Keresés

Részletes keresés

szurit Creative Commons License 2016.11.09 0 0 1275

Szia,

 

Köszönöm.Igazából nekem bellemez makkra való letapadásom van. Ez esetben kit ajánlasz?

Előzmény: böker (1269)
tabi001 Creative Commons License 2016.11.09 0 0 1274

Sziasztok.

 

 

 

Szerintetek 13 nappal a körülmetélés után ellehet hagyni a szoros kötés cserét?

Pár csepp vért-gennyet még látok ha cserélem de tényleg csak minimális.

Csak Bepanthen Plust,és kamillás áztatást használtam eddig géz ill peha haft.

A makkom nagyon érzékeny. Erre tanácsolni tudnátok valamit?

Tusolhatok már a kötés nélkül.?

Varratok kiesése kb mennyi idő múlva várható?

Folyton merevedésem van ,az nem árt neki? Nem befolyásolja a gyógyulást?

Cukorbeteg vagyok!!

Ennek tudatában válaszoljatok legyetek szívesek.

 

Nagyon szépen köszönök előre is minden segítséget.

 

Szép napot, és mielőbbi gyógyulást mindenkinek.

 

 

 

 

 

 

 

Longdickman Creative Commons License 2016.11.06 -5 1 1272

én nem anyáztam, te se tedd fitymalali

Előzmény: tabi001 (1270)
tabi001 Creative Commons License 2016.11.06 0 1 1271

Elnèzest ha màsokat sèrtettem a reakciòmmal.

De akik ebben a helyzetben vagyunk,segìtsèget vàrunk nem leoltàsokat.

 

Jobbulàst mindenkinek.

 

tabi001 Creative Commons License 2016.11.06 -2 0 1270

Kedves Longdicman. 

Hihetetlen milyen rosszindulatù fèreg vagy. Fotot nem küldök.

De ha meg gyògyulok ,ès ha engeded szìvesen letesztelem a jelenlètedben anyàdon.

Rosszindulatù kutya.

 

Mi azert regisztràltunk ide többen is mert ez a forum segìtso get nyùjt nekünk tudatlan trolloknak .

böker Creative Commons License 2016.11.06 -2 0 1269

Budapesten pl Fekete doktorhoz http://fitymaszukulet.hu/

Előzmény: szurit (1267)
Kidobóstorta Creative Commons License 2016.11.06 0 3 1268

Érdekes egyesek lelkivilága, vannak, akik szerint aki nem teszi közzé a péniszét az interneten, a hazug troll, LOOOOOL     :D

szurit Creative Commons License 2016.11.06 0 0 1267

Szia,

 

Ezek szerint van valamilyen modernebb, mint a szikés megoldás? Kihez lehet fordulni ? 

Előzmény: bk56of (1255)
Longdickman Creative Commons License 2016.11.05 -4 1 1266

Látom "sikerült" leszokni arról, hogy figymának nevezd...
A makkod mire kezd rátapadni?
Te vagy egy troll vagy és azt várod mikor tűnik fel végre valakinek, vagy teszel fel képeket, előtte-utána.
Persze az nem készült, de reméljük a trollkodást is megunod még az idén :)

Előzmény: tabi001 (1264)
Longdickman Creative Commons License 2016.11.05 -3 0 1265

Nekem 24 órát volt csak rajta a szoros kötés, utána semmilyen.

Előzmény: tabi001 (1263)
tabi001 Creative Commons License 2016.11.04 0 0 1264

Sziasztok. 

 

8 nap telt el a Figymaműtét óta.

A kötés cserénél picit véres volt a kötszer.

Ez normális?

Csak pár cseppről van szó.

Lehetséges ,hogy azért volt ,mert folyton merevedéseim vannak.?

Gondolom sz nem tesz neki jót.

Meddig kell alkalmazni a szoros kötés cserét?

A makk felül kezd rá tapadni a figymára,legalább is úgy látom.

