Keresés

Részletes keresés

jokojoko Creative Commons License 2011.07.31 0 0 215

A regseeker talált 62 bejegyzést ,azt töröltem. majd meglátjuk mi lesz a végén.Köszi  a segítséget!

 

Előzmény: Törölt nick (214)
jokojoko Creative Commons License 2011.07.31 0 0 213

Sziasztok!
Valamikor feltettem az Iobit download managert ,de nem kellett végül.Eltávolítottam ,azóta kísért!Letöltéseknél előfordul.hogy az indulna ,de nem találja a beépülőt a chrome. Már néztem a pluginoknál ,viszont ilyen beépülő nincs.Vajon hol lehet ezt az állapotot megszüntetni?
A válaszotok előre is köszönöm!
Hali

RealCorpus Creative Commons License 2011.07.30 0 0 211

Szépen lehagyta a szoft a pereket. Tehát így:

C:Documents and Settings/ 'név' (nem az 'All U.' + meg nem a'Default U.') /Local Settings/Application Data/Google/Chrome/User Data/Default ->  Bookmarks és a .bak-ja

Előzmény: RealCorpus (210)
RealCorpus Creative Commons License 2011.07.30 0 0 210

C:Documents and Settings 'név' (nem az 'All U.' + meg nem a'Default U.') Local SettingsApplication DataGoogleChromeUser DataDefault ->  Bookmarks és a .bak-ja

Előzmény: Törölt nick (209)
gregtoth85 Creative Commons License 2011.07.17 0 0 208

Hello

 

Lenne egy olyan problemam, hogy leszedtem a chromot mert allandoan osszeomlott.

Majd amikor telepiteni akarom azt az infot kapom, hogy:

"A Google Chrome telepitesi mappa hasznalatban van. Kerjuk inditsa ujra a szamitogepet es probalja ujra"

 

Ujrainditottam, kikapcsoltam de semmi nem tortent.

 

Otlet? mert a firefox egy kalap f*s

ukjoci07 Creative Commons License 2011.07.03 0 0 207

Hali!

 

Nem olyan lenne, hogy Chrome alatt a Google-ban való keresésnél az automatikus kiegészítés nem működik, ha a fiókommal be vagyok jelentkezve. Az angol Google-on megy, FF5-ben megy (magyar Google-n is), csak a magyarGoogle-Chrome párosnál nem. A beállításoknál semmi erre vonatkozó beállítást nem találtam, csak ha ki vagyok jelentkezve a google fiókomból. Csak az Instantra vonatkozó beállítást találom, de azt meg nem szeretem. Előre is köszi, ha valaki tud valamit. Csak egy ideje (kb 1-2 hét) áll fenn ez a probléma.

berci66 Creative Commons License 2011.05.20 0 0 206

Sziasztok!

 

Telepítettem a Google chrome-t és a gmailt nem tudom megnyítni. Ezt írja ki, amikor a google.hu oldalon a Gmail-ra kattintok https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fhl%3Dhu%26tab%3Dwm%26ui%3Dhtml%26zy%3Dl&bsv=llya694le36z&scc=1&ltmpl=default&ltmplcache=2&hl=hu&from=login weboldal lehet, hogy ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött. Mi a véleményetek!!!!  .

sheldon Creative Commons License 2011.04.02 0 0 205

Újabb kérdés.

FF4-ből a chrome nem bírja importálni a könyvjelzőket. Legalábbi nálam.

Van valami használható ötletetek erre?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 204

Sziasztok valakinek volna tapasztalata hogy a greasemonkeyt kiegészítőt hogyan tudnám telepíteni chrome 4 re?

 

Köszi

agy73p Creative Commons License 2011.03.12 0 0 203

Ááá, értem. Nem tudok segíteni, én nem gmailes vok. :-)

Előzmény: sheldon (202)
sheldon Creative Commons License 2011.03.12 0 0 202

Köszi, de én konkrét kiterjesztésre gondoltam.

Tehát amit mondjuk Te használsz, és ajánlod.

Mert amiket kipróbáltam, vagy nem tudtam beállítani, vagy nem kezelt egyszerre 2 fiókot, vagy stb.

