Keresés

Részletes keresés

csanya. Creative Commons License 2009.01.14 0 0 100
Nekem nem. De a nevem mellett ott a "Registered"!
Előzmény: -athosz- (89)
CanisLupus Creative Commons License 2009.01.14 0 0 99
Biztos rászolgáltál :-)
Előzmény: csanya. (98)
csanya. Creative Commons License 2009.01.14 0 0 98
Nem csak. Rám Korzikán lőttek monnyuk ott ez nem nagy szám....-)
Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (83)
carlos80 Creative Commons License 2009.01.14 0 0 97
sajnos....ismét megszívtuk, lehet újra kocorászni!
Előzmény: -athosz- (89)
carlos80 Creative Commons License 2009.01.14 0 0 96

Hát ez egy kicsit ciki, és a kvalifikációs versenyek között még van egy pár, aminek a weboldala hagy némi kívánnivalót. Többen megszokhatták már, hogy mindent fikázok (nem tehetek róla, mivel én tökéletes vagyok:)) de legalább azt nézték volna, hogy csak normális, minden fontos információt tartalmazó weboldallal rendelkező versenyt ajánlanak.

 

Ez egy kicsit off hozzászólás, de sajnos a terepfutás lapból is kiviláglik, hogy alig van rajta hazai verseny...hát szerintem nem kell ecsetelnem, hogy miért nincs több.... Az egyik legkisebb országként, nekünk van arányaiban a legtöbb kvalifikációs versenyünk.

 

Ugyanez igaz a terep ultrára is, képtelen vagyok felrakni a 2009-es versenyeket, mert a felének nincs értelmes honlapja....

 

Bocs a rendezőktől, szervezőktől, de manapság szerintem nagyon fontos egy igényes (kétnyelvű) honlap.

 

Többek között azért is, mert a terepfutas.lapon 1% a külföldiek nézettségi aránya, és lehetne egy külön doboz, vagy megjegyzés a kvalifikációs versenyeknek, amire a buta külföldi is ráklikkel és esetleg eljön.

 

Üdv, Carlos

Előzmény: norb29 (90)
Ginkgo Ilia Creative Commons License 2009.01.14 0 0 95
megjelent a kis €, lehet fizetni és akkor még egy angol orvosit is kapunk mailben :)
Előzmény: -athosz- (93)
solkima Creative Commons License 2009.01.14 0 0 94
Gyorsak voltak.
Már lehet kattintani az €-ra.
Hajrá.
-athosz- Creative Commons License 2009.01.14 0 0 93
Fizetésnél vigyázzatok!!!

Ha NEM szeretnétek lemondási biztosítást és bejelölitek az erre utaló ablakot, akkor ez a jelölés, egy esetleges rontás/javítás esetén újra visszaáll alapállapotba, ami szerint KÉRITEK a 10EUR-os biztosítást.

Remélem elég bonyolult voltam.

Az a lényeg, ha vmit javítani kell, akkor újra át kell olvasni az egészet!
-athosz- Creative Commons License 2009.01.14 0 0 92
Én biztos ami biztos 'kifehérítettem' a soromat...
Előzmény: solkima (91)
solkima Creative Commons License 2009.01.14 0 0 91
Igen.
A mail-ben szó van az € szimbólumról, mekyre kattintva feljön egy azonosítókat bekérő ablak.
Azt íják, hogy az € ma estétől vagy rosszabb esetben holnap reggeltől lesz látható az oldalon.
Jó futást és vigyázzatok a jégen.
Előzmény: -athosz- (89)
norb29 Creative Commons License 2009.01.14 0 0 90

nekem tegnap jött egy mail, hogy a Tortura 2007-es linkjét küldjem el... furcsáltam

"We can't check your result on the race : TORTURA 65|65 km|Hongrie 2007
We don't find results of this race, or you are not in results.
You are pleased to give us as soon as possible, a proof (a link to consult official results on internet for example) by email."

 

ezt már elküldtem korábban is, tegnap is... itt tartunk.

-athosz- Creative Commons License 2009.01.14 0 0 89
Nektek is jött visszaigazolás?

:)))))))))
vajonmerre Creative Commons License 2009.01.14 0 0 88
halkan érdeklődni szeretnék, hogy a 2008-as TUK végeredménye megtekinthető-e valahol ? a fiaim érdeklődtek múltkor, hogy hányadik is lettem valójában, ha már annyit beszéltem róla, de nem tudtam pontosabb válasszal szolgálni, mint, hogy valahol 100. körül :-)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.01.14 0 0 87
Ja, még annyit, hogy a tüdő alatt gondolom a légzést értetted. Ami nem csak tüdő, hanem mindenféle légzsák belül, illetve az oxigénellátás.
Előzmény: Summer Comfort (86)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.01.14 0 0 86
Köszik!! Hát nekem még van dolgom a keringéssel, a tüdő nagyjából okés (18 év kóruséneklés). Izomzatszakmailag azt tapasztaltam, hogy a cross training gép a vádlira gyúrt leginkább és valamelyest a combomra hátul, meg a sarkaimra. Ha szabad így pongyolán fogalmazni. Szóval, kell még spinningelni, esetleg lépcsőzni és futni is!! :))
Előzmény: olipapa (81)
medvegyu Creative Commons License 2009.01.14 0 0 85
Én eddig csak azt tapasztaltam, hogy fenyegetőleg rám emelték a fegyvert vadász pajtások, de még egyszer sem találtak el.
Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (83)
takba74 Creative Commons License 2009.01.14 0 0 84
Félelmetes lehetett. Közel volt a lövés? Ha jól értem nem sérült meg senki?
Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (83)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.01.13 0 0 83
Nyugi van, turistára lőni csak a nagy és messzi Mátrában szoktak.

