Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.13 0 1 18284

Izgasd. Beszélj neki dugás közben egy másik farokról, ami épp a szájában élvezkedik. beszélj neki négy kézről, két szájról, amik mind őt kényeztetik. Ha viszont erre nem jön nagyobb izgalomba, mint a szokásos, akkor valóban nem nagyon akarja. 

Bár közben előjöhet valami más belőle, ha látja, hogy a te vágyad őszinte. Esetleg elkezd elpötyögtetni olyan dolgokat, szitukat, amik viszont ők izgatják. Készülj fel arra, hogy esetleg ez meg neked nem tetszik majd, ha olyat mond, ami nem passzol a te vágyaidhoz...

Előzmény: kswkk (18277)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.13 0 1 18283

Én az apja feleségét akartam ajánlani neki. 

Előzmény: Rolexfan (18281)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.13 0 0 18282

:D

Előzmény: Rolexfan (18281)


Rolexfan Creative Commons License 2019.03.13 -2 0 18281

Ez egy emberséges beírás! Szóltam is a szomszédnak, aki belemenne, mert nagyon szomorú a neje. Kicsit meghízott 160 kg és nem fér a kádba. Őt feldobhatnád egy jó szex-el.

Előzmény: Jany00 (18279)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.03.12 0 1 18280

Ez eddig a legőszintébb gondolat.

Előzmény: Jany00 (18279)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.12 0 5 18278

Ahogy a háborúhoz három dolog kell (pénz, pénz, pénz), úgy ehhez is pont ugyanannyi: türelem, türelem, türelem :)

Nincs erre szerintem mindenkire alkalmazható recept. Talán a hiúságra lehet alapozni. Ha azt mondod neki, hogy van valaki, akinek nagyon bejön a szépsége, alakja, cicije, mittoménmi, annak szoktak örülni és mindjárt kicsivel lágyabb a szívük e téren. Ha pedig már valóban el van döntve, hogy elvben nem ellenkezik, akkor akár az is megkockáztatható, ha kész helyzet elé állítod. Nálunk is ez volt a helyzet. Már sokat beszélgettünk erről, de nem igazán tudtuk hogyan tegyük meg az első lépést. Egyszer aztán megleptem egy barátunkkal, aki szeretett és tudott masszírozni. Ezzel az apropóval lekerültek a ruhák, aztán a masszázs során egyre gyakrabban lett érintve a cici meg a punci. Ekkor szegény rájött, hogy itt már nincs visszaút. Ekkor még szinte reszketett a félelemtől. Nem is történt ott és akkor semmi "konkrét". Két-három hónap múlva viszont már ott tartottunk, hogy minden különösebb únszolás nélkül fergetegeseket szexeltünk hármasban szinte minden hétvégén.

 

Előzmény: kswkk (18277)
kswkk Creative Commons License 2019.03.12 0 0 18277

Hogy ha az asszonykámban megvan a kiváncsiság arra hogy ezt az egész dolgot kipróbálja de nem lép a megvalósítás útjára hogya tudnám rávenni?? vagy elkezdeni vele?? 

kswkk Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18276

Akkor neked/nektek ebből a szempontból könnyű a dolgotok, hogy ha  iylen régóta ismeritek 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18274)
olegnagy Creative Commons License 2019.03.10 0 3 18275

"Ha ez bi dolog, akkor vállalom, hogy látens bi vagyok. Bár nem hiszem. "

 

Az embereket szexualitásuk alapján nem lehet csak két vagy akár három (hetero/bi/homo) halmazra osztani. A híres Kinsley-skála is hét elemű volt, azzal a megjegyzéssel, hogy a valóságban még színesebb a kép, folyamatos az átmenet - szerintem ráadásul nem is egydimenziós ez a skála. Nem hinném, hogy szélsőségesen heteroszexuális lennél, mert akkor a másik pasi látványát sem bírnád elviselni - én sem vagyok az. Aki a másik spermájára is utazik, az tőled kicsit "jobbra" van a skálán, aki meg nem nézné 10 centiről az eseményeket, az tőled "balra".

Előzmény: Törölt nick (18257)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18274

A védekezéssel nekünk már nincsenek problémáink. Gyermekvállalás terén teljesítettük terveinket, így állandó és hosszútávú megoldást használunk. Hurok van felhelyezve. Ezt elmondjuk a partnernek is, így ebből nem volt még soha probléma.

