akkor nagyobb a "tűrőképesség" is.
És a türelem ténylg nagyon fontos, a lényeg, hogy az ember ne gondoljon rá, hogy most öklendeznie kell, el kell felejteni, egyszerűen élvezettel kell csinálni, és azt, hogy milyen örömet okoz ezzel a másiknak. Nagyon nagy türelem kell hozzá, nem szabad feladni, és a fontos, hogy sok gyakorlás kell.
És azon a bizonyos ponton túl (azt hiszem a mandula előtt), ha nem akar tovább lecsusszanni, kell egyet nyelni, és tovább kell engedni a brokit, persze csak ameddig tényleg nem fáj.
És a lényeg, a férfiaknak meg kell érteniük, hogy csakis mi érezzük azt, meddig tud lemenni, meddig bírjuk,hol vannak a határaink egyszóval jobb, ha nem rángatják a nő fejét meg nyomják még lefelébb, mert abból egy nagy róka lehet :-))
Előzmény: Törölt nick (90)
TTAMAS Creative Commons License 2006.11.14 0 0 98

Az is igaz, hogy egy ilyen baba méretű farkat nem nehéz benyelni,

 

Akkor Te bevállalnád?

 

raktak volna oda egy 22 centis farkat, szerintem a csaj már nem élne.

 

Á, annak a végét már marja a gyomorsav. :))

Előzmény: lilywhite (97)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 97
Az is igaz, hogy egy ilyen baba méretű farkat nem nehéz benyelni, raktak volna oda egy 22 centis farkat, szerintem a csaj már nem élne.
Előzmény: gcorvaksz (94)
lilywhite Creative Commons License 2006.11.14 0 0 96
Hát ez valami hihetetlen gusztustalan. Aki így közelíten hozzám, annak biztos hogy szétharapnám azon nyomban a farkát.
A csajnak már pár perc után alig volt emberi feje, szerintem egy évre való nyálát köpte ki ott nyomban...a legundorítóbb az volt, mikor még az orrát is befogta, kész csoda hogy nem fulladt meg (vagy nem hányt rá...)
Előzmény: gcorvaksz (94)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.10 0 0 95

az első másfél másodperc után jól faszon kellett volna harapni. röhögnék egyszer tényleg így járna egy ilyen majom :-)

nem értem, hogy a mélytorok témának miért csak az ilyen elbaszott fajtájával van tele minden.

gcorvaksz Creative Commons License 2006.11.10 0 0 94
Bimbó Nyaló Creative Commons License 2006.11.08 0 0 93
Nagy kár, hogy befulladt ez a topik;-(((
besucher Creative Commons License 2005.03.27 0 0 92
Én még ilyesmiben sajnos nem részesültem...
gunyoros Creative Commons License 2005.03.19 0 0 91

http://ideepthroat.ultraweb.hu/

 

Azért itt lehet látni gusztusosabbat is!

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 90
Ez egy jó leírás, megjegyzem több helyen megtalálható az Interneten. Mi is ez alapján tanultuk meg a deepthroat technikát a  párommal. Az elején célszerű éhgyomorra csinálni, pár hónap múlva az öklendezési inger már nem olyan erős. A hányás szerintem egyáltalán nem erotikus, ezért is kell türelem az elején. Nőként az benne a jó, hogy átjön a férfi izgalma, és a torokban keményedik is a farok. Férfiként a párom szerint olyan szorítós érzés.
Előzmény: Törölt nick (75)
TTAMAS Creative Commons License 2005.02.15 0 0 89

még az is lehet hogy élvezte...

 

Többször hányt közben...

Előzmény: deltaforce (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!