Keresés

Részletes keresés

Kcsita Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181175

Jó az ötlet! Akár jöhetnek közösen is, ha tudnak hozni, olyan befektetőtt, aki a Jani bácsi elfogadna. Nincs sok időnk...

 

Vajon a Jani bácsi minden percét ezzel tölti, hogy visszafizetjük-e a hitelt vagy sem?

Előzmény: Törölt nick (181169)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181174
Mik vannak... az ember csak ámul.. :)))
Előzmény: Törölt nick (181166)
Matt Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181173
lila fölény a holtszezonban. ez lemaradt.
Előzmény: Törölt nick (181166)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181172

én is őt javasoltam a múltkor. kiskorom egyik kedvence volt

 

Előzmény: Törölt nick (181169)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181171
Előzmény: Törölt nick (181167)
Free D Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181170

Akkor én kérek elnézést.

Viszont akkor az a probléma, hogy a játékosok nem hallgatnak az edzőre.

 

Vagy az még nagyobb, ha esetleg nem bírják 90 percig az iramot (magyar bajnoki szinten sem) és ezért álltak vissza.

 

Én nem nagyon bántom LCS-t, a jelenlegi helyzetért nem Ő a felelős (ezt mindig is mondtam), de azért gondoltam, hogy ezúttal így lehetett, mert mióta nálunk van, többször láttam már ilyent a csapattól (a prágai kinti meccsen éreztem még úgy, hogy az eredmény megtartása volt a maximálisan kitűzött cél, holott az ellenfél itteni játéka alapján korántsem volt olyan veszélyes, hogy ne lehetett volna többet célul kitűzni).

Mondjuk nehéz úgy focizni, hogy mindenki - még a saját elnökük is - legyint és azt mondja, hogy elfogadhatatlan a produktum, meg változtatni kellene. De mégsem változtat.

 

Mindegy, ez csak az én nézőpontom.

 

Akkor marad a vak és lüke Megyeribíró, aki ész nélkül vezette (?) a meccset, a döntő tévedéseinek viszont egyértelműen mi ittuk meg a levét.

 

Eddig legalább 10 pontot veszítettünk már azért, mert a meccs (mióta is van ez a hüje szabály?) 90 percig tart. :-(

 

Ezek ellen meg különösen nehezen nyeltem le a dolgot, holott a második félidőt végig az órát figyelve néztem, mert - ahogy itt többen is leírták, én is - azt éreztem, hogy ezzel a játékkal csak mákkal tudnánk kibekkelve hazavinni a 3 pontot (ami azért lett volna fontos, mert jó néhány X született a fordulóban, jókorát lehetett volna előre lépni).

 

Mindegy, ahogy (többen) vártuk, októberre összeállt a csapat, és ha kis szerencsénk is lenne, most a középmezőnyben tanyázhatnánk, hogy jó eséllyel várjuk a tavaszt.

De nincs ha, ez van. Szégyent nem vallottunk, nagy zakókat nem kaptunk, az idény elején "3 nagy" ellenfél közül mindegyik rohanat a pontjai után, a szerencse most nem mellettünk áll, hozni kell a "kisebb" meccseket (ebben a helyzetben nincs is kisebb meccs). Ahogy ismerem a mieinket, ez lesz a nehezebb feladat.

De lassan összeállunk, és akkor nem lehet gond.

 

Kár, hogy a győri zsoldosok annyit harcképtelenné tettek (teszem hozzá: büntetlenül) fiataljaink közül.

 

Szegény dózsa, minden idők legjobb csapatával is 80 percen át futott az eredmény után a leggyengébb Fradi tartalékos csapatával szemben...

