Keresés

Részletes keresés

petrovus-spqr Creative Commons License 2006.03.27 0 0 29
engem spec az eredeti fényében zavar, de nagyon a Szakácsi hangja, de valószínűleg bennem van a hiba, ha egyszer egy sorozatot feliratosan kezdek el, a szinkronost mindig leszólom. de a lényeg a lényeg: a tv2 sürgősen tegye át főműsoridőbe a sorozatot, mert különben elhal!
Előzmény: fighting (28)
fighting Creative Commons License 2006.03.27 0 0 28
Nem is mondtam, hogy olyanok a hangok, mint az eredeteiek. Csak, hogy nem zavaróak az eredeteiek ismeretében sem. Vagy most valamit nem jól értettem?
Előzmény: petrovus-spqr (25)
Alpári Gnác Creative Commons License 2006.03.27 0 0 27

Nem lesz annak semmi baja, én ma ettem meg egy két hete kapott serranot, és még bőven bírta volna.

 

A sorozat kurva jó!

Előzmény: Törölt nick (20)
Ghostika Creative Commons License 2006.03.27 0 0 26
Üdv mindenkinek.

Most láttam az első rész a TV2-n és egyből be is szereztem az első évadot....
Hát igen megin egy jó kis sorozatot ismertem meg:D
Petrovus-spqr te melyik sorozatot nem nézed?:D mert ahova én itt betévadtam fórum, te mindegyiket látogatod :D

szóval valami fergeteges a sorozat... főleg mikor House álmodik hogy a néger vezetőbácsinak rákja van:D mikor felébredt és kiderült h csak álom én szakadtam:D:D
Előzmény: petrovus-spqr (25)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.03.25 0 0 25
Szakácsi kivételével tényleg jók, de az is csak azért, mert nem olyan, mint az eredeti.
Előzmény: fighting (19)
Szunya Creative Commons License 2006.03.23 0 0 24

Nekem nagyon bejött... :)

Olyan pokróc volt, hogy már attól szerettem. Én nézni fogom.

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.23 0 0 23

arra én is kiváncsi lennék:-)

 

szeretem a főszereplőt

Előzmény: asdf_ (22)
asdf_ Creative Commons License 2006.03.23 0 0 22
Nemnem, par resz eselyt kell neki adni. My name is earl-nel is ugy voltam elso ket resz utan, h ezen meg mit esznek a nepek? Aztan a kovetkezokon meg hangosan rohogtem :) Sz'al egy pilotbol szerintem meg korai megitelni egy sorozatot ;)
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.23 0 0 21
ha az első nem tetszett, ne erőltesd. a többi rész is hasonlóan elemekből épül fel. van akinek bejön, van akinek nem. van még száz másik jó sorozat :D
Előzmény: asdf_ (18)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.23 0 0 20

én is igy inditottam reggel, ha nincs nyitok:-)

 

szerintem eszméletlenül jó volt... semmi nyálas, pátoszos doktoros izé.....és nem csak a doki de szerintem a többi orvos is remek lesz....

 

bár azon kicsit elgondolkodtam, hogy az a sonka mennyi ideje lehetett már a hűtőben... mivel a csaj már legalább 3 napja bent volt a kórházban és annyi idő alatt egy felbontott csomagolású sonka már megromlik.... szörszálat hasogatok?:-)

Előzmény: fighting (14)
fighting Creative Commons License 2006.03.23 0 0 19
Egyetértünk teljesen jó volt a szinkron. Az idei egyik legjobb talán.
Egyáltalán nem voltak zavaróak a magyar hangok az eredetinek az ismeretében sem.
Előzmény: Törölt nick (16)
asdf_ Creative Commons License 2006.03.22 0 0 18
Haaaat, nemtom, nekem ez nagyon halovany volt... Kap mondjuk meg 3 resznyi eselyt, aztan ha nem valtozik velemenyem, akkor reszemrol cancel :))
czko Creative Commons License 2006.03.22 0 0 17
Nagyon jó kis sorozat lesz ez! Ennek ellenére,vagy pont ezért, már most borítékolom,hogy a nézettség nem lesz nagy.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.22 0 0 16
na ez is megvolt. szinkron korrekt, szerintem a fordítással sincs baj. most már csak a nézettség a kérdés :)
vicc Creative Commons License 2006.03.22 0 0 15
hát, nem biztos, hogy az a jó, ha a szakzsargon az érthetőség rovására megy.
Előzmény: petrovus-spqr (12)
fighting Creative Commons License 2006.03.22 0 0 14
Már éppen törtem a fejem, hogy nyitok egy topicot, de hál istennek nem kell.