Előzmény: agy73p (201)
agy73p Creative Commons License 2011.03.12 0 0 201

Bármelyik kiterjesztést kipróbálatod, hogy megtaláld a számodra leginkább tetszőt. Csak egy mozdulat a visszavonás vagy törlés.

Előzmény: sheldon (200)
sheldon Creative Commons License 2011.03.11 0 0 200

Sziasztok!

 

Próbálgatom én is a chrome-ot, és van egy kis problémám.

Szerettem volna hozzá egy gmail kiterjesztést, de amit találtam, azt egyszerűen nem tudom beállítani úgy, hogy működjön is.

Tudnátok egyet ajánlani, ami működő és könnyen beállítható?

Köszönöm!

agy73p Creative Commons License 2011.02.28 0 0 199

Én is az Operát erőltettem évekig, de sok volt az inkompatibilitás, és nekem egy idő után mindig belassult. :-( Aztán jött a Safari, ami alapból nagyon kiforrott és jól működő. Még most is az lenne, ha nem jött volna a Chrome.

Ez sem tökéletes, de nálam már magasan a többi felett van. :-)

Az IE viszont régi gépekre már alig használható (nekem).

Előzmény: lackok (198)
lackok Creative Commons License 2011.02.28 0 0 198

"-a lapokat 100%-os méretben (22"-os full HD képernyőn) középen nyitja meg. A csavarkulcsnál be tudom a zoomot 172%-ra állítani, de ezt nem lehet alapbeállításként elmenteni (mint az Operánál). Minden oldalnál külön el kell játszani a zoomolást."

 

Motorháztető alatt --- oldal nagyítása

 

 

"-A széles képernyőhöz az az ideális, ha a füleket függőlegesen a bal/jobb oldalra helyezzük. Eddig ilyet nem találtam."

 

about:flags a címsorba és engedélyezni lehet

 

 

"-Könyvjelző importálás Operából (adr, htm) nem működik."

 

Operából export html-be, Chrome-ba ugyanez import

 

 

-Személyes adatok rögzítésére (név, cím, telefonszám, e-mail címek stb) nem találtam lhetőséget, amit, ha kell fel tud kínálni kitöltésre. (Mint az O-nál).

 

Szintén csavarkulcs: Személyes dolgok, Űrlap automatikus kitöltése

Vagy lastpass plugin feltétele.

 

"Hát egyenlőre nem vagyok ettől a böngészőtől elájulva. Pedig több Google terméket használok, ami jól működik.

Egyenlőre ennyi."

 

Én meg pont az Operából ábrándulok ki állandóan mert rengeteg oldal nem kompatibilis vele. Főleg a Google-s dolgok....

Pedig szeretném mert az a leggyorsabb browser...:(

 

Előzmény: imarko (197)
imarko Creative Commons License 2011.02.27 0 0 197

Sziasztok!

Eddig főleg Operát használtam (na és ha muszáj volt IE-t). Nekem nagyon bejött az OPERA, nagyon kényelmes, és már egyre ritkábban zuhan össze. Kíváncsi voltam a CHROME-ra. Letöltöttem, és próbáltam megszokni, használni. Van egy csomó problémám vele, hátha tud valaki segíteni:

-a lapokat 100%-os méretben (22"-os full HD képernyőn) középen nyitja meg. A csavarkulcsnál be tudom a zoomot 172%-ra állítani, de ezt nem lehet alapbeállításként elmenteni (mint az Operánál). Minden oldalnál külön el kell játszani a zoomolást.

-A széles képernyőhöz az az ideális, ha a füleket függőlegesen a bal/jobb oldalra helyezzük. Eddig ilyet nem találtam.

-Könyvjelző importálás Operából (adr, htm) nem működik.

-Az igoogle-ban nem hajlandó a Gmail fiókomat automatikusan megjeleneteni.

-Személyes adatok rögzítésére (név, cím, telefonszám, e-mail címek stb) nem találtam lhetőséget, amit, ha kell fel tud kínálni kitöltésre. (Mint az O-nál).

Hát egyenlőre nem vagyok ettől a böngészőtől elájulva. Pedig több Google terméket használok, ami jól működik.

Egyenlőre ennyi.

