Keresés

Részletes keresés

Sebaj tóbiás 2 Creative Commons License 2018.09.07 -2 0 9915

kannabis Creative Commons License 2018.09.06 -1 0 9914

Huge shemale cock cumming Jó lövés szép méretes farok!

kannabis Creative Commons License 2018.09.06 0 1 9913
Sebaj tóbiás 2 Creative Commons License 2018.09.06 -3 0 9912

Wandababy Creative Commons License 2018.09.06 -1 0 9911

Sziasztok! Szuper izgi képek 😉 Én csak travi vagyok, jó lenne, ha ilyen melleim lehetnének....

lord dákó Creative Commons License 2018.09.05 0 0 9910

Aaaaa......  :(  tuti,hogy nincs kuki?100% biztos vagy benne?

Előzmény: trafaan (9909)
trafaan Creative Commons License 2018.09.05 -1 0 9909

Nincs kukesz.

Előzmény: greghun23 (9906)
Sebaj tóbiás 2 Creative Commons License 2018.09.05 -1 2 9908

azaki3 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 9907

Sziasztok!

Ts Melissaról  vki tud vmit mondani?

 

https://www.videkilany.hu/74637-ts-melissa

greghun23 Creative Commons License 2018.09.04 -1 0 9906

Vikiről tud valaki valamit gondolok itt arra hogy van-e még kukesz vagy már levagatta?

Sebaj tóbiás 2 Creative Commons License 2018.09.04 -4 1 9905

lord dákó Creative Commons License 2018.09.04 0 2 9904

Mivel sokan megosztottátok az élményeiteket hát megosztom én is az enyémeket!

Vanessza TS:Már a telefonban is kedves volt,amikor pedig megláttam elállt a szavam.Nagyon helyes nett csaj.Elég magas,ez külön tetszett.Finom selymes bőre van és nagy farka 😊...az együttlét szuper volt.

Carmen-xxx vagy TS-sissy vagy Gabriella TS...biztos vágjátok kiről van szó....:Gabi is megnyerő volt a telefonban,a képei alapján egy bombázóra számítottam.Nos a valóság némiképpen eltér.Nincs olyan nagy melle és feneke mint amire a képek alapján számít az ember,a háta széles ez némiképpen ront az összképen.Az arca viszont nagyon helyes,izgató volt nézni ahogy a telt ajkaival szopta a farkam 😉.Higiénia és kedvesség terén minden rendben vokt vele,értelmes illatos kedves csaj

Adriana-TS:Furán beszél a telóba alig érteni amit mond.Külsőre n.o.1!Szuperszexi szupercsajos....az ajka és az arca fel van töltve,nagyon helyes a pofija.A hozzáállása nem olyan szuper....csak fekszik közben a haját babrálja,csacsog mindenféle faszságról,ha nem kéred meg valamire,akkor átbeszélgeti a randit🤣de amire megkértem azt megcsinálta.Ha biztosra tudnám,hogy rendesen foglalkozik velem még meglátogatnám.De ez a feeling nem jött be.

Selenia TS(vagy valami ilyesmi):PS képei vannak,ez már eleve gyanús volt,de mégis elmentem hozzá,hát nem kellett volna....amikor ajtót nyitott lefagytam,szerintem ő is látta rajtam a meglepetést.Namost ő nem transz hanem cd,lényegében egy pasi állt előttem miniben combfixben és top-ban,rásminkelt a borostára 🙄megköszötem a lehetőséget és távoztam.

TS-Naomi vagy TS-Boni:Őt is kihagytam volna az életemből....a képek szerint egy arányosan telt ts csajra számítottam.A telóban mindent elmondott,szépen értelmesen.Itt még teljesen nyugodt voltam😊.Nade amikor megláttam....😲nos 27 éves már régen lehetett,most olyan 40 körülinek tippelem,de nehéz megmondani mert az arca tele van botoxal,olyan mint egy játék babáé.Kedves volt hát bementem.Közölte hogy minden csak gumiban megy,még a francia is.Ha már ott voltam mondom ok.Levetköztünk....srácok én ilyen amorf testet még nem láttam.A cicije kicsit csálé de amúgy mint egy tini lányé hasa olyan mint egy 3 hónapos terhes nőé,a combjai hurkákban lógnak a pöttöm farka ki se látszik,el sem tudom képzelni hogyan csinálja az aktívot....ha már ott voltam megkértem hogy szopjon le,franciája jó volt.Közben próbált izgató lenni,tettevette magát,nem volt ápolt ezt állapítottam meg,a sarkai full repedezettek és koszosak voltak.Borzalom volt.....borzalom

TS-Nilu:A városban már láttam,szerintem fiús,de lehet kipróbálom

TS Dorináról továbbra is érdekel élménybeszámoló!