Pl. a Z jelzésen, az Óvár oldala és Hasznos közt félúton. Utána laposkúszás Pásztó határáig - ami viszont igazán kiváló kiegészítő edzés, egyaránt megdolgoztatja a végtag és a törzs izmait (bár bevallom, akkor és ott elmulasztottuk az edzettségünk fejlesztése iránti hálánkat és örömünket kimutatni az óvatosan becserkészett bűnös simabőrűeknek, ellentétben erős nemteszésünk kinyilvánításával). :)
Előzmény: takba74 (73)
medvegyu Creative Commons License 2009.01.13 0 0 82
Hajrá! Nincsen ott semmi vad, meg veszély, simán lehet tolni az éjszakában!
Előzmény: CSERMANEK (74)
olipapa Creative Commons License 2009.01.13 0 0 81
válasz helyes. A cross training gép igen jó állóképesség fejlesztő, de a keringés, tüdő, izomzat hármasból az utolsót kevésbé terheli a spinninghez képest.
A lépcsőt (stairmaster) is ajánlom kellően nagy mozgástartománnyal, kapaszkodás nélkül, akár picit előrehajolva is. Sőt a Nautilusnak van egy érdekes gépe, az is kafa.
Futógépen 15% állítva is mehet hátizsákkal a gyaloglás.
Van választék.
Ja, és futni sem árt, de az előbbiek kiváló low impact kiegészítők a km gyűjtő időszakban, vagy a versenyek fáradalmait heverve, másjellegűen mozgatva magunk.
Előzmény: Lúdtalp (79)
Fat Creative Commons License 2009.01.13 0 0 80
Hány wattal nyomod?
Előzmény: Summer Comfort (76)
Lúdtalp Creative Commons License 2009.01.13 0 0 79
Kíváncsi vagyok a válaszra, nekem úgy tűnt, hogy komplex keringési szempontból a cross-training átfogóbb, kicsit az úszás felé hajlik, viszont lábakra a leadható teljesítmény és erősítés a spinningen sokkal koncentráltabb, így a hegyi futásra nekem jobbnak tűnik.
Előzmény: Summer Comfort (76)
Futóapuka Creative Commons License 2009.01.13 0 0 78
Próbálta már valaki éjszaka, teliholdkor, a befagyott tó jegény futást??? Különleges élmény...főleg a rianások dörgő hangja közepette... mi a Carlos barátommal a hétvégén kipróbáltuk és remekül éreztük magunkat. Miskolc mellett, a Mályi-tó jegény szaladgáltunk egy keveset. Nem csúszott, mert hó fedte a jeget és egészen jól tapadt. Egyébként havas időben különösen remek éjszaka teliholdkor futni, mert lámpára sincs szükség...
Futóapuka Creative Commons License 2009.01.13 0 0 77
Gondoltam én is beköszönök: SZIASZTOK! :-))) Végre egy új színtér, ahol a terepfutás szerelmesei megoszthatják egymással a legelvetemültebb ötleteiket!
Summer Comfort Creative Commons License 2009.01.13 0 0 76
Én átnyergeltem, izé átszoktam a cross-trainingre. Sífutógép magyarul? Jobban élvezem és úgy érzem, hogy jobban erősít. Ez csak érzés. Oli, kompatibilis a kettő? Melyik ajánlatosabb hegyre? Köszik! :)
Előzmény: JB** (75)
JB** Creative Commons License 2009.01.13 0 0 75
Tegnap újabb leckét vettem spinningből, eltettem néhány újdonságot. Jöhetnek a még hosszabb hegyek! :-) 
Előzmény: Lúdtalp (33)
CSERMANEK Creative Commons License 2009.01.12 0 0 74

No,

 

Megvolt. 8:24-kor indultam el a Kolosy térről. Zseni volt. A panormámaúton volt egy erős Batman flashem, a lábaim alatt elterülő sárga ködös Gotham cityvel, és persze velem, a sötétben suhanó sötét hőssel.

 

Csak egyszer szartam össze magam, a vége felé komolyan megrezzent egy bokor, de hiába könyörögtem-kiabáltam neki 1-2 percet, többé nem moccant.

 

A történelemkönyvekbe bekerülhettem volna, mint tökéletes zergeimitátor, de sajna a Lajos utca járdájának padkája a végén kifogott rajtam, úgyhogy egyéniben induiló szánkóbajnokot megszégyenítő hasravetődést produkáltam, imígyen téve feleslegessé az FKF Zrt. holnapi járdatakarítását. Ruhámon az elmúlt hét porával vidáman tértem haza 16,2 km megtétele után (1:36).

 

Jó volt, finom volt. Rendszer lesz belőle.

 

Cs.

 

 

takba74 Creative Commons License 2009.01.12 0 0 73
Nekem vasárnap fényes nappal volt"találkám" egy bájos 60kg-os Kaukázusival.Picit elgondolkodtam az élet nagy dolgain, hogy mi a fenéért futkározok egyedül az üveghegyen is túl. Szerencsére nem rám hanem játékra volt éhes. Ami jobban aggaszt az " a simabőrű a villámló botjával" mert ha őket kérdezed azt mondják hogy lehetetlen hogy rádlőjenek,másnap meg véletlen lelövik egymást. Na de valamiben meg kell halni. Bocs...
Előzmény: medvegyu (69)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2009.01.12 0 0 72
A dagonya ott az alapbeállítás, bár éppen idén esélyes, hogy elmarad.
Én szívesen mennék, de pont elfoglaltságom van, pedig jó túra. :-(
Előzmény: ditvirág (60)
olipapa Creative Commons License 2009.01.12 0 0 71
Barkleyra idén valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!