Keresés

Részletes keresés

KEK Card Creative Commons License 2007.05.25 0 0 90
Elég sok pénzt és energiát meg lehet spórolni a KEK Card kedvezménykártyával. (KEK Card honlap)
eastman Creative Commons License 2007.05.17 0 0 88

Ahoj!

 

Alföldi 1. oszt. 25x35 ZG 35-ZG-36 Csempe világos beige és sötétebb párja

bruttó 1000 Ft/m2

gybarko Creative Commons License 2007.04.22 0 0 87

Szia!

 

Aktuális még a költségvetés kérés?

 

bgy

Előzmény: m2tibor (86)
m2tibor Creative Commons License 2007.04.04 0 0 86

Hello Mindenkinek !

 

Egy jó barátomnak kellene a pénzintézet felé egy költségvetés, hitelt akar felvenni.

Fürdőszoba és konyha komplett felújítás.

Tudna valaki segíteni. Minden ami bele fér, a lényeg minnél több legyen a végösszeg.

 

3 szobál panel lakás.

 

Ha van villanyszerelésről akkor arról is szívesen elfogadnám.

 

Köszönettel: Tibor

kata_toth Creative Commons License 2007.03.30 0 0 84

Sziasztok!

Épülő családi házunk fürdőszobájába szeretnénk masszázskádat. A Wat-air nevű cégről, ill. termékeiről tud vki mondani jót vagy rosszat?

Köszi, előre is!

starck Creative Commons License 2007.03.21 0 0 83
hm
charmen Creative Commons License 2007.03.19 0 0 82

 

 

 

 

Sziasztok!

 

Olvasgattam a különböző topikokban a tanácstalanságot különféle lakásfelújitási kérdésekben és munkálatokban.Ehhez szeretnék egy kis segítséget nyújtani!

 

Férjemék építőipari cége korrekt áron, rövid határidővel és megbizható, nagyon jó szakmunkásokkal vállalja házak, lakások komplett felújítását, ill. új házak teljes épületgépészeti munkálatait.    Nagyon sokrétű a tevékenységük, festés, mázolás, viz, fűtésszerelés, nyilászárócsere, burkolás, gipszkartonozás, stb.  Ingyenesfelmérés és árajánlatkészités!  A munkák nagy részét Bp.-en és környékén végzik! De minden megoldható.

Priviben megadom a tel. számot, ha valakit érdekel!  Hivjatok!

 

starck Creative Commons License 2007.03.04 0 0 81
Csupán néhány szóbeli visszajelzés alapján is: N E M ajánlatos
Starck
Előzmény: mókusbéka (80)
mókusbéka Creative Commons License 2007.03.02 0 0 80

Sziasztok!

Új fürdőszobát csinálunk, és szóba került, hogy vegyünk-e hidromasszázs kabint. A bökkenő csak az, hogy pénzünk már alig van, ezért a hiperszupermarketes akciós termékeket nézegettük, 65-90 000 Ft érték között (pl. Sanimix). Én nagyon gyanakvó vagyok, hogy ezek az olcsóbb hidromasszázs kabinok lehet, hogy gagyik és használhatatlanok, és az élettartamuk sincs elfogadható arányban az enyémmel. Van valakinek tapasztalata?

starck Creative Commons License 2007.02.18 0 0 79
van egy príma cég ajánltom. Majd küldöm mailban.
Starck
Előzmény: petroczi (78)
petroczi Creative Commons License 2007.02.12 0 0 78

Szia Starck,

 

Igen, nekem is az tetszene legjobban, de nincs 3-400K erre a mókára. Az alábbi összeállítás 120-150k-ból megvan. De ha mondasz egy baráti árat egy pofás hansgrohéra, akkor azt szívesen venném, mert egy Ibox-om van...

Az is jó, ha nem irányváltós, hanem termoszcsaptelep + 3 elzárószelepes a kombináció, sőt... Talán az olcsóbb is.

 

Asszony kiadta ugyanis az ukázt, hogy a fejzuhanynak és az oldalzuhanynak együtt is kell tudnia menni, ergo az irányváltó nem a legjobb megoldás.

Email az adataimnál. Előre is kösz!!!

Előzmény: starck (77)
starck Creative Commons License 2007.02.10 0 0 77
..véleményem: zuhanyrendszerekből a hansgrohe és/vagy axor termékeknél nincs Jobban elkészített, átgondolt műszaki megoldásokat tartalmazó valamint felhasználó És szerelő barátibb termékkínálat.
variálhatósága akár későbbi design váltáshoz egyedülálló ugyancsak a Működőképesség megoldottsága is))

Starck
Előzmény: petroczi (76)
petroczi Creative Commons License 2007.02.09 0 0 76

Sziasztok!

