Keresés

Részletes keresés

FotexZoli Creative Commons License 2003.07.02 0 0 44
sikerült beszélnem egy másik kútfúróval

ő is fúrt a falu szélén, egy másik dombon

30m-est, úgy emlékszik, hogy kb 10-20 között volt egy nagyon kemény szakasz, de alatta már bőven volt víz

lehet, hogy vízzáró réteg volt

méterenként 10eFt költséggel számolva, ez még további 200e-t jelentene, hát asszem megállok, kiveszek valahogy napi 1m3-t, aztán jól beosztom

és várom hogy nőjjön a hozam, értágulás, esőzés, mitudomén, csak nőjjön

FotexZoli Creative Commons License 2003.07.02 0 0 43
mikor beadtuk az építkezéshet a tervet, ott kellett feltüntetni, hogy a terven szereplő kútból max 500m3-t veszünk ki évente

ehhez elég önkormnyzati eng.

a 6m-es határt, DMRV Rt. "kutas" embere mondta vácon, meg azt is, hogy valaha ez 10m volt

de szígorúan csak talajvízből szabad

kiscipő Creative Commons License 2003.07.02 0 0 42
Tanács kellene.
1. a szomszéd 16 méteres ásott kútja tavaly majdnem kiapadt, a kútfúró szerint viszont nálam egy 12-14 méteres fúrt kút jól működne. Ezt, ugye, nem kellene elhinnem neki.?

2. A környékünkön mindenhol ásott kút van, egy helyet kivéve. Ott a tulaj szerint úgy fúrták a kutat, hogy lefúrtak 12 méterre, aztán a csövön benyomtak két tűzoltó autónyi vizet a földbe, gondolom, kimostak egy nagyobbacska üreget, ahol gyűlik a víz, és a fúrt kút rendesen működik. Persze, ő már így vette a telket, úgyhogy ezt a sztorit senki sem tudja megerősíteni. Hallottatok már ilyen technikáról?

rferi Creative Commons License 2003.07.02 0 0 41
"a Naszály hegy déli lejtője "
Ez eléggé megmagyaráz mindent a kevés vízről
A kutakat a barátaim fúratták, itt-ott, de a fúrómester mindenütt kábé ismerte a terepet, és előre megmondta, mire lehet számítani.Az érdekes az, hogy be is jött.Pl. az egyik azt mondta kell 30 méter.15-nél már volt víz, de lejjebb ment, mert napi tíz köbmétert igért, és azt csak ott tudta garantálni.A víz abban a kútban 15-nél van most is, tehát az alsó feljött a felsőig, vagy pedig onnan már tömören víz volt, de mivel maga a kút csak kevés vizet tárol a 160-as cső miatt, ezért lejjeb ment.Ez is korrektül adja a vizet.
AZ 500m3 milyen szabály?X idő alatt kivevős?
"rétegvíznél sokkal szigorúbb eljárási szabályok vannak "
Sejtem, de szerintem sok fúrómester ezt nem veszi figyelembe, mert nem élne meg...
Egyébként nem vagyok kútfúró csak dilettáns érdeklődő, ha így is érdekel a csevej, írj egy mailt a telszámért....
Előzmény: FotexZoli (40)
FotexZoli Creative Commons License 2003.07.02 0 0 40
"Ahogy elnézem, felétek nagyon aszály van"

a Naszály hegy déli lejtője

ezek a 20 méteres kutak hova érnek le? talavíz v. rétegvíz

a 6 méter csak egy szabály, van még egy 500m3 alatti is

de külön ki van emelve, hogy csak talajvízből lehet vízet nyerni, sima jegyzői engedéllyel

rétegvíznél sokkal szigorúbb eljárási szabályok vannak

lehetséges lenne, hogy megdobj egy mobilszámmal e-mailen (ha lehet a sajátoddal), hogy telefonon is zaklathassalak, de tényleg csak ha nem probléma

