Keresés

Részletes keresés

Etus Creative Commons License 2001.07.06 0 0 186
Veszett Kutya!
Ha ilyen unalmasnak tartod a történetet, akkor minek olvasod? Ez még mindig érthetetlen számomra. Elovasod, kritizálod, kételkedsz benne. Szerintem a te IQ-d még az 50-net sem éri el. Etus
Előzmény: Veszett Kutya (183)
Esőember Creative Commons License 2001.07.06 0 0 185
Hogy mindeki tisztan lasson:

aljas fedonevu tarsunk ritakoala neveben akart egy hozzaszolast megereszteni. Meg is tette es a hozzaszolo nickjere raugyeskedett egy kepet, igy nem az "aljas" latszott, hanem helyette egy kep es azon "ritakoala". Mikor eszrevette hogy lebukott a kepet ami itt van, ezen a cimen: http://ingyennet.hu/~aljas/ritakoala.jpg
kicserelte egy olyanra, amin a sajat neve van es ezt latjuk mi most.

buGri Creative Commons License 2001.07.06 0 0 184
Figyu! Attól, mert magadat Veszett Kutyának hívod, még ne hidd, hogy mindenkinél értelmesebb vagy. Ennyire muszáj ragaszkodnod a nevedhez?

Egyébként meg nem vetted észre, hogy ez itt a bedőlési technikák topikja, az itt lakók szeretnek bedőlni egymásnak, a történeteknek, a valóságvíziónak. És örülnek. Te viszont nem örömből jöttél ide, és itt is unatkozol. Keress magadnak egy olyan helyet, ahol nem unatkozol, és ne akard magad prófétának kikiáltani egy számodra idegen földön.

Szevasz!

Előzmény: Veszett Kutya (183)


Veszett Kutya Creative Commons License 2001.07.06 0 0 183
Ritakoalának gratulálok nagyszerű teljesítményéhez, bár azért azt el kell mondani, hogy a topicban neki bedőlő sztrovacsekok minden bizonnyal a 100 IQ alatti embertársaink csapatát erősítik. Az ilyeneknek a szappanoperák mindig bejönnek, pláne egy kis perverzióval megspékelve. A történetet én mindenesetre nagyon unalmasnak találtam.
Maradok: Veszett Kutya
lapaloma Creative Commons License 2001.07.06 0 0 177
Teljesen egyetertek veled Marita. Nem tudom hogy lehetne ezt az allatot eltaritani innen a topicrol. Sajnos ha egy barom elmegy jon helyette masik. Szar alakokkal el vagyunk latva.
Mindenesetre megeresztek egy e-mailt a moderatoroknak
Udvozlettel Lapaloma
Locadia Creative Commons License 2001.07.06 0 0 176
Kedves Rita!
Elöször is szertném megmondani neked, hogy veled érzek gyászodban. Emlékezz is Lucy-ra olyannak amilyen volt, szeretetre méltó életvidám. Ne törödj a hülye, idétlen hozzászólásokhoz. Vannak ilyen sötét emberek, mint például ez a Buratino. Senki sem mondta neki, hogy higgye el azt amit írtál, ez mindenkinek privát ügye, hogy mit hisz el és mit nem. Fourty pedig igazad ír az özekkel kapcsolatban, és szerintem a kenguru is ilyen állat. Látszik, hogy Buratino abszolut tudatlan, mert a kengurút összetéveszti valamilyen más, kihalásfélében lévö állattal. A kenguru az védett állat, de azért elég gyakori Ausztráliában. Nem is ez a lényeg, hogy mi okozta Lucy balesetét, kenguru vagy a vezetéssel (talán a kocsival) volt baj, sajnos Lucy nincs többé...Elment! Hagyjátok nyugodtan békében pihenni, Ritát pedig ne bántsátok. Elég neki most a maga baja, nem gondoljátok. Nem könnyü átvészelni ezeket a nehéz napokat, a seb még nagyon friss és fáj. Az ízléstelen hozzászólásokat pedig felejtsétek el, legalább is egy darabig. Nagyon gusztustalanok tudtok néha lenni. Primitivségre vall a csúnya, trágár beszéd. Az agresszivitás agresszivitást szül.
Mégegyszer Rita fogadd öszinte részvétemet: Locadia
Előzmény: ritakoala (167)
Etus Creative Commons License 2001.07.06 0 0 175
Egyetértek Fourty hozzászólásával. Igazad van abban amit írsz. Nem is értem, hogy például ez a Buratíno mit is keres itt? Senki nem hívta ide, és ha nem hiszi el Rita írásait, akkor meg minek olvassa? Nincs semmi értelme a veszekedéseknek szerintem, akinek meg nem tetszik ez a topic, az mehet...Ennyi az egész. egyszerü...Etus
Előzmény: Fourty (173)
Fourty Creative Commons License 2001.07.06 0 0 173
Az őz is félénk állat. Hogy hány balesetet okoz, kérdezd meg az erdőgazdaságtól!

