Keresés

Részletes keresés

bohus100 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 344
Helló! Szeretnék venni én is egy ilyen motoros rollert!
Gopedre nincs pénzem és nem is adok érte annyit! :)
Ezért kérdezném hogy meik oldalról érdemesebb választanom?
http://gopedmotorosroller.lapunk.hu/
http://motoros-roller.hu/
Köszönöm a választ előre is!

Üdv.: Csabi!
diplo Creative Commons License 2009.08.19 0 0 343

Sziasztok

Szeretném felajánlani hátha érdekel valakit egy keveset használt GSR-25 eladó és igény szerint van hozzá egy null km-es Go-Vagon.

Mailem publikus. Üdv, P

foveon Creative Commons License 2009.08.10 0 0 342
batran keresek azon ne izgulj. megtalaltam en mar ezt, de ez az elado egy nagy 0.
a cucc kistesoja viszont jo lenne, van egy ugynevezett micro tipus, osztrak a gyarto ceg. de ugy tunt mar nem nagyon el, megtalalni oket nem lehet (becsi cimuk mar nem letezik de a megadott kereskedoi se nagyon).
Előzmény: BearGabor (341)
BearGabor Creative Commons License 2009.08.10 0 0 341
http://www.vatera.hu/bicikli_roller_151014608.html

pl.... persze vannak más rollerek is keress rá bátran :)
foveon Creative Commons License 2009.08.06 0 0 340
kicsit off leszek:
labhajtos rollert keresek, de valami rendes darabot. olyat ami nagyobb kereku es van kezifek is rajta. nem gagyit hanem valami massziv strapabirot. ujonan (persze lehet hasznalt is ha megkimelt). milyenek vannak, amit meg is lehet venni (mo-on)?
geryke19 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 339
ELADÓ!
akár alkatrészként is felhasználható vagy lánckerék+kuplung cserével ami 12 ezer ft életre kelthető..

www.expressz.hu/auto/egyeb/hirdetes-15086289/
geryke19 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 338
http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=benzines+roller&td=on&c=0
itt van karbi is,a zsuzsa eladó aza Kass Zsolt nevű lény,neki tuti h van,ha kell adok telszámot..
Roli079 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 337

Hello!Nem dudom hogy sikerülte az elöb a képeket fel raknom. Roller ugy néz ki mint a Mach 1 benzines.

Roli079 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 336

  Hello! Segitséget szertnék kérni töletek. Van egy benzines rollerem és ahoz kéne alkatrész. (A tünetei nehezen indult, és amikor elindult járt egy-pár percig, és le fuladt olyan volt a hagja mitha nem kapna benzint.)Az egyik ismerösöm meg nézte és szét szete,és azt mondta hogy kell rá egy karbi és egy légtórok.Veresegyházán van egy bolt aki régen foglalkozot alkatrészel de már nem. És nem tudok másik hejet ahonan tudnák be szerezni alkatrészt.Kérlek beneteket aki tud segiteni valami ötletel az irjon. Elöre is Kösszi!    A képek csak ilusztrációk.De a mótorja igy néz ki.

geryke19 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 335
megis vannak a képek:)

http://img34.imageshack.us/i/dsc05551h.jpg/
http://img20.imageshack.us/i/dsc05554f.jpg/
http://img32.imageshack.us/i/dsc05553o.jpg/
geryke19 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 334
http://www.tapadas.hu/manufacturers.php?manufacturerid=1&sort=price&sort_direction=0

külső gumit itt tudtál volna venni:D
nemsoká töltök fel az alkatrészről képet,mert nem vagyok annyira otthon a motoros dolgokban,ugyhogymindjárt csinálok 1-2 képet:)
neo007 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 333

a belinkelt vebsopodon sokminden van csak éppen külső gumiköpeny nem volt igy utána kellett járnom a dolgoknak .

 igy sikerült vennem egy 200x50 es gumit végre.

ezt a fajta gumit mozgáskorlátozottakra szakosodott boltban árulják mint megtudtam ... a meyra tipusu székre való.

bp 4. kerület.megyeri u 205/b ben lehet venni például.