Előzmény: rferi (39)
rferi Creative Commons License 2003.07.02 0 0 39
Háát, a környezetemben elég sok kút készült fúrással mostanában.Egy sem volt rövidebb 20 méternél, és több is kitette a harmincas táblát.
Nálunk ugyan szerencsés a helyzet.A szomszédom kútja 6 méteres ásott, de több mint 3 méter víz van benne. Nem tudja az egész napos folyamatos szivattyúzással sem leszívni.Nekem gödröt kellett ásnom a kertben, de a talajvíztől alig ment a dolog, pedig az idén hóveszte óta nem esett összesen 30mm eső sem.
Az is igaz, mikor még nem volt csatornánk, a talajvíz 30 (harminc) centi magasan volt.
Előzmény: FotexZoli (38)
FotexZoli Creative Commons License 2003.07.02 0 0 38
ahogy a szavaiból kivettem, nem nagyon szokott átfúrni a vízzáró rétegig

az ásott kutak pedig tuti, hogy csak talajvízszintig mennek le, de a fúrt kutak többsége is (családi házban gondolkodva)

vajon milyen határok között mozoghat a v.záróréteg?

agizsolti Creative Commons License 2003.07.01 0 0 37
Itt meg tudod nézni:
http://www.alko.hu/Garten_Hobby/produkte/wassertechnik/adat_tbp1208.html

Nekem 100-as pvc csövem van,épp belefér.

Előzmény: Advantech (32)
rferi Creative Commons License 2003.07.01 0 0 36
A fúrást folytatni vagy nem folytatni, ez itt a kérdés!
Nem tudom, mert pl a Te pénztárcádtól is függ, ugye.
A rétegvíz dologban nem biztos, hogy ellentmondás van, mert ha a fél falu abból szív, akkor az aszály azt is érinti
Ahogy elnézem, felétek nagyon aszály van. :-(
A fúrási engedély ügyben ezek szerint elég sok kútfúrót meg lehetne büntetni.Fúrt kút szerintem nincs is 6 méternél rövidebb....
Előzmény: FotexZoli (35)
FotexZoli Creative Commons License 2003.07.01 0 0 35
úgy veszem ki a szavaidból, hogy érdemes még fúrni

azért az nagy kérdés, hogy vajon milyen vastag ez a vízzáró réteg, eddgi másfél

a faluban egy sokkal lejjebb fekvő helyen (ahol ezért magasan van a talajvíz), állítólag átütötte ezt a kemény réteget, fél méter volt, és alatta talált két baromi vastag eret.

megnéztem a helyszínt, azt mondja a tulaj, hogy esténként 3 órán át nyomja ki a vizet, negyed óra szívás, 5 perc szünet ciklusokkal, kb 5 m3-t három óra alatt, ahogy számolgattunk

azt is mondta, hogy most az aszály miatt lehet, hogy visszább kell vennie egy kicsit, a negyedórás nyomás végén már esik a nyomása egy kicsit s spriccelőknél

ellentmondást érzek!! mert ha átfúrta a vizzáró réteget, akkor az rétegvíz, és nem függ a felszíni vizektől (aszály)

ha viszont most csökken a vízhozama, akkor ez mégis talajvíz (pedig állítólag átfúrta a kemény agyagos réteget kb 7m mélyen

szóval nem látok tisztán

ja és a jelenlegi törvények szerint, sima jegyzői engedéllyel csak 6 m-ig lehet fúrkálni

rferi Creative Commons License 2003.07.01 0 0 34
Az, hogy elmehet a vized, valóban megtörténhet, ezért szoktak ilyenkor a következő vízzáróig lemenni.Az afölött közvetlenül levő vízadó rétegből a víz ált nagyobb mennyiségű, és tisztább.Annak esélye, hogy pont nálatok, tizenegykét méteren pozitív kutat ásson a csóka, gyakorlatilag nulla.Ha mégis meglenne, az lenne a király, mert nem kéne szivattyú.A kútfúrók mindig pozitív kútért fohászkodnak.Ma már alig van, mert sok a vizkivétel.
Előzmény: FotexZoli (33)
FotexZoli Creative Commons License 2003.07.01 0 0 33
rétegtan:

9,5 méteren vagyunk, van három gyenge ér, 50 liter/óra hozammal

az utolsó másfél méter nagyon kemény agyagos réteg, gondolom ez az első vizzáró réteg, mi van ha ezt átfúrjuk, lehet ebből baj?

két dologgal riaszt a manus,
1, elmehet a jelenlegi kevés vizem
2, olyan nyomó eret talál, hogy felspriccel és alig lehet majd eldugozni (állítólag volt rá példa)

Advantech Creative Commons License 2003.07.01 0 0 32
Szia!

Mit takar ez a melyktui szivattyu? Buvarszivattyu? Vagy "sima" szivattyu, csak le lehet tenni melyre? Milyen parameterei vannak? Mekkora csobe engedted le?
(A 80.000Ft nagyon huzos:-(.)

A.

Előzmény: agizsolti (31)
agizsolti Creative Commons License 2003.06.30 0 0 31
Szia.
Nekem is hasonló problémám volt mint neked.Én úgy oldottam meg hogy vettem egy AL-KO mélykúti szivattyút amit letettem 15 m-re. A kutam 20 m mély ,(legalábbis én eddig tudtam bele kötélen leengedni egy vasdarabot). Reggeltől estig locsolok vele egyfolytában, 4 bar nyomást simán csinál. Szerintem ez teljesen hibátlan megoldás ,csak hát 80.000.- ft -ba kerül.
Előzmény: Advantech (29)
rferi Creative Commons License 2003.06.30 0 0 30
Ez így eléggé korrektnek tűnik.Szerintem is az lehet, amit írsz:leszívja a kutat a szivattyú.
A szivattyúsok a Mázsa térnél mondták:
alapszabály: a szivattyú legyen gyengébb a kútnál, és ha lehet, akkor a kívánt vízmennyiséget éppen csak hogy ki tudja adni, azért, hogy amikor kell, lehetőleg folyamatosan menjen, mert a kutaknak nem jó, ha kapcsolgat.Ekkor ui. rángatja a kutat, könnyen "beránthatja", ami esetleg koszoláshoz, homokoláshoz stb vezethet.
Előzmény: Advantech (29)
Advantech Creative Commons License 2003.06.30 0 0 29
Hetvegen ragodtam egy kicsit a dolgon, illetve a mai hozzaszolasok alapjan, a kovetkezore jutottam: a kut 22m mely, a viz feljon valameddig (hogy meddig, azt talan hetvegen megmerem), ahonnan a szivattyu kepes felszivni. Viszont a kut vizhozama nem tul nagy, ezert a vizszint csokkent, egy ido utan a szivattyu kepessegeinek hatara ala, ekkor tunik ugy, mintha fellevegosodne. Ezt tamasztja ala az, hogy ha le van fojtva a cso (pl valami spriccelo van rajta) - kevesebb viz jon ki - akkor tovabb birja. Eszmefuttatasom eredmenye: a szivattyu szivasteljesitmenye nagyobb, mint a kut tenyleges vizhozama - alacsonyabb teljesitmenyu szivattyu kell(ene).
(Belegondolva lenyegeben ezt mondtad Te is, csak mostanra sikerult leforditani magamnak:-).)

Ha sikerul, hetvegen komplex vizsgalatot vegzek vizmelyseg, vizhozam ugyben (annyit mar megtudtam, hogy 32 vagy 40mm cso megy a melysegbe).

A.

