Keresés

Részletes keresés

Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.09 0 0 15392

Nem tudom. Abból indulok ki,amit olvastam. Persze itt a gomba a fontosabb,az lehet a nyerő. Ha igaz.

Előzmény: B.GY (15391)
B.GY Creative Commons License 2013.10.09 0 0 15391

Nem úgy van,hogy a citrusfélék nem jók a sömörre?

Előzmény: Ficzek Úr (15388)
gajda20 Creative Commons License 2013.10.09 0 0 15390

Engem nem érdekelnek a mellékhatások.:)

Előzmény: zoliee81 (15386)
gajda20 Creative Commons License 2013.10.09 0 0 15389

Engem nem érdekel a mellékhatások.:)

Előzmény: zoliee81 (15386)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.09 0 0 15388

Sziasztok! Egy új dolgot ajánlottak nekem,amit úgy hívnak hogy kristálygomba. Kaptam belőle egy adagot holnap keverem ki az italt belőle. A javasolt összetétel: 16 evőkanál gomba,6 kanál kristálycukor,másfél citrom egy 5 literes üvegbe fakanállal összekeverve. A katyvaszt 4-5 napig állni kell hagyni,és utána napi fél,1 litert fogyasztani. Ez mellett a szert vattával felvinni a sömis területre,és hagyni megszáradni. Kicsit utánaolvastam,ez a gomba a kombucha alapja,ami rosszat nem jelenthet. Egyes fórumokon a kezelés megkezdése után kb 3 hónappal teljes gyógyulásról ír egy kuncsaft,de jelentős javulásról is beszámolnak sömör és ekcéma esetén. Veszíteni ezzel aligha lehet bár mit is,én bevállalom. Bár a kenőcs amiről régebben írtam hozott sok redva esetében javulást,de ez többel kecsegtet ha igaz amiről írnak a fórumozók. Be fogok számolni a tapasztalataimról,de idő kell hogy valami eredmény mutatkozzon.Persze ha lesz. Üdv: Ficzek

mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.09 0 0 15387

"Nem tudom te hogy vagy vele, én nem szeretnék a vénámba egy olyan gyógyszert, aminél a Doki rögtön az elején beközli, hogy ugye nem akar mostanában gyereket???"

 

A Trexan szedésének is ez a feltétel.

 

Én megbeszéltem ezt a feleségemmel a szedés megkezdése előtt, a jelenlegi helyzetemben 44 évesen nem tervezünk több gyereket, és "ha meg kell b@szodni, akkor meg kell b@szodni" (Torrente)

 

Mindenki eldőnti mit vállal be a gyógyulása érdekében. Vannak lehetőségek: steroid, vega életmód, sóterápia, Sulfur, Mária Trben gyógyteák és még sorolhatnám.

 

 

 

 

Előzmény: zoliee81 (15386)
zoliee81 Creative Commons License 2013.10.09 0 0 15386

Szia!

 

Itt írja a lényeget:

 

"Előre bocsájtom- aki meggyőződéses ellenzője a szteroidoknak az ne is olvassa tovább!"

 

Nem tudom te hogy vagy vele, én nem szeretnék a vénámba egy olyan gyógyszert, aminél a Doki rögtön az elején beközli, hogy ugye nem akar mostanában gyereket???

Előzmény: gajda20 (15385)
gajda20 Creative Commons License 2013.10.08 0 0 15385

Sziasztok!

Én használtam egyszer hamalájai sószappant, és nem használt, csak szárított és néha fájt tőle a fejem, mert volt amikor túl sokat használtam. Valahol olvastam, hogy agyvérzést is okozhat a túl sok só. Próbáltam "sima" bolti tengeri sót a fürdővízbe beleönteni, de az sem használt.

 

Más.:

Tud valaki erről valamit? Hogy tényleg a diprophos injekció volt-e amitől majdnem 10 évig tünetmentes lett?

"

I-gy 2007-12-30 22:23:42 6627 Üdv mindenkinek.
Olvasgatva a fórumot arra a meggyőződésre jutottam, hogy mindenki sokat foglalkozik a betegségével,(ez természetes) de felületes infók alapján próbáljátok eldönteni hogyan lehetne tünetmentessé válni hosszabb időre.
Előre bocsájtom- aki meggyőződéses ellenzője a szteroidoknak az ne is olvassa tovább!
A történetem röviden: 95-ben jelentkezett egy kézsérülést követően, majd rohamosan terjedt test szerte.
Orvostól-orvosig járva, minden létező, akkoriban beszerezhető gyógyszert kenőcsöt, iszapot kiprobáltattak velem. Az eredmény a semmitől a kicsit javuló, majd ismét romló állapotig változott.
A sorban aktuálisan utolsó börgyógyász ánézett a kezemre és azt kérdezte, van e gyerekem és akarok e még öt éven belül? Hát mondhatom eddig nem ez volt a szokásos kérdés... Persze hamarosan tisztába rakta az agyamat a helyzettel.
Szerinte ez egy tulzott immunreakció a bőrsejtek egy nemlétező sebet próbálnak begyógyitani, tehát ezt megállítani, (nem megszüntetni csak évekre tünetmentesíteni) igen radikális szerrel lehet.
Az általa beadott injekciok (havi egy-öt hanapon keresztül) idén februárig, tehát közel tíz évig teljesen tünetmentessé tettek.
Mellékhatás:- ÉN NEM TAPASZTALTAM!
Sajnos a doki közben meghalt, és hiába kérdeztem a börgyógyászokat, vajon milyen injekciót kaphattam előzőleg senki nem tudott (v. nem akart?) válaszolni.
Maradt a Neotigason 25mg kapszula, Daivobet és Diprosalic kenőcs.
Eredmény a multhéten szettrepedt a tenyerem.....

