Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2012.07.05 0 0 850

Jojojojojojojojjjj...hol a jojód?
 Minden ami a két -sarkankigyóval kapcsolatos látás? -hogy jövőbe látás...ami ollan, hogy adva lett egy keret...azaz idő adatott nékik...??? -gyorsan csináljátok mekkk...
 Amit hozzáadnék mékkk...ha IZRÁELLAL nem számolnak le, elől OROSZOK + U.S.A. akkor... na America s Európa tota lepusztult...amcsit Kinaiak...ferdeszemüek népesitik be, mig magyarországot afrikaiak, akik kik? - tota megsemmisitik a a második szinten a TULÉLŐKET = KÖZÉPEN ZSIDÓ -JELKÉPEK...na minden ami a zsidó -kultura közepe, közte a FRIGYLÁDÁT is...tota megsemmisitik s minden emléküket...ezzel BEZÁRTÁK...nem lehet, hanem MEGSZÜNT A KAPCSLAT AZ ALLATTUNK LÉVŐ GIGANTIKA -DÖGTEMETŐKKEL, amit mindenki megláthat, hogy onnan ömlenek a pusztitó -dögletes fegyverek a földre felszinre materizáll...
 Na, amit láttam benne, van benne logika, mert afrikát miért atomoznák le a fene feneketlen pokolok pokla fenektelen fene fenekére? -s ha mégis maradnak meg...majomszabásuak ( nem az afrikaira értem csak, haenem ami humannak, ami bizon veszdelmes önmagára meg környezete, talán veszettebbek a legveszettebb fekete dögpit -csatorna ceccpulpatkányoknál is sőttt...
 Na az afrikaiak, akik megmaradtak...hozzájuk kötök két Niburus történetet: 1. valóban volt Niburu  megszállás -gyarmasotás deee...ollan veszteséget szenvedtek, hogy kénytelenek voltak menekülni, igy egy részüket itt hagytak, akik lemaradtak stakkk...
 Második, ma is menn a gyarmatositás... a legelitebb előőrseiket dobbták be, ami inkább állná a sárt...na ezek ellenére, ha az afrikaiak az eredeti föl lakosai (lányai szépek, csak figyeld az afrikai nőt -anyát) ők KÉT SZINTEN LÉTEZNEK, na ahol... hogy ezeket...vaggis a fekete -lukat betudjuk zárni, ami nem lehet, hanem ugy ezt a teret mint a másikat...kiszoritni belőle az ALIENEKET -INVÁDEREKET (MEGSZÁLLÓK -GYAMATOSITÓK) mint ahogy ők kiszoritottak bennünket...aztán egrkkbe há há há...
 Na, az abculla -utimutya tuléllők a zsidó hagyományosok meg jelképesek, akik kétseggtelen okosabbak nállatok...
 Osztán, ami a PÉNZ -VÁLTSÁG... Golda Meyer: ha USA nem endedelmeskedik? - gazdasági váltságot okozunk, ha akkor se? -világ-gazdasági váltság, ha akkor se...III. -IV. -V....világháboruzás -armymeggadonozás..totál atomháboruk...na ahogy mondom, a zsidók akik nem csak akik zsidóknak hivatják magukat...ezek legalább két éltüek, tehát ők tudják, hogy csak a bura...mig te nem tudhatod...
 tizhatod vagy hucchatod...
 Fidelem, nem feltétlen EGY KÉZBEN A BANRÁCCIA...megpróbáltam kifürkészni deee...

repcsepista Creative Commons License 2012.06.23 0 0 849

Jojojojojjjj...Óh milyörömmm...óh mily gyönyörrr...

 Egy igen igen jérdekkes hirt hallottammm...

 The

    Hal Lindsey

                    report...

 baaa...hogy Saud -Arábia Cindomb, Kinával szerzódsét kötott...60 bilcsi értékben, hogy egy atomaraszena támpontot épit, a Csingcsaládnak, s 2035 -ig, tota minden olajigényét, teljesiti siti siti siti...

 Ha lehet, nézzétek a JTW-t, s igen érdekkes a cabbala -adás, de az egész bla bla bla...ollan hogy CREÁ TORRR.... ECSETLEG ATOM REAKTORRR...mig disznótorrr...

repcsepista Creative Commons License 2012.05.30 0 0 848

Jojojojjj...Jojjózuuu...van jojód...
 1.: Mit Romney megnyerte a Texasi rplk. -parti döntőt, s ha emlékeztek azt mondtam, aki Texast megnyeri,az lesz a rplk. hellölt!?
 2.: Vicca ke mennünk, mikor Föld Mama... ami minden ugy történt,ahogy javasoltam, meee...
 3.: Izráellal betelt a pohár!!!
 4.: -hja? -emlékeztek, irtam hogy az egész arab-muzulmán le lett gyilkolva deee... mjost megint vissza Föld Mama, mert nem a zsidók, sem nem a nemzsidók a hibásak, ugganés ha 1 bibás = mind???
 5.: zörög az ég...
 6.: szakad a pad...
 7.: jeee... oda ne nézzz...
 Mékk valamit, vissza Grant Jeffry -hez, hogy izráel sem nem ország, s hogy nemzetség??? -na Kiválasztott papság s főpaság, az egész egy MÜ TINA CUTORA, mert süppedjetek magatokba: ha se ország, se egynemzet, kivéva 1NEMZET??? -
> Hebrow National...