Előzmény: rferi (26)
rferi Creative Commons License 2003.06.30 0 0 28
Háát, őszíntén szólva kábé 50liter/óra az szerintem nem kút, legfeljebb forrás.Ennyi vizet még a vízóraaknám is ad, amikor víz alatt van.
Nem ismerem ugyan a helyzetet nálatok, de úgy tűnik a fúróember sem.Nem tudna lemenni mélyebbre? Szerintem ez a felszíni víz, egy réteggel alább kéne menni, ott bővebb szokott lenni
FotexZoli Creative Commons License 2003.06.30 0 0 27
a fúrással végzett a mester!, legalábbis azt mondja, nincs értelme tovább fúrni, mert ha laza talajt fog, elmehet a víz

most 9,5m mélyen vagyunk, három ér folyik, csordogál be, de egyik sem bivaly erős

jó pár óra kell, hogy 9,5ről 5,5ig jöjjön fel a 25cm-es átmérőben

r=0,13 m, V=0,053m3, azaz 53liter van méterenként, kb 200 liter 4m vízoszlopban

ha mondjuk 5 óránként eléri a 4m oszlopot, akkor egy időkapcsoló segítségével kiszívhatok/nyomhatok kb 1m3 vizet naponta

ez most nagyon kevésnek tűnik nekem

azzal biztat a fúró, hogy most ilyen aszályos időben ez nem is olyan rossz, meghogy még öblösödik az alja, így több víz fér majd el, meg a vizhozam is nő/nőhet ahogy az erek egyre jobban utat törnek maguknak

szóval még nem vagyok elájulva a fút kúttól

mi a véleményetek??

rferi Creative Commons License 2003.06.27 0 0 26
Hát azért egy ilyen masszív kútvizsgáló tematikát nem mernék kiadni, de szerintem ami a legfontosabb:milyen mélyen van a szivattyútól a víz teteje-ez adja a szivattyú tipusát; illetve a kút vizhozama és a kívánt hozam a szivattyú méretét.Az is fontos, mekkora nyomás kell a slag végén,ez is a szivattyútól függ, és a búvároknál le kell vonni az adatlapi értékből annyit, ami a víz tetejétől a fölfelszínig tart.Tehát pl 20méter mélyen van a víz, akkor 20m/10m(1atm-nak megf. víz)=2 atm mínusz.
Csak érdekességképpen:a barátom apja kutakat vizsgál be.A 100méteres kutakból 6-8 lépcsős búvárszivattyúkkal hozzák fel a vizet, hogy meglegyen a kívánt felszíni 2-3 atm nyomás!(összesen 13atm kell ugye)
Előzmény: Advantech (25)
Advantech Creative Commons License 2003.06.27 0 0 25
Osszegezve, miket kell figyelembe venni a megfelelo szivattyu kivalasztasanal? Vizoszlop teteje (foldfelszintol vagy kut tenyleges tetejetol - aknaban van - kell merni?), kut atmeroje, szivattyu teljesitmenye, fordulatszama, stb? Ezeket hogyan kell figyelembe venni?
(Azon goldokodom, egy masik "szakmunkassal" meg kene nezetni a kutat, milyen allapotban van?)

Koszonom az eddigi es a tovabbi segitseget:-)!

A.

Előzmény: rferi (24)
rferi Creative Commons License 2003.06.27 0 0 24
Azt azért vedd figyelembe, hogy a fontos momentum:a víz TETEJE hol van!
Attól még, hogy a kút 30 méteres,lehet, hogy a víz 5 méterre feljön, valamilyen hidrodinamikai okból.Onnan meg már szívható!A nővéreméknél Nagykőrösön 25-30 méteresek a kutak, de mindenki simán szívja egyszerű szivattyúval, mert feljön a csőben a víz.
Ha a Norton kúttal nehezen pumpálható fel, az azt sejteti, hogy mikor pumpálsz, magas a vízoszlop, és annak érzed a karodban a súját.Vagyis mélyen van a víz.Attól még a kút lehet jó vízadó, csak nem azzal a szivattyúval.
Előzmény: Advantech (23)
Advantech Creative Commons License 2003.06.27 0 0 23
Azt hiszem ertem:-). Muszaki letemre erre nem gondoltam:-(.
Akkor hogyan tud a meglevo szivattyu megis mukodni? (Kar volt - olyan mely - kutat furatni? A kutfuro gondolom meg azert nem figyelmeztetett, mert neki az a penz, ha kutat csinal, es nem az, ha elriasztja a kuncsaftot. Par meterrek idebb talan nem lett volna olyan melyen a viz.)
Na, majd utanakerdezek, a kertszomszedoknal milyen melyen van a viz, meg ilyesmi. Csak nem tudom, mikor megyek haza legkozelebb:-(.

