Keresés

Részletes keresés

nyelvel Creative Commons License 2009.09.28 0 0 2523
A nagyítót már mondták? Lusta voltam végigolvasni a hozzászólásokat.
Maflo Creative Commons License 2009.09.28 0 0 2522
Teljesen igazad van. Pofátlanság netovábbja. Ja, de ami még ennél is rosszabb és az az andro-penis nevű pénzkicsalogató eszköz, mert másra nem jó.

Jelqzz inkább! :)

http://jelq.fw.hu

Maflo
Előzmény: Törőlt_nick (2520)
Maflo Creative Commons License 2009.09.28 0 0 2521
Hali.

Az animációkon nem én vagyok látható. Bárcsak akkora farkam lenne! :)
Amúgy nem nagyon értem, h milyen technikai ábrát szeretnél...
Világosíts fel légyszi. Amúgy hamarosan bővül a honlap, cask még nem tudom, hogy mikor.

Szép napot, és eredményes növelést!

Maflo
Előzmény: Jakirte (2518)


Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2520
amúgy mi a fasz kerül ezen a primitív műanyag szaron 24 ezerbe?? Ja, gondolom úgy voltak vele, hoyg "ennyit csak megér hogy nagy legyen a farkad, nem?" Há nem bazmeg,  számoljátok ki a valós árat és annyiért adjátok sumák köcsögök!  Orvos látta egyáltalán ezt a fostalicskát?? Kétlem, mert ott helyben lecsukták volna a gyártókat.
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2519
Előzmény: dakobacsi86 (2512)
Jakirte Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2518

Szia Maflo!

 

El tudnád küldeni a mailemre (jakirte@gmail.com) a technika ábráját, mert lehet gyenge a fantáziám, de ezt nem tudom elképzelni, hogy hogy kell. :)

Egyébként jó a honlapod. A honlapon lévő animációkon te vagy?

 

Köszi

Előzmény: Maflo (2504)
bikandur Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2517

Sziasztok! Nem hiszem, hogy bármivel is meg lehet növelni a pénisz méretét. Bizonyos korig nő, onnan csak csökken, a méret is és az erekciós képesség is!

Ne adjatok ki pénzt feleslegesen!

Előzmény: tristen (2516)
tristen Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2516
Sziasztok!

Hát tényleg lepukkadt ez a fórum oldal. Remélem azért haladtok a faroknöveléssel.

hali :)
tristen Creative Commons License 2009.09.22 0 0 2515
Jobb már?
Előzmény: dakobacsi86 (2514)
dakobacsi86 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 2514
Remélem igazad van és nincs köze a dologhoz a pumpának, erre gondoltam elsőre. Megpróbálom kitisztítani a fejem és lazítani
tristen Creative Commons License 2009.09.20 0 0 2513
Szia!

Szerintem nem kell aggódnod. Ez átmeneti merevedési zavar, ami bármitől lehet. Nem hinném, hogy a Bathmate okozhatja. Lehet, fáradt vagy esetleg kimerült. Pszichésen is lehetsz kimerülve, nem csak fizikailag. Ezt vedd számításba. A merevedés alapvetően lelki tényező,... ha korábban a péniszeddel nem volt baj, úgy értem, hogy szervileg semmi, akkor most is minden rendben lesz. Az, hogy nincs reggeli merevedésed már régóta, megint csak sok -sok tényezőtől függ. Gondolkozz el azon, nem kezdtél -e el szedni valamiféle nyugtató vagy egyéb "leszedáló" dolgokat. Ezek kihathatnak a szexuális teljesítőképességre. Úgy gondolom, pihentesd a péniszedet, majd amikor helyreállnak a dolgok, akkor folytasd ...

