Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.21 0 0 1225
Ha idegen helyen vagyok, mindig megkerdezem, hogy levetkozhetek-e.
Epres Melinda Creative Commons License 2008.12.21 0 0 1224
Nincs különösebb története. Egy éve költöztem külön a szüleimtől, azóta egyedül lakom. Amikor birtokba vettem az új kis garzonomat, szinte az első naptól meztelenül élek benne. Mielőtt a barátaimat meghívom, telefonon megkérdezem tőlük, nem zavarja-e őket, ha meztelenül vagyok itthon. Akit zavar, azt rendesen felöltözve vagy fürdőköpenyben fogadom. De olyan is volt már, akit felöltözve fogadtam, és ő mondta tíz perc után, hogy meggondolta, ha akarok, nyugodtan vetkőzzek le előtte. :)))
Előzmény: muxi89 (1219)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.21 0 0 1223
Sziasztok

Szép napot.
Egyetértek, élvezzük a mezítelenséget.
Megyek, mert kezdődik a karácsonyi sütögetés, természetesen pucéran.
Sziasztok

Laci


Törölt nick Creative Commons License 2008.12.21 0 0 1222
En is figyelmen kivul hagyom a kotozkodot :-)
Meztelen ember Creative Commons License 2008.12.21 0 0 1221

Kötöszködö topik társunkal nem érdemes foglalkozni .Ő ebben éli ki magát ,hogy ide jár ,és mindenkibe beleköt .Azt nem értem ,ha nem érdekli a meztelenség ,minek jár ide  ?

  Látom kezd kialakulni egy jó kiscsapat :)

TTAMAS Creative Commons License 2008.12.21 0 0 1220
Lehetek a barátod? :)
Előzmény: Epres Melinda (1209)
muxi89 Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1219

Melinda,mesélj,hogyan kezdted el.Mikor merted először meztelenül fogadni a barátaidat?

 

Előzmény: Epres Melinda (1215)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1218
Szia

Nagyon egyszerű, tartsd magadon a ruháid és sétálj át a Felöltözve otthon topikba, az való neked, ne erőltesd, ezt már Lenin elvtárs is megmondta, még megárt.
Még egyetlen textilest sem rángattak be erőszakkal egy naturista helyre sem, ne aggódj téged sem fognak. Élj boldogan gatyában, mi is azt tesszük, csak pőre pucéran.

Szép estét.
Előzmény: Törőlt_nick (1217)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1217
ja, egyszerűen nem értik meg ezek az emberek hogy van aki jobban érzi magát némi textilben, mint egyszál összevissza himbálódzó fasszal.
Előzmény: Epres Melinda (1215)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1216
Sajnos tobben vannak mint gondolnad.
Előzmény: Epres Melinda (1215)
Epres Melinda Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1215
Ki gátlásos? :)))
Előzmény: Törölt nick (1213)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1214
Kulonben van szamos baratom, ismerosom, akik szintugy meztelenul vannak otthon mint en.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1213
Erdemes lenne szervezni egy gatlasoldo workshopot.
Előzmény: muxi89 (1212)
muxi89 Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1212
Szeretem azokat akik úgy gondolkodnak mint te.Én még nem merem beválalni de lehet ha olyan barátaim lennének mint te akkor sikerülne.Nincs jobb annál ha valahol meztelenül fogadnak
Előzmény: Epres Melinda (1209)
muxi89 Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1211
Szeretem azokat akik úgy gondolkodnak mint te.Én még nem merem beválalni de lehet ha olyan barátaim lennének mint te akkor sikerülne.Nincs jobb annál ha valahol meztelenül fogadnak.
Előzmény: Törölt nick (1208)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1210
Pontosan errol van szo "nem szex, hanem eletforma".
Előzmény: Epres Melinda (1209)
Epres Melinda Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1209
Én is sokkal jobban érzem magamat meztelenül, mint felöltözve. De szerintem ez természetes érzés, nem elemezgetem. Mivel külön lakom a szüleimtől, megtehetem, hogy itthon is meztelenül vagyok, sőt, a barátaimat is így fogadom. Félreértés ritkán adódik belőle, elfogadják, hogy ez nálam nem szex, hanem életforma. Még örülnek is a lehetőségnek, hogy ha akarnak, ők is meztelenre vetkőzhetnek nálam.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1208
Nagyon pontos megfogalmazas, a meztelenseg valoban oromforras. A nickem a valosagot fejezi ki, de hozza kell azert tennem a "ha csak lehet"-et. Otthon mindig, ha vendegek jonnek akkor is hacsak nincs valami kulonleges oka annak, hogy feloltozzek. Vendegsegben megkerdezem, jol erezhetem-e magam es jovahagyo valasz eseten levetkozok, sot ha raerzek, hogy elfogado a legkor, akkor kerdes nelkul is.
Előzmény: Törölt nick (1206)
Meztelen ember Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1207
 Szépen megfogalmaztad ,Itt mindent elmondtál ,hogy miért is jó meztelennek lenni .
Előzmény: Törölt nick (1206)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1206
Sziasztok
A mezítelenség Örömet okoz, nekem, nekünk akik érezzük és élvezzük ezt az állapotot.
Amíg az embert nem érinti meg az az érzés, addig a mezítelenség látványa és a mögöttes szexuális tartalom izgatja. Egyetértek Fannival, ez egy örömforrás, mely a hétköznapok részévé vált, és természetes. A munkahelyemen a kollégáim tudják, mert meséltem róla, de egy-két kérdés után tudomásul vették és a téma feledésbe merült. Egy alkalommal összefutottunk a Szikin a párom egyik kolléganőjével, nem tudtuk egymásról, hogy Ők is naturisták, beszélgettünk majd mentünk tovább.
Nincs ebben semmi érdekes és különleges.
A gyerekek is természetesnek veszik, mint a reggeli fésülködést, és semmi érdekeset nem tartanak róla, egyszerűen élvezik ezt a szabadságot, amit a ruhátlanság nyújt.
Sokan valahol a lelkük mélyén vonzódnak a mezítelenséghez, de a neveltetés, a hamis erkölcsi értékek visszatartják Őket.
Ismerek olyan naturistát aki hónapokon keresztül küzdött saját magával, olvasott a fórumokon, honlapokat böngészett mire eljutott oda, hogy legyűrte azokat a régi bilincseket amiket gyermekkora óta hordozott magával és meg merte tenni, levetkőzött, először otthon, majd kissé később naturista strandon, és arra lett figyelmes, hogy függővé vált, amint lehet válik meg a ruháitól, élvezi azt hogy MEZÍTELEN lehet.
Olyan ez, mit amikor felküzdjük magunkat egy magas hegy csúcsára és körbetekintve elvarázsol a látvány.
Sok beírást ez az út inspirál, kérdéssel, kétségekkel teli mindegyik, de amikor felér a gerincre vándorunk minden kérdés értelmét veszti, mert megérinti a pucérság boldog felszabadító örömérzete.