A.

Előzmény: rferi (22)
rferi Creative Commons License 2003.06.27 0 0 22
Ha a kútban a vízoszlop teteje van 20-22 méter mélyen, akkor SZÍVNI semmilyen módon nem lehet.Ennek egyszerű fizikai magyarázata van.
A szívócsőben vákumot csinálva szívod fel a vizet.
A max vákum a 0 vákum, a légüres tér.Ennél több nem megy, ugye.Ekkor a vízre ható külső légnyomás felnyomja a vizet a csőben addig, amíg egyensúlyba nem kerülnek: a légnyomás és a vízoszlop súlya.A légnyomás 1 atm. azaz 1kg/cm2.
Könnyű kiszámolni, hogy ez pontosan 10méter vízoszlopmagasságot ad.Tehát eddig feljön a csőben a víz, ott megáll, és annyi.Ezen nem segít se lábszelep, se más.
A megoldás a búvárszivattyú, vagy ha a cső vékony, nem fér bele akkor van egy trükkös megoldás, de az szakaszosan adja a vizet.
Ekkor két koncentrikus cső megy le, mindkettő lábszeleppel az alsó végén és hermetikusan zárva a kettő közötti rész felül.
Először a külső csövet meg kell szívni.Ekkor feljön a két cső közé a víz.Azután meg meg kell nyomni szintén a külső csövet.Ekkor felnyomja a belső csőben a vizet.Láthatóan szakaszos a kifolyás, de legalább jön a víz.
Előzmény: Advantech (21)
Advantech Creative Commons License 2003.06.27 0 0 21
Sziasztok!

Gyors kerdes: kb 20-22 m melysegbol furt kutbol szivattyuzni milyen szivattyut javasoltok? Nem tudom, milyen atmeroju a cso, de nem tul vastag. Boltban nezegettem, de max 8-9 m szivomelyseget irnak mindegyikre.

Hosszu reszletezes:
Van a hobbitelken egy furt es egy asott kut is. Az asott az kb 6-7 meter mely, a furt olyan 22 meter. Eleinte csak az asott volt (talan van mar 45-50 eves is), amibol eloszor buvarszivattyuval (orosz csoda, lengyel piac:-), 80-as evek kozepe) locsoltunk, majd mikor mar a masodik is felmondta a szolgalatot, akkor vettunk egy "szivo" szivattyut (ez mar valami bolti, de nem tudom milyen, eleg kicsike). Eleinte a kut kavajan volt, majd aknat csinaltunk neki (1-1.2m). Egy ido utan mar egy orat sem lehetett locsolni belole (most nem emlekszem a liter/perc vizhozamra), ezert jott az otlet, furott kut (Norton kut?). Elkeszult, itt is csinaltunk aknat. Apu vett is hozza szivattyut, ujabb keleti csodat a piacon, koltseghatekony megoldaskent, mert hogy a kutfuro szerint az is jo lesz. De nem lett jo. (Szerintem a kuttal sincs minden rendben, mert nagyon nehez felpumpalni... ) Csak ugy hajlando menni, ha le van szukitve a cso vege, egyebkent visszaejti a vizet. Nem is emlekszem, mikro ovlt utoljara hasznalva az a kut, Apu inkabb a masikat hasznalja.
Apu orokke a PEDROLO-t emlegeti, hogy az van a szomszednak, olyat kene venni. Lehet ilyet kapni meg? Az mitol lehett jobb? Milyen parametert kell figyelni?

A.

