Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2003.05.01 0 0 223
Háthiába, hö, Illyés Gyula szavait parafrazeálva: az árvízvédelemhez értő költő-váteszek országa vagyunk.
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.05.01 0 0 222
igy ezt a kérdést nem lehet tenni fel.

ha jol emlékszem akkor a ce´l az volt hogy egy kulturált keretek között lewö társalgási forum jöjjön létre pl: "titkoskert" .Ez be is jött csak mára a kulturált kereten kiwül nem maradt semmi és majdnem senki, és ez szerintem baj.

Nem kellenne a wéresbrowsert(Pl: Opera 7.3) wégig hordoznod az országban?

Innos legyen veled.(GOTHIC 2)

Előzmény: Törölt nick (220)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.05.01 0 0 221
Legelsöként egy nagy HALLO neked.

Igen itt Bécsben már május van, te hol vagy also Burgenlandban?

Előzmény: nettomazsola (219)
nettomazsola Creative Commons License 2003.04.30 0 0 219
Te elköltöztél Ausztraliaba, hogy neked mar majus van?
Előzmény: Herr. Poirot (217)
nettomazsola Creative Commons License 2003.04.30 0 0 218
bocs, félreértés.
nem ez a topik a temetô, hanem a "másik" és én kb akkor nézek be ide, amikor úgy vinnék egy szal viragot...

nem tudom, hogy ki hogyan bírja feldolgozni "A" halált, valaki elvesztését, de nekem nagyon nehezen megy.

és most, hogy süt a nap, tavasz van, minden szép, zöld, él, akkor arra gondolni, hogy mar sose latja meg ...
na mindegy.
biztos én vagyok a hülye.

Előzmény: Ozagen (210)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.04.30 0 0 217
a nettoclub látagottsági aránya megegyezik az abádszaloki munkásmozgalmi temetö kriptájának látogatotságáwal. Vagyis majdnem 0.

itt tartunk majus 2003-ban

Ozagen Creative Commons License 2003.04.24 0 0 215
De mán nem sokáig lesz miniszter.

Correctivum:

ez érvelés, hogy mit mond a miniszter? Hogy milyen preferenciái vannak? Forrás: iwán?

Előzmény: Törölt nick (214)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.24 0 0 213
(hp?) e-bookos kapcsolat? (erre voltam célozandó).
Előzmény: Törölt nick (211)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.24 0 0 210
Mazsi, ez hülye duma. :)

Temető-hasonlatokkal lefikázni sajáttopicot az álmoskönyv szerint

nem

igazán


ómen.

Ne légy rest. Az van, hogy nem kell restnek lenni.

Smlz.

Előzmény: nettomazsola (209)
nettomazsola Creative Commons License 2003.04.24 0 0 209
helo! csak köszönök Nektek!
ez lassan tényleg olyan mint a temetô (én mar csak annak "hasznalom")

mi van/nincs itt?

Ozagen Creative Commons License 2003.04.24 0 0 208
Hát ennyit az Axeleroról. HP nem tud segíteni?
Előzmény: Törölt nick (207)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.24 0 0 206
Az szar ügy. Esztétikai kérdésekben való veszekedés keverve üzleti szempontonkkal az olyan, mint Dallast nézni az m1-en párhuzamosan Spectrummal. :(
Előzmény: Törölt nick (205)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.23 0 0 204
CEO: az olyan, mint a vezérigazgató angolszász nyelvterületen.

Amiről kérdezel, "esztétikai okok", olyan dolgok, amelyekről egy háttér-mélben megkértél, hogy itt, a Felületen ne beszéljek. Segítséget kértél, amelynek, sajnos, nem tudtam eleget tenni.

Előzmény: Törölt nick (203)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.23 0 0 202
Itt jött el az ideje, hogy feltegyem implikált kérdésedet a médiaterverzőmnek, de a CEO-nak is lesz még szava ehhez - ha érted, amit mondani akarok :)

Tudod, hogy van ez, mindig mindenki bele akar pofázni az ember életébe. Nálad még pofáznak esztétikai szempontból?

Előzmény: Törölt nick (201)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.23 0 0 200
Nem az én ötletem volt. Már '97 óta nyomják intenzíven a Hálón. Én csak ráböszmélkedtem, hogy van ilyen is. :)
Előzmény: Törölt nick (199)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.21 0 0 198
Ha emlékszel még erre a dumára a Fogcsikorából, akkor azt kell mondanom: "megint meg kellett menteni egy kicsit a világot".

Ha nem, akkor nem.

Az efféle megmentési műveletek roppant időigényesek.

Körbenéztem: a punnyadás tényleg általános. Mi történt?

Zen-taxi: még tájékozódom.

Előzmény: Törölt nick (197)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.20 0 0 196
Ez az életelemem: nem győzök csodálkozni.
Előzmény: Ozagen (195)
Ozagen Creative Commons License 2003.04.20 0 0 195
Mivégre ez a szörnyedelmes punnyadás, hö?
velorex0 Creative Commons License 2003.04.06 0 0 193
kösssz...

..

Előzmény: Törölt nick (192)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.06 0 0 191
nem tudtak - székesfehérvári alufólia volt a külföldi (svájci) sapkámban...