Előzmény: repcsepista (847)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.28 0 0 847

Jojojojojjj...Jó minékünk, keresni ni ni ni...
 Melődi damu, száll felénk a a a...na Memorai day, S AHOD MON DOG ATOM BUMM BUMM BUMM...azt hinnük hogy csak fizika atombambázás lehet, mikooo...
 Büzatom vagy Fény -atomozás???
 MEM O RIA VA MEGEMLÉKEZÉS... NA ÉN MINDEN SZENT MAGYAR -SZABADSÁG -FÜGGETLEN ORSZÁGOK -NÉPEK S NEMZETEK S NEMZETSÉGEK...ET PRO, PRO PÁTRA, ET PRO LIBERTÁTA...na mindennél szebben mond: Jó isten = HUN (HANG) GOD, JÉZUS CSALÁDUNKKAL CSALÁDUNKÉRT S ITT IS ISTEN ORSZÁGA BENNÜNK VAN, S MI KE MÉKK MÉKK MÉKK...
 TOTA FARCSITÁS (FORCS IS) VAN WILÁG = WALLAGSARTA TA TA TA...amit prószállok mekkfényatombombázni, azaz világosságot hoztam nektek... ugganés OLLAN HOGY HALÁL, MEGÖLLEK HA NEM FOGOD BE...VAGY NEM TOTA GOMBNYOMÁSRA ÖRÖK RABSZOLGAJOBBÁGY -BÁRGYUM VAGY, VAGY...tehát rögtön, akikbe BELESSETT A DÖG, ami a GONDOLÁT VILÁGA LENNE, tehát azért sötét, mert ÖLNI AKAR, AKÁR TRUDJA VAGY NEM, A SZERENCSÉTLEN PÁRA...
 Abczulda ultimatya...Mi Atyánk Mátyás ( Rukutyu Mutyu) zöreg a padlás, Gyere haza??? Hortyi, a russzkikat hord ki!? - nem kellett, a ruszkikkal nincs semmi bajunk, hanem jehhh...hova lett a NAGY BOLZSIDÓ -ELEVE RTHDT SOVJET EMPIRRA??? -nona abca ultra gyerekkorom óta, ami érdekelt, hogy van -e TULVILÁG, s most is, mindennél jobban érdekel, hogy MI LETT, S LESZ?
 Tróhá há há há...minden ollan MEGMOCCANÁS... DE GONDOLAT, HOGY SZABAD A MAGYAR NÉP??? -SZABAD VALAHA HA HA HA...NA ELŐCCÖR: MAJD HA SZELLEM NAPVILÁGA RAGYOG MINDEN HÁZ??? - ABLA KÁN, DE AHOZ KÉNE ABLA KÁN + KÁNAÁNOK OK OK OK...O.K.
 Mennünk vicca... na ha cakk jártas vagy a MI IS UFÓK VAGYUNK! -tok -tavakba de Örök Tavasz MUK? -pösze a vetemennyezést??? -NINCSAK, AHOZ HOGY EGYÜ TE EGYÜGYÜ... MONDJA... MOST 2000-BEN OTTHON VOLTAM...NA ÉDESANYÁM, MERT  ÖSSZE AKAROM VERBUVÁLNI A NAGYCSALÁDU DU DU DUUUU...AHOZ VAGY A FÖLDNEK, A MIENK KELLENE LENNI, VAGY A PÉNZNEK, AMIT UGG VEGGETEK, HOGY MAGA A PÉNZGYÁR, MEG MOST ABCZULLA ULTIMACA CONTROLLA...amire szanaszét szaladtak a kiccérkék, a NagyÖcsém ráadásul rögtön kizavart ( vert )a házából bennünket, velem volt a kisöcsémmeee...
 Fidelem fidelem fid elem, de ellemmmm...NA A TESTÜNK AZ, EGY ELLEM -RUD, BATTERY, AMI HA HA HA...
  Cóval, ami érdekkes, hogy ORSZÁG S ORSZÁGOK S URSÁGOK X JÓSÁGO GO GO GO...NA NA NA... ITT A 13 FACSAR X FANYAR TURPI...ooo... ogyisma, na itt van Hebru National??? -az egy virsli...
 innennn...

Előzmény: repcsepista (845)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.27 0 0 846

Jojojojojjjj.... 1001 boccc...

 tröbbzör leirtam, hogy...na mikor a chkhcc vezényeltek,  tutajon de géppes, nem megtragadtam...hane inkább a jalál, mint...Ollan füttre lábam sem lenditem, hod azt bántsam aki nem bánt engem, deee...