FotexZoli Creative Commons License 2003.06.27 0 0 20
üdv.

ha minden igaz ma befejezik a fúrást nálunk

kb 10m-ig mennek le, 250es fejjel, 200as csövet teszünk le

7000/m a munkadíj, és kb 1800/m a cső

Beszéltem a Bálint Analitika Kft.-vel, mivel egyre többen kérték az ingyenes vizsgálatot, most már 9500+ÁFA egy alapvizsgálat, mely 19 komponenst vizsgál, PH, nitrit, nitrát, toxikus fémek, stb......

agizsolti Creative Commons License 2003.06.10 0 0 19
Hali! Nekem van egy fúrt kutam. Elvittem a vizét bevizsgáltatni a Bálint-analitika kft.-hez. Az eredmények szerint minden stimmel csak nagyon nitrátos,ezért én nem merek belőle inni,viszont a szomszédom szokott belőle inni és semmi baja.
Előzmény: Törölt nick (17)
FAQtyA Creative Commons License 2003.05.27 0 0 18
idegcetbac!!!

Mivel az emiled szerintem nem él kérlek, ha erre jársz írd meg a kútásó elérhet?ségét, mert nagyon kellene!

Köszi!

FAQtyA

Előzmény: idegcetbac (11)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.03.26 0 0 15
bucibá Creative Commons License 2002.10.30 0 0 14
hello!

ime egy kisebb gyüjtemény a kutas témában.
Bocska, de nincs betördelve.

by bucibá

Budafilter '94 Kft.Kút béléscső 2422 MezőfalvaPaskomrét 1.T: +36-25 242 - 961F: +36-25 242 - 960 E-Mail
Infopage


Aquamark Kft. építő,kútfúró keresk. 1117 BudapestOlt u. 35.

Armaturex Mérnökirodai Kft. kútfúrás 1138 BudapestNépfürdŐ u. 15/D

Cs. Kiss Ferenc feltaláló,kútfúró 1112 BudapestNeszmélyi út 11/B

Szabó Károly 1173 BudapestÚjlak u.

megnevezés: AQUA-BETON Építőipari - Fővállalkozói KFT
röviden: AQUA-BETON KFT
Cégformája: Korlátolt Felelősségű Társaság

A cég vezetőinek neve, telefonszáma:
Bakonyi Attila - ügyvezető telefon: 417-31-01, 06-20-9-447-969 fax: 417-31-01
Farkas Gyula - ügyvezető telefon: 06-20-9-447-968
Farkas László - ügyvezető telefon: 06-20-9-447-967

cégadatok: Aquadrill Kútfúró Kft. - telephelyek | tevékenységek | képek
telephelyek
cím: 1011, Budapest, Gyorskocsi utca 12telefon szám: (1) 214 37 12, fax szám: Nincs adatemail: Nincs adat, web: Nincs adat

cégadatok: Aquamark Építő, Kútfúró és Kereskedelmi Kft. - telephelyek | tevékenységek | képek
telephelyek
cím: 1112, Budapest, Olt utca 35telefon szám: (1) 319 33 45, fax szám: Nincs adatemail: Nincs adat, web: Nincs adat

cégadatok: Armaturex Mérnökiroda Kft. - telephelyek | tevékenységek | képek
telephelyek
cím: 1138, Budapest, Népfürdő utca 15 / Dtelefon szám: (1) 359 29 56, fax szám: Nincs adatemail: Nincs adat, web: Nincs adat

cégadatok: Gurzó Imre - telephelyek | tevékenységek | képek
telephelyek
cím: 1112, Budapest, Kőérberki dűlőút 56.telefon szám: (1) 228 17 53, fax szám: Nincs adatemail: Nincs adat, web: Nincs adat

cégadatok: Szabó Károly - telephelyek | tevékenységek | képek
telephelyek
cím: 1173, Budapest, Újlak utca 26telefon szám: (1) 256 29 40, fax szám: Nincs adatemail: Nincs adat, web: Nincs adat

Név D-Tech Kft.
Cím Budapest megye, 1074 Budapest Csengery u. 11
Telefon
Mobil
Fax
(1) 352-16-10

(1) 322-58-74

Dávid és Lázár Kft.