7baby Creative Commons License 2018.09.03 -1 7 9903

twinings100 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 9902

Az itthoni lányoknál mekkora az esély valami betegség elkapására? Persze az ápoltabbak és igényesebbekről van szó. AIDS lehetősége?

twinings100 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 9901

Ne már, ez igaz??? Pont Tiffany, aki nagyon hirdeti hogy mindent belead és nagyon szereti a kezdőket? :O

Régóta szemezek vele.

Előzmény: Transzteszter (9890)
Sebaj tóbiás 2 Creative Commons License 2018.09.02 -3 1 9900

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.02 0 9 9899

trafaan Creative Commons License 2018.09.01 0 1 9898

Sziasztok!

 

Pár mondat azokról, akiknél jártam vagy már láttam.

 

Bessy - nem az a baba szépség és sok éve amikor voltam nem volt cicije, de kedves jófej és szinte mindenben benne van.

 

Lara - nem jártam nála, de már láttam - dögös. Régen volt fent frankónak tűnő több jó beszámolója is.

 

Ciara - 5-6 éve jártam nála, akkor még nem volt cicije. Viszont kedves volt, kezdőknek ajánlott.

 

Boni - baromi sok a retus a fotókon, nekem nagyon nem tetszett élőben.

 

Kim - picit erősebb mint a képeken, de minden szempontból rendben. Korrekt.

 

Vanessa - jól néz ki élőben is - nem voltam vele.

 

Gabriella - pár éve voltam nála, jól néz ki és jó volt. Ápolt, igényes.

 

 

Akik engem érdekelnek:

 

Dorina (aki mostanában inkább Győrben van).

Folly - ő nagyon!

Csinike25

Lilly

Jázmin18

 

Köszi.  

Sebaj tóbiás 2 Creative Commons License 2018.09.01 -5 1 9897

PeloFerko Creative Commons License 2018.09.01 0 1 9896

Kb.: 20 ezer egy óra, ebben majdnem minden benne van.

Előzmény: Törölt nick (9895)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.31 0 0 9895

Már egy ideje én is agyalok rajta, hogy ki kellene próbálni egy ilyen lányt, főleg hogy az utóbbi időben elég jó a felhozatal! (A képek alapján) 

Cristina nekem is nagyon bejön, tetszik a szép nagy farka! Már a gondolattól is feláll a farkam, hogy milyen jó lenne lankadtan bevenni a számba a farkát és keményre szopni! Viszont igen, mivel első lenne így nem biztos, hogy szerencsés lenne ha ő dugna meg... De azért lehet, hogy megkockáztatnám hogy ráülök! 

Kim se rossz, de akkor már inkább még Sophie aki tetszik! Vele is eltöltenék egy órácskát! 

 

Egyébként mennyibe fáj ilyen pásztoróra ezeknél a prémium kategóriás lányoknál? 

Előzmény: greghun23 (9888)
ahseir Creative Commons License 2018.08.31 -7 1 9894

BIG DICK BITCH 

dekopir Creative Commons License 2018.08.30 -4 0 9893

Kamus vagy! 

Előzmény: Transzteszter (9891)
NamelessMan Creative Commons License 2018.08.30 -1 0 9892

Sziasztok! 
Valaki esetleg járt már TS Jázminnál? 
https://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&id=31346&member=J%C3%A1zmin18+203957579
Mert sehol nem láttam Róla egy értékelést se, engem pedig érdekelne :DD
Képeken egész jól néz ki, mondhatni szép...már amennyi látszódik belőle.
Ha valaki tudna egy pár kérdésemre válaszolni megköszönném!
Szép napot!