Sok sikert! :)
Előzmény: dakobacsi86 (2512)
dakobacsi86 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 2512
Elég gáz a szitu, 5 és fél hónapot letoltam Bathmate-el, vastagodni vastagodott petyhütten is nagyobbnak látszik, ellenben az erekciómat sokkal gyengébbnek érzem, reggeli erekció régóta nincs, ha feláll sokkal hamarabb lelankad, nehezebben áll fel, pedig több mint 3 hete abbahagytam a pumpálást.
Eddig ilyet nem tapasztaltam, be vagyok szarva. Tanácstalan vagyok mit kezjek a helyzettel
tristen Creative Commons License 2009.09.19 0 0 2511
Szerintem nem a honlap miatt van, elfáradtunk a faroknyújtásban.. ;-)
Előzmény: Maflo (2508)
tristen Creative Commons License 2009.09.19 0 0 2510
Hogy? :))))))))))))))))
Előzmény: lepcses julcsi (2509)
lepcses julcsi Creative Commons License 2009.09.19 0 0 2509
Bársonyos kis kezecskékkel:)))
Maflo Creative Commons License 2009.09.19 0 0 2508
Hello mindenkinek.

Eléggé meghalt ez a fórum. Remélem nem a honlap miatt van...
Amúgy a honlapot 1 hét alatt 200-an látogatták meg, szóval nem volt értelmetlen megcsinálnom.

Szép napot és jó nyújtást mindenkinek!
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.09.14 0 0 2507

Nézd Maflo én itt nem reklámozok, és akkor ki is hangsúlyoznám hogy akkor vissza vonom az étrendkieges segítségem privátba is.

A másik hogy tőllem már kért segítséget egy 5.5cm-res mérettel rendelkező kolega és töllem várta a megváltást le akartam közölni a fórumon a szívcsavaró történetét de nem járult hozzá.

Szóval a MŰTÉTTEL kapcsolatba én az 5-től 10centiig rendelkező egyénekre gondoltam.

És Maflo én kitaró vagyok ha vissza olvasod 2008 decemberbe kezdtem és még mindig heti 5x 6x nyomom és 3cm értem el.

Most akinek 5.5cm és valami csoda folytán elérde 3cm.. még azzal se sokra megy...

Na mindegy...

Előzmény: Maflo (2502)
tristen Creative Commons License 2009.09.13 0 0 2506
Szia Maflo!

Nagyon jó lett a weboldal. Gratulálok!

hali :)
Előzmény: Maflo (2505)
Maflo Creative Commons License 2009.09.13 0 0 2505
Na szóval, elkészült a honlap.
A Fórum fül a honlapon erre a fórumra mutat, remélem ez nem gond! Ha igen, akkor kedves moderátorok, szóljatok!

http://jelq.fw.hu

Jó olvasgatást és nyújtást mindenkinek, ha kérdés van, akkor itt vagy a mail-emen zaklassatok!

Üdv:
Maflo
Maflo Creative Commons License 2009.09.13 0 0 2504
jelq is jo vastagság növelésre.
Amúgymeg arra is van külön technika.

ezt találtam vastagitásra:

3. módszer: Pinch

Ez viszont főleg a vastagságot hivatott növeszteni. Ezt teljes, vagy majdnem teljes erekcióban kell végezni. Itt nem szükséges síkosítást alkalmazni. Csináljunk szorítógyűrűt a pénisz tövénél, és így blokkoljuk a vér visszaútját. Most a másik kezünkkel is csináljunk gyűrűt a farok közepén, de ne csúsztassuk semerre, csak fokozatosan, a végére jó erősen szorítsuk össze a gyűrűt. Látni fogjuk, hogy a makk irányában is, meg visszafele is felduzzad a Corpora Cavernosis. Csinálhatunk ritmikus szorításokat, hadd tornáztatódjanak a membránok! Ehhez nem volt ábra, de mivel ez lényeges, csináltam egyet, hogy egyértelmű legyen:

Ezután helyezzük át a gyűrűt pl a makk irányába 1..2 centivel, és ismételjük meg a fentieket. Ha elértünk a makkig, haladjunk visszafelé. Ilymódon kedvencünk egész hosszában egyenletesen eloszlik a nyomás. De ugyanilyen lényeges a dolog dinamikája, ahogy már a "jelq"-nél mondtuk.Kicsit ijesztő látvány, ugyanakkor bíztató, hogy a makk minden ciklusban meg-megduzzad, éspedig jobban, mint normál erekcióban. Ez jelentős hatással van rá, mert a makk közismerten valamivel puhább a farkunk derekánál, inkább "spongiosum" (szivacsos) jellegű. Ez azért van, mert a pénisz hosszában kívül (depersze még a bőr alatt) egy körkörös szövetréteg is van (mint az autók radiálabroncsánál), hogy ne dagadjon gömbölyűvé. Ezzel szemben a makknál ez nincs.
Előzmény: matador11 (2503)
matador11 Creative Commons License 2009.09.13 0 0 2503
nagyon köszi maflo!
esetleg aki a vastagságra feküdt rá?
Maflo Creative Commons License 2009.09.13 0 0 2502
Hali.

