Keresés

Részletes keresés

cloggersl70 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 761

hello,

 

Nos ilyen fajta klumpám még nem volt de lehet hogy majd lesz.

 

Ha azt nézzük hogy milyen gyártmány meg a forint ára nem gáz mert ott 22ezer körüli ár van. De ha kintről rendelem meg akkor 120€ ami 300-al számolva már 36eft plusz szállitási költésg. Egy darab esetén ua mint mondjuk 3-5 esetén...

Hepatithos Creative Commons License 2011.10.25 0 0 760

Az enyém is efféle, csak hátul nem bőr, hanem a fa része van kicsit megemelve, vagy a talpa süllyesztve, lényeg hogy ettől nem esek ki belőle, nem ázik be, és még vezetni is marha jó. na, ilyen:
http://woodenshoes-woodenclogs.com/index.php?item=oase-clogs-closed-heel-001-brown&action=article&group_id=10000057&aid=856&lang=EN

Viszont ez a bokaklumpa nagyon hiper, gondolom egy vagyonba kerül!

Előzmény: cloggersl70 (759)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 759

Sziasztok,

 

Nos én nagyonsokhelyre klumpába szoktam menni. Néhány esetben még üzleti tárgyalásra is. No persze ha én vagyok a megrendelő.

 

Most már rosszabb az idő igy ezt a klumpámat hordom elsődlegesen:

http://berlin-clogs.de/popblack.htm

 

Szeretnék venni egy ilyet is de Magyarországra nem hoztak be belőle.

 

http://berkemann.hu/modell/index/id/2323

 

Ebből én a feketét néztem ki magamnak. Németországból megrendelve sem vészes az ára. Azt nem értem miért teszik ki hogy létezik ilyen ha nincs ilyen a boltokban, ezt magától a cégtől kérdeztem meg már.

 

Nálam könnyedén előfordul hogy napokig is csak klumpát hordok. Szeretem, kényelmes és praktikus is. Természetesen otthon is az van.

 

A feleségem nem nagyon kedveli de ez van. Egyébként én mondjuk fekete zoknival hordom.

Hepatithos Creative Commons License 2011.10.25 0 0 758

A kérdést sem értem, ki és hol járjon egy 45-ös klumpában, ha nem egy férfi, aki jóban akar maradni a szomszédaival? :)  Sztem a klumpa elsősorban utcára való,  én legalábbis ott hordom, , amióta egy hollandiában élő barátom meglepett egy különleges darabbal.  Nagyobb távokat azért nem vállalnék vele, de kutyasétáltatáshoz, boltba, garázsba leugrani,  nincs  alternatívája.  
Néha észreveszem, hogy megnéznek, de nem nagyon izgat, h ki mit gondol, és még nem vettem észre, hogy bárki rosszallaná. Viszont már volt, hogy megkérdezték, hol lőttem, nők férfiak, illetve egyszer egy nő megszólított, hogy a pasijának vett egy ilyesmi klumpát, de az nem hajlandó hordani, mert szerinte gáz.  A fehér zokni az már problémásabb, de az is csak akkor, ha nem vagy orvos. :) Sötét nadrággal a fehér zokni kicsit hülyén néz ki, amikor meg világos nadrágot hordunk akkor meg minek a zokni? Engem nem zavar, de fehér zoknival sztem ma már nem leszel népszerű. Sorry. 

Előzmény: andrasgyorgy (757)
andrasgyorgy Creative Commons License 2011.10.24 0 0 757

Sziasztok. Én csak most találtam rá erre a topikra. Én is azok közé tartozok, akik nagyon szeretik a klumpát. Otthon a lakásban mindig abban járok, fehér zoknival. Szerintetek egy férfi járhat az utcán is klumpában? Nagyon nagyon kedvelem és a fehér zoknikat is szeretem. Nagyon tetszik, amikor egy lányt klumpában és fehér zokniban látok. Üdv

synex Creative Commons License 2011.09.11 0 0 756

clog fetish Creative Commons License 2011.06.23 0 0 755

Sziasztok.Ha van akárnien rossz állapotú női fapapucs vagy klumpátok,amitől meg szeretnétek válni vagy feleslegessé vált,írjátok csak bátran a részleteket megbeszéljük.köszi és üdv mindenkinek

Cyberboy21 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 754

Hopsz valami miatt lemaradt a kép de most potólom remélem most sikerül felraknom :)

Cyberboy21 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 753

Sziasztok!