Előzmény: Törölt nick (181132)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181169
A Rab Tibi tanult értelmes higgadt ember, emellett sikeres az üzleti életben is. De a volt Vasas vezető a Mészáros is egykor nálunk játszott...
Előzmény: takacsi (181165)
KRIPO.67. Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181168
Cigóóó! A bicskád visszakaptad?
Előzmény: Szul (181148)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181167
Ja és kihagytam korunk média kurváját, akit minden ismert női média személyiség felvesz majd eldob. Tóth Norbert.
Előzmény: Törölt nick (181166)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181166
Az Rtl sportközvetíteseiben közreműködő produkciós iroda (Iko) vezetője az Újpest egyik főszurkolója (Takács László).
Lila újságok, lila média, felkészülés a derbire Árpa Attilával.
Lila fölény a népbutító valóságshowkban (Szabolcs, Majka, Leo).
Liga vezetésében három lila maki: Kisteleki, Kutasi, Kovács P.
Lila bibsi hatalom a ligában és a médiában.
Előzmény: Greeneagle (181164)
takacsi Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181165
Jól letorkoltak itt(nem olyan rég), amikor Fradistákat javasoltam, illetve hiányoltam a különféle sportvezetésekből.
De a politikai vezetésből is.
Be kell látni, hogy enélkül nem megy.
A mi sarunk, illetve Furulyásé, hogy az ő szintjére választotta ki a Fradi különböző vezetőit. Így közelébe sem kerülnek semmiféle választott tisztséghez...
Láttok olyan embert, akinek vannak képességei, alkalmas erre és bármilyen funkciót betölt a klubban?
Nalám!
A lobbizás, érdekérvényesítés alapkövetelmény egy ilyen intézménynél, de minden civil szervezetnél is, mint a Fradi.
Hihetetlen, hogy a kommunizmus káderpoltikája érvényesül nálunk és máshol, megmaradt káderei, kiegészülve a luxusballal uralják a tágabb területet (is).
Előzmény: Greeneagle (181164)
Greeneagle Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181164

 

Elgondolkoztatok azon mostanában, hogy milyen ellenséges környezetben kell helyt állnunk ?

 

A liga vezetése lila-debreceni(-győri), emlékeim szerint az elnökség állandó tagja a lilák, és a debreceniek küldötte. Az előző elnök a legalábbis közvetetten a lilákhoz kötődő, lemondása óta ott is feltűnő Szieben volt, a mostani a néhány évvel ezelőtti lila edző.

Az előző kormány idején állami pénzekkel (MFB, odaküldött állami cégek), és stadionépítéssel felfuttatták a lilákat, a mostani kormány sportügyekben első embere Ábrahám A. volt újpesti sportoló.

A médiában, már amennyire becsülhető az értéke, a két "legnagyobb" sportlap fő felelőse lila, a ns-nél Kálnoki, a sport- esetében az álnok Bocsák.

 

Nem egyszerű. Nem is csodálkozom azon, hogy nehezen mennek a dolgaink (ld. stadion-ügy), hogy a média ott rúg belénk ahol lehet...

 

Felveti azt a kérdést is, hogy miért ennyire rossz az érdekérvényesítő képességünk.

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181163
Szerintem nem fog a Borbély kezdeni.
A Diósgyőr ellen elég a három hátvéd, így Laczkó feljön Tőzsér helyére a középpályára meg bejön Szalai

Szűcs

Bognár, Botis, Balog

Szalai, Lipcsei, Tímár, Csepregi, Laczkó

Rósa, Jovánczai
Előzmény: Kcsita (181162)
Kcsita Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181162

Tőzsér nélkül a Diósgyőr ellen
[2005-10-18 12:37](Ferencváros-Diósgyőr, 3.rész) Pénteken a Diósgyőr ellen lép pályára csapatunk, amelynek biztosan nem lesz tagja Tőzsér Dániel.
- 100%Fradi -
Utánpótlás válogatott középpályásunk az Újpest ellen begyűjtötte szezonbeli harmadik sárga lapját, ami automatikusan egy mérkőzésre szóló eltiltást von maga után.
Öt játékosunk két sárga lapnál jár, ők Balog Zoltán, Budovinszky Krisztián, Lipcsei Péter, Takács Ákos és Tímár Krisztián.
A pénteki mérkőzésről honlapunkon élő közvetítésben számolunk be.

 

Borbély biztosan kezdeni fog....

Apus Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181161
Az FTC-nek valóban van köze a ligához, viszont Várszeginek (aki a honlapot üzemelteti) nincs.
Előzmény: Kcsita (181159)
DINO Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181160

Én is kizártnak tartom, hogy L.Cs. kérte volna a visszaállást.

Nem az a típus. Inkább a játékosok lélektanában keresném a bibit.

 

Lesz még munka velük.