 Na MEMÓRA VA MÓRA HEDEKKK...cupa fegyvert hedezek, ha nem térsz időbe éccc..ccc...

 ninccc...ca ca ca ccc... én előbb megöllek, azaz megöllellek lek leee...

aCurrr...Czionba cipó va cipőőő...

Előzmény: repcsepista (845)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.27 0 0 845

Jojojojojojjjj...jojjózzunk me jojjózni jojojojojjjj...
 MEMORIA DAY???
 A legutóbbi álláspontom: AKI FEGYVERT FOG, FEGYVER ÁLTAL...na tessetek figyelni, mert ime a bibliááá...aba vagy ába, pösze ha ha ha...járt iskolába a kába...megvan irva: MEG AKARTOK ÖLNI, MERT AZ IGAZSÁGOT SZÓLOM ( LÉLEK = SÓL -SZÓL BELŐLEM)
 Előbb hogy mi a HALÁL??? -mikor ollan nincs, de aki ölni akarna, akár nagyon vagy nemnagyon anni mint ha ha ha...ugganés nagyon kakakrásna de nem kakaraaa...
 Próbáljuk megérteni, mert IRTÓZATOSAN FONTOS, ugganés a GYILKOS JÁNOS 8.44. -OLDAL, magukat ölik, de ha lehet, mindenkit át akarnának KÁRHOZTATNI A HALÁL KÁRHOZAT -OLDALRA, ami ha ki tudták váltani bennünk, hogy most kiirtok minden didót, vagy didánt, na akkor OTT VOGGUNK, VOGGUNK???
 Na, amit mondok, hogy abszolla ultitika nem szabad lett volna nem fegyvert, hanem csak gondolattal a másik TESTVÉREDET MEGBÁNTANI...ami rögtön: a mi mindennapinkat s kérünk VÉDŐKART...
 Ha létre tudnuk hozni, ezt a Magyar -Testvéri -Közösséget...UGGANICCC...na egy tesónk, megfogadta a tanácc...de kalácc...na tota minden népek alja voggunk, na vicca kooo...amit cakk annit mondok: 1 LÉLEK TÖBB, MINT MINDEN AMI LELKETLEN, VAGY HALÁL -KÁRHOZOTT OLDAL!!!- s most Mint a Mennyekben, ugy itt a Földön, Legyen meg akaratod Jó Atyánk a Mennyekben ugy ugy ugy...
 Vicca... egy pár szót Grant Jeffry -hoz, hótról jót vagy semmit...ami lehetsegges hogy JÓ GONDOLTA, vagy 13 fodorral akarta volna...NA ZERINTE MINDEN IZRÁELÉRT TÖRTÉNT, AZ EGET A FÖLDET AZÉRT TEREMTETTE A ZSIDÓ ISTEN = JEHOVA, HOGY NYÉLBE ÜSSE A ZSIDÓK -VILÁG -CIRÁLYSÁGÁT, ami tota habiruzással lett nyélbe ütve, nem Belfeggor óta, hanem a a a...Bábeli zürzavar, hizzz...
 1.: TÉNLEG FEL MENTEK VOLNA AZ ISTENUKHOZ, na a Rosswelli eset, hogy KEZÜKBE ADTÁK AZ ATOMBOMBÁT (pörce a másik oldal meg akarta akka...) pösze hogy...na itt gyünne beee...
 2.: A hhh...hogg böggögömmm...NEM SZABAD FEGYVERT MÁST... MINT ÖRÖK PLÖDA LENNE A A A..NA A BIBLIA KRUCZIFIX TÖRTÉNET az eggik... MIKOR AZ EGGETLBEN FEGYVER...HOGY MERSZ BESZÉLNI, HA MEGTUTTÁ TÁ TÁ TÁ...
 MEMORIAAA...vezényeltek a cseheket... NA MEGTAGADTAM A PARANCSOT... még élnek taNUK, mig amcsi, eggzerüen csak aza örök WALLAGHÓDITÓK SZOVJET -RHHDT -ONION ELEVE UTÁN...mellecslek u.s.a FOR IZRELÉÉÉ...lett volna... mekkk...
 Azok a szép napok...
 innenennn...

Előzmény: repcsepista (843)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.19 0 0 844

jajj jajj jajajajajjjjj....jojósok s tojósok, Jóska, hánat tojtá az ólba...

 Ollan támadásnak lettünk kitéve, ami rögtön KÉNYSZERITENE bennünket, hoddd...KÁZÁK FÁ...add meg magad....amire azok akik megadták magukat a rettegett -szadica, nemcsak állat de ember áldozatokat követelő ISTENSEGGEK X -KÉP??? KÉP DE ÁBRÁZATOKNAK...igen igen a zsidók először talán...JewOOda first...ISTEN FÉLELME = PÖCSÖS ÉG KECCKEDEEE...