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.10 0 1 18273

Ezekkel dettó ugyanígy vagyok, se a rábukás, se a sperma nem vonz. Viszont nálunk nincs tabletta, muszáj vagy gumival beleélvezni, vagy máshová élvezni. Szerencsére a szájába nagyon szereti. :)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18267)
bob31 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18272

Teljesen igazad van, megkérdezhetem, mivel védekezik (védekezett) a terhesség ellen?

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18268)
mateo13 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18271

és a párod használ fogamzás gátló tablettát?

vagy ha nem hogy védekeztek? :) 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18268)
More Joy Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18270

Én főleg lemaradtam sok mindenről ennyi idő alatt. Próbáltam elolvasni ezt a sokadalmat, de az unalmas résznél felhagyam vele. Inkább csak az utolsó 10-15 bejegyzésre összpontosítok. 

Gumit az alapos ismeretség miatt mi sem használunk soha. Azzal nem is szokott gond lenni. A fiúk még örülnek is a lehetőségnek. Spermának szerintem is a puncijában a helye. Nem csak az enyémnek, az aktuális szexpartnerének is. Viszont az eddigi 3 barát közül csak az egyik merte rögtön beleengedni az első alkalommal. Gondolom a kapcsolat legelején még lehet egy kis félsz a védekezés megbízhatóságát illetően. 

Amit írtam a feleségemről és főnökéről, végül úgy döntöttünk, ne legyen vele intim viszony. Megbeszélték a határokat, gyenge baráti vállveregetésen vagy apróbb simízésen kívül nincs köztük semmi. Más lehetőség is adódhat majd. Aztán elutaztunk, sok változatos helyen szexeltünk, így a kedélyek lehiggadtak. Lassan 3 hónapja nincs szeretője, de egyelőre nem is keresünk. Majd az élet produkál jelölteket és megvitatjuk melyik lesz alkalmas közelebbi kapcsolatra is.

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.10 0 12 18269

Szóval így megy ez... :)

 

 

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18268

A "partnerei" kifejezés kissé kétértelmű a helyzetünkben. Bár nyilvánvalóan van rajtam kívül partner. És az is igaz, hogy nem csak egy volt már. Mégis, valahogy azt sugallja, mintha szinte naponta, rendszeresen más-más kapná meg a jó kis punciját. na, ez viszont így már nem igaz. Ha az emlékezetem nem csal, kb 17 éve volt az első ilyen esemény. Ez alatt az idő alatt, ha jól számolok, 6 partner volt összesen. Ebből egy tart 12 éve, másik két éve, harmadik egy év volt, a többi egy-egy alkalom. Tehát egyáltalán nem mondanám, hogy úgy cserélgetjük a partnert, mint az alsógatyát. 

Ha bármi kétségünk merül fel a partner egészségügyi állapotával, hozzáállásával kapcsolatban, azonnal vége a történetnek. 

Cserébe viszont nincs gumi és nincsenek fölösleges kikötések. 

Ja, és a spermának a punciban a helye! Úgyhogy akkor vagyok morcos, ha mellé megy! :D

Előzmény: bob31 (18264)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.10 0 1 18267

Ez a más spermájának kinyalása vagy szájból-szájba kóstolgatása számomra elképzelhetetlen. Rábukni sem fogok soha a haver farkára legyen bármekkora a beindultság! :D

Ellenben sokszor van olyan, hogy egyből teszem is a farkam a punciba, miután a cimbora épp elélvezett benne, vagy a párom ajkai akár többször is "ingáznak" a barátunk farka és az én szám között. Ezekkel semmi bajom.

