Keresés

Részletes keresés

norb29 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 325

azt gondolom így volt január 14-ig... a sorsolás miatt.

 

Január végén is neveztem valakit akkor a regisztráció után a fizetést is feldobta a teljes nevezési díjra, befizettem, beterhelte. Szóval nem volt választási lehetőség hogy most 50 vagy 95 azaz 96 EUR mivel 1 eur kötelező adományra megy

Előzmény: Ritchy (323)
csanya. Creative Commons License 2009.02.05 0 0 324
1. Igen.
2. Nem tudni.-)
Előzmény: Ritchy (323)
Ritchy Creative Commons License 2009.02.05 0 0 323
Jól értelmeztem, hogy a regisztrációval 50Euro-t kell befizetni, és ha visszaigazolják a nevezés sikerességét, akkor a maradékot? Mennyi idő tellik el e két történés között?
Előzmény: olipapa (315)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.02.05 0 0 322
Á, ezek is az éjjeli vadaknak vannak! :(
Előzmény: olipapa (314)
carlos80 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 321

Viszont, ha percben számolom, akkor a hülyének is megéri. Tavaly egy perc csupán 76 Ft-ba került, ez ócsóbb, mint a szoli, és ócsóbb, mint a sarki lány...úgyhogy hajrá, nevezettek sokan, sokan!!!!!!!!!

 

ui: egyesek olyan frankók, hogy nekik csak 55 Ft/perc volt a díj, na ez már versenyképes a dominó csomagokkal is :))))

Előzmény: carlos80 (320)
carlos80 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 320

Persze, szeretem halmozni az élvezeteket. Bemelegítésnek jól jön egy laza 100-as. Az újévi fogadalmak között szerepelt, hogy ki is futok a rajthoz (itthonról) de mivel keményen bánnak a szabdnapjaimmal, ezért ezt elvetettem :(

 

A győzködéshez hozzátéve...sajnos bizonyos intelligenciahányados fölött nincs sok értelme, akinek nincs sok sütnivalója, győzködés nélkül is benevez :) (itt kérek elnézést az okos indulóktól,  ők még nincsenek tisztába vele, mekkora hülyeséget csináltak :)

 

Amúgy kalkuláltam: nagyjából 1 kili gyötrelemért 840 Ft-ot fogok kifizetni :)))) 

Előzmény: medvegyu (318)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.05 0 0 319
Kedd reggel jeges-ónos eső szemcséi szurkálták a monitor előtt petyhüdt arcbőröm, ahogy elindultam negyed hét tájban munkába.
Mire a Virágos-nyeregbe értem, már havas eső fogadott, és a hajnalban hullott friss vizes hó borított be mindent, amit egyáltalán látni lehetett a ködtől.

Ma reggel azonban már madárdal és térdig érő sár töltötte be a hegyoldalt, hónak-jégnak nyoma sem volt.

Mi követkeezik mindebből? Megmondom: farsang közeleg! És ebből az alkalomból:

FARSANGI FUTÁS ÉS FÁNK

2009. Február 14., első Futás és Fánk Pilisborosjenőn.

Programok:
1. Pár farsangi kevély-kör (egyéni ízlés szerinti számban, tempóban),
2. Mire megérkezünk már készülnek is a friss farsangi fánkok. Onnantól pedig mi is bekapcsolódunk a fánksütés és evés örömeibe!

A kevély-kör útvonala: Pilisborosjenő - Kevély-nyereg - Nagy-Kevély - Pilisborosjenő (P négyzeten lefelé), hossza kb. egy Margit-sziget körrel azonos, szintemelkedés 285m

Váltóruhát, egyebeket nálunk lehet hagyni, a körök közben be lehet ugrani hozzánk frissíteni.




