Keresés

Részletes keresés

Flex Lee Creative Commons License 2005.11.20 0 0 120

Szia Lilla!

 

 

Nagyon szemléletesen írtad le azt a céges bulit :-)) !Nekem is tetszett sok más emberkével együtt!Ami azt illeti én is szerelmes voltam a feleségem szép lábaiba és egy alkalommal le is rajzoltam amikor egy éjszaka nem tudtam aludni és kilógott a takaró alól!Ha szex közben ránéztem, sokkal hamarabb elélveztem!Szerencsés a mostani párod, hogy így viszonyulsz ehhez a témához!Most ugyan nincs barátnőm, de még csak beszélgetni is nehéz erről a chat-en, ahol pedig még csak nem is látjuk egymást a beszélgető felekkel, nem hogy az életben!Gondolom ti megértitek, az egyik hülyeségemet, hogy én csak olyan barátnőt tudok elképzelni magam mellett, akinek szép a lába!Bár Lillának címeztem a mondanivalómat, mégis átcsapott közös általánosságba!Remélem nem haragszik meg érte!Ha sikerül rájönnöm, hogy miért nem jelennek meg a feltöltött képeim, akkor majd felteszem a rajzomat is!Már ha érdekel valakit?

Előzmény: lilla82 (95)
bokalanc Creative Commons License 2005.11.20 0 0 119
Katica Talpacskái katalizátorként hajtaná a Nemzo-ero kitorését, teljes gyonyorével! }]
dzsáno Creative Commons License 2005.11.19 0 0 118


Propál Creative Commons License 2005.11.17 0 0 117
Én sem.:-)
bokalanc Creative Commons License 2005.11.17 0 0 116
bokalanc Creative Commons License 2005.11.16 0 0 115
ha azt hiszed, hogy bi vagyok, bocs, de nem vagyok!}
Propál Creative Commons License 2005.11.15 0 0 114
Szereted ezt is?
Mert legtöbbször lányokat raksz föl.
bokalanc Creative Commons License 2005.11.15 0 0 113
e39 Creative Commons License 2005.11.13 0 0 112
Kedves képek! Ilyesmi az én nejemmel is megtörténik néha... :)))
Előzmény: brotherr (108)
Propál Creative Commons License 2005.11.12 0 0 111
Megérinteném!
Előzmény: bokalanc (77)
bokalanc Creative Commons License 2005.11.11 0 0 110
brotherr Creative Commons License 2005.11.05 0 0 108
dzsáno Creative Commons License 2005.10.31 0 0 107
Isteni a kép!
Hulladék Gyűjtő Creative Commons License 2005.10.30 0 0 106
Attól még jó sztori.
Előzmény: Törőlt_nick (104)
bokalanc Creative Commons License 2005.10.30 0 0 105
Törőlt_nick Creative Commons License 2005.10.25 0 0 104
jól van cicafiú, gratulálunk a szárnyaló fantáziádhoz...
Előzmény: lilla82 (89)
zeller1978 Creative Commons License 2005.10.25 0 0 103

Na még egy...

 

 

z

zeller1978 Creative Commons License 2005.10.25 0 0 102

Egyébként érdemes szétnézni a www.footster.net oldalon.

Kb. hetetnte frissül. Nagyon jó kis oldal, mindenkinek ajánlom.

 

z

zeller1978 Creative Commons License 2005.10.25 0 0 101

Egy remek kép a téma iránt érdeklődőknek:

 

 

 

z.

bokalanc Creative Commons License 2005.10.18 0 0 100
}]]]]
zeller1978 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 98
Lilla,  ez gyönyörű...:)
Előzmény: lilla82 (89)
P-Ata Creative Commons License 2005.10.12 0 0 97
Nekem van párom,de Ő nem szereti,ha a lábával akarok foglalkozni. Mit tegyek???Tudtok valami jó megoldást?? Már ott tartok,hogy más kapcsolatot(szexpartnert) keresek. Ez viszont eléggé gáz,mert elhagyni nem akarom,de totálisan ki vagyok éhezve,egy gyönyörű Női lábpárra! S.O.S.
scrotum Creative Commons License 2005.10.11 0 0 96

Nagyon szép a történeted. Amit leírhatnál, az nem csak a barátod öröme, ahogy a lábaiddal masszíroztad, hanem az is, mit éreztél amikor ö somogatta a lábadat. "Az nagyon kellemes érzés volt számomra" ennyit irtál. Volt-e olyan pont, ami különösen izgaóan hatott (mármint a talpadon, sarkadon). Mivel nagyon szépen irsz, különös öröm olvasni.

 

Előzmény: lilla82 (89)
lilla82 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 95

Sziasztok! Köszönöm szépen a hozzászólásokat és a dícséreteket, nagyon jól estek!