Tegnap össze futottam az ügyeleten egy ismerős dokival, a felirandó gyógyszerek miatt szóba került a pikkelysömör, és a régi történet.....kapásbol nyomatta az injekció nevét és a várható következményeket. Nos ismét beadattam. DIPROPHOS injekció!!
Ennyit a probálgatásokrol , infókrol és a valóságrol.
A következő tiz tünetmentes év reményében kíváno minden sorstársamnak
Békés Boldog Új Esztendőt."

ötfelezős Creative Commons License 2013.10.08 0 0 15384

Megdöbbenéssel olvaslak... A tények tehát nem számítanak?

Előzmény: babboo (15382)
eukariota Creative Commons License 2013.10.05 0 0 15383

Kedves baboo!

 

A konyhasó, kősó, stb. egy vegyület, van neki vegyi képlete is: NaCl..nem akarom részletezni a kristályrácsától kezdve a vízoldékonyságával folytatva, stb (eddigi életem során sokat foglalkoztam vele, ilyen volt/ezzel kapcsolatos az első diploma munkám is), de engemet az érdekel, h hol lehet és mennyiért kapni/vásárolni..okos emberek tudják, h hogyan keletkezett és mikor, mindez engemet nem érdekel, amikor rászórom a zsíroskenyérre (1958 óta ezt állítólag egybe kell írni)..:)

 

Előzmény: babboo (15382)
babboo Creative Commons License 2013.10.05 0 0 15382

Neked mi bajod lett mostanában velem? Attól, hogy a tengeri sóban más anyag is van, attól még a só NaCl marad. Egyébként, szerinted hogy került a kősó oda, ahol bányásszák? Nem fogod elhinni, az is tenger volt valamikor.

Előzmény: ötfelezős (15381)
ötfelezős Creative Commons License 2013.10.05 0 0 15381

Bocsánat, de a net mást mond.

"a világtengerekben, óceánokban. Ezek összességében 3-3,5% oldott sót tartalmaznak, melynek kb. 80%-a NaCl"

"A konyhasó legtöbbször bányászott (kősó), vagy tengeri só lehet. Ez utóbbit a tengervíz bepárlásával kapják, mely nem csak nátrium-kloridot tartalmaz, hanem más ásványi anyagokat is. Ezáltal egészségesebbnek tartják, mivel a túlzott nátrium bevitel káros lehet a szervezet egészségére."

Előzmény: babboo (15372)
eukariota Creative Commons License 2013.10.04 0 0 15380

Mielőtt a só árát beírtam volna, kétségeim voltak, h 39 Ft/kg, v 49 Ft/kg..nem akartam "nagyképű" lenni, ezért a 49 Ft/kg-ot írtam le, de most pontosítok: 39 Ft/kg..a zacskón a Nyiregyházi só KFT neve szerepel, de azt hiszem, h nem a 10 Ft a lényeg (egyébbként a jódozott só itt 69 Ft/kg)..mindez a Penny Marketben, de bárhol..

Előzmény: eukariota (15373)
eukariota Creative Commons License 2013.10.03 0 0 15379

Németül is így hívják? A sós zacskó attól lesz kissé nedves, h a bőr fürdés után még nedves, és ettől lesz a zacskó is nedves, ez átadja a benne lévő sónak, az oldódik ebben és kijut a zacskó külsejére, onnan a bőrre, és ott marad..a dúrva vászonzacskó peelinges hatást gyakorol mindeközben a bőrön..valóban érdemes használni, és durva szemű 49 Ft-os sóval feltölteni, ebben mikroelemek is vannak..a jódozott só is jó lenne, de az aprószemű, és hamar oldódik..persze egyénre szabott, h kinek mi válik be..én a jodidot is szoktam krémbe tenni..ha a sót krémbe akarod tenni, akkor érdemes jódozott sót használni erre a célra..