 

Tudtok olyan oldalt vagy üzletet valahol ahol effélé papucsokat lehet kapni mint amiket mutatok mindjárt a képeken? végső soron ezek is fapapucsok :)

cyandora Creative Commons License 2011.04.13 0 0 752

Ne vedd készpénznek amit mondok, NEKEM jobban tetszik, aminek van sarka, de ez csak az én ízlésem, és alapvetően ha a nő nőies, akkor a martens bakancs is szexy lesz rajta...:) Persze a Schollban is van lapos verzió, de ha neked tetszik a lapos fapapucs, akkor a B100 jó választás, persze a fő kérdés, hogy a barátnődnek tetszik e és szeretné e hordani...persze amilyen idő van, ezen még ráérsz gondolkodni..:)

Előzmény: hegyes81 (751)
hegyes81 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 751

Koszonom a valaszt. Es a B100 tipushoz hasonlo, kifejezetten lapos es divatos fapapucs nem is igazan letezikszerezheto be? Bar elkepzelheto, hogy epp amiatt nem nevezheto a B100-as sem noiesnek, mert lapos, szemben a Peggy-vel es Silenz-cel...

Előzmény: cyandora (750)
cyandora Creative Commons License 2011.04.09 0 0 750

Én szeretem a Berkemannt, nagyon kényelmes és könnyebb, mint a scholl - bár drágább. A B100 klasszikus darab, de nekem pont nem annyira tetszik, nem annyira nőies szerintem. Inkább peggy, silenz... Szerintem inkább strandra, otthonra való, de úgy tűnik, Magyarországon abszolút BÁRMIT lehet utcán hordani. Gumi strandpapucsot pl városban szerintem nem hord senki más, csak magyarok... :)

Előzmény: hegyes81 (749)
hegyes81 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 749

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy mi a véleményetek a Berkemann B100 típusú fapapucsról? Valamelyikőtök felesége, barátnője hord ilyet? Kényelmesség, hordhatóság szempontjóból milyenek? Divatosnak minősülnek, vagy inkább csak otthon használják?

Simáncsakibolya Creative Commons License 2011.02.28 0 0 748

Ez nem lesz fizetős, ha elolvastad, várom az általatok küldött anyagokat, hogy legyen egy specifikus magyar klumpaoldal.

Előzmény: Hepatithos (747)
Hepatithos Creative Commons License 2011.02.21 0 0 747

Szép, ezt is nekem kell csinálnom ennyi teremtés koronája közt...

Sok sikert, ügyes csaj vagy, Ibolya, biztos vagyok benne, hogy meg tudod csinálni! Fizetős lesz az oldal, vagy csak úgy ajeszba kapjuk?

Előzmény: Simáncsakibolya (746)
Simáncsakibolya Creative Commons License 2011.02.20 0 0 746

Na kedves klumpamániások, van klumpa fotó és videóoldal, célirányosan.

Egyelőre 2 saját fotószett van fent, egyiken én fehér klumpában másikon Gabi barátosnőm feketében, meg pár youtube-os videó.

Nekem azért van lezsírozva még pár anyagom, majd előszedem ha lesz csepp időm és teszek fel azokból is, de többen fenyegettek itt másokat azzal, hogy van sok-sok anyaguk klumpa ügyben,

Ezeket a klumpatársakat szeretettel várom a fax@berlin.com cmre, hogy bátran küldjenek max 100 Mb méretü anyagokat, és ahogy időm engedi, azokat is beácsolom az albumokba.

 

Az oldal már üzemel, igaz még szerény keretek közt, de lehet kukkolódni:)

 

A címe: http://www.klumpa.co.nr

 

Szép, ezt is nekem kell csinálnom ennyi teremtés koronája közt...

cyandora Creative Commons License 2011.02.15 0 0 745

jah! végre megértettem, hogy mi akarsz mondani. Hogy legyek szíves küldjem már el amit ezer éve megigértem, a zoccoliról letöltött cuccokból azt, ami neked nincs meg. Oké, vágom, igazad van, rajta vagyok a témán. csak kicsit cikkcakkosan fogalmazol! :)

Előzmény: dr spiler (744)
dr spiler Creative Commons License 2011.02.13 0 0 744

Nem őrjöngök csak elmondtam azt hogy én mit akarok,nyiltan kicsit vulgárisan magyarul.

a fapapucsosok nagy része nem tölt fel semmit pedig ott bujkálnak minden kalózforumon itt olyan emberekről van szó akik 2003-2005 től aktivan neteznek tehát amatőrnek nem tekinthetőek.még azt sem bírták feltölteni amely dolgok már rég halottak voltak   De mindegy.