   Rossz hír: bármilyen romantikus és izgi lett volna, de nem volt folytatás, mert azóta sem találkoztunk (gyenge 130 Km re lakik) én pedig nyílván nem loholok senki után.

   Jó hír: Azóta van más kapcsolatom és hasonló kalandokban is volt részem, mivel a jelenlegi párom él - hal a lábaimért, bevallása szerint szerelmes a lábaimba (nagyon remélem belém is). Az érdeklődésre való tekintettel :) készítek még egy élménybeszámolót ami nem ígérem hogy ilyen "mélyreható" lesz, de igyekszem majd összeszedni a gondolataimat. A fényképek között majd dúrok egyet, nem ígérem, de hátha lesz majd még valami használható.

P-Ata Creative Commons License 2005.10.11 0 0 94
Szia!
Tényleg nagyot tetszett a történeted!
Annak a fiunak nagyon nagy örömet szerezhettél!!!!
A lábad eszméletlenűl szexis,csábító!
Kialakult bennem egy kép rólad,elképzeltem,hogy hogy is nézhetsz ki,milyen az alakod,
arcod,testmozgásod.Pedig csak a lábadat láttam,illetve a fogalmazásodbol is következtettem.Tartod vele még a kapcsolatot????
Volt azóta hasonló élményed??
Leírhatnád,mert az ebmer teljesen beleéli magát!
Az meg külön tetszik nekem,hogy Te is élvezted az egészet.
Előzmény: lilla82 (89)
tomas69 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 93
Hát csodás sztori. Én ugyan pasi vok, de igencsak beindultak a hormonjaim, ha egyszer ilyen élményben lehetne részem...!
Előzmény: lilla82 (89)
Hulladék Gyűjtő Creative Commons License 2005.10.10 0 0 92

Nagyon jó sztori. Volt folytatás?

Na és ezek a lábak!!! Jajj de szép!

Van még fotó?

 

Előzmény: lilla82 (89)
lilla82 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 91
Bíztatálak: Ami késik nem múlik, csak lassabban jön és később ér ide. Szerintem a legtöbbünkel simán megeshet az ilyen, kell hozzá:  10% alkalom, 10% szerencse és 80% nyitottság és bevállalás!!
Előzmény: Paja25 (90)
Paja25 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 90
Megmondom őszintén,nekem nagyon bejött a sztory!:)És ahogy leírtad,hát az nem semmi!Ilyen korrekt fogalmazást rég hallottam az biztos!:))Azt hiszem,hogy bennem is megindítottál valamit miközben olvastam,képzelem milyen lehetett élőben!:)Gratulálok,nekem még nem volt ilyen jellegű kalandom,de ami késik,nem múlik,ugye??:)
lilla82 Creative Commons License 2005.10.10 0 1 89