Előzmény: babboo (15378)
babboo Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15378

Na tessék! Milyen magyar vagy te? lerr!:-DDDDDDDDDD

Nem is a só felhasználási lehetősége az újdonság, hanem a vizes sós zacskó. Egyszerűen zseniális!

Előzmény: eukariota (15377)
eukariota Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15377

A só szapi egy termék, ezt akár otthon is elő lehet állítani pár Ft-ért..ez pedig a só testfelületre történő felhasználásanak egyik ismert módja..nem én találtam fel..ezt a zacskós só-használatot már őseink is használták, hol erre, hol arra, legtöbbször felmelegítve a fájós testfelületre tették a vérkeringés fokozássa végett, gyerekkorunkban, úgy 60-65 évvel ezelőtt nekünk is alkalmazták..a konyhai lerr-be tették átmelegedni..

Előzmény: babboo (15374)
babboo Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15376

Lehet, hogy itt tudják, micsoda kincs.:-) Pedig ez épp a só egyik hazája.

babboo Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15375

Az se pite, hogy nálunk 2 Euro egy kg só!!!!!

Előzmény: eukariota (15373)
babboo Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15374

Na ez egy k.rva jó ötlet!:-)) Abszolúúút használható! köszi!:-)) Minek is az a szapi?:-)))

Előzmény: eukariota (15373)
eukariota Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15373

Teljesen igazad van, habár a tengeri sót (legalábbis ezt írják rá) egyre inkább aranyáron adják..a 49 Ft/kg érvényes, élelmiszer boltban kell vásárolni..lehet még a sót gazdaságosan is használni: vászon zacskóba kell tenni, és így bedörzsölni vele a bőrt..használat után, ha erősen benedvesedett, radiátorra téve hamar vissza szárad..

Előzmény: babboo (15372)
babboo Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15372

Ja, még annyit, tök mindegy, hogy tengeri, vagy kősó, vagy parajdi, vagy mittomén! A só az só, NaCl. A kősó is régen a tengerből került oda.

Előzmény: zoliee81 (15370)
babboo Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15371

Nem kell fürdeni benne, csak bekenni a sóval. Fejre is lehet, a só nagyon jó a bőrnek. Tudom, hogy nem tőlem kérdezted.:-D

Előzmény: zoliee81 (15370)
zoliee81 Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15370

Én ilyen finomításmentes, nagyszemű rettentest vettem, anno azt hiszem 100 ft felett volt kilója. (madaras teszkóban) Viszont, fejbőrömre sose próbáltam, azon is működhet(ne)?

Előzmény: eukariota (15369)
eukariota Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15369

49 Ft/kg és nincs benne más, csak ami kibányásztak a sóbányában a föld alól..kissé dúrva szemű, én útszórásra is szoktam használni, mert lassan olvad és sokáig jégmentes marad a leszórt terület..

Előzmény: zoliee81 (15368)
zoliee81 Creative Commons License 2013.10.02 0 0 15368

Anno én kisérleteztem vele, sima kutyaközönséges "útszóró" (nagyszemű) sóval fürödtem.

Működött, de a napi 2-3 kiló sót kifizetni.... Meg szárította a bőrömet, utána kenegettem minden sz@rral.

Előzmény: babboo (15367)
babboo Creative Commons License 2013.10.01 0 0 15367

Olyan szar, hogy mindig én vagyok az a kivétel.:-( Nekem még nem ronda, lehet, hogy mégis a sulfur...talán... Nem tudom, szedem tovább. A fejemen egyáltalán nincs most semmi. nem szokott durva lenni, de most egyáltalán nincs. A szappanosoknál a sószappan van terítéken. Én is csinálok holnap. Egyébként a só önmagában is jó. Érdekes, hogy mindig fürdőben próbáljuk ki, pedig lehetne magunkra kenni és nem lemosni. Szerintem fejre is ki lehetne próbálni. Baromira csíp, de szépen rendbe teszi a bőrt.

Előzmény: zoliee81 (15366)
zoliee81 Creative Commons License 2013.10.01 0 0 15366
Hát drágám, úgylátszik, Te vagy a kivétel.... :(
Nekem már két hete szednem kell, mert kijött a belső combomon... Itt a szar idő, előjön a rohadék. A fejbőröm katasztröfi, de majd alakul az is.
Előzmény: babboo (15363)
Verus89 Creative Commons License 2013.10.01 0 0 15365

Már rövid a hajam, de a derékig érő, göndör hajamból is ki tudtam mosni.

Előzmény: Sfakutya (15356)
eukariota Creative Commons License 2013.10.01 0 0 15364
babboo Creative Commons License 2013.09.30 0 0 15363

:-)) Köszi, a szokásos. Szeptember van, jönnek vissza a pöttyök. December óta szedem a sulfurt, nem hagytam abba nyáron sem. Még nem annyira piros, még lehet emberek közé menni, bár már nincs strand szezon.

Előzmény: zoliee81 (15362)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!