A legjobb sorozatok egyike. Abszolút alap!
S most a második szezonban sem lankad. Az utolsó három rész ....
Teljesen kész.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.21 0 0 13
nem elfelejteni, holnap este TV2 22:15 Doktor House
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.03.12 0 0 12
szerintem a hangok nem rossz voltak választások, de azt sajnos előre látom, hogy az orvosi szakkifejezéseket lebutítják a népnek... pedig ez az egyik húzóereje a sorozatnak...
Előzmény: toilet (10)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.12 0 0 11
ámen :D
Előzmény: toilet (10)
toilet Creative Commons License 2006.03.11 0 0 10
Nos,szerintem végső soron tök mindegy,hogy veri-e vagy sem.Ez egy akkora sorozat,mint a ház...:)
Sokszor visongok a röhögéstől rajta,de a dráma sem marad el belőle,természetesen.Nincs egyetlen gyengébb része sem,nem egy Lost.
Az egyetlen sorozat,amelynek bármely részét akármikor-akárhányszor újra megnézném-megnézem.Nagyon szurkolok,hogy itthon is beüssön,be fog...
Bár az előzetes alapján a szinkron nem lesz valami átütő (khmm...),aki teheti és akarja,inkább húzza le és nézze felirattal.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.09 0 0 9

erre mondom, kereshetünk okokat (pl idol) de a tény az, h elveri :D probáltam előbányászni régebbi nielsen ratingeket, de sehol nem találok, mindenhol csak friss van. figyelni fogom, tényleg kiváncsi lettem h igazad van-e :)

az viszont hót mindegy elverés szempontjából, hogy melyik nap van, hiszen a nézettségeket heti szintre összesítve adják ki a toplistákat - akár itthon is - és nyilván számít az, hogy szerdán mit csinált a lost a saját sávjában, de szintén számít hogy heti szinten ki mekkorát durrantott. a különböző napon sugárzott cuccokat csak így tudod összehasonlítani.

Előzmény: petrovus-spqr (8)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.03.09 0 0 8
nézd, ez egy hét, és igen, az amerikaiak lusták átnyomni a távkapcsolót. Az utóbbi időben a Lost egy kicsit leült (a 15. mondjuk újra pörgős volt), a House pedig nagyon jó. Ezenkívül nem is egy nap vannak, és az ABC-nek nincs Idol-ja.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.09 0 0 7
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 6

na akkor nézzük a tényeket:

 

február 14 house 2x12 új rész 8. 22.24M viewers,

február 15 lost 2x14 új rész 13. 18.74M viewers

 

kétségtelen hogy az idol igen jótékonyan hat a house-ra, de a lényeg a lényeg: a house simán veri a lostot.

 

forrás: LA Times
Előzmény: petrovus-spqr (5)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.03.08 0 0 5
ez a simán veri a Lostot, azért egy kis túlzás. max a Lost ismétlését...
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 4

House

 

03.22 TV2 22.15-23.15 Doktor House

 

A fox 2004-ben indult kórházas sorozata, amit sorozatguru mesterünk :) találóan kórházas nyomozósként jellemzett indulásakor.

 

Van dr House (Hugh Laurie, 2006-ban Golden Globe-ot kapott ezért a szerepért, vastagon megérdemelten), aki antiszociális, utálatos, szarkasztikus, beszólós stb orvos, és jobb szereti ha szóba sem kell állni a hazug betegekkel ahhoz, hogy felállítsa a zseniális diagnózisait.

 

Szóval ~45 percen keresztül megy az agyalás, próbálkozás, brainstorming arról, hogy vajon mi az ami ledöntötte a beteget a lábáról, tele laikusoknak néha érthetetlen orvosi zsargonnal, a dolog mégis nagyon szórakoztató az esetek, de leginkább a fő karakter miatt. dr House bunkózása nagyon sok humor forrása, sok emlékezetes, idézésre méltó poént mond epizódról epizódra.

 

A sorozat kint nagyon sikeres, 20M feletti nézettségével simán veri pl a Lost-ot. Az USA-ban a második szezon 14. része ment le tegnap. Az első szezon 22, a második a tervek szerint szintén 22 részből fog állni.

 

bővebben tv.com

 

House: (to Cuddy) You once asked me why I think I'm always right. And I realized you're right. At least I think you're right - I don't really know now, do I?

Előzmény: lambcloud (3)
lambcloud Creative Commons License 2006.03.08 0 0 3
Mi ez? Hol adják, le és mikor? Mi lesz a címe magyarul? :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 2

van bizony! :D és az állam keresgetem hogy egy újabb kurvajó sorozatot is leadnak nálunk. szóval készüljetek rá, house doki alap :)

 

 

Tombolda Creative Commons License 2006.03.08 0 0 1
Talán 1?
Előzmény: petrovus-spqr (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 0
Jé, egy nullás.

0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!