2400 forint volt belsővel.

itt van ni.

 

Előzmény: geryke19 (323)
neo007 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 332

ha csak a ferodol kopott le ,azt ujra rá tudják kreálni a szakik..

beszélj autó szerelőkkel ök mégmondják hol merre...

de ne márkaszervizekkel beszélj , mert ott nem autószerelők dolgoznak , hanem  alkatrészcserélők! :-) eszükbe sincs nekik valamit javitani , vagy kicsipénzből megcsinálni , ... de ez már más téma.

 

Előzmény: geryke19 (331)
geryke19 Creative Commons License 2009.06.27 0 0 331
sziasztok!
nagy segitséget szeretnék kérni,mach1 tipusu benzinmotoros rollerbe kéne nekem kuplung,ha tudtok hejt ahol lehet venni vagy van eladó vkinek píz irjon.
vagy msn:geryke019@windowslive.com
pisti9587 Creative Commons License 2009.06.12 0 0 330
Kap elég benzint?Mert ha nem, akkor ahonnan a benzint felszívja azt a részt szedd le.Elvileg van egy úszó és annak a közepében egy kis csavar szerűség.Csavard ki és nézd megvan-e rajta egy lyuk.Nagyon kicsi lyuk van rajta,ezért egy tűvel próbáld meg kitisztítani.Csavard vissza,rakd fel a kis benzinházat,és próbáld ki.
Jó tanács:a benzint szedd ki a tankból mert míg csinálod elfolyik.

Bár nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz (mert 14-vok) de nekünk ez volt a baja az egyik motornak.Berántottuk ment egy fél percet majd leállt.
Remélem segítettem.
neo007 Creative Commons License 2009.06.11 0 0 329

üdv.

 

tuti hogy kéne az a másik gyűrű is abba a motorba... mint ahogy méglentebb látod a szétszedett motoron is ott van mind a két gyűrű , nem csak a helye:-)

 

másik , van egy hibaforrás amivel sokan szivnak , a gyujtás szokott néha ugy viselkedni hogy minden okésnak látszik , de ha bemelegszik a motor akkor leáll ,de ahogy ujra rántod akkor már adja a szikrát ujra , ez a tirisztoros , vagy mineknevezik gyújtásoknálfordul elő , láncfűrészeken , megy egyéb motorokon is .

 

de szerintem dugulás.

Előzmény: DefiantKing (325)
geryke19 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 328
:)
DefiantKing Creative Commons License 2009.06.10 0 0 327
Gondoltam rá én is már kitisztítottam de úgy sem lett jó.
Azért köszi.
Előzmény: geryke19 (326)
geryke19 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 326
Nekemis volt ilyen,telement porral a légyszűrő vagy a karburátor,kikell tisztani!Nekem legalábbis ez volt a gond..
DefiantKing Creative Commons License 2009.06.08 0 0 325
Sziasztok. Van egy motoros rollerem lentebb látható. A kérdésem az lenne hogy mitől van az hogy beindul a motor, megy pár másodpercig néha 1 percig is és lefullad. Szikra van elég szép, benzint kap tömítések membrán ki van cserélve. Nem tudom mi lehet a gond. Ha valakinek van valami ötlete az írjon. Ja és a dugattyún csak egy gyűrű van de kettőnek van hej. Így vettem használtan nem tudom hogy gyárilag ilyen e vagy lehet hogy ez a gond?!
Válaszotokat előre is köszönöm.
goped.hu Creative Commons License 2009.05.30 0 0 324
Sziasztok!

