Keresés

Részletes keresés

llila Creative Commons License 2002.01.02 0 0 182
Mi bajotok az Egriekkel? Végre egy jó csapat! Nem csak mindig Szolnok -Top Floor. Én is sokszor játszottam már az Eger ellen, de semmi negatív élményem sem volt még. Érdekes, hogy a Top Floor ellen sem éreztem még, különösebb problémát.
Előzmény: hyp-r (169)
llila Creative Commons License 2002.01.02 0 0 181
Azért indultak külön a fiatalok, merrt nemsokára kezdődik az ifi bajnokság és készülni kell arra is! Úgy hallottam, hogy az ifiknél jobbak voltak. (Győr, Toldi). Meg egy kicsit sok let volna 4 sorral egy 25 perces meccs!
Előzmény: Lord Sage (174)
agic14 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 180
akkor jól tippeltem, főleg miután elolvastam minden hozzászólást. A többiek kik? A leggyakoribbak: 009, rags? HA tudod, és nem kéne őket 2kiadni", írd meg a mobilomra! Puszi
agic
Előzmény: Lord Sage (179)
Lord Sage Creative Commons License 2002.01.01 0 0 179
ha minden igaz, viszek neked vissza videókazettát pénteken, ígyse? :)
Előzmény: agic14 (178)
agic14 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 178
Ez rossz, hogy nem tudom, ki kicsoda, rád Lord Sage két tippem is van, mindegy. A top floorosokat nem akarom bántani, mert külön-külön egész jó fejek. Én buliztam már a Tolani Atival, vagy beszélgettem a Nádor Krisztiánnal, tudnak normálisak lenni. Viszont a pályán... szóval ők azok, akik minden meccset véresen komolyan vesznek. Pedig néha csak szórakozásból játszuk ezt a játékot is.
agic
Előzmény: Lord Sage (174)
agic14 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 177
Igen, éppen én is ezt akartam mondani. Lehet negatív véleményed, de azt emberhez méltóan add elő. Nem kötelező mindenkit szeretni. Te melyik csapatban játszol overlord?
agic
Előzmény: overlord_12 (175)
Lord Sage Creative Commons License 2002.01.01 0 0 176
ezeket talán hanyagolni kéne, nem gondolod?
Előzmény: overlord_12 (175)
overlord_12 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 175
Az összes szolnoki faszverő buzi!!!!!
Előzmény: 009 (172)
Lord Sage Creative Commons License 2002.01.01 0 0 174
Bugár sokszor bizonyította ezt a fajta hozzáállását, engem is rugott!!! már sípcsonton úgy, hogy a labda a mi kapunk mögött volt, én voltam elöl egyedül, ha jól emlékszem, és neki erre támadt kedve. Nem véletlen tiltották el a VB-n...
Az ARES-re hallottam több olyan véleményt is (saját csapatunkból is), hogy az IFI-k jobbak voltak, mint a nagy csapat. Én ezzel nem értettem egyet, az eredmény is mást mutatott. Viszont, ha együtt indultak volna, tovább juthattak volna szerintem. Bár így is mindkét csapat majdnem két sorral játszott...
Előzmény: agic14 (173)
agic14 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 173
Hali Mindenkinek!
llila tanácsára belenéztem ebbe a remek fórumba. Sajnos nem nagyon tudom, ki kicsoda, csak sejtéseim vannak (azért csapatilag megvagytok,szerintem:). Szóval, érdekes látni, ki mit gondol a Szilveszteri Kupáról. Az Arcadom szerencsés "frissítést" kapott a gyeplabdások személyében, akik azért nem csinálták rosszul ezt a sportot már a "régi időkben" sem (5-6 éve). De azért az Arcadom nem egy rossz csapat, bár azt hiszem kellett nekik ehhez az eredményhez a Pénzesek helyett valaki. Gratulálok a harmadik helyhez. Az Eger tényleg egyre furcsább, főleg ahhoz képest, amilyenek régebben voltak, és én meg is kérdeztem erről őket, pl. a Kalcsó Gyulát (8-as játékos, szemüveges csatár) mondtam, hogy egyre népszerűtlenebb az Eger csapata, és erre ő azt mondta, "nagyobbat harapnak", mint régen, meg hajlamosak felvenni a Top Floor stílusát (duma+csapkodás, verekedés), ez igaz is, bár úgy érzem, tartós, mert nemcsak a Top Floor ellen lökdösődnek (stb.), ezt láthattuk Komáromban a NOKIA Kupán és most is. Azt gondolom, picit "megszédültek" attól, hogy 2001 nyár elején megverték a Top Floort egyszer, a bajnoki döntő első meccsén. Bár azt is mondták a top floorosok, hogy azon a meccsen jobb volt az Eger. Majd rájönnek, hogy "vak tyúk is talál szemet". A Top Floor változatlanul a saját (és nem a floorball) szabályai szerint játsza a floorballt, a kapusuk kiült 5 percre a legvégén, meginterjúvoltam, mégis hogy van ez, a Szolnok ellen végleges II kiállítást kapott, most meg 5 percet, ő csak azt válaszolta, "nem játszásiból csinálta". És érdekes módon (engem meglepett), kihozzák a "rosszat" a "vendég" játékosokból is, a NOKIÁsok is hamar belelendültek top flooros játékstílusba. Az ARES (bár saját csapatom) sem szokott így játszani, én meg voltam lepve. Szerintem hiányzott a "másik fele", ami az ifibe került a kupán. Most már túl sokan vannak egy csapatban, azt gondolom máshol végeztek volna, ha közülük azok vannak ott, akik jól játszanak, és nem fáradtak az előző napi bajnokitól (bocs, ezt gyenge kifogásnak tartom, mert sokan voltatok a MAFC ellen-ami azért sosem volt egy nagy mumus, aki ellen kik kell hajtani az embernek a belét-, egy híjján 3 sorral játszottatok, bár az is igaz, hogy karácsony után nehéz egymás utáni két nap is sportolni:) Nekem is izomlázam van:) Mára ennyi (még sok is), jöhetnek a válaszok:) HAJRÁ ARES:)
agic
Előzmény: Lord Sage (170)
009 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 172
+ a verő emberünk itt sem volt!!!