 

Transzteszter Creative Commons License 2018.08.30 0 1 9891

Ts Cristina VII. Kerület 

 

Sajnos mélységes csalódás! Igazából nem jött össze semmi, eljöttem! Az arcának köze nincs a képekhez, elég duci fenék tájon és comb környéken, de nem is ez volt a legnagyobb baj. Agyon retusált képek! Ez a baj... És egy nagyképű, kedvetlent transz. Már az ajtóban kijelentette hogy nála az van amit ő akar és előre kért mindemt, ami nem baj csak nem azt amit megbeszéltünk a telefonban... Sok sok extra... Amikor megkérdezte hogy milyen autóval jöttem, mert ő akár kiket nem fogad akkot megkoszontem és eljöttem... Erre ő utánam kiabált és mindennek elmondott... Kár hogy az oldalán nem lehet jelezni hogy kamu kepek vannak... 

Transzteszter Creative Commons License 2018.08.30 -1 1 9890

Sziasztok! 

 

Volt szerencsém találkozni Ts Tiffanyval! 14  kerületben hirdet! Végre az első és tényleg a legelső a hirdetők közül aki valós képekkel hirdet!!! Ugyan úgy néz ki sőt még szebb! A lakás kb 100 nm és nagyon diszkrét! Klíma, nahy zuhanyzó és tiszta nagyon minden! A környék és a környezet tökéletes Tiffany pedig eszméletlen szexy, intelligens és nagyon figyelmes! A szexben mindent nagyon jól csinál de tudni kell hogy elég nagy a mérete tehát óvatosan huppanjatok bele :) Semmo nem zavarta az együttlétet! Én egy órát voltam és nagyon pozitív élmény volt mert tényleg szereti a Kezdőket és végig rendesen kemény a szerszáma! A bőre meglepően selymes és sima, szép arca van és mégegyszer mondom úgy néz ki pont mint a képeken, az intime pedig elég nagy és szereti használni... Csak ajánlani tudom! 

Sebaj Tóbiás II. Creative Commons License 2018.08.30 -1 3 9889

greghun23 Creative Commons License 2018.08.29 0 2 9888

Kim és Cristina mindketten csúcskategóriásak megbízható hirdetők aktív/passzív szerepben egyaránt jók, de mindkettejük inkább aktív szeret lenni Cristinanak elég méretes a szerszáma kezdőknek kevésbé ajánlott ha szűk vagy Kim pont jó méret,

Sophie franciában egy istennő életem legjobb franciáját tőle kaptam kedves vicces, de a fent említett két hölgy ők sokkal kedvesebbek főleg Kim bevallom nekem ő a kedvenc. Nagyon királyul dug ha érdekel a passzív oldal vele érdemes kipróbálni nagyon jól csinálja és odafigyel rád. A három leányzó közül Cristina a legszebb elképesztően gyönyörű és cuki az akcentusa vele is nagyon jó minden pláne ha bírod a nagy méretet :D. Tudja használni keményen, de amikor őt megdugod egyszerűen csodaszép és nagyon finoman csókol kezdőknek leginkább Kimet ajánlom a kedvessége odafigyelése miatt nagyon kellemesen avat be. Ha már benne vagy a témában Cristinát érdemes kipróbálni mindhárom lány egészséges és tiszta ez fontos szempont volt lakások kényelmesek tiszták mindhárom helyen. Ha visszagondolok rájuk.... hát lassan megkéne őket újra látogatni. Szerencsére beszélgetni is lehet velük egyáltalán nem buták a hölgyek

 

Akikről érdeklődnék Lara leginkább illetve Sissy és Boni illetve tudja valaki, hogy Victoria esetében az átoperáltság mit jelent úgy értem van farka?Ciara Kendra és Jázmin is érdekelt számomra bárki járt náluk kérem ne tartsa magában

nagyfiú2012 Creative Commons License 2018.08.29 0 1 9887

Megoszthatnád velünk is! Szerintem sokunkat érdekelne!!

Előzmény: greghun23 (9886)
greghun23 Creative Commons License 2018.08.29 0 0 9886

Szia nekem Cristinával és Kimmel illetve Sophie.val kapcsolatban vannak nagyon jó élményeim szerintem mesélhetnénk egymásnak ha van kedved.

 

Előzmény: lord dákó (9879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!