Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

radikál 2014.09.11 Creative Commons License 54407

Nyugi nem valószínü, hogy ki fog derülni mert a regeknél a kereszt és vezetéknevek fel vannak cserélve. (mivel a régi account-nál még nyelvhelyesen töltöttem ki az újnál meg magyarosan)

;)

Előzmény: Jeepney (54395)
Jeepney 2014.09.11 Creative Commons License 54406

Örülök, hogy tetszik a Print screen billentyű.

Engem nem érdekel annyira. A hasznos segítséged nélkül is majd lesz valami.

Az eddigi is nagyon sokat segített.

Majd beírjuk a nevünket és a számlaszámunkat, ahogy mutattad.

Előzmény: t.lantos (54402)
t.lantos 2014.09.11 Creative Commons License 54405

Ertesitot egyaltalan kaptal a csoamgrol?

Mert ha x napig nem reagalsz, akkor megy vissza.

Marpedig a postasok mostanaban meg az ertesitore is tesznek magasrol. Mert ugye 21. szazad, ajanlott levelben kuldik az ertesitot, email helyett.

Előzmény: Dámdámdámdám Gurgugyin (54393)
.:(gabor):. 2014.09.11 Creative Commons License 54404

A visszaküldés tényét ki és hogyan közölte veled? A vámosok vagy az eladó? Kínából jött? Segíteni nem tudok sajnos, csak kíváncsi vagyok. Gondolom az esetedben hamisítványról nem lehet szó.

Előzmény: Dámdámdámdám Gurgugyin (54393)
t.lantos 2014.09.11 Creative Commons License 54403

Ez utobbit nem is csodalom, hiszzen nem az IBAN van megadva, igy osszevetni nem tudja, a checksum-ot meg nem fogjak szamolgatni.

Előzmény: .:(gabor):. (54401)
t.lantos 2014.09.11 Creative Commons License 54402

10+ eve tudom a tutit te kreten.

Tobbszor mondtam, ha nem megy, csinalj screenshotot. Ez se jott ossze, innentol engedjuk mar meg magunknak azt a luxust, hogy dogolj meg a problemaddal, es ne segitsunk.

Előzmény: Jeepney (54400)
.:(gabor):. 2014.09.11 Creative Commons License 54401

Eddig sehol semmi gondom nem akadt a PayPallel, pedig a nevekben kavarások is vannak. (családi név + 2 keresztnév)

A PayPalen Gipsz Jakab Ubul néven vagyok regisztrálva.

Immáron 7 éve egy olyan bankszámlára hívom le a pénzt, aminek Gipsz UbulNÉ a tulajdonosa.

A PayPalhez kapcsolt bankkártya pedig Gipsz Ubul nevén van.

3-4 éve leellenőriztettem magam (jogosítvány, 2db közüzemi számla) amikor az utolsó 365 napban a bevételem meghaladta 3000 dolláros határt, de előtte is működött minden gond nélkül.

Ugyanakkor a múlt héten elfelejtettem a jelszavam és a biztonsági kérdésekre adott jó válaszokat sem fogadta el. Először a bankszámlaszámot kérte, de bárhogy töltöttem ki, nem lett jó. A szerinte rossz válasz után az IBAN-t kérte, de hiába írtam be azt is helyesen, nem fogadta el. Csak egy 8 perces telefonálással sikerült resetelnem a jelszavamat.

Jeepney 2014.09.11 Creative Commons License 54400

Én meg idióta vagyok meg töketlen.

De tényleg, nem kéne válaszolgatni azoknak, akik két hozzászólást hajlandóak visszaolvasni a témában, de rögtön tudják a tuttit és belekotnyeleskednek.

Előzmény: nyubocs (54398)
t.lantos 2014.09.11 Creative Commons License 54399

Akinek 10+ eves a regisztracioja mindenhol :)

Előzmény: nyubocs (54398)
nyubocs 2014.09.11 Creative Commons License 54398

Azért ilyenkor felmerül  a kérdés, hogy vajon ha másnak (többeknek) sikerül, Neked meg nem, akkor miért kell a másikat unatkozó szájbergyereknek hívni.

Előzmény: Jeepney (54397)
Jeepney 2014.09.11 Creative Commons License 54397

Ne szaggass.

Inkább olvass vissza. Ezen már rég túlvagyunk és ki is veséztük.