Természetesen sikositoval csinálom. Baba testápoloval, vagy RossMann os leégés utáni vizbázisu hidratáloval. A vizbázis azért jo, mert sokkal könyebb lemosni mint a vazelint, miután nyujtottál...

A jelq2-t általában elég "gyorsan" csinálom... kb 1 mp/húzás
A jelq1-et pedig ugy 2 mp/húzás
de csináld ugy ahogy kényelmes... sztem 1 húzásra 3 mp-nél többet felesleges szánni.

Én azért a műtétet hanyagolnám... az a lusták módszere és utána soha többet nem fog az égfele nézni a farkad, mert elvágják a tartó izmokat és inakat, aztán lehet, h 17-20 centis lesz, de segitség nélkül nem tudod majd betenni a csajnak... ami elég gáz.
Étrendkiegészitésről meg annyit, h fogalmamsincs, hogy használ e bármit... talán gyorsabb regenerálodást tesz lehetővé, de hogy a farkadba az étrendkiegből nem épül be semmi, az is biztos. Bocs Elvetemült az antireklámért!
Fasznövesztő tablettát meg csak az szedjen, aki 60 éves és csak szököévente áll fel a farka, mert erkcio kiváltásán kivül semmire se jo!

Nyújtásra fel, kedves barátim! :)
Előzmény: matador11 (2499)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.13 0 0 2501
Mindegy hogy írod. Tudunk olvasni :)
Előzmény: Elvetemült20 "Patikus" (2500)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.09.13 0 0 2500

Sziasztok csak gyors bekukkantok hogy megírjam hogy találtam egy helyet magyarországon ahol műtéttel 3-4cm azonnal! :http://www plasztika.info/urak.html

a www után rakajtok pontot. azért így írtam mert nem tudom hogy itt hogy moderálanak...

szóval ha valakinek tényleg "mikro" pénisze van annak meg van a megoldás...

Ha otthon elér 2-3 centit és a műtáttel még 3-4cm akkor az már 5-7centi!!

Szóval 10centisből is lehet 17centis!

Azért írtam meg mert biztos nagyon rosz lehet hogy én azért küzdök hogy elérjem a 18ast! valaki meg azért hogy a 8ast :(

Fel a fejjel szerintem minden pénzt megér...

Étrendkiegészítésben segítek bárkinek...

matador11 Creative Commons License 2009.09.12 0 0 2499
Köszönöm a válaszod Maflo! :)
Azért még lenne 1-2 kérdésem:
-a jelq-t gondolom valami sikositova,testápoloval,stb. mivel ?
-a jelq-t ugymond "gyorsan" ,vagy kicsit "lassabban" csinálod?
-vastagság növelésre valami tipp?
ÜDV!
Maflo Creative Commons License 2009.09.12 0 0 2498
Hello matador11.

Szóval, én a jelq 1 és 2-es technikát használom felváltva. Naponta elég egyszer csinálni szerintem, mert kell a 24 óra regenerációs idő.
Hetente 1-2 napot ki lehet hagyni pihenés képpen, de ha minden nap csinálod, akkor se fog leesni a szerszám... én a 3. héten minden nap csináltam és nem volt semmi gondom.
Így csináltam:

1. hét (600):
200 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra
200 jelq1

2-3. hét (800):
200 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra
200 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra

4. hét (1000): (itt egy kicsit lazsáltam, mert sportolás után francnak van kedve és ereje farkat nyújtani)
300 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra
300 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra

