Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2011.09.25 0 0 1327

Raptor, Kristóf:

Szerintem rátok férne, ha ti is anyósotoknál felejtenétek néha a telefont, ahogy én szoktam... Nektek egy kis nyugi, aztán ha az anyós megsínyli, hát azon még gondolkodunk, hogy mennyire sajnáljuk... :D Mellesleg az én anyósom, amióta Kristóffal beszélt egyszer, végre felfogta, hogy mennyire nem egyszerű az életem... :) (Kristóf ez csak vicc, érted, ez csak vicc.. neee!!!!!! mit akarsz azzal a baltával??!!! Ne csináld már ez csak viiiiicccccccckhhhhrrrrr!!!!!)

Bocs a csajoktól is és legfőképp az édesanyjuktól. :)))

netraptor Creative Commons License 2011.09.24 0 0 1326

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

Cím:  csempekalyha@gmail.com

kályhab Creative Commons License 2011.09.18 0 0 1325

Szép napot minden fórumosnak!

 

Lábon álló,illetve már lebontott kályhát vásárolnék.Ha én bontom,tisztán,gyorsan,szakszerűen végzem a feladatom.Sitt,szemét nem marad utánam.Hívjon bizalommal!

 

Müller József  06-30-893-1968

netraptor Creative Commons License 2011.09.12 0 0 1324

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

Cím: csempekalyha@gmail.com

Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.10 0 0 1323

Ja, két szék közt a padlóra csak esetetekben jól be is verte magát. Vasárnap meg nem bontunk, vasárnap a kályha szót sem akarjuk hallani.

Előzmény: kályhab (1322)
kályhab Creative Commons License 2011.09.10 0 0 1322

Üdv mindenkinek!

A hölgy a kokszos kályhával 09 06-án megkeresett.Elmondtam neki a tudnivalókat egy ilyen kályha bontásával kapcsolatban.

Önköltségi áron tettem neki ajánlatot,amiből még alkudozott.Megállapodtam az időpontban is.Ezek után ,ha jól láttam a dátumokat

09 08-án megkereste Netraptort.Nyílván az " ingyen"csodaszó hatására.Szerencse,hogy pont most néztem fel a fórumra,több hónap kihagyás után,mivel a "megrendelő" a fórumról vette a számom.Egyetlen porcikám sem kívánta ezt a bontást, mert nagyon elfoglalt vagyok,de hát a fórumra hivatkozott,így vállalkoztam rá.Óvnék tőle mindenkit!

Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.10 0 0 1321

"Nem ingyenes, ha nem keresett a csempe". Persze, mi önzetlenségből segítünk ingyen az embereknek mert rendesek vagyunk. A bontáshoz minimum 2 ember kell, akik nem ingyen csinálják, nem ingyen nyelik a port. A kályhás bére minimum egy tizes, a segédé 3-4, a konténer, a legolcsóbb is területfoglalással 28000e Ft. Magának minimum 40000Ft-jában lenne. Ha a kályhája kuka, akkor a bontás az bizony pénzbe kerül. Ha a csempe annyit ér mint a bontási költség, akkor éri meg, mert beépíthető. De természetesen a maga szarráégett, kokszos kályhája milliókat ér, főleg, ha fal közt van és jól összetört belülről a diletáció miatt. Próbálja meg egy Ft-ért a Vaterán eladni. Ha a kolléga egy 20-ast kért a bontásért, akkor nagyon jól járt volna, ha megegyeznek. Most nem lenne ott a kályha és keserűségében ,mert ennyire zsugori volt, nem próbálná lejáratni a kollégát. Nem beszélve arról, hogy ismét keresgélhet és ismét ezzel fog találkozni, hogy senkinek sem kell a kályhája.

 

Kristóf

Előzmény: Magdi 55 (1319)
netraptor Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1320

Tisztelt Magdi 55

 

Úgy látom, nagyon megbántottam azzal, hogy nem szeretném lebontani a kályháját. Ezt persze érezhető volt már akkor, amikor közöltem ezt Önnel telefonon.

Nos. Csak a tisztánlátás kedvéért írom le, hogy velem pénzről szó sem esett, én csak szimplán nem vállaltam el a kályha lebontását. Az Ön kokszos /valószínűleg szétégett/ falba épített /valószínűleg rávakoltak/, egyszerű minta nélüli csempékből épített kályhája valóban nem ér annyit sem, hogy valaki azt az anyagáért lebontsa. Tudja Ön, hogy milyen költségekkel jár egy kályha lebontása? Nyilván nem. Ki kell próbálni, felfogadni mondjuk 2 embert, meg bérelni egy sittes konténert.

Nem akarom Önt megsérteni, de kérem Ön se írjon rólam olyat, ami nem igaz. Az Ön kályhályát én sem ingyen, sem pénzért, sem sehogyan nem bontom le.

Ha Ön ezt személyes sértésnek veszi, azt nagyon sajnálom.

Higgye el, nagyon sok  ember van, akiknek a kályháit elbontottam.

Ehhez képest egy olyan embertől kapok negatív kritikát /pláne, hogy a kritika egy része, mármint hogy fizetnie kellene a bontásért, egyszerűen nem igaz/, akivel még csak nem is találkoztam, mindössze kb. kétszer két percet beszéltünk telefonon.

 

Azt meg, hogy én bárkit is megtévesztek, egyszerűen kikérem magamnak.

 

                                                                     Tisztelettel:

 

 

                                                                                          Tóth László

 

 

 

 

Előzmény: Magdi 55 (1319)
Magdi 55 Creative Commons License 2011.09.07 0 0 1319

magdi

 

Nem korrekt ,ha  a " kályhabontás ingyen" -címszó alatt olyan emberek hirdetnek,akik nem ingyenesek,ha nem keresett a csempe...

akkor bontást,szállítást kell fizetni.