 

Épített zuhanyban gondolkozunk (karos fejzuhany, 6 oldaljet, süllyesztett 3 utas váltó + süllyesztett egykaros keverőcsap), és érdekelne a véleményetek a kinézett termékekről:

 

süllyesztett egykaros keverőcsap :

Zuchetti Zetamix Z33100, vagy Ideal Standard Venice, vagy Celia

 

3 utas irányváltó:

Ideal Standard Venice, vagy Celia

 

Zuhanyfejek (oldaljetek és fej), szett:

Teka disc fej, Spin oldaljet, Arctic3 szett

shan Creative Commons License 2007.02.05 0 0 75
Hali, Papa!

Megnéztem a pdf-et, és csodálkozva láttam, hogy én is ilyen márkát vettem, csak az alsót, a Relax-ot, 99.999.-ért. Véleményt nem tudok mondani, mert még nincs beépítve, izgulok is, hogy ki tudja-e szolgálni a melegvízoldalról a Vaillant 242-5-ös kazán...
starck Creative Commons License 2006.11.13 0 0 74
74))
Csempecentrum Creative Commons License 2006.11.13 0 0 73

Sziasztok!

Senkit sem szeretnék elcsábítani ebből a topicból, de esetleg kiegészítésként ajánlom, ha valakinek csempével vagy fürdőszobával van kapcsolatos kérdése, az nézzen át a Csempe, fürdőszoba topicba is, és ott megpróbálunk minden kérdésre választ adni. Üdv: Csempecentrum

asali Creative Commons License 2006.10.06 0 0 72

Sziasztok!

Nekem is pontosan ez a problémám,nem tudok dönteni,hogy akryl vagy lemez.Nekem egyetlen egy dolog van ami visszatart az akryltól,az pedig a hőtágulás.Állítólag ügye a melegtől tágul a műanyag és hogy elereszti a ragasztás vagy illesztés magát és csúnya lesz igaz ez javítható.A többi érv amiket írtál mind az akryl kád mellett van.Nem sérül olyan könnyen,de ha mégis akkor többször is polírozható-ha elég vastagot vesztek-míg a zománc könnyeben megsérülhet és még az jól látszik is.Az akrylnak melegérzete jobb és jobban is tartja a meleget.Viszont láb az mind a kettő alá kell!!!

Szóval ha valaki tud segíteni az írjon légyszi,nehéz a döntés!

A másik problémám a csaptelep.Melyik az a márka ami még jónak számít és megfizethatő?Mi a véleményetek a RamonSoler-ről????

Köszi előre is a segítséget!!!

Előzmény: makszemi (69)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.02 0 0 71
Új lakás fürdőszobája ablak nélküli, világítással együtt bekapcsolódó szellőző ventillátorral. Terv: 2m 20 cm-ig van csempézés. Kérdés: ebbe a fürdőszobába nem jobb-e mennyezetig csempéztetni? Vagy éppen a pára-szellőzés miatt maradjon az eredeti 2,2 m? (Eléggé valószínű, hogy csak spórolás miatt ilyen a terv, de az is lehet, hogy így a jobb.) Minden tapasztalaton és/vagy szakismereten alapuló véleményt, tanácsnot nagy örömmel fogadnék.
pws Creative Commons License 2006.10.01 0 0 70

Sziasztok

 

Valmi jó zuhanykabint keresek max 200ig. Mit ajánlotok?

makszemi Creative Commons License 2006.10.01 0 0 69
Sziasztok!

Lakásfelújításra készülök, és a kádvásárlás kapcsán felmerült bennem egy kérdés, : lemezkád vagy akril kád? Tud valaki segíteni? Mik a jelentős különbségek a kettő között, mikor melyik a jobb? Sok pozitívumot hallottam/olvastam az igazi akril kádakról, de azért vannak kételyeim. Mennyire kopik az akril kád, mennyire áll fenn a zománc lepattanásának esélye a lemezkádnál? Azt is hallottam, hogy a lemez megsárgul az idők folyamán. Melyiknél fontosabb vagy kritikusabb az alátámasztás? Lemez és akril kádakat is néztem ki, de egyenlőre nem tudok dönteni, és a kiválasztott kádak márkáit sem ismerem igazán. Akrilból M-Acryl Klara, illetve a Kolpa Sonataja az, ami elfogadható árú számomra, de mennyire jó márka az M-Acryl? Lemezkádból a Gala Vanesa és a Roca Swiftje tetszik, de a Galat szintén nem tudom, hogy mennyire megbízható?

A válaszokat előre is köszönöm!
starck Creative Commons License 2006.09.14 0 0 68
lásd másik topic)))
Előzmény: KareninaAnna (67)
KareninaAnna Creative Commons License 2006.09.12 0 0 67

Sziasztok!

 

Építkezünk és lassan el kell gondolkodjunk a fürdőszobák berendezésén. Alföldi szaniterekben gondolkodunk (PERL, Solinar), de a kádról nem tudok semmit? Van valakinek tapasztalata az Alföldi által forgalmazott akril kádakról? Csaptelepben a Hansgrohe Focus E, illetve a Carlo Frattini Lamp típus lenne a nyerő. Szakértői vélemény?