Így hogy fognak kiesni a varratok? Nem értem.

 

Válaszoljatok legyetek szívesek.

 

 

 

tabi001 Creative Commons License 2016.11.04 0 0 1263

Szia kedves Longdickman.

 

Igazad van elnézést.

Csak megszokásból nevezem figymának,de leszokok róla ígérem :-)

 

 

Nem tudja valaki mennyi ideig kell alkalmazni a szoros kötés cserét?

Illetve utána milyen további kezelés folyamata szükséges.

 

Köszönöm a válaszokat.

Sziasztok.

Longdickman Creative Commons License 2016.11.03 -4 1 1262

Tanuld már meg, hogy NEM figyma...

Előzmény: tabi001 (1261)
tabi001 Creative Commons License 2016.11.03 0 0 1261

Sziasztok. 

 

A kötés cserét nagyon megkönnyíti a Peha-haft latex free. Vettem is belőle vagy hatot.

Köszönöm a tanácsot kedves bk56of-nak.

 

Nem tudja valaki ha elkezd fájni,és viszketni a műtét helye( figyma),az nem azt jelenti,hogy gyógyulgat?

Kicsit úgy látom mint ha a figyma körül be lenne dagadva kicsit, ez lehet hogy ödéma?

 

Köszönöm a válaszokat előre is.

 

tabi001 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 1260

Szia kedves bk56of.

 

 

 

Nem lehetséges hogy azért nem kezdődik el a hámlás, mert túl sok réteget használok a kötszerből, és nem szellőzik megfelelően?

Én Bepanthen plust használok meg kamillás áztatást, és ennyi, Legalább is eddig ez volt.

Most elment a feleségem a Patikába ,beszerzi a Peha haftot.

De azon gondolkodom hogy,a Bepanthent lecseréljem e Neogramormonra.,És a kamillát Betadin oldatra.Mert úgy érzem használ.

De ki fogom próbálni amit tanácsoltál. meg nézem pár napig ,hogy viselkedik az új kezeléssel.

 

 

 

 

Köszönöm bk56of

 

 

bk56of Creative Commons License 2016.11.01 0 1 1259

Hát azt észreveszed:) , apró bőrdarabokkal lesz tele a gatyesz:))  , lehámlik a régi bőr , valószínű azért mert érintkezik az alsónadrággal vagy nem tudom...:) , mert lekerül róla a fityma és a szervezet ledobja és lesz egy szebb új....

tabi001 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 1258

Szia bk56of.

 

 

Az mit jelent ,hogy 4-5 nap múlva lehámlott a makkodról a bőr., Én már 6 napos vagyok, de nem látok változást.

Nekem jelenleg szépen gyógyul, amit furcsálok is mivel cukros vagyok.

Vagyis különösebb elváltozást nem tapasztalok a makkom színén.

Nem tudtam, hogy lehámlás is lesz,vagy várható.

De minden esetre köszönöm a felvilágosítást.

Minden tanácsot szívesen fogadok.

 

Köszönöm.

 

 

bk56of Creative Commons License 2016.11.01 0 1 1257

Kedves Tabi!

 

Szívesen:) , átérzem a problémát:)

 

Nekem a doki 14 napot mondott ,arányaiban a 20 nap neked mivel cukros vagy nem gáz!A számokból ki lehet számítani elvileg százalékosan ,h mennyi a gyógyulás....számodra.....

 

pár infó még:

 

Sportolás:1 hét múlva

Uszoda , kád fürdés 2 hét múlva

Nemi élet 3-4 hét ha a seb teljesen meggyógyult.

 

Megmondom Őszintén , ha nem lesz panaszom nem megyek vissza , kisebb varratok már estek ki , néhol kicsit szétnyílt a seb , nem gáz , mehet bele a kenőcs...., majd meggyógyul:)

 

Természetesen nálad a megadott időhöz hozzá kell adni 1 kicsit , nem vészes ....