Jelq1: http://jelq.fw.hu/jelq1.gif
Jelq2: http://jelq.fw.hu/jelq2.gif

Annyi a lényeg, hogy ne vidd túlzásba! Én a 4. héten csináltam egy nap 2000-et, de másnap már nem esett jól a nyújtás. Amúgy nekem a farkam tövében lévő inon kívül semmi se fájt, soha. Se elszineződés, se érzéketlenedés, se piros pöttyösödés a makkon, semmi sem volt. Talán az megemlitendő, hogy amikor egy nap 2x csinálom, vagy nem hagyok elég időt 2 nyújtás közt, akkor a nyújtás elején olyan mintha 1000 kis tüvel szurkálnák kicsit, de elenyésző kellemetlenség és 1 perc alatt elmulik. Gondolom ekkor szakadnak fel az elözö nyujtáskor már felszakitott és begyogyulni nem tudott szövetek. Szoval 24 óra kell 2 nyújtás között, de nem kötelező.
Amúgy a farktőben érzett in fájdalommal úgy vagyok, hogy had fájjon, mert attól és akkor nyúlik, mármint ugy érzem, de azért olyan nagyon nem kell, hogy fájjon... nem hiányzik a sérülés.
Bemelegitést én ugy csinálom, ahogy itt a forumban már valaki leirta, hogy pohárba melegvizet töltök, de vigyázz, h ne forrót, aztán belelogatom, vagyis hát inkább "ráhuzom" a farkamra.
Itt vannak az eredményeim:
0. hét a kezdőméretem (lankadt/merev/merevkerület) A méretek cm-ben értendőek! :D
0. hét: 8,5/13,8/13,5
1. hét: 8,9/14,1/14,0
2. hét: 9,4/14,4/13,9
3. hét: 9,8/14,6/14,0
4. hét: 9,8/14,8/14,2

A méréseket a "hivatalos mérés szerint mértem, szal a kerületet a farkam közepén szabócentivel, a lankadt méretből csak a láthatót mértem szintén szabócentivel, mig a merev méretet vizszintesen (talajjal párhuzalos) álló farkamon mértem vonalzót csontig benyomva.
Egyik barátom is velem párhuzamosan csinálja és ő is hasonló növekedésről számolt be, szóval biztosan működk. Néha csodálkozunk is, hogy milyen hatékonysággal és hogy ez valami csoda, mert sose honaoltuk volna, hogy nagyobb is lehet valaha a farkunk! :)

A súlyos nyújtásra visszatérve, nem hinném, hogy túlságosan jót tenne, mivel a makk el van szoritva így az vérhiánnyal küszködik, ami nem jo, emellett ahol rákötöd ott érzéketlen lesz a farkad, ami a makk tövében eléggé hátrányos mivel az orgazmus elsődleges kiváltója a makk tövének stimulálása. És kb 3-4 nap után sztem ugy fog fájni, hogy kurvára semmi kedved nem lesz tovább csinálni.

A vákumos edzések az esztelen szétpumpálás, elszineződés, fájdalom, fék elszakadása és ilyesmik miatt nálam alapból kizártak. Arról nem is beszélve, hogy a pumpálás a farkad tövében lévő inakat nem edzik és nem nyujtják, csak a "barlangos testeket" szaggatják szét, amik aztán begyógyulnak és igy nem a "benned levő péniszt" huzod ki, mint jelq-nál vagy súlyos edzésnél, hanem csak a szöveteket szaggatod.

Jelqnál a barlangos test tágitást és a tartó inak nyujtását is végzed, szal szeintem ez a legjobb módszer.
Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Remélem, hogy tudtam segíteni és ha bármilyen kérdésed van, csak kérdezz nyugodtan!
Üdv: Maflo
Előzmény: matador11 (2495)
tristen Creative Commons License 2009.09.12 0 0 2497
;-)
Előzmény: tristen (2496)
tristen Creative Commons License 2009.09.12 0 0 2496
Faroknövelésre fel!
matador11 Creative Commons License 2009.09.11 0 0 2495
Köszönöm a válaszod Maflo!
Várom a többi tanácsot!
Üdv. :)
Maflo Creative Commons License 2009.09.11 0 0 2494
Hello.

A jelq nekem bejött, de a súlyos nyújtást nem ajánlom, attól csak fáj! Nekem a jelq-tól 1 hónap alatt kb 1 centit nőtt a merev méret, a lankadt meg kb 2-t, szóval nagyon bejön. Majd délután megirom, hogy mit és hogy csinálom!
Amugy a technikáról többet olvashatsz, ha a google-be beirod a jelq szót!
Szép napot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!