Keresés

Részletes keresés

afintha Creative Commons License 2001.05.22 0 0 9
Egyreszt a www.merck.com-on, vagy a my.webmd.com -on erdemes utanaolvasni, ha konkret kerdes van, akkor pedig a www.netkorhaz.hu-t megnezni.
Előzmény: aggodo szulok (8)
aggodo szulok Creative Commons License 2001.05.22 0 0 8
IGEN
Előzmény: afintha (7)
afintha Creative Commons License 2001.05.20 0 0 7
Tehat a Juvenulis Reumatoid Arthritis-re gondolnak?
Előzmény: aggodo szulok (6)
aggodo szulok Creative Commons License 2001.05.19 0 0 6
Kislányunk 5 éves kora óta JCA-ban (gyermekkori idült izületi gyulladás)szenved.Most 15 éves és folyamatosan methotrexátot szed.Kérem ha valaki a betegségről valamilyen információval rendelkezik írjon a következő címre:aggodoszulok@freemail.hu
afintha Creative Commons License 2001.05.08 0 0 5
hova jartok kezelesre?
Előzmény: hildiko (1)
Anikobp Creative Commons License 2001.04.16 0 0 4
családtea = csalántea. Bocs!
Előzmény: Anikobp (3)
Anikobp Creative Commons License 2001.04.16 0 0 3
Kedves hildikó! Nem tudom milyen sulyosságu a férjed köszvénye, de ha még kezdeti stádiumu, ugy én a családteát tudom ajánlani. Filteres formában lehet kapni, és ha viz helyett - tehát naponta 6-8 decit fogyaszt belőle, ugy kb. 2 két alatt tényleges megkönnyebbülést fog érezni.
Én is használom és határozott javulásról tudom beszámolni, amit a férjednek is kivánok. Anikó
Előzmény: pidunga (2)
pidunga Creative Commons License 2001.04.09 0 0 2
Szia Hildi!

Nekem egy ismerosom lett koszvenyes. Az egyetlen dolog ami neki segitett az az volt, hogy eleg komoly dietat kellett betartania. Persze nem ismerem az etkezesi szokasaitokat, de neki nem volt szabad: alkoholt inni, voros husokat, szalonnat, zsiros eteleket stb enni. Na es ez par honap mulva hatott is, nem fajtak az izuletei, izmai stb... de ezt komolyan kell am betartani, nem csak immel ammal!
remelem segitettem valamit...

Előzmény: hildiko (1)
hildiko Creative Commons License 2001.04.07 0 0 1
Sziasztok,

abban kérnék segítséget, hogy tudtok-e jó s hatékony terápiát köszvényre!

A problémám, hogy férjem köszvénye folyamatosan súlyosbodik. Jár ő kismillió kezelésre, javit is valamit, de nem az igazi. Ismertek-e valamilyen gyógymódot, ami tartósan csökkenthetné szenvedéseit? Sajnos az apja is köszvényes, látjuk, hogy milyen mozgáskorlátozottságot tud okozni később, de ezt nem szeretnénk elérni.

Segítséget előre is köszönjük!

dr poljakov Creative Commons License 2000.11.16 0 0 0
Az email megjött, köszönjük szépen a reagálást.

Az a furcsa helyzet állt elő, hogy van élő email címe Varga Úrnak, de én kezelem és informálom róla, neki ugyanis nincs internet-hozzáférése. Ha megtenné, hogy ad egy telefonos kontaktot - akár emailben is - fel tudná Önt hívni, s ezzel szerepem le is tudnám, mint közvetítő.

Mégegyszer köszönet a tenniakarásért.

dr poljakov Creative Commons License 2000.11.14 0 0 topiknyitó
Kedves Mindnyájan!

Botor módon először a Törzsasztalban helyeztem ezt el, de segített egy épp arrajáró és felhívta a figyelmemet erre a fórumra. Így megismételm az ottani topicnyitót. Nagyon remélem, valaki szakember figyelme szintén idetéved.

----------------------
Egy ismerősöm kérésére írom ezt be. Segítség kellene, sok szem többet lát alapon. Hátha valaki kutatóorvos is be-beolvas ide.
Nagyon nem vagyok járatos külföldi fórumokon, de igen jó volna, ha angolul is szerepelhetne valahol ez a segélykiáltás.
Ezek a számok zárójelentésekből való.

A nevem Varga György, 44 éves vagyok. 5 éve szenvedek a következô betegségekben:

- spondylarthritis ankylopietica
1-3, m 45.0

- Synovitis chr. Gen. L.u.
5., M 25.4

- Hyperuricaemia
5., E 79.0

- Hiatus hernia
5., K 44.9

- Gastritis hyper
5. K 29.7

Betegségeim nagyon elôrehaladott állapotban vannak. A bal térdem az állandó csapolások miatt rossz állapotban van, ezért december elején sajnos meg kell műteni.
A következô gyógyszereket szedem:

Naponta:
------------
1x1 Medrol
2x2 Salazopyrin
1x1 Celebrex
Indometacinum kúp

Hetente:
-------------
3x1 Amilorid

Ezek a gyógyszerek szedése mellett is elviselhetetlenek a fájdalmaim. Kérem, ha valaki ismeri ezt a betegséget, esetleg javasolni tud valamit írjon az alábbi címre mihamarabb: gy.varga@mailbox.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!