Üdv.:MI

lackok Creative Commons License 2011.02.25 0 0 196

Miért nem teszed fel és próbálod ki? Semmibe nem kerül....

Előzmény: Törölt nick (195)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.21 0 0 195

Sziasztok!

 

Otthon Imac-et használok, netezésre Safari-t. Nincs gondom vele, stabilan fut, csak egy kicsit lassúnak találom, pl.: youtube videoknál.

Órákig olvastam, hogy jó-e a Chrome, mint böngészô (abszolút átlagos felhasználó vagyok). Tehát a kérdés: érdemes-e kipróbálni, mûködik-e mindenféle probléma nélkül? Van ilyen tapasztalata valakinek? Ja, és nem akarok semmiféle illesztôprogramot hozzá, nem akarok belepiszkálni, csak elindítom és mûködik?

Köszi

gong33 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 194

Hali!

Megtetszett a chrome(évekig firefoxot haszn.),jó böngészőnek tartom.Egy dologban kérnék segítséget:ha beírok egy www.vagy keresést az url mezőbe,a jelenlegi lapon nyitja meg,nem a következőn.

Az operánál is kikapcsolható,jelenlegi lap ujrahasznositása.

Tudtok esetleg olyan bővitményt,amivel ez megoldható??

Köszi a segítséget.

:Snoopy: Creative Commons License 2011.01.21 0 0 193

Sziasztok!

 

Tudtok egy olyan progit mondani ami a firefoxnál a downloadhelper, hogy az összes FLV-t le tudjam tölteni chrome alatt?  Youtubot le tudok de számos más programra nem jó a youtube letöltőprogija :(  Mit lehet használni?

Rétike1 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 192

Köszi.:)

Előzmény: agy73p (183)
prod Creative Commons License 2011.01.04 0 0 191

Igen, a benti gépem nekem is így működik.

 

Folyamatosan upgradel automatikusan. 

Igen, vannak bővítmények, de mind a két gépen ugyanazok. :-(

 

Előzmény: agy73p (190)
agy73p Creative Commons License 2011.01.03 0 0 190

Hmmm, nem vok szaki. Neked pont fordítva működik.

A Chrome automatikusan mind linket a meglévő lapon nyit meg. Éppen ezért jobb egér gombbal lehet kiválasztani (vagy a Ctrl gomb lenyomva tartásával), hogy (ahogy én is szeretem) új lapon vagy új ablakban nyissa meg. 

Nincs neked vmi bővítmény telepítve? A Legújabb verzió fut, esetleg valami nagyon régi? A mostani a 8.0.552xxx verzió. 

Előzmény: prod (189)
prod Creative Commons License 2011.01.03 0 0 189

Akkor egy kicsit részletesebben magyarázom.

 

Az egyik gépemen a Crome-ban böngészve, minden linket új lapon nyit meg automatikusan. A másik gépemen ugyanazon a lapon.

 

Vajon ez miért van?

 

Előzmény: agy73p (188)
agy73p Creative Commons License 2011.01.03 0 0 188

Beállítások közt (én) nem találtam erre utaló engedélyezést v tiltást, talán a pop up-ot tudod letiltani, de azt az IE-ben is. 

 

Nekem alapból mindent a saját ablakban nyit meg. Pontosan hol tudnánk ezt ellenőrizni és megérteni, hogy mire gondolsz?

Előzmény: prod (187)
prod Creative Commons License 2011.01.01 0 0 187

Nem, az Explorerben nem csinálja.

 

Előzmény: agy73p (186)
agy73p Creative Commons License 2011.01.01 0 0 186
Ez talán nem is böngésző függő.
Előzmény: prod (185)
prod Creative Commons License 2010.12.30 0 0 185

Kérdésem lenne hozzátok:

 

hol tudom beállítani, hogy a linkeknél ne új lapon nyissa meg őket.

 

Előre is köszönöm

 

VWBunnie Creative Commons License 2010.12.27 0 0 184

Hogyan lehet a felnőtt tartalmakat letiltani? Vagy akár egy konkrét weboldalt?

agy73p Creative Commons License 2010.12.25 0 0 183

Beállítások -> adatvédelem.

Itt van olyan, h böngészési adatok törlése. 

Előzmény: Rétike1 (182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!