Előzmény: Törölt nick (18251)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.10 -1 1 18266

Nyilván, én is annak örülök, ha hármasban vagyunk. Szeretek részese lenni a történetnek, illetve maga a látvány az egyik ok, amiért egyáltalán hármasozunk. Kettesben lenni csak a "régi" barátunknak van esélye a párommal. Senki mással még soha nem volt kettesben. Vele több mint tíz év ismeretség és problémamentes kapcsolat után miért ne engedném meg? Ennyi idő alatt még soha nem tett olyasmit, ami miatt kétségbe vonhatnám becsületességét, jó szándékát, vagy féltékenységre adhatna okot. Ráadásul talán ha évente van egy-egy ilyen alkalom. Szintén soha nem fordult még olyan elő, hogy ne lett volna ez előre megbeszélve, leegyeztetve, hogy hol, mikor, mit csinálnak. 
Szóval, ha éppen nem is vagyok ott, nem igazán értem, milyen alapon lehetne ezeket a történeteket bármilyen szempontból (meg)csalásnak tekinteni?

Az utóbbi egy-két alkalommal csupán annyi kikötésem volt ezzel kapcsolatban, hogy képet kapjak róla! :) És (jó értelemben véve) leírhatatlan az izgalom, amit érzek, amíg várom a tudósítást! :)

Előzmény: alezredes 1 (18222)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18265

Hűűűha! Egy este nem ülök a gép elé, és már alig tudom utolérni a történéseket.

Mondjuk, látok olyan bejegyzéseket, amiket leírni és elolvasni is egyaránt kár volt, de a többinek örülök. Jogos felvetések, gondolatok, vélemények...

bob31 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 18264

Eszméletlen izgató a párod. Mindig gumi nélkül szokott a partnereivel együtt lenni? Punciba élvezés is elő szokott fordulni?

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18220)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.09 0 0 18263

Na, nekem sem kell kavintont szednem, (nem tudom jól írtam e nevét,) de véleményem szerint nem rossz visszanézni az ilyet, sok sok év után.

Előzmény: Törölt nick (18262)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.09 0 0 18262

Ööö, nem, elég jó a fantáziám és a memóriám is. Legalábbis most még. :D

Előzmény: alezredes 1 (18260)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.09 -1 1 18261

Én sem szeretnék másik fél spermájával találkozni, de a közelről nézett szopás nagyon beindított. Nem vágytam a rábukást, csak abban a felfokozott helyzetben nem zárom ki, hogy akár meg is lehetett volna, de írtam, lehet később normál adrenalin szinten már bántam volna. A csókolózás viszont isteni valóban. Ja, és én videózgatok közben :) Tíz év sem kell hogy visszanézzem, minden héten belenézek egy-egy epizódba, jó nézni.

Előzmény: Törölt nick (18257)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.09 -1 0 18260

Helyes álláspont. De, anélkül, hogy rábeszélnélek, nem lenne érdekes, sok sok, akár tíz év múlva visszanézni, hogy anyát ketten kényeztetikek ?

Előzmény: Törölt nick (18259)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.09 0 1 18259

Nem vagyunk egyformák, ettől ilyen szép színes ez a bolygó. :) Én meg nem videóznék, fotóznék, mert abszolute hidegen hagy. De megértem, hogy másnak ez is fontos. :)

Előzmény: alezredes 1 (18258)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.09 0 1 18258

A harmadik fél farka, spermája, nyalása nálam hozzátartozik a látványhoz, hogy a páromban van. De nem vonz semmiféleképpen. Tíz centiről nem nézem, akár a punciban akár szopizás van, elég azt 1  -  2 méterről látni, szerintem.

Előzmény: Törölt nick (18257)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.09 0 2 18257

Mármint vannak olyan kollegák, akik kifejezetten utaznak a hármas során a beszálló spermájára: punciból kinyalni, habcsókot váltani a kedvessel, miután lecumizta a beszállót stb. Na engem ez a része már nem vonz, de az tagadhatatlanul izgat, amit pl. mgakaland is írt: közelről látni a páromban munkálkodó idegen farkat, valamint az is kifejezetten emeli a libidómat, amikor a párom lecuppan a másik farokról, és vadul csókolózni kezdünk. Más íze van ilyenkor a csókjának, a tekintetéről meg nem is beszélek... :D

Ha ez bi dolog, akkor vállalom, hogy látens bi vagyok. Bár nem hiszem. 

Előzmény: alezredes 1 (18256)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.09 0 0 18256

mármint ?

Előzmény: Törölt nick (18255)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.09 0 0 18255

...jó, de van, aki arra is utazik. :D 

Előzmény: alezredes 1 (18254)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.09 0 0 18254

Még szép ....

Előzmény: Törölt nick (18253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!