 

Nálam a 4-5.  napon hámlott le a makkról a bőr , haver mondta aki már rég túl van rajta , h kb 2 hónap kell ahhoz ,h észre sem veszed mi történt ...addig érzékenyebb , de folyamatosan érzéketlenebbé válik (az alsónadrág dörzsi) , elvileg ez meghálálja magát sex közben , nem mész el olyan hamar......

tabi001 Creative Commons License 2016.11.01 0 0 1256

Kedves bk56off.

 

Nagyon szépen köszönöm ,hogy időt szakítottál rám, sokat segítettél azzal ,hogy sorban érthetően magyaráztad el a kezelés folyamatát,illetve hogy vetted a fáradtságot.

Kívánom ,hogy te is minél előbb legyél túl az egészen, és gyógyulj meg minél hamarabb.

Megfogadom a tanácsod, mert érzem hogy jóindulattal,és segíteni akarással válaszoltál,és osztottad meg velem a tapasztalatod.

 

Köszönöm....  

 

33 éves vagyok és sajnos inzulinos ingadozó cukorbeteg.

A gyógyulás folyamata nyilván hosszabb időt vesz majd nála igénybe.

Szeretném tudni hogy az átlagnál mennyivel nehezebben gyógyulok.Nyilván sokkal.

Olvastam olyan komentet ahol 2-3 hónap volt a teljes gyógyulás ideje.

De akár hogy is legyen nem bántam meg a műtétet, mert előzőleg sok problémát okozott a szűkület.

Szóval lényegében csak jobb lehet azt gondolom.

A figyma érzékenységről úgy nyilatkoznak a hozzászólók, hogy egy idő után elmúlik . Ebben reménykedem én is.

A Varratok kihullásának folyamatát még nem értem,mert mindenkinél más a tapasztalat. 

Ellenőrzésre érthetetlenül sok idő múlva kell vissza mennem  (20)nap. Szerintem ez sok idő, de ha ezt határozták meg...

Remélem ezalatt az idő alatt nem lesz gond-baj.

Már 5 nap telt el a műtét óta ,és a megítélésem szerint szépen gyógyul. Ahhoz képest hogy cukorbeteg vagyok.

Legalább is ezt látom. De azért izgulok, hogy mi lesz a végeredmény, és nem e jön közbe semmilyen probléma.

Gyógyulást kívánok mindenkinek aki hasonló helyzetben van. 

 

 

És ismételten köszönöm kedves bk56off......

 

bk56of Creative Commons License 2016.10.31 0 1 1255

Kedves Tabi

 

Először is mindenkinek ajánlom a beavatkozást , miért ? Higiénikus , kevesebb az esély bármilyen vacak kialakulására , gyulladás , különböző nyavalya.......és ami mellékesen : mivel a bőr eltávolítása után a cerkán új bőr keletkezik a régi lehámlik , nem lesz olyan érzékeny mivel nem lesz bezárva ergo a sex is tovább tart :)

 

szikés barbár beavatkozást senkinek sem ajánlom!!!!!!! ha lehet és megengedheted magadnak a tb-t is kerüld!

max 20-25 perc és mehetsz is.

 

Én kb 2 hetes vagyok.....

 

Rátérve a te problémádra:

 

amit szerezz be:

 

fültisztító , Peha-haft 4cmx4m latex free , neogranormon , betadine 120ml 10% , és 4cm széles kötszer,olló

 

a folyamat:

 

megmosod a kezed alaposan , lefekszel egy ágyra , magad köré gyűjtöd a dolgaidat

 

leveszed a régi kötszert , betadineból ráküldesz a fültisztítóra bőven , és szépen lekezeled , óvatosan húzd hátra gallér alatt kezd és mehet a sebre is , ne húzd hanem görgesd a fültisztítót , betadinet folyamatosan pótold rá , ha az előző kenőcsből marad , próbáld letakarítani , ha nem jön le nem gond.   Utána jöhet a neogranormon , vékonyan lehet felvinni én nem csak a sebre teszem , hanem a gallér alá is körbe . Most jöhet a neheze , nekem ezt volt nehéz kikisérletezni....mehet a sima kötszer utána peha szorosabban....ami gond volt nekem ,h a reggeli merevedés után általában ledobta a kötést , előrecsúszott , utána érdekes volt pisilni:) , nekem ami bevált:

 

amikor csinálod a cerka úgy behúzódik a házába ,h ezért nehéz bekötni rendesen és ezért dobja le merevedéskor....