Go-ped GTR46i Interceptor! SOS eladó! Nincs 1 éves és októbertől- júniusig állt, GARANCIÁLIS. Most volt éves átvizsgáláson. Új ára 299000+áfa=358800HUF. Ha a leggyorsabb akarsz lenni a városban, és a Margit-híd lezárása után is azon akarsz közlekedni! http://goped.hu/roller_GTR46i.htm email:gopedponthukukacgmailpontcom
geryke19 Creative Commons License 2009.05.26 0 0 323
találtam webshopot,azért köszi a sok hozzászólást:Ditt a segitség ha valakinek szüksége volna rá:
http://www.kinaimotoralkatresz.hu/default.aspx?e=termekek&c=26
geryke19 Creative Commons License 2009.05.24 0 0 322
sziasztok!
nekem mach1 rollerem van és elszakadt a berántó "kötél" ami önmagában nem jelent gondot mert vettem rá újat de mikor szétszedtük hogy belefűzzük az újat akkor szétugrott a rugó ami visszahúzza a kötelet,2 szerelőnél volt de egyikse tudta megcsinálni+stihl boltba hogy van e nekik új..ha valakinek akad vhol az légyszives irjon vagy értesítsen hogy honnnan kapok uj vagy használt ilyen alkatrészt,NAGYON fontos volna!köszönöm előre is:)

msn/mail:smilingroom@windowslive.com
neo007 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 321

üdv mindenki.

 

keresnék valamilyen boltot , üzletet, vagy a neten valami infót ahol gumit tudnák venni az egyik  rolleremre .

bármi infó jöhet...

 

a mérete 200 x 50  tömlős.

erre a régebbi tipusú  gopedre kellene.

 

 

 

 

neo007 Creative Commons License 2009.05.16 0 0 320

üdv.

posta , csomag , utánvétel.

énnekem pont igy küldte el egy fórumtárs az egyik rollert. jó nagy csomag volt , de megjött , semmi gond nem volt. nem is volt olyan sok a dija ugyemléxem.

pisti9587 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 319
Szeretnék egy ilyen gépet,de a vétel utáni szállítással bajban vagyok.Hogyan lehet egy pl:Dunántúli sráctól hozzám (szabolcs)eljuttatni a gépet és vissza a pénzt?Ez már régi gondom mivel most 14 vagyok nem tudok érte menni sehogy.A postai küldözgetésben meg lehet bízni?Nem nézik meg a küldeményt.És a pénzt?
Kösz a választ.
DefiantKing Creative Commons License 2009.05.14 0 0 318
Szia.
Hát felszereltem. Párszor megpróbáltam berántani. Vagy nem forgatta meg, vagy beleakadt 1 darabig azt le, meg olyan is volt, hogy megfeszült és nem engedte vissza a berántónak a zsinórját. Lehet hogy az a kis köröm rossz + a rugó, mer úgy néz ki házi gyártmány. Én már így vettem nem tudom biztosan, de valószínű. Megpróbálok venni hozzá rugót meg körmöt aztán meglátom. De nem tudom biztosan hogy passzol e a blokkhoz a berántó mert a régit nem láttam és a blokk vonalait sem követi a műanyag berántó széle. Lehet h nem ehhez való. A furattávolság az stimmel!!!
Akinek ilyen motor van a rollerén dobhatna fel fényképet a berántójáról meg az inditó bigyóról:) hogy néz ki.
Megköszönném.
Előzmény: neo007 (317)
neo007 Creative Commons License 2009.05.14 0 0 317

üdv.

pedig ugy néz ki passzol .

 

mik a tünetek?

mi a nemjó? nem ér hozzá az aluminium rugós micsoda? abban jó a rugó egyáltalán?

Előzmény: DefiantKing (316)
DefiantKing Creative Commons License 2009.05.13 0 0 316
Sziasztok.
Már kezdek kiakadni.
Hiányzott a berántóm a rolleremről (lejjebb látható) azt hittem sikerült hozzá szereznem a Vaterán de nem teljesen passzol. Valamiért a berántó meg az az alkatrész (nem tudom a nevét) ami a tengelyhez van csavarozva nem illik össze nem forgatja a berántó azt a bigyót!
Dobok fel képet, bármilyen ötletet hozzászólást szívesen várok.
Előre is köszi.
bigyó!!!
berántóberántó2

vendo Creative Commons License 2009.05.13 0 0 315

Szia!

Köszi, de nekem még nincs ilyen járgányom, csak érdekel a téma.

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan van megoldva az áttétel a motor és a kerék között. Mivel fűkasza motor hajtja gondolom elég nagy lassitó áttételnek kell lenni.

 

Előzmény: DefiantKing (314)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!