 Amire ki akarokkk rokk rokk END ro ro rorrr...hogy az hogy OLLAN RETTENETES RETTEGTETT ÉS ÉS ÉS...MEG MEGÖLLEK LEK LEK LEKKK...EDDIG NEM DOODOZOTT, na amit feccegeczisnák ná ná nááá...

 a zsidók megadták magukat, na most minden ollan HITORINTENTE ÁCCIÓ DÁCCIÓ EDUKAKÁCIZON ON ON ON...aki mjocsmár EZZEL A RETTEGETETTT ISTEN KÉPPEL ( mjert mi vékkeredmennyekbe, aPU hod medd beee... az a Nad Medve...) NA MOST AKIK EZZEL A SÖTÉT KÉPPEL,  MOST EZ ZEKKEN KKKK...DE HODDD...

 teccek cövezzni ...trudod mint a civószáll...

 u.i. ollan dolgok történt velünk...na megcikklandóztuk a RETTEGETT ISTEN GYIKJÁJÁJÁJJJJ...GYIKAMÓÓÓ...

 megprószállom még érthettőben de moger rullll...

 mi van, ha nincs halál, s nemtudnak nak nak nak...uggeee...ect még nyet prószállll...

 jértem, mert akik ölnek,  azok hallanak nak nak nakkk...

 jértccc...nem akarok egy zsidót se akik megölnek... na nem ők haneee...cóvavavaaa...

Előzmény: repcsepista (843)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.19 0 0 843

 Jojojojojjj...jojjózninininiii...pösze van jojód, s mindenki jojjjojojojjj...a magáééé...
 Meghalt Grant Jeffry, aki az eGyik legangyobb IZRÁEL MINDENEK ELŐTT FELETT VALA...mint akinek nincsen párjajajajjj...amiért hallgattam, mert nagyon sokszor mintha GROTEXX lett volna...hizz ha tetota nem...ma este láttam Bill Mahert, aki félzsidó s maga a megynilvánulása lásssa??? -aki nem tud arabusul, előbb utóbb arra busul...voggis mintha EZT KELL MONDANI, cközbe...
 Na, bennünket...AMI DÖGLETES hogy amcsiba betiltatták a számitógépes lehetőséget a magyarságnak... hogy egymás közt...legalább őszintén kiönthessük azt a a a...kigyómérget, amit nyelnünk kell, deee...
 TUDOD TE, MI LENNE HA HA HA...
 Na nézzük,mert csak azok kerülhetnek a NAGY NYILVÁNOSSÁG elé, akik TOTA IZRÁEL MINDENEK ELŐTT S FELETT...na zerintem akár izráel ellen...akik ma bármilyen WALLÁSOS VAGY ÖZVEGGVAKA BAGGA GECSEKE...na izráel elibe kell rakni...na AMI KÖRBE ZÁR BENNÜNKET AZOK VIRUS LÉNYEK, MEG ANTI VIRUS S AZOK IS VIRUSOK, MINT VEGYÜK IRÁNT, VAGY AZ ARAB -TENGER VEZETŐSÉGGET, ez ollan mint 1848 SZABAD A MAGYAR??? S KORMÁNYA GROFF BATHYÁNY LAJOS MEG KUROMÁNYA,na nem cartunk a kutba, cakkk..a kávájájájájjjjj...
 Cóval, amiért megemlékezzünk...
 Tota közelről megismertem az öcces nugati wallássosságot kivülről s belülről A -cZettig, deee...na 2000-ben voltam otthon, s ime a valósággos KÉP: Grant Jeffry-zők, még soha nem hallottam ollat...ami Grant Jeffry-t lelőtte volna, csak 2000 -ben a Körpatkómedencénkbe ami ollan IZRÁEL MINDENEK ELŐTT FELETT...CSAK JÉZUS VÉRÉVEL FEHÉRRE KELL MOSNI A FEKGETE A VÉRED? -BÜNODET, S HÓFEHÉR LESZEL...S BITTA HELLED VAN... UJ JERUS ÁLOMBA...ami gondolkozzz...hiz a zsidók se hittek benne soha, egg percre se,hanem abca ultimacó megelőztek mindenkit... ŐK VOLTAK A LEGALKALMASABBAK... zerintem IDŐT KAPTAK KAPTAK??? -sss...
 Talán amiért Grant Jeffry-t felhoztam, mert abca ultimacó mikor IZRÁEL MINT MESSIÁS ORSZÁG??? -na izráel nem ország, hanem szinte az egész föld országai feltrncsirozva szinte magára s fel ismerhetetlenül...AMIRE RÖGTÖN FELELET VÁRNÉK: MIÉRT NICS IZRÁEL TOTA MAGYARORSZÁG TERÜLETI S GAZDASÁGI REHABILITIZACZIONJA MELLETT, TALÁN IZRÁEL HA IGAZI LENNE, EZZEL KELLETT VOLNA KEZDJE...hogy miért...*melecslek nekünk kell deee...mi lenne Izráellal... meg alma...
 Na 1948??? -Grant Jeffry születési éve, s innen egy generáczion ( zerintem 70 -75 év) s MEGSZÜNT AZ HOGY HALÁL, AZAZ AZ EMBEREK MEGTUDTÁK, HOGY OLLAN HODD CAKK LELÉPÜNK A FALVÉDŐRŐL??? -CSOCS VÓT CSOCSE?- LESSS...
 Na, ha még irok hoccá... akkoooo...
 innennn...

e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.05.10 0 0 842

Jó kis cikk! :))

 

Remélem,hogy még több tucat kártyaolvasó,csengettyűrázós szélhámos aki kicsalja a jóhiszemű emberek pénzét, fog idővel lebukni !