De az is lehet, hogy tényleg olyan hülyék vagyunk, hogy a nevünket és 24 számot nem tudunk beírni.

Nem tudom hány éves vagy, de unatkozó szájbergyerekeknek nem ez a játszótér.

Előzmény: t.lantos (54396)
t.lantos 2014.09.11 Creative Commons License 54396

Azert mert te egy idiota vagy, es meg toketlen is, nem szaggatom magam tovabb.

Rabokok, hogy add bank account.

Vezeteknev kitoltve. A keresztnevet meg tudod adni.

A sorrend nem is tud kerdeses lenni.

Bankszamlaszam 16-24 karakter.

Bank nevebe nem kotnek bele, ha nem stimmel karakterre.

Sehol semmi IBAN

Nem megy? Akkor add fel, nem neked valo ez.

Előzmény: Jeepney (54394)
Jeepney 2014.09.11 Creative Commons License 54395

Hű apám..

Te aztán bátor vagy!

Két paypal számlád is van és ezt meg is fogja tudni az Ebay-Paypal kőagy társaság.

Neked annyi !

Ne csodálkozz ha kommandósok fognak berepülni a csukott ablakodon :)

Előzmény: radikál (54384)
Jeepney 2014.09.11 Creative Commons License 54394

Hintalow írta:

"A legegyszerűbb módszer egy számla hozzáadására: csinálsz egy sima feltöltést a folyószámládról párszáz forinttal. és ennyi. automatikusan elmenti a számlaszámot a paypal."

Muhaha 1. 

Nem ment az el semmit sehova. Kipróbáltam, feltöltöttem 1500forintot a forintos számlámról.

Ugyan ott vagyok.

"A név sorrendje kb sosem akadályozott semmi ilyesmit, annyit azért tudnak már, hogy ne akadjanak fel a nyugattól eltérő névsorrenden."

Muhaha 2.

Csak 1500forintra megbüntet ha bármi bizbasz nem stimmel.  Ezt írja is amikor számlát próbálsz csatolni az accountodhoz.

És meg is teszi. Biztos lehetsz benne.

Előzmény: Hintalow (54351)
Dámdámdámdám Gurgugyin 2014.09.11 Creative Commons License 54393

A magyar vám visszaküldött egy 5 Fontos bicikli computert mindenféle írásos indoklás nélkül és nem kaptam meg egy bicikli üléshuzatot sem. 

Miért pikkelnek rám?

t.lantos 2014.09.11 Creative Commons License 54392

Tekintettel arra, hogy elvileg csak egy pp accountod lehet...

Előzmény: Törölt nick (54388)
Degeczi 2014.09.11 Creative Commons License 54391

A webkártyához tartozó számlaszámot tényleg nincs sok értelme fölvenni Paypalon, elég a normál.

Maga az OTP-s webkártya minden további nélkül fölvehető - bár sok haszna nincsen, ha biztonságos (és persze Ebaytől eltérő) a Paypal belépésed. Az inkább más, ismeretlen oldalakon hasznos.

Előzmény: Törölt nick (54387)
bombaba 2014.09.11 Creative Commons License 54390

A hivatalos oldalról indul az online bank. A netkártya egy fizikailag létező kártya, kártyaszámmal, csak internetes fizetésre alkalmas.  

A Cib és PP viszonyáról nem tudok semmit, nekem nem okozott eddig semmi gondot.

Előzmény: Törölt nick (54387)
nyubocs 2014.09.11 Creative Commons License 54389

Vajon milyen új online fizetési rendszerre lenne még szükség a már kismillió létező mellett?

Előzmény: Törölt nick (54388)
Törölt nick 2014.09.11 Creative Commons License 54388

Huu, hát ilyet nem hiszem, hogy tudsz, az ebay és a paypal baromira szigorúan vesz mindent..:) Egyik ismerősömnek azért törölték az account-ját ebay-en, mert két paypal címre kérte a vevők fizetéseit, egyszer erre, egyszer arra.
Egyébként vásárlásra / eladásra vannak ma sokkal előnyösebb, biztonságosabb oldalak, mint az ebay, már csak a fizetésre kéne egy új online rendszert kitalálni, és megdőlne az ebay-paypal monopol hatalom. Amivel a baj az, hogy az ebay meg is dőlne már holnap, ha nem lenne paypal.