Ha nem tetszenek Rita írásai és ennyire szkeptikus vagy vele szemben, miért olvasod oly figyelemmel, hogy valódi műelemzést írsz belőlük?

Előzmény: Buratínó (172)
Buratínó Creative Commons License 2001.07.06 0 0 172
Én nem bunkózlak le benneteket, ám csodálom, milyen hiszékenyek vagytok. Nem veszitek észre, hogy az egész olyan, mint egy rossz szappanopera? Oké, mondjuk, hogy a Rita nicknevű egyén tényleg Ausztráliában él, állítólag egyeseknek képlapot küldött. De ettől még nem kell bevenni mindent, amit ír!
1. Ti is így, novellaszerűen meséltek el valós történetet? A megfogalmazás, párbeszédek inkább fikcióra vall.
2. Nagyon meseszerűek, filmszerűek a fordulatok.
3. A kenguru elég félénk állat, kevés is van már belőle, emberjárta területre ritkán merészkednek, úgyhogy nem igazán okoznak baleseteket.
4. Az egész annyira átlátszó: Ausztrália, koala, kenguru... Kíváncsi vagyok, Ritának mikor lesz dingója.
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.05 0 0 169
Gusztustalan vagy. Neked ilyen örömöt jelent más ember halálával poénkodni és gúnyolódni? Szánlak.
Előzmény: Buratínó (168)
Buratínó Creative Commons License 2001.07.05 0 0 168
Mikor lép a sorozatba új szereplő? Szerintem a történet színhelyét is áttehetnétek, mondjuk Guatemalába.
ritakoala Creative Commons License 2001.07.05 0 0 167
Kedves Barataim!
Draga baratnomet Lucy-t tegnap orok nyugalomba helyeztek.
Ezuton szeretnek koszonetet mondani mindenkinek akik szornyu fajdalmamat egyhiteni probaltak es reszvetuket tolmacsoltak a topicon vagy e-mailen.
Lucy a lelkemben orokke elni fog. Mindig ugy fogok ra emlekezni, ahogy utoljara lattam.
Eletvidam, boldog es szeretetremelto.
Isten Veled Lucy
memalon Creative Commons License 2001.07.02 0 0 166
Kedves Rita !
Megértem fájdalmadat,de azért mert Lucy nincs abban a testben amit Te ismertél ne hidd ,hogy nincs veled.Ha becsukod a szemed és nyitott szívvel "nézel" meg fogod találni.Gondolj rá mindig szeretettel és akkor örökre veled marad.

marita Creative Commons License 2001.07.01 0 0 165
Draga Rita!
Nagyon szomoruak vagyunk, hogy ismet ilyen tragedia ert. Fogadd a legoszintebb egyutterzesunket. e-mail kuldok es minden erommel proballak vigasztalni. Probalj eros maradni. Te irtad hogy az elet szep es "A felhok folott mindig kek az eg". Most is erre gondolj.
Sokszor csokol Marita es Milike
E-lover Creative Commons License 2001.06.30 0 0 164
Kedves Rita!

Szavak tényleg nincsenek erre...
Osztozunk fájdalmadban, és ha bármiben tudunk innen segíteni, kérlek, jelentkezz majd.