 

De:

Ha nem sikerül elfogulatlanul folytatni ezen főrumot,akkor csak valami fogyaszthatatlan katyvalék lesz belőle.Tökéletesenmegértem,hogy az emberek kétkedve,(vagy csodálattal) viszonyulnak az ....ilyen dolgokhoz.


Olyan lehet ez a képesség,mint egy adomány.

Pl:

Tegyük fel,hogy egy fiú kap egy szerszámkészletet.Ez egy ajándék.De a fiúnak van választása.A szerszámkészlettel tanulhat,építhet,vagy javíthat.De akár rosszra is használhatja...(pl. lefűrészelheti az összes aszlal lábát) De akár beteheti egy szekrény aljába,és teljesen megfeledkezhet róla.

 

Azt gondolom,sokat a legutolsó lehetőséget választjuk.

Volt már valaha megmagyarázhatatlan élményed? ( természetfeletti, ösztönös,)vagy... érezted e már,hogy valamit korábban is átéltél?

Sokan csak a töredékét használjuk annak amink van,annyira tele van a fejünk mindenféle más, hétköznapi dolgokkal.

 

Bevett módszer kártyákkal tesztelni a természetfeletti érzékelés képességét.A vizsgálatnál használt kártyák többnyire kétszínűek,és öt különböző alakzat van rajtuk.Ezzel a módszerrel meghatározható,hogy mi véletlen,és mi az ami nem lehet véletlen.Két szín esetében,ha ötven-ötven százalék a találati arány,akkor az egyénnél ez a szerencse dolga.Mennél nagyobb a találati  arány,akkor úgy-e többről van szó,mint puszta szerencséről?

 

Ki tudja pontosan elmagyarázni,hogyan is működik ez?

Olvasás közben a szavak,mondatok képeket kelthetnek életre a fejünkben.Ez is lehet valami ilyesmi!

 

Előzmény: joy (841)
joy Creative Commons License 2012.05.08 0 0 841
repcsepista Creative Commons License 2012.03.07 0 0 840

Jojojojojojjjj...jojósok, hol a jojó?
 Kenyeretek vizetek el nem fogyhat...ha kértek, adatik néktek, igy: Mi Atyánk a Mennyekbe, Szenteltessék meg a te neved a kétszeri Szenthármasságban...Jöjjön el a te országlásod, Legyen meg a te akaratod, amiképpen a Mennyekben, ugy itt e -földön is...ugy ugy ugyugyugyuuu...
 Rögtön a lényegre térek, de nem könnyü, mert megtudják változtatni az IDŐT???- akko mit akartok?
 Van, amit megtudnak, van amit nem, de MI IDŐ ELŐTT IS, MEG MOST HA VALAMIT KIFFORRALTAK, AZT IDŐ ELŐTT MEGTUDHATJUK, HA AKARJUK JUK JUK JUK...MEGKUKUCSKÁJUUUU...
 Előre bodobom, hogy akit Texas State fog választasztani, elnőke jelöltnek, a 4 közzül, az lesz az elnőke jelölt, pontosan láttam, deee...
 Kiccs előzmén, ugganés VAN A A A... NA JÁNOS 8:44! -A TI ATYÁTOK AZ ÖRDÖG...akinek a mekkhellenési formája??? - mindenkit ÁT TUD VENNI, VAGGIS, MINDENKI FROMÁJÁJÁJÁJJJ...MEGTUD HELLENI,MINT A SZIRÉNEK? Na, ugg ahod Jézus a JóAtyánk = EGYEK, ugg... na ezeket azok hozták létre, akik nagyobbak akartak lenni, a másik embernél, amivel RÖGTÖN MEGÖLTED AZT, AKIN UR AL CODNI AKARTÁ AMI NEM MINDENKIN, SIKERÁL???
 Szóval, Görbe BBenő a meghellenési formája, aki minden formát tud rögtön átvenni is, meg létrehozni, s ha ezt már sejtetted, akkor rögtön tudod kivel van dodod, meg Pita, az Ördög beszél belőled led led led...(vasötvözet Luczer Ferrcsi az igazi meghhellenési formájajajajjj... na de arany is ferrum???)
 Amit leirok, azt mindenki megtudja látni, kivéve, aki nem akarja, hogy mások is meglássák, na ezek ABCOLLA mindenkit 0000-zéróznak, vagyis csak azt lehet látni??? -meg beszélni, ami NINCS??? -fideljed,mert az ADÓSÁGODAT TÖRLESZTENI, AMI SOSE NAP??? -na most hogy lett kiskedd?
 Ime, amit előrehalasztok, hogy... a mostani usaelnőkéje NEM A ZSIDÓK S IZRÁELFIRSTESEK SZÁJIZE, mint (fideljetek, mert ollan ellenállás van bennem, hogy erőerejével tudok csak...valamity mity...) na,csak Jimmy Carter -ig vissza, aki Görbe BBenő megette, de Ronald Reagan is, meg most Barack Husein Obama, de vicca...
 Jhon Mc.Cain, konosa járást Izráelba, mikor viccajött, Ő LET A KIVÁLASZTOTT, de megette...FIDELEM, itt a turpi, hogy a zsidók??? -nem kiválasztottak, hane a KÖVÉRJÉT AZ ISTEN??? -MINDENKINÉL JOBBAN KEDVELI VALA...na a gazdag zsidók, mit gondoltok, a gazdagságot,vagy izráel nationalistái lettek, mint te is 1 nat vagy??? -ugganés nat = mag?-bammag... 
 Na, mivel tele a lapu,meg hócipó, cóval Romney, az igazi kiválasztott, mig Santórum, bizon a zsidók, meg a nati izráel firstesek lova, na mellik fut be? -de ahod mondom, Romney uggazaz mi a hellenlegi, aki 100 zor jobb a Romneynál deee... luket da tzsde????-mennivel növelték az előnyt... az élvonal?
 Még lehet hogy hozzá irok...addig is...fe a a a...kazaká fe...