 

Én ingyenes,bontás,elszállítást keresek-egy 11 éve nem használt kokszos cserépkályhára  -mivel nem értek hozzá,gőzöm nincs milyen értékes/vagy nem/ egy használt lakással együtt vásárolt kályha...

 

Csalétek az ingyen-aztán szóban!! kiderül,hogy pl.egy kokszos kályha,stb nem ingyenes mégsem...

Persze ha nem éri meg,érthető!!!De ne tévesszük meg a fórumozókat.!

 

Zömében leírják szerencsére-MIKOR INGYENES-

 

szép napokat Mindenkinek!

Előzmény: netraptor (1313)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1318

Lesz vele mit tenni, de reméljük megéri.

Előzmény: aka1 (1285)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1317

Van egy pár kályhám ebben a méretben.

Előzmény: dudu242belga (1316)
dudu242belga Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1316

szisztok mindenki.keresek kisseb méretű kb 2-3 x3 x6magas kályhát.nincs sok hely,de csak 20 nm +tetőtér

,amit tudnia kell fűtenie.persze csak alkalmilag,mert présházba kell télire,mikor lemegyünk bortfelyteni.és véletlen mellé

nyeljük a bort,és ott ér az este.so  .szépnek se kell lennie.de találtam meseszépet 35ért,de elvitték mire odaértem.tehát ha van 

tipp irjatok.köszi dave

dudu242belga Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1315

hi.egy fontos infó lemaradt a kélyháról.  ára?üdv dave

Előzmény: Mjuz (1304)
sportline113 Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1314

Két jó állapotban lévö bontásra váró cserépkályha 25 és 45 ezer forintért eladó. Kérésre fényképet küldök, email cimem:sportline@freemail.hu

netraptor Creative Commons License 2011.08.31 0 0 1313

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

csempekalyha@gmail.com

Szzancsaby Creative Commons License 2011.08.25 0 0 1312
Előzmény: BSzTom (1307)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.08.24 0 0 1311

Ez a sittel együtt eltakarítom kategória, vagyis senk nem kap semmit.

Előzmény: karteszi (1310)
karteszi Creative Commons License 2011.08.24 0 0 1310

Üdvözlet Mindenkinek!

 

A mellékelt képen látható kályhát kínálom eladásra+bontásra.

Laikusként csempéi épek, talán egy sérült kissé. Csak fával történt benne a fűtés.

 

Kép:http://indafoto.hu/karteszi/alap_album

 

 

 

 

Kályháskristóf Creative Commons License 2011.08.20 0 0 1309

Ezt majdnem lájkoltam. :-))

Előzmény: BSzTom (1307)
netraptor Creative Commons License 2011.08.15 0 0 1308

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

BSzTom Creative Commons License 2011.08.14 0 0 1307

Kevered a szezont... az anyósom volt. De ne tudd meg, milyen jó volt az a pár nap csend... :D

 

Előzmény: Kályháskristóf (1306)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.08.14 0 0 1306

Anyukádnál hagyod rendszeresen. Csüt itthon, előtte ismét a jó öreg A.

Előzmény: BSzTom (1305)
BSzTom Creative Commons License 2011.08.14 0 0 1305

Ugyan, hisz' mindig felveszem, nem tudom miről beszélsz. :)

Megyek érte, sztem jövő hét vége felé. 

Pár héten belül meg is akarom belőle építeni a sparheltes háromjáratúmat a konyhába. A télen azon sütöm a gesztenyét. :)

Előzmény: Kályháskristóf (1299)
Mjuz Creative Commons License 2011.08.11 0 0 1304

Eladó cserépkályha.

Jó pár éve már csak elektromos üzemben üzemel. 1 éve újra lett rakva, az összes samot tégla ki lett benne cserélve, és vadonat új elektromos fűtőbetét került bele. Ezek értéke közel 70 ezer forint volt.

Sajnos a talpazata el van törve, de szét nem fog esni, belülről meg lehet erősíteni. Mivel korábban kéményes volt, így a felső karimából és a hátuljából hiányzik pár csempe. Sajnos a fedőlapja is eltört, illetve az elektromos fűtés miatt egy 8x8 cm-es nyílás van rá vágva. Ezeket leszámítva szép állapotban van, igazából ezek a hibák javíthatóak, és az összképben nem rontanak.

Nekünk egy 28 nm-es lakást fűtött hatékonyan éjszakai áramról.

 

A kályha Pest belvárosában van, szállításban tudok segíteni, esetleg a szétbontásban is.

Tel: 06306367222


netraptor Creative Commons License 2011.08.11 0 0 1303

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06-70-334-8166

Sutyi70 Creative Commons License 2011.08.08 0 0 1302

Előzmény: Sutyi70 (1301)
Sutyi70 Creative Commons License 2011.08.08 0 0 1301

Eladó egy sötét sérga, rusztikus felületű bontandó cserépkályha, Budapest XI. kerületben.

Ára 20.000Ft, a bontás és elszállítás a vevőt terheli. +36 20 4147857

moonsorrow85 Creative Commons License 2011.08.07 0 0 1300

Köszi az infór, idő közben megoldódott a dolog, vettem bontottat.

Előzmény: Kályháskristóf (1263)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.08.07 0 0 1299

Tamás kikészítettem a zöld kályhát, ha nem vagyok otthon akkor is viheted. Elhagytad a telefonod?

netraptor Creative Commons License 2011.08.07 0 0 1298

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén! Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06-70-334-8166

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!