A Szolnokkal simán lejátszunk egy meccset anyázás, és bunyó nélkül.

009

Előzmény: hyp-r (169)
009 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 171
Szerintem nem kell hallgatnunk!

A Közgáz ellen csikorgott a gépezet nagyon.
ARES sokkal durvább volt, és ott fel sem vettük a kesztyűt. A Győr ellen direkt vigyáztunk a srácokra, ott egyetlen egy sem terült el a földön. A Top Floor meg nem bír veszíteni, most is ők kezdték az egészet, amiután már bent volt az első gól.

009

Előzmény: hyp-r (169)
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.31 0 0 170
Még jó, nem hiába fizetjük az Ákost :)) Nagyon jó kapus szerintem, gyakran nézzük a kispadról hüledezve, hogy miket művel, mi már bent látjuk a labdát, de ő megfogja...

Bár asszem a győzelmünket Gyurinak és Zolinak is köszönhetjük, akik beálltak hozzánk a kupára, nagy segítség volt mindkettőjük.

Előzmény: hyp-r (169)
hyp-r Creative Commons License 2001.12.31 0 0 169
Na egriek ti jobb ha hallgattok!
Egész végig "sportszerűek" voltatok, már előre fogadtunk, hogy a Topfloor ellen mikor lesz bunyó... Amit a Győr, a Torpedó, vagy az Ares nem torol meg, azt ők nem hagyják annyiban!
Arcadom: mivel előző nap OB-s meccs volt, ezért voltunk fáradtabbak, egyébként megint az Ákosnak köszönhetitek a győzelmet!
Nem értem, hogy egyes vidéki csapatok a kissebbségi komplexusukat akarják kompenzálni, vagy mi a szösz, de egyet értsetek már meg: ez nem vérre megy! Ha továbbra is így "floorballoztok" akkor majd játszogathattok a szolnokkal magatokban...(volt már rá példa)

Boldog Új Évet minden sporttársnak, szevasztok

009 Creative Commons License 2001.12.31 0 0 168
Hali!

Döntő:
rendes játékidőben: 4:4
Büntetőkkel az Eger 2:1-re nyert.
Büntetők:
1.2.3.4.
Eger x o x o
Top FLoor x o x x

Az Eger harmadik büntetőjét újra lövették.
Amugy a döntö szokás szerint a Top Floor részéről nem Floorball meccs volt, hanem pankráció, helyenként más küzdő sportokkal tarkitva, lásd kedves NOKIA-s barátunkat, akinek nagyon megnőtt a szája, és átvették a Top Floor-os játékot. Szöveg+verekedés.