Szia mindenki! Akkor most minél pontosabban megpróbálom leírni nektek azt az élményemet, ami ebben a témában a lehetséges legmélyebb nyomot hagyta bennem, amit csak el lehet képzelni. Az egész nem tartott fél óránál tovább, de óriási élmény volt ez (nemcsak) nekem, agyam felvevőgép módjára rögzített szinte minden mozdulatot. Az eset tavasszal történt, az egyik barátnőm hívott el egy alapvetően céges buliba, de külsős “barátok” is eljöhettek. Ilyen alapon került ide az egyik volt évfolyamtársam, aki azóta is szemtelenül jóképű pasi maradt. Az első képen látható szandál volt rajtam, amit nemrégiben vásároltam a fönt említett barátnőm szülinapi bulija előtt. A lényegre térek: Beszélgetés, pezsgőzés, séta a friss levegőn, majd csókolózás az autója hátsó ülésén. Ez a szitu azt gondoltam másként alakul, de fordultak az események :) Nagyon szenvedélyesen csókolt, közben a keze egyfolytában a lábszáramon és a bokámon simogatott oda - vissza. Egyszercsak egy ilyet ereszt el halkan a fülem mellett: Megtennéd hogy kikapcsolod a szandálod? Gondoltam így biztosan kényelmesebb lesz, cselekedtem is rögtön, megszabadultam mindkét szanditól. Egyik lábam keresztben volt a másik combomon, a talpammal őfelé. A másik kép nemsokkal az eset előtt készült, megpróbáltam a szkennelés után nagyítani is, de sajnos az élesség rovására ment egy kicsit, bocs. Nos, a smárolást folytatva ezt a képen látható lábikót simogatta a partnerem módszeresen a lábfejem tetején elindulva a bokámon át a sarkamhoz jutva, majd a talpamon keresztül a lábujjaim végéig. Nagyon kellemes érzés volt számomra, a sarkamat mindig meggyurmázta egy kicsit. Csókolózás közben egyre közelebb fészkelődött hozzám, majd egyszer csak azt éreztem, hogy a keze helyett a boxeralsóján keresztül egy dudor ér a talpamhoz. Eddig csak kézzel volt alkalmam keményedő péniszt tapogatni, de a lábas változat is hamar megtetszett. Ő is mozgatta a medencéjét, közben a “dudort” a talpamhoz nyomogatva és én is oldalaztam egy kicsit és lassan a lábammal. Ez így ment néhány percig, miközben már a nyakamban sóhajtozott egyre intenzívebben és az alsójában fejlődő rúd is fölegyenesedett, jól tapintható hengert formálva. Ekkor letolta boxerét, majd a lábfejem megfogva finoman magához húzott. Isteni érzés volt a csupasz és megduzzadt hímtagot közvetlenül megérintenem a puha talpammal. Ő is ezt érezhette, mert hangosan vette a levegőt a nyakamat nyaldosva és a hol a bokámat, hol a sarkamat gyúrogatta miközben lassan ringatóztunk tovább. Megmondom őszintén, ekkorra már én is nedvességet és bizsergést éreztem a barlangom nyílásánál az okozott és érzett élmény hatására. Nemsokára már elég szaggatottan és nyöszörögve vette a levegőt, amikor én nem szándékosan, csak úgy játékból kétszer - háromszor rövid időre a lábujjaimmal megszorítottam a makkja alatti nyak részt. Ezzel az ártatlan mozdulattal szegény srácnál sikerült is az íre föltennem a pontot :)) Kicsit hátrébb mozdult hirtelen a lábamtol, miközben egy nagyon mély és hangos lélegzetet vett. Talán egy másodpercre teljesen mozdulatlanná dermedt, majd az ülésen csukott szemekkel félig hátrahanyatlott. A bokám alá nyúlva húzta magához újra a lábam, és a medencéjét is kiemelve szorította a herezacskó fölé, a rúdja tövének nyomva a sarkamat. A másik tenyerével a lábfejemhez kapott és magafelé hajlítota azt. Ennek a mozdulatának egy fél másodpercre ellenálltam, amég kitapintottam a pénisze helyzetét, hogy a talpam közepére simuljon, nehogy mellémenjen. Meglepődve tapasztaltam, hogy a kezdődő orgazmusától nem csak érezhetően keményebb és vastagabb lett a pénisze, de a hossza is megnőtt, kőkeményen fölágaskodott. Egy – két centire lehetett csak a hegye a 39 –es méretű lábam ujjainak a hegye alatt. De szerencsére elég volt hozzá a lábikóm, engedtem a lábfejemen a szorításának is és a talpam alá szorult az öröm forrása. Lábujjaimat félig behajlítva finoman félkörbe fogtam a makkját, gúla szerű kalapot formálva a tetejére. Szerencsés vagyok a kicsit magas növésem miatt, mivel egy alacsony csajszi a 36 – 37 –es lábával nemigen tudta volna teljesen betakarni ezt a feszülő örömrudat. A legcsodálatosabb érzés volt a sarkam aljától végig a talpamon át a makkját fogó nagylábujjam hegyéig érezni a kőkemény merev rudat, miközben görcsös keménysége egy egy rövid pillanatra elernyed, majd újabb görcsbe feszül és így tovább, lüktetve pumpálva a meleg ondót a lábujjaim közé. Éreztem a szakaszos sugarak erejét a lábujjaim tövén, tutira elspriccelt volna vagy két méter messzire. A kezem önkénytelenül is a tangám széle alatt matatott már egy ideje, de most felgyorsultam én is. Szinte azonnal elélveztem, elöntött a forróság a hasam alatt és megláttam egyszerre az összes csillagot :) Itt egy kis időre elveszítettem a fonalat, mikor elkezdtem újra érzékelni a külvilágot, ő már nem ágaskodott tovább, a behajlított nagylábamujja már nem érte el a makkot. Egy darabig mozdulatlanul feküdt a srác, majd papírzsepivel letörölgetett amit tudott, felhúzta a nadrágját is. A lábujjaimat is megtörölgette, a művelet végén egy cuppanós puszit nyumott a sarkam fölött a talpam legpuhább részébe, majd az arcom is megpuszilta és közölte velem hogy én vagyok a legcsodálatosabb lány a világon. Ezután visszaszédelegtünk a többiekhez, de én még este és a következő néhány nap alatt is teljesen a hatása alatt voltam az élményem minden részletének és még néhány évig nem halványul meg az emléke, az tuti.

Tetszett valakinek? Kiben indultak meg a hormonok? Pussz Lilla

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!