repcsepista Creative Commons License 2012.02.09 0 0 839

Jojojojjjj....jojósok hol a jojótok...

 Az idő gyorsulna, mert a Szovjet -veres -véres -wilágverős pirodalmat...miért hozták létre, ami USA??? - előccör is az USA által x keresztül, s 75 -80 földi év ... s rotty,  ami irtó gyorsnak tünik, az elődeihez?

 Ugyanaz a hellzet ma az USA -val,  aminek hány évet adnál??? -hogy rotty...na ki lenne a CCCövetcező??? - áldozat???

 Ami érdekes,hogy izráel senkit meg nem kérdett, honnan szedte az atomarszenájájájájjjj... s meg ami a kifogás, na zerintem MINDENKI, MIG 1 EMBER???- VESZÉLT JELENHET IZRÁEL SZÁMÁRA...

 Nem érdekes, USA előtt RUSA...na USA-ban a britisek -anngló soxxon testvériség, mig a Szovjet??? -szláv testvésriség lett használva mint Cotton...ahaaa... Cotton Ottoooo...

 Mellesleg, izráel fele legalább nem zsidó wallásuk, (mikor lázadnak, azt várdki) na nézzük amcsit, ami kezd irtóra hasonlitani a a a... na a volt ATAISTA -BOLSEDÓ WILÁGG VALLAGGA ŐRE...most DRONOZNI fogják USA-t is, szegény barmok...

BUuuuu...(no man, no problam)

Előzmény: repcsepista (838)
repcsepista Creative Commons License 2012.02.04 0 0 838

Jojojojojjjj....öröm van a Pátus -Jézus -ÁllamVallás -vállalás Isten országaiban ban ban...nyuszi,  ha 1 büdös haza érkezeee...

 Derekek, ti értetek értettek??? - van minden, többekköccepete én is, mert ha szeretsz de szeretsz, szolgáld NapNépedet, ami USA = VUSA DE DÉVUSKA IS,  JÉZUS ÁLLAMVALLÁSU PÁRTOS ORSZÁGOK= EGYENLŐ TESTVÉRISÉGE...(ke G.BB. ganajajajajjj...) 

 Azok az Országok, sőt emléke is, hisz...na mindenki a zsidóknak esik, de vékkeredmyennekbe, amit most forcérrozgani kéne... na mielőtt felkeltek, vége???

 Igen ördöggös öccjáccma történik... ami rontása tört ránk a zuggó viharoknak... amit zépen .zápon, mindent megforditanak...giggazo??? - az idő...

 Hány (rókázik)  óra...bim bammm...12? - ne vitt el a mentő... nem kellett...

ép-it-ész Creative Commons License 2012.02.03 0 0 837

Hali

Vizöntő kora még legalább 350-720 éven bellül esedékes.

Bár mondják, hogy a francia forradalommal kezdődött.

cs

Előzmény: babaji (835)
repcsepista Creative Commons License 2012.02.03 0 0 836

Jojojojjjj...szija bijajajajjjj....mi a baja a kecskének nek nek nek...

 sTalán a Holgrafikus Univerzum topikba : 1362??? -merre forrooo rorro rorro rooo...

 Én egy bábu (bubu)  voggokkk...??? tedd ide, neee...tedd oda...