009

Előzmény: Lord Sage (167)
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.30 0 0 167
megszokásból nyertünk :)) (legutóbb Budapest kupa 2:0 )

Hát elég elképzeléstelenül játszott a nagycsapat, csak rohangálás volt. Mi meg addigra egész összeszedtük magunkat, szerintem nem játszottunk rosszul.

Az ifik viszont miután tőlünk kikaptak, kicsit összezuhantak, a végén a közgáztól (torpedo) azthiszem 7:2re vagy 6:2re kaptak ki, pedig bennük több volt szerintem.

Előzmény: llila (166)
llila Creative Commons License 2001.12.30 0 0 166
Hogy vertétek Ti meg az ARESt? Be voltak rúgva a mieink?
Előzmény: Lord Sage (157)
llila Creative Commons License 2001.12.30 0 0 165
Egy jó hír! Új csapatok a képben. Január 25. szombat Veszprém Kupa. Résztvevők: Veszprém, Nagykanizsa, Győr, ARES.
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.30 0 0 164
ja, és az eredményjelző tábla "sípja" vagy mi nagyon szörnyű hangot ad :)) Viszont nagyon jó volt, hogy működött, jó a folyamatos idő és eredmény "látása".
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.30 0 0 163
akkor rossz helyen válaszoltál :)

Helyezések

1-2. Top Floor - Eger, nem vártam meg a döntő végét
3. Arcadom SE
4. Ares
5. Torpedo
6. Ares ifi
7. Toldi
8. Győr

Szerintem jó hangulatu játék volt, kellemes sportnap. Több eredményre sajna nem emlékszem pontosan.

Előzmény: rags (161)
llila Creative Commons License 2001.12.30 0 0 162
Nem tudod a többi eredményt? Leadnám a Nemzetisportnak. Sajnos én sem tudtam elmenni? Milyen volt? Hangulat, játék stb...
Előzmény: Lord Sage (157)
rags Creative Commons License 2001.12.30 0 0 161
Tudom nem a saját csapatunknak gratuláltam!:)
Előzmény: Lord Sage (160)
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.30 0 0 160
a harmadik helyet mi szereztük meg, nem az ares ;)
Előzmény: rags (159)
rags Creative Commons License 2001.12.30 0 0 159
Gratula a 3. helyhez!!

OFF
Boldog Szülinapot Neked is!

Előzmény: llila (156)
rags Creative Commons License 2001.12.30 0 0 158
Ez is csak azért lehet, mert nem értem rá elmenni játszani:))
Előzmény: Lord Sage (157)
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.30 0 0 157
egy rövid kupa összefoglaló részünkről:

Top Floor - ARCADOM : 4:1
ARCADOM - Ares ifi : 5:0
ARCADOM - Toldy : 7:0
ARCADOM - Ares : 6:2

Az első három a csoportmeccs, majd a harmadik helyért játszottunk, és ha már ott voltunk, meg is nyertük :)

llila Creative Commons License 2001.12.30 0 0 156
Tegnapi bajnoki eredmény: MAFC - ARES 4-7
Serdülő OB: Balassy DSE- Börfestő 4-2
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.28 0 0 155
isten vagy :)
Előzmény: llila (154)
llila Creative Commons License 2001.12.28 0 0 154
A csoport: Győr, Torpedó, ARES, Eger,
B csoport: Top Floor, Arcadom, ARES IFI, Toldy ,

Meccsek 9.-től vannak, egy csoportmeccs 25 perc egyben, helyosztó 7. és 5. helyért 2X 15 perc
Döntő és 3. hely 2X20 perc

9.-kor
Toldy -ARES IFI
9:30 Top Floor - ARCADOM
10:00 Torpedó - Eger
10:30 Győr - ARES
11.00 Toldy - Top Floor
11:30 ARES IFI - ARCADOM
12:00 Győr - Torpedó
12:30 ARES - Eger
13:00 Top Floor - ARES IFI
13:30 Toldy - ARCADOM
14:00 Eger - Győr
14:30 ARES - Torpedó
15:00 7. helyért
15:45 %. helyért
16:30 3. helyért
17:30 Döntő

Előzmény: Lord Sage (153)
Lord Sage Creative Commons License 2001.12.28 0 0 153
lehet tudni valami a vasárnapi meccs beosztásokról???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!