Azért egy két HANNA videót TripleB fotót azért küldtem gondoltam valaki összekapja magát Annonymban és feltölt valamit dehát erre várhatok. Többmint  20GB fotóm van így egy két ujságfotó nem sok vizet zavar.

Több Fotó/videó szettet az adott oldalról Név/jelszóval töltöttem le,Jópár helyen jártam.Cak ezek Nagy részét megfelelő helyre hajlandó vagyok feltölteni nálam nincs TABU.a DMCA legalább 100GB anyagomat törölt de ez sem rettentett meg.

Tehát továbra is várom a...

Előzmény: cyandora (742)
hegyes81 Creative Commons License 2011.02.12 0 0 743

Nagyon jó párosítás! Hasonló képeket nem kaphatunk még?

Előzmény: Simáncsakibolya (741)
cyandora Creative Commons License 2011.02.11 0 0 742

Te legalább érted, hogy miért őrjöngesz? Nagyon rendes csávó vagy, hogy másokra is gondolsz, van időd, energiád és kedved megosztani amit sikerült lenyúlnod, így azok is hozzájutnak, akik nálad ügyetlenebbek. Több kéne belőled. De azért ne kapjál már agyfaszt, ha ezt nem viszonozzák úgy ahogy elvárod,  ha csak azért csinálod, akkor nyugodtan hagyd abba. Én nem emlékszem, hogy letöltöttem volna tőled bármit is, ezt a videot kivéve, de már azt is megbántam!

Előzmény: dr spiler (740)
Simáncsakibolya Creative Commons License 2011.02.10 0 0 741

Ez a kedvenc tipusom, már 15 éve ilyet hordok. Ez még megvan:)

dr spiler Creative Commons License 2011.02.07 0 0 740

Aszem Itt Sem Fogok Letölteni Semmi Még Azt A szájbabaszott Név/jelszót Sem Küldte el a Yahoos E-Mailemre Senki.Hogy Milyen Lelszót ? Ha Valaki Járt azokon az oldalakon és puhafaszú gyerek nem bír vagy nem akar feltölteni semmit akkor ha már kivégezte az oldalt a NÉV/ JELSZÓ-t elküldhette volna. de ez írányban semmi nem történt 2 év alatt.

TEHÁT ANNAK AKINAK MEGVAN AZ BŐGJE EL MAGÁT BAZMEG ITT!

A TÖBBI AZ KAMU PARASZTVAKÍTÁS.

 

cyandora Creative Commons License 2011.02.07 0 0 739

Fogalmam sincs miről beszélsz, de köszönöm, lejött, tényleg spíler vagy! ;)

Előzmény: dr spiler (738)
dr spiler Creative Commons License 2011.02.07 0 0 738

Video lopó is vagyok a CFNMPLUS oldalról én voltam az aki letöltötte az egyetlen Streaming videót És Feltöltöttem Több Ezren letöltötték vagy éppen CFNM.TV DRM WMV Videók.

Itt A VideÓ:

http://www.megaupload.com/?d=VDH1YDWU

FLICK FOTÓ:Eszközök-Oldal Adatai-Média-ITT kikeresni Az Adott Képet aszem JPG.

 

 

Előzmény: cyandora (737)
cyandora Creative Commons License 2011.02.07 0 0 737

a tech geek kollegákat kérdezem, nem tudjátok mivel lehet ezt a videot lelopni? már mindennel próbáltam http://tv24.hu/hir/A_szep_lab_titkai

cloggersl70 Creative Commons License 2011.02.03 0 0 736

Éngem is érdekelnének ezen a képek. Én is nagy rajongója vagyok az ilyen képeknek.Én is sazivesen hordok fa talpú klumpákat. Nekem is van egy kissebb kollekcióm de ilyen oldalakról lehetetlen letölteni. Megaupload sokkal jobb mint ahova te tetted.

dr spiler Creative Commons License 2011.02.02 0 0 735

Nem Háborgok csak kíváncsi vagyok valaki képes -e feltölteni dolgokak 2.Fapapucs -ra én voltam az aki feltöltött  3 képnél talán többet. Fizetős oldalakon én is jártam de én azokat vissza szoktam tölteni a netre.Én arra Várokhogy más is ezt tegye.