:-)

..

Előzmény: Törölt nick (190)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 189
az biztos hogy nem unatkozik, az utcán is svájcisapkaalágyürt háztartási alufóliával közlekedik,
de legalább figyelmeztetett mindenkit... :-)))

namér, talán csak túl érzékeny...

..

Előzmény: belohin (188)
belohin Creative Commons License 2003.04.04 0 0 188
Nem is az üggyel van a baj, hanem azzal, hogy mennyire megnyomta szegény fickót.
Az a sztori zseniális, amikor álmentősökkel akarják elvitetni, de az sem kutya, amikor rájön, hogy a szomszéd csak azért barkácsol otthon, hogy a kalapálással megtörje az Ő lelki ellenállását.
Kicsit irigylem is, mert legalább minden pillanatában van célja az életének. ;)
Előzmény: velorex0 (187)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 187
a radarost krónikus idöhiány miatt nem olvastam végig, de én már a hetvenes évek végefelé hallottam hasonló kisérletekröl usa-ban és ahogy most kicsit utánnanéztem nem teljesen kamu az ügy.

..

Előzmény: belohin (185)
belohin Creative Commons License 2003.04.03 0 0 185
Persze. Annyi különbséggel, hogy én lusta vagyok cukkolni, csak reagálok. Rájöttem például, hogy pokoli ritkán megyek be olyan topicba, aminek a számlálója már harminc felett van. Csak a friss ökörségek vonzanak, egymás rágása alig.

Az a radaros nagy arc. Egyébként sokat ír ide, négyjegyű regszáma van. Ősnettós. :)

Előzmény: Törölt nick (184)
belohin Creative Commons License 2003.04.02 0 0 180
ketten nem csinálhatunk pártot

Az én helyzetem könnyebb. Soha nem szeretek senkivel azonos nézeten lenni és így a politika szórakoztatóbb. Akkor meg pláne, ha tudom, hogy semmit nem akarok elérni az égvilágon a nézeteim ismertetésével. Azt a legkevésbé, hogy valakit meggyőzzek. Így egyszerű. Ahogy szoktam írni, olyan mint az állatkert. Az ember dobálja a banánt, a majom meg rázza rácsot. ;)

Vannak jó poénok, vannak fantasztikus őrültek / Ez a kedvencem, egyszerűen lenyügöz :)))/, még néhány rokonszenves fickó is.

belohin az individualanarchista

/Orvosi közlemény: Ha az utolsó szót egy lélegzetre ki tudja ejteni, nincs szüksége logopédusra ;) /

Előzmény: Törölt nick (176)
belohin Creative Commons License 2003.04.02 0 0 179
Igaz, a legjobb hely egy szakmai fórum. Ott is vannak olykor nagy rokonszenvcsaták, de mégsem megy vérre. Amikor még én is erősen tuningolgattam, mindig azok a fórumok voltak a békés szigeteim. Sajnáltam, hogy megszünt a Terminal, azóta nehezen találok megfelelő helyet.
A legtöbb fórum tele lett elképesztő lámerekkel és félórákba kerül, hogy kirostáljam a "Hogy klikkeljek az egérrel" típusú dilettánsok nyavalyáit. Jó, én is voltam kezdő, de mindig súlyt helyeztem arra, hogy csak akkor kérdezzek, ha már nagyon sokat szenvedtem egy dologgal. Valahogy nem jól viselem, hogy mostanában pillanatonként nyit valaki egy témát azzal, hogy hány t-vel kell írni a format c:-t, és 1:100 aányban találok csak komoly dolgokat.

Aztán lehet, hogy csak türelmetlen lettem.

Előzmény: Herr. Poirot (174)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.02 0 0 178
na ne kuszálj engem, a tengernek is két partja van, te meg egyértelmüen fityuszellenes vagy. akkor pedig csak a másik oldal tájékán lavírozol.

régen még egyszerübb volt az árnyalás: komcsi és a sötétbenbujkáló. ma ugyan kiválaszthatod a rekamié szinét, de akkor is döntened kell hogy jobbra vagy balra ülsz...

:-)

..

Előzmény: Törölt nick (177)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.04.02 0 0 175
Systematisch belötted magad a Fideszre ami szinte monoton ismétlödésnek tünik. Honnan eme fergeteges gyülölet.?
Előzmény: Törölt nick (171)
Herr. Poirot Creative Commons License 2003.04.02 0 0 174
"Elment már fórum-fíling"

Ennél tökéletesebben az állapotokat szerintem nem is lehet fogalmazni meg.

Magam részéröl bebunkereztem magam kedwenz forumomba ahonnan engem csalodás nemérhet.(www.planet.3dnow.de)

ÜDV NEKED IS!

Előzmény: belohin (167)
velorex0 Creative Commons License 2003.04.02 0 0 173

na azért nektek csak könnyü, mert valamelyik oldalon standoltok, én meg ha otthon elöfordulok úgy érzem magamat mint egy csolnakban a tó közepén, mert folyásnak csak nem lehet nevezni ezt.

igyaztán inkább elökapom a békalábakat és lemerülök kicsit a szigetemre...

:-)

..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!