 

Előre is köszönöm!

starck Creative Commons License 2006.08.22 0 0 66
...a...
Adamot Creative Commons License 2006.08.18 0 0 65

Sziasztok

 

Asszimetrikus sarokkádat szeretnék venni.

Lenne pár kérdésem hátha tudtok segíteni bennük.

 

Van esetleg infótok olcsó sarokkádakról??

Hol érdemes nézni??

Mire kell figyelni?

Nem szeretnék nagyon sokat költeni ráadásul csak ideiglenesen kell igy lehet a legolcsóbb kategória is.

 

  Köszönöm szépen a segitséget.

starck Creative Commons License 2006.07.17 0 0 64

(((...sajna nem ismerem..ám ha középen "lágyabb" az lehet a nem megfelelő alátámasztás miatt is....

starck

Előzmény: Nőgyógyász (62)
mammamija Creative Commons License 2006.07.17 0 0 63
Ez ízlés kérdése inkább.
Ha megnézel egy fürdőszoba katalógust már nemigen csempéznek plafonig, csak a vizesblokknál, de azt sem a mennyezetig.
Egyrészt felesleges annyi csempét venni, másrészt ha van ablak a fürdőszobán semmi baja nem lesz a falnak az esetleges gőztől.
Nem beszélve arról, hogy ahol nincs csempe, ha megunod a fal szinét változtathatsz rajta - míg a tökig csempézett fürdőszobát nézheted életed végéig....
Előzmény: Hozzen von Troger (61)
Nőgyógyász Creative Commons License 2006.07.17 0 0 62
Volt pár éve egy Manufactura vagy Manufacturosa nevű képviselet hazánkban, a Paris fantázianevű káduk kiköpött mása a Ravak Rosa kádnak. Aszimmetrikus akril. Erről nem tudod véletlenül, hogy valódi akril, vagy ilyen kétrétegű vacak? Egy ideje azt érzem, hogy középen rugózik az anyag, mintha lenne egy felső réteg, ami pár miliméterre elvált volna az alatta levőtől. A felületen viszont semmi nem látszik. A lakásra még van másfél év garancia, csak azt nem tudom, hogyan bírom ezt leverni a kivitelezőn ...

Az akkori prospektust, amiből választani lehetett, felraktam ide: http://rapidshare.de/files/26096046/BATHTUBS.PDF.html
Előzmény: starck (57)
Hozzen von Troger Creative Commons License 2006.07.17 0 0 61

Sziasztok!

 

Bocs, de egy nagyon fontos és sürgős kérdésre kérnék választ attól aki ért hozzá, vagy akinek van benne tapasztalata.

 

Fürdőszobát érdemes-e a plafonig csempézni vagy pedig hagyjunk egy 30 centit felül, hogy a fal szellőzni tudjon? A fal nagyon jó állapotú vályog/vert fal.

 

Előre is köszönöm.

starck Creative Commons License 2006.06.23 0 0 60

..nézd..a probléma alapvetően azzal van, hogy 2 eltérő hőtágulási tényezővel ( bocs) rendelkező anyagot "ragasztottak" össze: ilyenkor csak idő kérdése mikor lesz pókhálós az anyag látható felülete..ez még nem is probléma csakhogy: itt a fekete leves: Ha ezt olcsó, műanyag felületre kozmálták: ergó olcsó ( kedvezőbb) fogy ár jön ki..mert ez Is a piac törvénye: úgy tudsz életben maradni, piacot nyerni ha olcsóbb (is) tudsz lenni...ilyen termékekből van dögivel és emiatt Ne javítsd hanem cseréld ki: mint a fogyasztói társadalmak elsőszámú törvénye)) ....ez viszont anomáliákkal is jár: a legtöbb szemetet egyébként távol-keleti, balkáni országokban gyártott és egy kisázsiai országban állítják elő....(bocs de direkt nem írtam ország neveket):

tanulság: a " drágább" termék nem Csak azért magasabb árfekvésű Mert, hanem emiatt mert van KIALAKULT gyártási kultúra És termékfejlesztés  valamint MEGPRÓBÁLNAK a vevő és a piacot abszolúte korrketül kiszolgálni az ADOTT árak érvényesítésével: magyarul "európai" termék soha nem lesz olyan olcsó mint az ahol ezekre nagyban tojnak..

ennyi))

Starck

 

jha: csak akryl javító anyag létezik Csak kis felületre..sajna nagy felületre Nem használható..

Előzmény: agreis (59)
agreis Creative Commons License 2006.06.22 0 0 59
...nincs vmi olyan anyag, amivel átkenhető a kád(lakk, akryl réteg,vmi...), és kapok egy egybefüggő vízhatlan felületet?

Köszi!
Előzmény: starck (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!