Keresés

Részletes keresés

t.lantos Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11625

En tegnap este eladni nem tudtam (nana, amikor 1 cent volt a galerai, a keret, meg a mittudomenmi, akkor szart bele a levesbe a rendszer) page not responding miatt.

Most persze megy.

 

Előzmény: mariska_xx (11623)
t.lantos Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11624
Ugy tipelem, hogy idopontot kell egyeztetni, az emailt meg kinyomtatni az atvetelhez.
Előzmény: atiTDI (11622)
mariska_xx Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11623
Miért van az, hogy reggel óta hiába próbálok kifizetni vmit, mert ezt a hibaüzenetet kapom??
This function is temporarily unavailable. Please try your payment again later by returning to eBay and clicking the My eBay button.
Egyik ismerős tegnap éppen ilyenről panaszkodott, ő sem tudott fizetni ebay rendszerén keresztül
atiTDI Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11622
Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem, ugyanis a német tudásom elég foghíjas:)
Ebayen nyertem 2 dolgot, és személyesen kell érte mennem ausztriába.
Valaki le tudná Nekem fordítani nagy vonalakban a szöveget?
Előre is köszi!

Sehr geehrte Herr Attila !

Hiermit bestätigen wir Ihnen die Abholung der ersteigerten Artikeln. bereits Bezahlt!
und bitten Sie die Abholung mit unserer Logistikfirma zu vereinbaren.

Wichtig!! Abholzeiten:
Wir bitten dringend um tel. Terminvereinbarung, da das Außenlager nicht immer besetzt ist.

Für die Abholung bitten wir Sie dieses E-Mail zur Kontrolle mitzunehmen!

(ACHTUNG OHNE TERMINVEREINBARUNG KEINE ABHOLUNG MÖGLICH)!!!!!

Für weitere Fragen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung!
vsiivz Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11621
de
nekem :o)
Előzmény: Törölt nick (11620)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11620
Sziasztok.
Kínából vásároltam. A csomag 5 nap alatt itt volt. A postán simán átadták. Nem volt felbontva. Kérdésem, hogy vámot nem kell fizetni ?
Bagor1 Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11619
Tehát ITT találtok néhány Sniper progit...
Előzmény: matchbox (11603)
vsiivz Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11618
na irtam ebay-en keresztul
csekkold :o)
Előzmény: Törölt nick (11617)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11617
nem, pedig többször is vártam :))))
Előzmény: vsiivz (11616)
vsiivz Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11616
automatikus levelrol nem tudok, de szep nagy betukkel beirhatod a description-be, hogy ettol-eddig nem leszel elerheto, szives turelmuket kered
ezt tobbszor lattam mar
esetleg felkialtojelekkel es csillagokkal meg eszrevehetobbe teheted
revise item
raadasul a description-be akkor is bele lehet nyulni, ha mar esetleg van licit a cuccodon

te mondd, nem kapod meg tolem az emileket?
mar ket postafiokrol is irtam neked

Előzmény: Törölt nick (11615)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11615

jóregggelit :)

 

egy darabig kórházban leszek a kislányommal, van ötletetek, hogy hogyan oldjam meg az ebajt? az addig lejáró aukciókat? van valami automatikus levél, amit kaphat a vevő? be tudom ezt állitani valahol? mert én nemtalálom.

Előzmény: vsiivz (11614)
vsiivz Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11614
szerintem nyugodtan fizethetsz paypal-al
ha a cimed, amit a paypal accountodon feltuntettel, megegyezik a postacimeddel
oda kuldik
en is vasaroltam mar ilyen eladotol
siman letrejott a biznisz
Előzmény: zsero (11607)
morbiczer Creative Commons License 2006.02.03 0 0 11612

"Ki állította, hogy WU = wire transfer?"

 

Zsero beírásaiból nekem az jön le, hogy szerinte ez így van. Szerintem ez nem ugyanaz, bár lehet, hogy csak én tudom rosszul. WU-t sose használtam még, banki átutalást se Amerika irányába.

Előzmény: digicat (11610)
zsero Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11611
Igaz, a legjobb lenne local pickup és COD, majd megkérdezem.

Most a wire transfer annyit jelent, hogy átutalás, nem? A western union meg egy ilyen postai átutalást végző cég, egyben a leghíresebb is, nem?

Mondjuk beírod google-ba, hogy wire transfer és kijön hogy western union.

digicat Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11610
Ki állította, hogy WU = wire transfer?
Előzmény: morbiczer (11609)
morbiczer Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11609

Most lehet, hogy én vagyok hülye, vagy csak teljesen félreértek valamit, de a Western Union az nem valami teljesen más, mint a wire transfer?

 

Különben meg elég érdekes üzletpolitikájuk van ezeknek, az biztos.