Előzmény: babaji (834)
babaji Creative Commons License 2012.02.03 0 0 835

Jézus diktálta János számára  lásd Jelenések könyve ,ahol KÉTSZER is olvasható :

Ime HAMAROSAN eljövök !

Eltelt két évezred.

Ha a Halak aión jelképembere igérte ezt akkor a Vizöntő a következő korszak ugye és ilymódon a hamarosan szó nem minősithető tul nagy hazugságnak :))sőt igaz is ! Aztat beszélik a  korszakolási tudományosok hogy éppenseggel AQUÁRIUS eleje esedékes  plusz-munusz .

babaji Creative Commons License 2012.02.03 0 0 834

Repcse !

TALÁN......elolvasnám amit irsz,ha nem ilyen viccesnek-poénosnak-akármilyennek szánt stilusban fogalmaznál.

Unalmas és nehezen bogarászható kifele.Kinek van kedve és ideje a rossz  nyelvészeti poénjaidhoz ?:))

Irta  már valaki hogy tetszik amit csinálsz ? Kétlem.

Ne lenne egyszeübb blogot irni ÖNMAGADNAK ?

Előzmény: repcsepista (833)
repcsepista Creative Commons License 2012.02.02 0 0 833

Jojojojojjjj....elő a jojódat jojjójójojojojojjj...

 Az anyag, s TUDAT = TUDÁS??? -szét választható, talán befollásolják egymást... de vagy az anyag fölé, kerekedsz??? -vagy az anyag állá vágtak, akik az anyag föl kerekedtek tek tek tek...texxx...

 Ime a hellzet,  az hogy MAGország s országokországa az névlegesen kecclődne Magyar MágY -Országgal,  s vele testvérségben lenne az a Pirodalom,  ami az igazi Nimródiánok, hiz Jézus! - te is Nimródián va va va...

 IME A KÉT VILÁG:PÉNZESEK, S PÉNZTELENEK!? - nos a Pénzesek központa IDÓLÓGIA ALLÁ FÖSTÉSSEL AZ ELJÖVENDŐ IZRÁEL S TRONJA, AMI HELLEN PILLANYATBA UJ JERUSALOM...amiben bele foglaltatik RUSA, mnt letünt hasznyált mint cottongumit Nagy Olvasztó Kemence Piros lett a szamovár, nem sárga...

 Na, Izráel KINDOOMA akkor valósult meg...ha minden ORSZÁGOT NÉPET EGY MASSZÁBA...tröhát minden jobbágy... ami feltétlen ha ugganaz a nyelvezet is az Elit??? - Pénzes Elitek, de tota más a hellentése, lássa...

 Cóval, a Messiáh áh áh áh...pontosan  le van irva a bibliába, mert CSAK 1 WV (vallás) KÖZPONT, AMI IZRÁEL LENNE, s csak MASSZA = ENGEDELMES TÖMEKEG...AZ ENGEDETLENEK HIRE, EMLÉKE IS TÖRÖLVE VALA ELEVE VE VE VE...

 Az uj irányzat is a régi... vegyük vagy Sánta Pitta Corona nincs fityma, van fityma... eggetlen egg uralCodós hellöltnek...ha valaki lét s halál ura, na annak elől kell járnia, akkor is ha spórul jájájáájájjjj....az 1 KINDOOMB ÉRDEKÉBE LÁSD JÉZUS??? ELEVE CANIBA SZADICA CSÓCSA CSA CSA CCCC...

 Á.B. brekekeee...

ép-it-ész Creative Commons License 2012.02.02 0 0 832

Bölcs tanács !

cs

Előzmény: babaji (829)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.01 0 0 831

Nem tudod véletlen ki írta ezt ?

 

"A Sátán álnév,valódi nevét most elárulom :  H I T E L"

Előzmény: babaji (829)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.01 0 0 830
Sokakat nem érdekel ,nincsenek is itt..
Előzmény: babaji (828)
babaji Creative Commons License 2012.02.01 0 0 829

Nekem nincs hitelem,se bankkártyám,hitelkártya pláne abszurd.

A trükköm egyszerü : a nyugdijamat kezembe leszámolja a postás és pedig zsebre gyüröm onnét ficánkolom a számláimat.

De ha aláirnék egy hitel szerződést..........akkor utánna nem hepciáskodnék mert MEGÁLLAPODTUNK.Ha nem tetszene NEM IRNÁM ALÁ !

 

Egész ifjuságomban kutattam a jövőt itt a kártyavetőtől  szentmária próféciákon át Nosztradámuszig minden volt és az ellenkezője.

Kár volt ezzel foglalkozni.

Talán annyi haszna volt hogy a szervezetem ellenagyagot termel a jővőterv-kutakodás nevü betegség ellen,kigyógyultam és  ma már egyszerüen csak bizok az ÉGI GONDVISELET etikai igazságos rendszerében.

babaji Creative Commons License 2012.02.01 0 0 828

A "kaki" szó nem szalonképes.

Irtam is email az index.hu vezetőjének hogy moderálja ujságiróit mert sajnos nyomtatásba teszik és igy legitimálják.