Előzmény: radikál (54384)
Törölt nick 2014.09.11 Creative Commons License 54387

Hali!
Én tervezek egy CIB-es számlát nyitni. Milyen a CIB és PayPal viszonya, simán megy neked minden? A CIB-nek milyen az online banking-je, hol kell belépni a számládhoz, a hivatalos oldalukon keresztül? És ez a netkártya micsoda, külön kártya? Mert én az OTP-s virtuális számlaszámom próbáltam egyszer hozzácsatolni a paypal-hoz, de nem engedte, csak a normálisat tudtam.

Előzmény: bombaba (54386)
bombaba 2014.09.10 Creative Commons License 54386

Bocs, megszakadt reggel a net meg el is kellett mennem.
De igazából nem tudod semmit mondani. 

Régi PP számla, hozzárendelve bankszámla és internet kártya (CIB-es).

Nem látok limitet a számlámon, a korábban mondott/írt tranzakciós limiteket a Help-ben találtam, messze ez alatt szoktam pénzt lehívni egy alkalommal. 

Előzmény: radikál (54377)
smc2 2014.09.10 Creative Commons License 54385

Sziasztok!
Egyik ismerősömet kértem meg, hogy rendeljen nekem valamit e-bay-ről. Mivel ő gyakran ebay-ezik, gondoltuk, hogy ez nem okoz gondot.
De valamiért nem sikerül kifizetni a terméket.
Ez a hibaüzenet:
We're sorry, but your transaction couldn't be completed using the selected card, Visa x-____ because it has been denied by the card issuer. We'll use your preferred back-up payment method to complete this transaction. Please continue with this back-up payment method or choose a different way to pay.

Két számláról (két különböző bank) is próbálták, nincs változás.
A kártyán a vásárlási és mindenféle limit bőven felette van. Fedezet is van.
Segítsetek, hátha tapasztalt már valaki ilyet!
Köszi!

radikál 2014.09.10 Creative Commons License 54384

Szóval van olyan aki már lecserélte a paypal accountját egy másikra és azt hozzárendelte az ebay account-jához?

Hány helyen kell átírni az ebay my menu-jében és pontosan hol?

Inkább megkérdezem pontosan olyasvalakitöl aki tudja mert nincs kedvem belefutni újabb nemvárt szivatásba.

szállóhó 2014.09.10 Creative Commons License 54383

vagy szivárvány :)

Előzmény: t.lantos (54382)
t.lantos 2014.09.10 Creative Commons License 54382

Jo, de ettol meg lehet a barna es a lila is. Sot, akar narancssarga :))))

Előzmény: szállóhó (54378)
t.lantos 2014.09.10 Creative Commons License 54381

Nekem nincs ilyen menupont :)

Igaz, regi personal account.

Amugy emlekeim szzerint ennel sokkal tobb, ha verified vagy.

Előzmény: bombaba (54372)
szállóhó 2014.09.10 Creative Commons License 54380

hát nemtom :)

valami gebasz lehet,

2 hete akrtam venni valami aprósgot $ 10 körül webáruházból. nem engedett a pp fizetni,hogyaszondja kártya le van tiltva, felhivom a bankot aszondja ők még a próbálkozást/elutasitást se látják, a pp-tól nem jött semmi,

akkor gondoltam küldöm a pp-n a pénzt direktbe, azt se engedi.

máshol többször is fizettem, aznap is,  itt azóta se sikerül. nem ér annyit a dolog, hogy telefonálgassak meg utánajárjak, de mégiscsak nem rendes dolog :)

Előzmény: radikál (54377)
radikál 2014.09.10 Creative Commons License 54379

Súly: 1,83kg.

Előzmény: szállóhó (54378)
szállóhó 2014.09.10 Creative Commons License 54378

na és a súlya? :)

ha gondolod, megadom a futárárat, amit én kaptam legolcsóbbat, a nagyok közül az egyik :) és nem sárga. :)

/mint amikor 2 matróz barkóbázik /

lehet ennél is van olcsóbb, az meg írja meg nekem :):)

chile 1 kg a gyorsabbik verzióval a fele,

usa 1 kg meg annyi mint az 1 kg ajánlott postai levél.

usa 2 kg  meg már olcsóbb is mint az ajánlott levél.

ha nem vállalsz be limitet,

ha tudsz egy jó mennyiséget küldeni, nyilván akkor mégolcsóbb.

Előzmény: radikál (54370)