 

vmi erotikusra gondolok , vagy indíts el egy filmet ha máshogy nem megy , de vigyázz a cél csak az ,h beinduljon a merevedés , próbáld agyilag szabályozni ,h ne legyen teljes , mert az kicsit fájdalmas feszítő érzés a varratoknál.Nos , ha kicsit előjön , gyorsan végezd el a kötözést stabilan a második réteget kicsit szorosabban , az amúgy is vmi gumis cucc az fogja tartani.

 

kamilla felesleges sztem időpocsékolás....tisztálkodásnál szendvics zacsi , kétszer ráteker és gumigyűrűvel megfogatod a tövében(kotont meg se próbáld), ha jó a kötés 2 naponta elég cserélni.....ha betapad a kötés betadinnel áztasd fel ...de ha kentél elég neogranormont ez nem fog előfordulni...kb ennyi , jó gyógyulást!

 

 

tabi001 Creative Commons License 2016.10.31 0 0 1254

Kedves ..böker köszönöm a válaszod.

Erről a pólyáról még nem hallottam.

Már ez a negyedik nap a műtét óta ,és különösebb baj még nem volt.

Picit vérzik a kötés cserénél, de tényleg csak kicsit..

Az orvos napi 3x kamillázást javasolt, és Bepanthen plust a kötés cseréhez.

40.000 hála pénzt adtam, és ez után még ideges volt hogymásnap tanácsért fordultam hozzá telefonon..

Fel sem merem már hívni :-)

Csak később olvastam, hogy kb 100.000 ft ért magán orvos is meg csinálta volna. 

Már bánom hogy nem jártam jobban utána ennek az egésznek.

De mondom hogy nincs baj, csak félek.Néha szúr de elviselhető.

eA makkom érzékenysége inkább zavar.

Nem tudom mennyi ideig van félni valóm a bevérzéssel kapcsolatban.

Ill hogy a makkom érzékenysége el múlik e.

A kötözést szorosan végzem, hogy megmaradjon,nem hiszem hogy így szellőzik, pedig biztosan kell neki levegő.

Nem merem szabadon hagyni mert félek, hogy elkapok valami fertőzést.

Ezt a pólyát amit javasoltál megnéztem, de melyiket is ajánlod pontosan? Nem tudom hogy a pénisz méretemhez kell e választani.Lehet ,hogy hülyeséget beszélek,. De még sosem voltam ilyen helyzetben,és rendesen félek.

Sok hozzászólást olvastam, de annyira ellentmondóak más-más tartalmúak  , azt sem tudom kinek higgyek .

(Bár nem az én helyzetemre) Mivel cukorbetegségről ebben a témában kevés a vélemény.

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, és a segítséged, ill a türelmed ,de tényleg tanácstalan vagyok.

 

böker Creative Commons License 2016.10.31 -2 1 1253

A műtétet végző doki nem mondta el a szükséges infókat?

Napi 1x-i kötözés, többször sztem nem célszerű (max ha nagyon átvérzik). Kötés előtt betadinos lemosás, neogranormon nekem nem annyira vált be. Steril géz majd mehet rá peha haft rugalmas pólya http://www.segedeszkozok.hu/spd/932444/Peha-haft-polyak-nyujtva-4-m-hosszu-egyenkent-csom

Kamillás áztatást nem is próbáltam, sztem meg lehet lenni nélküle. Cukorbetegség annyiban nehezíti a helyzetet, hogy lassabban gyógyulnak a sebek.