A pénzintézeti szolgáltatást igénybe venni ÖNKÉNTES.Ha bárki kifogásolja  ezt a vállalkozásformát az szabadon maga is csinálhatja,ez egyike a szolgáltatásoknak.És csinálja "ETIKUSAN" :))) mutassa a szerinte jó példát.

A kapitalizmus szabálya a SZABAD ÁR ! Egy vizvezetékszerelő nem etikusan kér négyezret egy csapbőrözésért,hanem mert a konkurrencia a verseny miatt ez a legtöbb ami miatt még megéri és el sem veszti ügyfeleit.Az árat a VERSENY határozza meg.

Versenyezz te is !

De beszéljünk a Jóslatokról !

Én még valamitérővel nem találkoztam.

Nálam a  szunyog,a kullancs és a kutyaugatás szintjén van : nem halálos de kellemetlen :))) Haggyatok békén  a jóslatolgató bangaságokkal !

Előzmény: Törölt nick (827)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.01 0 0 827
Az biztos hogy törvényes de hogy etikus is lenne ?Talán még a kezdetek kezdeténél az volt.Mikor még valódi érték volt mögötte és a kamat sem "időjárás" függő volt.De most ? Amikor néhány rajzolt papirért még abba is beszólhatnak hogy mit xarunk ?
Előzmény: babaji (826)
babaji Creative Commons License 2012.01.31 0 0 826

A kamat a hitelező hozama.Törvényes és etikus.

Ha a cipész vállalkozo a költségein felül hozamot /nettó / remél,ezért dolgozik és ez természetes,akkor a pénzintézeti vállalkozó is hasonlóképpen......

Te sem köszönömért dolgozol hanem pénzért ! Ez is természetes.

Előzmény: Törölt nick (825)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.31 0 0 825

Tévedsz.A hitel önmagában egy tündéri dolog.Ördögivé a KAMAT által vált.

Előzmény: babaji (821)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.31 0 0 824

"A cikk fordítójának kérésére az alábbi helyesbítést tesszük:

Mivel a fordító nem ismerte ezt a honlapot (ahonnan az írás származik), így megköszöni – velünk együtt – az olvasók jelzését, amivel figyelmeztettek, hogy ez csupán egy SZATÍRA, de sajnos, tényleg így gondolkoznak a pénzvilág urai! Ezúton kívánjuk helyesbíteni a tévedést, és megköszönjük olvasóink éberségét. (NIF szerkesztők)"

 

http://internetfigyelo.wordpress.com/2012/01/15/megszolal-a-penzhatalom-nagyagyuja-kissinger-nyiltan-orul-a-harmadik-vilaghaborunak/

Előzmény: repcsepista (816)
repcsepista Creative Commons License 2012.01.31 0 0 823

Jojosok elő a jojojojoojjjj....

 Igen igen érdekel az amcsi elmőke vállasztási cirkusz, ugganés, ha nem te választol, akkor mire fe...mocst közel 3 amcsilbillcsibe kerül maga... az igyen czirkusz cuku szuku szuku...

 Ime ami ma... na mehecc a bankba te bamba, hogy Mitt Romney aki Utász, Josehphe hácca... Görbe B.Benő N.1.ja, mig a többit nem tudom, de Mitt Roney bitta!!!

 Na, amiért ma hjósolgat6nék, tudod hőcc hőcc hőcc...mert beleszólnak a repcséspitta próféczi szija szija cia...meggyüttem, el se mentem... elementem volna! smirna! -na ess... seggre ne ess...mert Newtt Gingrics Roamney dülöli a zsidókat... amit egg ollan situáció, amit megprószllok nektek is... ugganés ki az aki dülölködik,  hizz mindennek (kinek) van 1 luka?

 luk luk luk...Luk away...

 ...fidelem, Santórum abszi ultimacó macós...

 Ron Paul?- na ő valóban amit prófécáztam... lenne, ha ha ha...

ép-it-ész Creative Commons License 2012.01.30 0 0 822

Hali

megnéztem ezt a cikket.

Érdekes, hogy az utolsó kép a ledöntött ikertornyok mellé helyezi a FAL utcába azaz a wolstret-re ( lehet, hogy nem pontosan így írják, de mindegy ) az az iszonyú pénzmennyiséget ami egy magán bank készít.

cs

Előzmény: babaji (821)
babaji Creative Commons License 2012.01.29 0 0 821

http://hvg.hu/gazdasag/20110727_amerikai_allamadossag_vizualizacio

A "harmadik világháboru" valódi neve ÁLTALÁNOS ELADÓSODOTTSÁG. Éppen olyan országok terhelték meg államukat ÖNKÉNT  senki sem kényszeritette őket ,ahol semmiféle konyemizmus nem volt : Usa,Japán,Itália,Spanyol,Görög,Portugál............

 

A Sátán álnév,valódi nevét most elárulom :  H I T E L

Előzmény: repcsepista (816)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!