Cím Budapest megye, 1164 Budapest Vidámvásár utca 43
Telefon
Mobil
Fax

(30) 942-08-96

Név Forrás Kft.
Cím Budapest megye, 1107 Budapest Fertõ utca 9
Telefon
Mobil
Fax
(1) 260-35-22

(1) 263-17-46

-1961; 204
Név Multidruck Kft
Cím Budapest megye, 1188 Budapest Ipacsfa utca 1
Telefon
Mobil
Fax
(1) 292-31-66


Név Kuvit Vízkútfúró és Szolgáltató Bt.
Cím Bács-Kiskun megye, 6120 Kiskunmajsa Fecske utca 3
Telefon


(40) 860860

Kútfúrás-javítás! Papp József. 06-20/433-6488, 06-24/410-711
[ 2002-08-03 11:04:42 ] - Feladva: Szigetszentmiklósi Szuperinfó
KÚTFÚRÁSRA megrendelést felveszek kedvezményes áron. Tel.: 89/318-733.
[ 2002-08-02 09:42:36 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK: 06-30/3944-506, 99/316-419.
[ 2002-08-02 09:42:36 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
Kútfúrás, javítás megrendelhető. Tel.: 06-30-9033-140.
[ 2002-08-02 06:00:02 ] - Feladva: Hajdúböszörményi Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc Tápiószele, Május 1. tér 2. Telefon: 53/380-490, 06-20/9327-651.
[ 2002-08-01 13:53:18 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
Kútfúrás Sátoraljaújhely, Sárospatak és a Bodrogköz térségében. Érd.: 06-47/325-400, 06-30/454-0556.
[ 2002-07-30 14:24:01 ] - Feladva: Zempléni Szuperinfó
KÚTFÚRÁSRA megrendelést felveszek kedvezményes áron. Tel.: 89/318-733.
[ 2002-07-30 14:18:16 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK: 06-30/3944-506, 99/316-419.
[ 2002-07-30 14:18:16 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
Kútfúrás-javítás! Papp József. 06-20/433-6488, 06-24/410-711
[ 2002-07-26 16:41:51 ] - Feladva: Szigetszentmiklósi Szuperinfó
Kútfúrás, javítás megrendelhet. Tel.: 06-30-9033-140.
[ 2002-07-26 06:00:02 ] - Feladva: Hajdúböszörményi Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc Tápiószele, Május 1. tér 2. Tel.: 53/380-490, 06-20/9327-651.
[ 2002-07-25 13:15:48 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel, 40-es, 50-es és 63-as átmérővel. Jász József Jászapáti, Dózsa György u. 23/a. Tel.: 57/440-702, 06-30/263-7858.
[ 2002-07-25 13:15:48 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
KÚTFÚRÁS műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc Tápiószele Május 1 tér 2. 53/380-490, 06/20-9327-651.
[ 2002-07-24 14:50:24 ] - Feladva: Dél-Pest Megyei Szuperinfó
KÚTFÚRÁS, kompresszorozás. 06/20-371-0339.
[ 2002-07-24 14:50:24 ] - Feladva: Dél-Pest Megyei Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK. Tel.: 56/361-446, 06-20/450-28-68
[ 2002-07-23 15:52:00 ] - Feladva: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szuperinfó
KÚTFÚRÁSRA megrendelést felveszek kedvezményes áron. Tel.: 89/318-733.
[ 2002-07-19 08:46:28 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK: 06-30/3944-506, 99/316-419.
[ 2002-07-19 08:46:28 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
Kútfúrást vállalok! Tel.: 389-557, 06-20-3139-250.
[ 2002-07-19 06:00:03 ] - Feladva: Hajdúböszörményi Szuperinfó
Kútfúrás-javítás! Papp József. 06-20/433-6488, 06-24/410-711
[ 2002-07-18 23:48:24 ] - Feladva: Szigetszentmiklósi Szuperinfó
KÚTFÚRÁS műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc Tápiószele Május 1 tér 2. 53/380-490, 06/20-9327-651.
[ 2002-07-18 13:43:54 ] - Feladva: Dél-Pest Megyei Szuperinfó