Tehá a zocc & FFreude dolgok mikor kerülnek fel a netre Én Erre Vagyok kíváncsi.

 Ilyen dolgokat én is szoktam feltölteni:

[URL=http://www.imagebam.com/image/2e1754117806141][IMG]http://thumbnails16.imagebam.com/11781/2e1754117806141.jpg[/IMG][/URL]

cyandora Creative Commons License 2011.02.02 0 0 734

Bocs, én nem voltam a holzsandalen fórumon, azt sem tudom, milyen blogról van szó, és még egy rohadt site rippet se tudok összehozni, viszont csináltam már két yahoo csoportot, egyet ahová lényegében csak én töltögettem fel cuccot, amit a weben találtam, meg egy másikat, ahová három eredeti kép volt a belépő, nagyjából 15  ember értette meg, hogy ez mit jelent pedig bálnabetűkkel ki volt írva a főoldalra. Én ezt beláttam, nem mindenkiben azonos az elhivatottság, van aki szereti az életben is kipróbálni azt amit más csak kukkolni szeret, és nem mindenki van olyan helyzetben, hogy az élményeit meg tudja osztani. Én például a saját képeimet szívesen feltöltöm akárhová, de pl a volt vagy jelenlegi barátnőm fapapucsait nem szivesen adom ki bárkinek, mert nem szeretném valamelyiket fizikali valójában a szemem közé kapni. Arra pedig volt már példa, hogy valakinek küldtem személyes képet, és soha többet nem hallottam az illetőről.

Azt jól látod, hogy sajnos nagyon kevés eredeti anyag van, de nem értem miért háborogsz ezen amikor saját bevallásod szerint te is csak lopod a képeket? Ha ebben viszont  ilyen profi vagy, akkor annyit segíthetnél a bénábbaknak, hogy megosztod azt, amid van mindenkivel, neked attól nem lesz neked kevesebb, viszont talán mások is felbátorodnak. Nekem pl azom van, amit magam fotóztam, fórumokról vagy newsgroupokról leszedtem, vagy éppen megvettem fizetős sitokról, pl a zoccoly style ról, vagy a fussfreunde-ről. Ha valaki ezért beszól, hogy megosztom, leszarom, fizettem érte. Ezért nem volt világos a megosztási jogokat illető kommented, hiszen ezek szerint neked is csak az van, amit más megosztott - de akkor azt hiszem értelek.

Előzmény: dr spiler (733)
dr spiler Creative Commons License 2011.02.02 0 0 733

Szerintem aki volt a holzsandalen forumon az tudja.Hogy melyik blogról van szó.

A Másik az Hogy az  fapapucsfanok nagy része  majdnem minden forumon szar rágás helyett tölthetne fel valamit,na nem férfilábakat fapapucsban Meg EBAYlinkek  hanem rendes anyagot siteripeket stb.A Rar-ban A ZOCCOLI-STYLE HIÁNYZÓ DARABJAI VANNAK én például ilyenekre gondoltam Rapidshare MEGAUPLOAD Tárhelyekre,na igy mennyire érthető.

Úgy láttam a világon 2-3 ember van aki ezeket felmeri tölteni a többi leragadt a YOUTUBE videóknál.Nekem legalább 300GB-nyi adat van feltöltve.és a többieknek csak tátják a szájukat a képeiket/SITERip-jeiket hova dugdosták.

Tehát NEKEM AZOKRA A KÉPEKRE/VIDEÓKRA VAN SZÜKSÉGEM AMIK A RARBAN VANNAK EZ ÍGY MÁR BIZTOS ÉRTHETÖ CSEREPARTNER VAGY VALAMI HASONLÓ.

cyandora Creative Commons License 2011.02.02 0 0 732

Kösz, de ezzel mit szeretnél mondani? Nem egészen követhető, mi történt, milyen blogról van szó, valaki lenyúlta a privát képeidet, vagy úgy gondolod, hogy ha valahová bedobsz egy linket, azt más csak az engedélyeddel használhatja? Nem így működik az internet sajnos - szerencsére..:)

Előzmény: dr spiler (731)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!