 

-Dino-

Előzmény: Törölt nick (181132)
Kcsita Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181159

Ligához tartozik az Újpest, mint ahogy a Fradi. Az RTL, meg adja a meccseket. De mondjuk ez nálunk miért nincs nem tudom. Mi nem vagyunk a Ligának a tagjai?:)

 

Greenie. Tudom, de akkor is ne kavarjanak! Többet ártanak.... Én várom a pozitív híreket. De egyelőre sajnos nem szól sehol semmit.

Előzmény: Törölt nick (181155)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181158
Szima interjú:

Valóban eladja a Lokit, mint ahogyan azt a városban beszélik? Arról is értekeznek a jól értesültek, hogy beszáll a Ferencvárosba.
- Őszintén mondom, sem Várszegivel, sem Csányival, sem Demjánnal, sem senki mással nem tárgyaltam a klub eladásáról. Egyébként is Magyarországon komoly összegért futballklub még nem cserélt gazdát. A tulajdonosváltások általában úgy zajlanak, hogy egy csapat eladósodik, jön az új tulajdonos, átvállalja az adósságokat, amiből első lépésben valamennyit kifizet, a többire ígéretet tesz, és megy minden tovább. A Debrecen nem ilyen klub, stabil anyagi lábakon áll, nincsenek adósságaink, több százmillió forint készpénzzel rendelkezünk, és egyébb vagyoni értékeket is fel tudunk mutatni. Nem hiszem, hogy lenne olyan befektető, aki ennek a klubnak a valódi értékét hajlandó lenne megfizetni. Ha eladási szándékaim lennének, a részvénytársaságunk alapszabálya szerint a tulajdonostársaknak kellene felajánlani a vásárlás lehetőségét. A Ferencvárossal kapcsolatban csak idézni tudok a DVSC bajnoksága kapcsán megjelent könyvből. A szerző megkérdezte, hogy a világon van-e olyan klubtulajdonos, akivel cserélnék. A következő választ adtam: Egyetlene egy klubtulajdonossal sem cserélnék, sehol máshol egyetlen városban sem vállalnám fel egyetlen klub vezetését sem. A DVSC nekem szívügyem, és még elméletben sem tartom elképzelhetőnek, hogy más csapatért dolgozzam.
- Hogyan gondolja a folytatást?
- Amikor felvállaltam a DVSC-ben a többségi tulajdonosi és az elnöki pozíciót, eldöntöttem, addig maradok a klub élén, ameddig a hátország, a közönség egyetért a döntéseimmel, és elfogadja azokat a vezetési módszereket, ahogyan én irányítom ezt a klubot. A Donyeck elleni mérkőzésen számomra meglepő dolgok történtek, kevésnek bizonyult az erkölcsi tőke, amit az elmúlt években felhalmoztunk, illetve kevésnek bizonyultak azok az eredmények, amelyeket a csapat produkált. Alaposan át kell gondolnom a folytatást. Ha az elmúlt három esztendőben elért két terembajnoki arany, Magyar Kupa ezüst, a két nemzetközi kupaszereplés, a két bajnoki bronz, melyből egyik alkalommal csak egy ponttal maradtunk le az aranyról, illetve a 2005-ben nyert, a klub történetének első aranyérme, valamint a Szuperkupa megnyerése nem adott annyi muníciót ennek a vezetésnek, hogy a Donyeck elleni események ne történjenek meg, akkor úgy érzem, nagyon át kell gondolnom a folytatást. Bajnokság közben vagyunk. Tizenegy mérkőzést kell lejátszani másfél hónap alatt, a csapatnak versenyben kell lenni a bajnoki címért, tavasszal állnia kell a Magyar Kupában, nincs időnk keseregni. A hogyan továbbról a döntésemet december elején hozom meg. Kár lenne az elmúlt évek munkájáért.
HBN


Austin_Powers Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181157

Ugyan, ugyan... kinéznéd ebből az úrból?

 

Előzmény: Ohne Gegentor (181153)
Greenie Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181156
Mondok, Színes Bulvár Lap
Előzmény: Kcsita (181154)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181155
Olyannyira összeveszett a játékosokkal, hogy tegnap együtt ment velük paintballozni...

Az Újpest honlapon vajon miért van kint fő helyen a liga meg az rtl logója???
Előzmény: Kcsita (181154)
Kcsita Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181154
Erre mondjatok vmit!
 