 

 

digicat Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11608
A wire transfer banki átutalás.
Ha kiutazol Amerikába, akkor szerintem meg lehet beszélni a személyes átvételt (local pickup).
Ha van amerikai ismerősöd, akkor regisztráljon a PayPal-nél, és lesz confirmed cim.
A Western Union és többi money order (pl. USPS) nincs állampolgársághoz kötve. De mint irod van ott ismerősöd, igy ez sem lenne gond.
Előzmény: zsero (11607)
zsero Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11607
Na, egész konkrétan az lenne a problémám, hogy van egy ebay shop, elég komoly (6000+ feedback), és mindenképp tőlük akarok cuccot venni, de ezt írja:

Attention Paypal Users
For Payments with Paypal your shipping address must be the same as your Confirmed Address with Paypal. We will only ship to a Paypal Confirmed Address. If you do not have or do not want to ship to a Paypal Confirmed Address, please pay by an alternate payment method i.e. Major Credit Card, Money Order, Check, Bank Wire Transfer etc.

Attention Credit Card Users
For Payments with Credit card your shipping address must be the same as your Credit card Billing Address. We will only ship to a Verified Credit Card Billing Address. If you do not want to ship to your Credit card Billing Address, please contact your bank and add your alternate shipping address to the account. Most banks will do this some may not. American Express and Discover will definitely accommodate this request.

Click here to pay with a Credit Card without PayPal
International Customers except Canada
Please note Before Bidding, we will only accept payment by Wire Transfer (please note you may be required to pay a Bank Fee) or some other type of Certified Funds. No Credit Card or Paypal payments accepted. Please email us to request the shipping and handling charges for your item before bidding. You will be responsible for all Import Duties and Taxes.

---
Szóval, ahogy kiveszem, ha Magyarországra akarom szállíttatni a cuccot, akkor marad a western union ami kegyetlenül drága! De lenne még ismerős is amerikában, viszont nem tudok az ő nevére rendelni, szintén csak western unionnal.
Ezért gondoltam, hogy ha helyileg amerikából adok fel pénzt, akkor a western union már biztos nem olyan drága! Meg persze akkor haza is hozom a csomagot. A kérdésem csak az, hogy lehet-e ilyet?
Előzmény: vsiivz (11606)
vsiivz Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11606
nem fogalmaztal teljesen tisztan
en mar sokszor vasaroltam ilyen feltetellel
de mivel a paypal accountomban a rendes postacimem szerepelt, ez nem okozott gondot
mit ertesz problema alatt?
mashova kuldetned a csomagot?
nem kuld magyarorszagra, es neked van olyan helyen ismerosod, ahova viszont igen?
ha ezek valamelyike, akkor inkabb keress mas eladot
legtobbszor olyan elado irja be ezt, akinel checkout-on keresztul fizethetsz
(vagy lusta) :o)
Előzmény: zsero (11600)
t.lantos Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11605

Nem, de mivel nem egyedi termekrol van szo, es kelloen magasra vertek fel az arat, a masodik (sot, neha a harmadik) helyezettnek is szoktam kuldeni ajanlatot. Sok esetben elnek vele.

 

Előzmény: Pavel (11602)
mariska_xx Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11604
Előzmény: Bagor1 (11601)
matchbox Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11603
Lehetne kérni URL-t? Akár mailben is... Elöre is köszi.
Előzmény: Bagor1 (11601)
Pavel Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11602
Ilyen sokan elállnak a vételtől, hogy mindig SCO-t kell küldened?
Előzmény: t.lantos (11599)
Bagor1 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11601
Köszi, megnézném. Én most letöltöttem 3-4 félét, 1-2 héten belül letesztelem őket, és ha lesz időm beírom a tapasztalataimat.
Előzmény: mariska_xx (11598)
zsero Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11600
Valaki megoldotta már a "csak a PayPal címre küldünk csomagot" problémát?

Lehet USA-n belül Wire Transfert használni bárkinek (úgyértem nem állampolgárnak is)? Mert megoldás lehetne, hogy kimegyek USA-ba és fizikailag befizetek pénzt egy Western Union üzletben, hogy megvegyem és hazahozzam azt az aukciót, amit itthon megnyertem. Vagy van egyszerűbb megoldás is?

t.lantos Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11599

Visszaterve az allando vesztes licitalomra, a feedbackje jo, 150 folotti.

Most is vesztett. Most is ment a SCO :)

mariska_xx Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11598
Én használok egyet, nagyon jó, könnyen használható és megbízható. Ha kérsz, küldök egy meghívót. 3 ingyenes és a többiért is vmi egészen kis %-ot kérnek, de csak a megnyertből.
Előzmény: Bagor1 (11597)
Bagor1 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11597

Sniper (időzített licit) programokkal kapcsolatban kinek van tapasztalata? Melyiket érdemes / buktatók stb.

Ja és persze lehetőleg ingyenesen letölthetőt...

mariska_xx Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11596
Lehet, hogy bunkó vagyok, de én biza indítottam eljárást a k. angolom ellen, aki péntek óta hellyel-közzel válaszolgat és 1 netán kétnaponta lazán "try" visszafizetni. Mikor felajánlottam egy paypalos visszafizetést egy fogadni tudó accountra, válaszra sem méltatott. Még egyszer rákérdeztem, hogy most akkor ez így jó-e neki. Nem válaszolt, pedig visszaigazolta olvasottként a mailemet. Grrrrrrrrr.. az ilyennek tudnám megharapni a torkát.
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.02 0 0 11595

köszönöm :)))

 

dejó,dejó :)))))

Előzmény: digicat (11594)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!