medvegyu Creative Commons License 2009.02.05 0 0 318
Én mint UTMB szurkoló biztatlak, hogy nevezz be, értünk, szurkolókért is!
Lehet, hogy ezzel győzöl meg sok embert, hogy jövőre már ők is nevezzenek (és teljesítsék is) :-)!
Előzmény: carlos80 (316)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.05 0 0 317
Ezek szerint ez egy Neked tervezett túra lesz :-), mármint a süti vonatkozásában biztosan. Most már csak arról kell győködni minden indulót, hogy olyan sütiket hozzon, amit szeretsz :-).
Előzmény: Lászlószilvi (312)
carlos80 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 316
Még rágódom rajta, bár a mostani edzetségemet nézve nem biztos, hogy elérném az utmb rajtját, úgyhogy én inkább kihagynám:)
Előzmény: olipapa (315)
olipapa Creative Commons License 2009.02.04 0 0 315
Feb 7.én újra nyitják a nevezési kaput a CCC és a TDS re. Na, még valaki?
olipapa Creative Commons License 2009.02.04 0 0 314
Itt egy új, és nem is olyan gyenge derbi. A választék egyre nagyobb, bár 300fölötti juróval lehet itthon nézelődöm és keresem a jövő versenyeit.
www.trailvsb.com
csanya. Creative Commons License 2009.02.04 0 0 313
Páran már jelentkeztek. Nem beszámolót kell írni hanem egy mélt a forgalmazónak.-)
Előzmény: efemm (310)
Lászlószilvi Creative Commons License 2009.02.04 0 0 312

Akkor nekem ez lesz a kedvenc túrám, mert süteményen élek gyerekkorom óta.

Semmi főtt kaja csak süti, még több süti csokival.

Nem is vagyok nagy fogyasztó a többi túrán.

Előzmény: medvegyu (306)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2009.02.04 0 0 311
Nem beszélve a reklámértékről, amit az olyan beszámolók képviselnek majd, hogy "hozzá sa jutottam a másik feléhez, mert az egyik fele feltörte a lábam, és feladtam félúton". :-PP
Előzmény: efemm (310)
efemm Creative Commons License 2009.02.04 0 0 310
Te csanya, aki ezt a hülyeséget bevállalja, hogy eltérő zoknikban nyomja végig az egyik legkeményebb extrém téli ttúrát, annak szerintem beszámoló nélkül is járna a célban a másik... Amúgy meg mit lehet egy ilyen beszámolóba írni? Azt, hogy végig fázott az egyik lábam?? :))
Előzmény: csanya. (303)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 309
Valami gebasz biztos, hogy van. Csanyának egy levele megjött (nem tudom hányat küldött), de pl. a trackabee regisztrációm nem, a tuhu-tól is várok egy levelet három napja...
Előzmény: takba74 (308)
takba74 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 308
Kezdek aggódni hogy ezért nem reagálnak a margita előnevezésemre. Eddig nem volt problémám az indamaillel.
Előzmény: Törölt nick (305)
csanya. Creative Commons License 2009.02.03 0 0 307
Válaszoltam igen. Tied az én Myo XP Belt-em, mert már kifogyott a készlet.
Előzmény: Törölt nick (305)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.03 0 0 306
Az jó, ha imádod, reméljük lesz bőven :-).
Előzmény: carlos80 (302)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.03 0 0 305
Tegnap este írtam neked a fejlámpa ügyében. Válaszoltál? Azért kérdezem, mert gyanús az indamail. Szerintem megint szórakozik velem...
Előzmény: csanya. (303)
norb29 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 304
csanya. Creative Commons License 2009.02.03 0 0 303

Bridgedale " fél pár a rajtban, fél pár a célban" akció a Börzsöny éjszakain:

 

Kipróbálhatóak lesznek a Bridgedale zoknik a Börzsöny éjszakain. A vállalkozó szellemű túrázó a rajtban kap fél pár zoknit és úgy megy neki a szörnyű hideg Börzsönyi éjszakának, hogy egyik lábán a régi, a másikon az új zokni lesz. A célban megkapja a pár másik felét.

A próba ingyenes. A forgalmazó mindössze egy beszámoló mail-t vár cserébe.