Színes Bulvár Lap: László Csaba összeveszett saját labdarúgóival is
[2005-10-18 10:20]Megérdemelt győzelmet aratott az Újpest az FTC ellen. A vereség nem várt indulatokat szült a ferencvárosi oldalon. A vendégöltözőben több ezer forintos kár keletkezett, László Csaba mester összeveszett a játékosokkal, vezetőkkel, kést dobtak Szűcs Lajos felé, a rendbontások miatt tíz szurkolót állítottak elő.
A találkozót Kovórs Zoltán gólja döntötte el. A csatár több döntő szituációnak is füszereplője volt. Szűcs őt taglózta le, a mindent eldöntő gól előtt pedig Botist birkózta le a labdáért folytatott harcban.
- Szűcs nem szándékosan rúgott meg, elnézést kért - mondta Kovács. - A győztes gól előtt valóban nagy volt a küzdelem köztem és Botis között, de ez még belefér a játékba. A találkozó után összeszólalkozott Mészöly Géza, az Újpest és László Csaba, az FTC vezetőedzője. László szerint Megyebíró játékvezető a hazaiaknak fújt. Előtte pedig a Fradi öltözőjénél szembeszegült Tepszics Ignác sportigazgató azon véleményével, hogy a második félidőben a Fradí alig ment át a félpályán és zokon vette, amikor játékosa megkérdezte, miért csak védekeztek a hajrában.
Az újpesti klubtulajdonos, Kovács Péter a nyáron hirdetett fiatalítást, a csapat szárnyal, szinte jelentkennek szponzorok, nincsenek anyagi gondok. A meccs után egy sportszergyártó-céggel kötöttek megállapodást a lilák. A Furulyós János vezette FTC pedig tovább vergődik. Mind szakmailag, anyagilag és erkölcsileg. Pedig a szükség lenne egy jó Ferencvárosra.

Ohne Gegentor Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181153
Öreg kommunista Kálmán elintézi a kisfiának.
Előzmény: Törölt nick (181150)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181152
Igen, azt be kellett volna fujnia.
Előzmény: Nyugdijas_szektor (181146)
Greenie Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181151

jól összefoglaltad.

A tavalyi lista ennél hosszabb, még így sem sikerült megelőzni a Fradit.)

Előzmény: Törölt nick (181150)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181150

Mi meg azt szoktuk meg, hogy titeket segítenek. Nem kell sokat visszamenned az időben vegyük az idei szezont.

 

Dvtk-Újpest

Vaskó lerántja a gólvonalon Siminicet a tizenegyes elmarad

 

Reac-Újpest

Utolsó percben egy jogos Reac büntetőt nem fúj be Dubraviczky

 

Loki-újpest

 

Kamu lila 11-es, meg nem adott loki 11 büntető

 

Újpest-Fradi

 

Első gól előtt kifele kellett volna szabadrúgás itélni, helyette befele itélt Megyebíró, második gól előtt lerántás. Emellett újpesti ámokfutás Erős, Kovács + régen nem látott elfogult bíráskodás (Jovánczait 3-an rángatták a földre ott taposták erre kifele szabadrúgás mert beleütött a labdába...)

 

A Fair Play-t is említsük meg amikor az első félidőben Tímár kirúgta sérülés miatt a labdát, de a tapló Vanczák nem adta vissza. Kovács és Erős anyázása a Fradi tábor felé, kés bedobálás, Simon Tibor szídása...

A Taplófocit pedig Erős Karcsitől láthattál csak....

Előzmény: Szul (181148)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181149
Nem csak unalmas vagy, hanem hülye is te gyökér.
Előzmény: Szul (181148)
Szul Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181148

Teljesen mindegy,hogy Júdást ki kellett volna állítani!!!!!!!Megszoktuk, hogy titket segítenek a bírók....

 

 

A csodálatos ÚJPEST így is szétszopatta a taplófocit bemutató fradit.

 

 

Mad Professor Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181147

Túl kell lépni ezen a meccsen és a következőre koncentrálni.

 

www.focilove.freeblog.hu

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2005.10.18 0 0 181146
A maximum amit a lilák számonkérhetnek, az egy elmaradt közvetett szabadrúgás.
Előzmény: Lorinc_d (181145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!