Előzmény: tabi001 (1252)
tabi001 Creative Commons License 2016.10.29 0 0 1252

Sziasztok.2 napja estem át egy figyma szűkület műtéten, .A kérdésem a következő lenne, az megfelelő kezelés, hogy naponta 3-4 alkalommal kamillába áztatom, és a kötözésnél neogramormon helyett, bepanten plust használok, nem tudom hogy kell használni a betadin oldatot, illetve hogy nélkülözhetetlen e a betadin használata.Naponta 3-4 alkalommal cserélem a kötést és kamillában áztatom előtte,probléma nincs ahogy látom picit vérzik még de ennyi.

A kérdésem az lenne hogy inzulinon cukorbeteg vagyok , és érdekelne hogy ilyen esetben mennyivel hosszabb a gyógyulás folyamata. Félek hogy nem jól kezelem.

Egyébként ahhoz képest hogy friss a műtét,nem érzek jelentősebb fájdalmat.A figymám rettenetesen érzékeny, ez az idő múlásával fog változni? Félek hogy a cukorbetegségem miatt hosszabb lesz a gyógyulás ideje.

Milyen kezelést javasoltok a gyorsabb gyógyulás esetére? Kinek mi a tapasztalata. Hülyének érzem magam ebben a témában.

Kérlek benneteket válaszoljatok.

Bepanthen plus ,vagy neogramormon?

Betadinos oldat hanyagolható e, elég a kamillás áztatás?

Naponta hányszor cseréljem a kötést?

Át olvastam az összes hozzászólást nagyjából, de az én esetem annyiban más, hogy cukorbeteg vagyok.

ha tudtok ennek a tudatában legyetek szívesek, és írjatok egy kezelési javaslatot. Előre is nagyon szépen köszönöm.

Szép napot,és mielőbbi gyógyulást mindenkinek aki hasonló........

Kidobóstorta Creative Commons License 2016.10.21 -1 1 1251

És pl TE kié vagy?

Előzmény: Ric26 (1240)
Kylar R. Creative Commons License 2016.10.03 -2 0 1250

Az óvatos megfigyelés jó hozzáállás, majd úgyis látod, hogy mennyire érzékeny a terület meg fáj-e hátrahúzni, aztán max nem forszírozod a dolgot még egy ideig. 

Előzmény: Ezamond (1249)
Ezamond Creative Commons License 2016.10.02 -1 1 1249

A varratok kiesését mindenképp megvárom, plusz 1-2 nap. Igazából nem akarnám kicsapni, csak megnézni, hogy l hátrajön-e mereven...Nagyon remélem...

Ezamond Creative Commons License 2016.10.02 0 1 1248

Köszi!

Már visszahúztam a makkra a fitymát, nincs bedagadva, tisztálkodásnál és kamillázásnál húzom vissza teljesen, de szerintem holnaptól visszahúzva tartom egy darabig, hogy ne szűküljön vissza. Szépen gyógyul, a varratok elvileg  a héten esnek ki.

Előzmény: Kylar R. (1247)
Kylar R. Creative Commons License 2016.10.02 -2 0 1247

Mindenképp várd meg az ödéma elmúltát, valamint hogy a sebek begyógyuljanak, a varratok kiessenek stb.  A nagy internet kb. 1 hónapot ír szex tekintetében, maszti gondolom mehet előbb is, főleg hogy afölött sokkal nagyobb kontrollod van (hogy mennyire húzod a bőrt, stb.)

Előzmény: Ezamond (1245)
Kylar R. Creative Commons License 2016.10.02 -1 0 1246

Gondoltam, hogy nem te voltál :)

Előzmény: Ezamond (1244)
Ezamond Creative Commons License 2016.10.02 0 0 1245

Viszont még egy kérdés: Önkielégíteni mikortól ajánlatos a plasztika után? Nem azért mert égetően szükségesnek érzem, sőt, csak "tesztelésképp".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!