A próbára jelentkezni nálam a csanyakukacyahoopontcom címen lehet..

carlos80 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 302

Imádom a magyar sütiket, úgyhogy kéretik nem lecserélni angol xmas-cake-re. Viszont ha lesz rá kapacitásotok, érdemes lenne egy angol verziót is csinálni a honlapnak, hátha erre ténfereg néhány külhoni is.

 

 

 

Előzmény: medvegyu (298)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.02.02 0 0 301
Szuper volt, és tapasztalatokban gazdag! Holnap megpróbálok kanyarítani egy rövid beszámolót.

A legjobban az alig 800 m-es szakasz tetszett a Kékes alatt, ami a hivatalos túrával közös volt, csak itt a forgalommal szemben futottam. Többeket is sikerült elbizonytalanítanom az irányukat illetően (ejnye-bejnye, több önbizalmat és kreativitást uraim! :)), sőt olyan is volt, aki mindenáron meg akart győzni, hogy forduljak vissza, mert nem arra kell menni. Úgy a tizedik eset után már meg se vártam a kérdezést, inkább előre kiabáltam, hogy Kékesre megyek, ne utánam jöjjenek. :)
Előzmény: medvegyu (300)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.02 0 0 300
Igen csak jó ötletek ezek :-)).

És milyen volt a hétvégi XXL?
Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (299)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.02.02 0 0 299
Esetleg még egy kis kurflit bele lehetne tenni a Markazi-kaputól az Ilona-vízeséshez, netán egy nagyobbat a Muzsláról egy kis kitérővel Pásztó felé? És akkor még ott a Nagy-Hársas, legalább 300 m szint a lábától (kérdés, hogy ott merre vezetne vissza, vagyis tovább), vagy a Lipótról nem egyből Galya felé, hanem vissza a Csór-hegyre, majd a Nyírjesen fel Galyára... :)

Aztán ki lehetne feszíteni egy hatalmas lepedőt az UTMB csapatnak ajánlva, mondjuk a János-vára tetejére. A lényeg, úgy kell elhelyezni, hogy amikor lila arccal, négykézláb hörögve felér a delikvens, pont az orra előtt virítson a felirat: "Pont kell wazze? Küzdj!" :DD (És persze itt itatópont nélkül, csak néhány üres infúziós palack lógna a fákról a nagyobb hatás kedvéért). :)
Előzmény: medvegyu (292)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.02 0 0 298
Köszi a biztatást Neked is és Olinak is! Azon leszünk, hogy akár külföldi indulók számára is vonzó legyen a rendezvény és ne csak magyar süteményeket osszunk az ellenőrzőpontokon :-).
Előzmény: carlos80 (295)
medvegyu Creative Commons License 2009.02.02 0 0 297
Lehet, hogy 3 pont lesz. Nem ez az elsődleges szempont, hanem hogy jó túrát csináljunk, ami kedvére lesz annak a rétegnek, akit érdekelnek az ilyen túrák.

Amúgy a GPS és a tuhu szerintem mindenképp kevesebbet mér, mint a valós táv, ha valósnak a kerék által mérhetőt vesszük.
Sajnos kerékkel még csak a Bagolyirtás - Mátrakeresztes szakaszt mértük le, ott 17790 métert mértünk kerékkel, tuhu szerint 17100 m.
Az eltérés aránya nem volt egyenletes szakaszonként, hanem voltak szakaszok, ahol jobban lemaradt a tuhu, viszont az aszfalton
és egyenes részeken a tuhu kicsit többet mért, mint a kerék. Meglepő, hogy Ágasvári turistaháztól Ágasvár csúcsig oda-vissza többet mért a tuhu, mint a kerék.

Ha jobb idő lesz, folytatjuk a méréseket és akkor többet tudok a pontos adatokról.
Előzmény: efemm (294)
norb29 Creative Commons License 2009.02.02 0 0 296
Nekem is nagy húzás volt ez a 8 órás rajt! szörnyű....
Előzmény: carlos80 (288)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!