KÚTFÚRÁS, kompresszorozás. 06/20-371-0339.
[ 2002-07-18 13:43:54 ] - Feladva: Dél-Pest Megyei Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel 40-es, 50-es és 63-as átmérővel. Jász József Jászapáti, Dózsa György u. 23/a. Tel.: 57/440-702, 06-30/263-7858.
[ 2002-07-18 13:22:14 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc Tápiószele, Május 1. tér 2. Telefon: 53/380-490, 06-20/9327-651.
[ 2002-07-18 13:22:14 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK. Tel.: 56/361-446, 06-20/450-28-68
[ 2002-07-16 18:24:10 ] - Feladva: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szuperinfó
KÚTFÚRÁSRA megrendelést felveszek kedvezményes áron. Tel.: 89/318-733.
[ 2002-07-16 12:57:23 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
Kútfúrás-javítás! Papp József. 06-20/433-6488, 06-24/410-711
[ 2002-07-12 15:57:51 ] - Feladva: Szigetszentmiklósi Szuperinfó
Kútfúrást vállalok. Érd.: tel. 52-389-557, 06-20-3139-250.
[ 2002-07-12 06:00:03 ] - Feladva: Hajdúböszörményi Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc Tápiószele, Május 1. tér 2. T.: 53/380-490, 20/9327-651.
[ 2002-07-11 14:09:38 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel 40-es, 50-es és 63-as átmérővel. Jász József Jászapáti, Dózsa György u. 23/a. Tel.: 57/440-702, 06-30/263-7858.
[ 2002-07-11 14:09:38 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
KÚTFÚRÁS műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc Tápiószele Május 1 tér 2. 53/380-490, 06/20-9327-651.
[ 2002-07-11 08:48:45 ] - Feladva: Dél-Pest Megyei Szuperinfó
KÚTFÚRÁS, kompresszorozás. 06/20-371-0339.
[ 2002-07-11 08:48:45 ] - Feladva: Dél-Pest Megyei Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK. Tel.: 56/361-446, 06-20/450-28-68
[ 2002-07-09 18:00:53 ] - Feladva: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szuperinfó
Kútfúrás-javítás! Papp József. 06-20/433-6488, 06-24/410-711
[ 2002-07-05 12:33:54 ] - Feladva: Szigetszentmiklósi Szuperinfó
KÚTFÚRÁS teljes körû kivitelezéssel, 3 év garanciával megrendelhetõ: 06-56/351-523, 06-20/334-2165, (66/473-068 19 óra után).
[ 2002-07-05 08:39:09 ] - Feladva: Szeghalmi Szuperinfó
Kútfúrás, javítás megrendelhető. Érd.: tel. 06-30-9-033-140.
[ 2002-07-05 06:00:02 ] - Feladva: Hajdúböszörményi Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel, különböző átmérővel, 3 év garanciával. Badenszki Ferenc, Tápiószele, Május 1 tér 2. Tel.: 06-53/380-490, 06-20/9327-651.
[ 2002-07-04 13:40:33 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
Kútfúrás műanyag csővel 40-es, 50-es és 63-as átmérővel. Jász József, Jászapáti, Dózsa György u. 23/a. Tel.: 57/440-702, 06-30/263-7858.
[ 2002-07-04 13:40:33 ] - Feladva: Jászsági Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK: 06-30/3944-506, 99/316-419.
[ 2002-07-04 12:29:56 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
KÚTFÚRÁSRA megrendelést felveszek kedvezményes áron. Tel.: 89/318-733.
[ 2002-07-04 12:29:56 ] - Feladva: Soproni Szuperinfó
KÚTFÚRÁST VÁLLALOK. Tel.: 56/361-446, 06-20/450-28-68
[ 2002-07-02 19:02:17 ] - Feladva: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Szuperinfó:

Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 12
Érdekes amit írsz.
Most megleptél.
Előzmény: idegcetbac (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!