E-lover

Etus Creative Commons License 2001.06.30 0 0 163
Kedves Rita!
Én is úgy vagyok, mint a többiek, nem találok szavakat. Fogadd öszinte részvétemet! Kérlek ne hagyd abba az írást. Engem is érdekel, hogy mi van veled? "Ne tünj el" erröl a topicról. Mindenkinek nagyon hiányozni fogsz, ha ezt teszed. Sajnos segíteni nem tudok neked, de gondolatban veled érzek. Nagyon rossz lehet neked, hogy mindenki aki hozzád közel állt, elvesztetted (szüleidet, Lucyt). Az idö múlása fog egy kicsit enyhiteni fájdalmadon, gyászodon. "Az élet megy tovább".
Etus
Előzmény: ritakoala (157)
buGri Creative Commons License 2001.06.29 0 0 162
Drága Rita!
Nagyon sajnálom, hogy annyi megpróbáltatás után még ezt is meg kellett élned. :-(( Lehet, hogy Lucy választotta magának ezt a megoldást. Kérlek, maradj itt köztünk, szeretnénk tudni, mi van veled, így talán tudunk segíteni valamit a fájdalom elviselésében. Vigyázz magadra, és ne feledd, hogy már hozzánk tartozol, szükségünk van rád. Ez nem teher, de talán kötelék, amibe alkalomadtán kapaszkodni lehet.
Puszi,
buGri
Előzmény: ritakoala (157)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.06.29 0 0 161
...
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.06.29 0 0 160
csak csatlakozni tudok, mert szavaim... nincsenek.
[én]
Előzmény: Locadia (159)
Locadia Creative Commons License 2001.06.29 0 0 159
Kedves Rita!
Fogadd öszínte részvértemet. Nagyon lesúlytott a hír. Gondolatban veled vagyok.
Locadia
Előzmény: ritakoala (157)
brianwhite Creative Commons License 2001.06.29 0 0 158
Rita!
Fogadd őszinte részvétemet.Ha bármibe tudunk segíteni jelentkezz.
Úgy érzem az történeteid nélkül szegényebb lennék sok ötlettel. Ezek után úgy érzem az eddigi szexuális életem sivár volt. Mi minden várhat még az emberre, ha talál megfelelő társakat.
Lehet, hogy nem ez a legalkalmasabb időpont a vélemény nyilvánításra, de most értem a történetek végére.
Várunk Téged vissza Rita! Brian
ritakoala Creative Commons License 2001.06.29 0 0 157
LUCY MEGHALT
Előzmény: marita (155)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.06.29 0 0 156
Nem a szavak embere lévén csak szomrúan csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz:'(
marita Creative Commons License 2001.06.28 0 0 155
Kedves Rita.
Nagyon sokat gondolunk Rad es Lucira. Kerlek tajekoztass bennunkek Lucy allapotarol.
Előzmény: ritakoala (149)
lapaloma Creative Commons License 2001.06.27 0 0 154
Edes Rita! Minden munkatarsam aggodik Erted es Luciert. Mindenkit nagyon megdobbentet a tragikus hir. Gondolatban mindig Veletek vagyunk. Luci valoban olyan nekunk mintha a baratnonk volna es regota ismernenk. Nagyon vigyazz Magadra, mert Lucinak is nagy szuksege lesz a segitsegedre. Nagyon jo lenne, ha valamit tudnank segiteni. Legalabb vigasztalni probalunk. Nagyon sok szeretettel: Lapaloma
E-lover Creative Commons License 2001.06.26 0 0 153
Rita,

csak megerősítem az előttem hozzászólókat: együttérzünk Veletek és szorítunk a dolgok jobbra fordulásáért.

E-lover

Etus Creative Commons License 2001.06.26 0 0 152
Rita én is veletek érzek tiszta szívböl. Sajnálom ami történt Lucyval. Te is nagyon vigyázz magadra, mert szükség lesz még rád. Etus
Előzmény: ritakoala (149)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.06.26 0 0 151
Iszonyatos, ami történt ! Engem is nagyon letört!
Azt hiszem, a topic összes (pozitívan) hozzászólója nevében, egy emberként szorítunk Lucynek és Ritának, bármekkora is a távolság közöttünk.

[én]

Előzmény: ritakoala (149)
marita Creative Commons License 2001.06.26 0 0 150
Rita nagyon egyutterzunk veletek. Teljesen letortunk a szomoru hir olvasasakor. A regenyedbol ugy ismertuk Lucit mintha regi baratnonk lenne. Szeretnenk enyhiteni a fajdalmatokat. Ha lesz erod kerlek irjal e-mailt es azonnal valaszolunk. Nagyon megszerettunk Benneteket, es nagyon sajnalunk. Vigyazz a szivedre Rita.
A legoszintebb egyutterzesunket kuldjuk:
Marita es Milike
Előzmény: ritakoala (149)
ritakoala Creative Commons License 2001.06.25 0 0 149
Draga Barataim!
Most nem a szapulas miatt hagytam abba az irast. A helyzet sokkal szornyubb.
Nagyon szomoruak vagyunk. 15-en delelott tortent a baleset. Lucy a varoson kivul autozott. Nem tudom hova ment. Egy masik auto ment utana, ok lattak mi tortent. Lucy szabalyosan ment es egy enyhe kanyarban egy kenguroo ugrott ele. Elutotte a kenguroot de biztos megijedt es hirtelen fekezett. Az auto tobbszor megfordult es egy fanak csapodott. A masik auto megallt es hivtak a mentoket. Nagyon hamar jott a helicopter es Hala Istennek hamar korhazba kerult.
Minden szabad idomet a korhazban toltottem. Lucyval nem tudtam beszelni meg nincs eszmeletenel.
Tegnap este minden remenyunk elveszett. Lucy bal labat amputaltak.
Azota imadkozom es konyorgok a mindenhato Istennek, hogy ne vegye el Lucyt. (szuleimet mar elvette).
Lucy-t orokke apolni fogom. Szegenykem tolokocsihoz lesz lancolva.
Sajnos nekem a szivem nagyon faj az utobbi napokban. Ma megyek kivizsgalasra. Utana Lucy-hoz rohanok a korhazba. Rettegek hogy egyszer azzal fogadnak: I'm sorry!!
Teljesen ossze vagyunk torve. Minden milyen szep volt.
Noni most velem lakik, de semmihez nincs kedvunk. Nem tudom mikor fogok ujra a topicon irni. Latom masok atvettek. Most en kerem, ne hagyjak abba es ne vegye el a kedvuket az esetleges szapulas.
Udvozletunket kuldjuk Noni es Rita.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!