Szép pucér estét.
Előzmény: Melles Fanni (1204)
Meztelen ember Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1205
 Minek is beszélni a nudizásról olyanoknak ,akik nem értik meg .Sokan  mint tapasztalom nem tudják külön választani a meztelenséget a szexualitástól .
Előzmény: Melles Fanni (1204)
Melles Fanni Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1204
Én ismerek egy nudista családot, és ott a 17 éves kamasz lányról az osztálytársai is tudják, hogy nudista, azt azonban nem, hogy például télen is meztelenül vannak a lakásban.  De honnan is tudnák? Ő nem mondja, mert minek is mondaná, másnak meg eszébe sem jut.
Előzmény: muxi89 (1203)
muxi89 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1203
Egyet azért most sem értek.
Azok a családok gyerekei akiknek természetes hogy otthon csakis meztelenül vannak mit mondanak az iskólába,vagy eltitkolják,mert nem biztos hogy mindenki megérti majd őket.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.17 0 0 1202
Sziasztok.
Igaz, hogy hideg van, de a mezítelenség szabadságát így is lehet élvezni a négy fal közé zárva. A párom elaludt, én meg főzőcskéztem egy jót természetesen semmiben. A halászlé is finomabb ha pucéran főzzük. :-) Amikor elkészültem gondoztam egy kicsit a virágainkat, miközben a nyár, a Sziki emlékei mosolyt csaltak arcomra.
Már nagyon hiányzik.
Szép pucér estét. :-)
Meztelen ember Creative Commons License 2008.12.15 0 0 1201

 Látod itt a fórumon is vannak frusztrál alakok ,akik megmondják a frankót .Azt nem értem minek jár ide olyan akit ez a téma nem érdekel ?!

 Szigetmonostort  még nem probáltátok ? ,ez közel van Bp hez .

Előzmény: Törölt nick (1194)
Meztelen ember Creative Commons License 2008.12.15 0 0 1200

Igen  ez mind belefér a meztelenségbe .

Igazi szabadság meztelenül gyerekeknélkül :)

Előzmény: Melles Fanni (1199)
Melles Fanni Creative Commons License 2008.12.14 0 0 1199

Úgy látom, itt kicsit keverednek az elképzelések arról, hogy a meztelenség mikor nudizmus, mikor naturizmus, mikor exhibicionizmus, mikor szexuális előjáték és mikor szexpótlék. Ez nem baj, csak motyogok itt magamban... :)))

 

Mindesetre irigylem azokat a fiatalokat, akiknél még nem kavarnak be a gyerekek, és akkor vetkőznek otthon meztelenre, amikor akarnak.

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.13 0 0 1198
bugyiban? Há' hogy????????
Előzmény: Törölt nick (1195)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.12.13 0 0 1197
Ha jól emlékszem akkor én születésem után egy jó darabig beszartam meg behúgyoztam, na most akkor ez is természetes lenne így felnőttfejjel? Nem. Meztelen Ember nicket egyszerűen IZGATJA a csupaszkodás és ehhez olyan csudálatos elméleteket költ, hogy nem győzünk álmélkodni a soha nem látott szellemi energiákon.
Előzmény: TTAMAS (1196)
TTAMAS Creative Commons License 2008.12.13 0 0 1196
Talán azé, mer még senki sem született felöltözve.
Előzmény: Törőlt_nick (1193)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!