Keresés

Részletes keresés

eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15475

A PS-eseknek kerülniük kell bizonyos gyógyszereket..egy"átlagos" háziorvosnak nem "kötelessége" tudni ezeket..nektek kell odafigyelnetek erre..

Előzmény: mr.mzsa (15471)
eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15474

Valóban már évek óta "osztom az észt", mint ahogyan voltál olyan kedves véleményezni a fórum beli ténykedésemet, Rp-t is tettem fel, és volt akinek használt is (szteroid mentes)..

 

Úgy állítottad be legutóbbi hsz-odat, h a "gyógypetró"-tól lettél tünetmentes és fogytál le sok kg-ot..biztosan elfelejtetted a korábbi beírásodat, ahol azt írtad, h a petró nem használt, viszont beszedtél 10 hét alatt 125 mg(!..ez lóadag) MTX-et (heti 3X 2,5 mg) és beadtak 2 db Diprophos injekciót..ha PS-es volnék, megköszönném a jókívánságaidat, de mint baboo is írta, nem vok az..

 

Alyra 2013.07.03 03:33:24 ©
15089

szasztok!  a  petróleum kúra  sem jött  be, lassan  ki  fogyok az  ötletekből:

 

Előzmény: Alyra (15465)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15473

Ezt a könyvet orvosok írták, nem arról van benne szó, hogy egyél fokhagymát és lemegy a vérnyomásod. Ennél sokkal komolyabb. Ami engem megfogott, hogy szó van róla, milyen ártalmasak a gyógyszerek. Pedig orvosok írták!

babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15472

Amit ide belinkeltem, pont erről szól. Nem kell az egész könyvet elolvasni, ott vannak a módszerek is külön. De a hipertónia hátterére magyarázatot ad, ha elolvasod. Még én is az elején tartok, de valahogy kezd körvonalazódni az is, miért jár együtt a sömörrel a hipertónia. Egyelőre nem volt erről konkrétan szó, de az anyagcsere (máj, vese, stb.) problémákból következik.

Előzmény: mr.mzsa (15471)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15471

A házi orvosom tud a sömörömről, eddig még nem mondta, hogy ne szedjem a Covercard-ot, pedig Ö írja fel 2 havonta.

Rá fogok kérdezni, és a reumás doktornőnél is.

(De abban reménykedem, ha folytatom a diétát, nem cigizek, kicsit elkezde(né)k mozogni (sportolni), és megoldódnának a családi problémáim, és kevesebb lenne a stressz, nem is lesz szükség gyógyszerre.)

 

Előzmény: eukariota (15464)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15470

Ez itt egy könyv. Ha van időtök, érdemes elolvasni. Jó lenne megbeszélni!

http://b17hu.info/k/A_magasvernyomas-betegseg_termeszetes_gyogymodjai.pdf

babboo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15469

Ha elolvasnátok a tanulmányt, látnátok, hogy nem csak a kiterjedése okoz magas vérnyomást, hanem az is, ha hosszú ideje fennáll a betegség. Nekem 33 éve van. Ez a probléma nálam.

babboo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15468

Ezt a tanulmányt nem a betegeknek írták. Ezért nem érthető nekünk néhány dolog. Nem tudom, hogy mennyire kiterjedt rajtad a sömör. Nekem nem durva. Az osztályozás szerint enyhe. Összesen kb. két tenyérnyi. Soha nem vennék be semmit, mert szerintem a mellékhatások sokkal drasztikusabbak, mint maga a sömör. Van egy ismerősöm, aki biológiai terápiát kap. 3 évig tünetmentes volt, de már nem az. Szépen jönnek vissza rá is a pöttyök. Minden gyógyszerrel ez a gáz a mellékhatásokon kívül, hogy egy idő után nem hatnak. Ha sok szteroidos krémet használsz, akkor egy idő után már nem használ az sem. Ezért vigyázok immár 30 éve, hogy mennyit használok. Ha kiterjedt lenne rajtam, akkor biztos bevennék bármit, hogy ne legyek foltos. Lelkileg abszolút megértek mindenkit. Csak pár év múlva jön a keserű csalódás, amikor már nem használ a gyógyszer. Azt hiszi mindenki, hogy csak a laborértékekre kell figyelni és kész. Azt gondolom, nem így van, mert pár év múlva nem tudod, mitől leszel beteg, mindenféle bajod van és közben a gyógyszerek tették tönkre a szervezeted. Tudom, hogy néhány társunknak annyira szenvedés ez az egész, hogy néhány év tünetmentességért beáldoznának az életükből. Még ezt is megértem. Nagyon nehéz úgy élni, hogy reménytelen, gyógyíthatatlan baja van az embernek, ami még látszik is, nem egy szép látvány még nekünk se.

Előzmény: Ficzek Úr (15462)
babboo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15467

Eukariota nem sömörös. Olyan helyen dolgozott, ahol ezzel foglakoztak.

Előzmény: Alyra (15465)
B.GY Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15466

Nekem alacsony a vérnyomásom.Múltkor megittam egy energiaitalt és úgy mérték meg,akkor volt 140/90,Amúgy olyan 100/60 és 120/80 között szokott lenni.Mondjuk nem is vagyik egy idegeskedő típus.Asszonytól kaptam Psoratinex szettet.Kipróbálom,hátha használ valamit.Nem igazán szednék be mindenféle tablettát meg injekciót.

Alyra Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15465

EUKARIOTA VICCELŐDJ  CSAK  ÉS  SZENVEDJ  BÁTRAN   a  petróleumot  németországban  a  mai  napig  is  rák  és  egyéb  betegségek  ellen  használják  magyarországon  20  éve  be tiltották,  nem  is  kapható  csak  egy  futár  szolgálat  hozza  be  2500  huf  és  ugyan  annyi  a  szállítás túl  oksnak  hiszed  magad  és  évek  ota  magadra kensz  minden  vackot, és  nyafogsz  kritizálsz  és  szenvedsz!

A trexantol  nekem  jelenleg nincs  kimutatható mellékhatás , heti  2 heti  komplett  labor  és  semmi,  és  sömör  sem  magas vérnyomás  sem, azért írtam  ide  ha  valaki  meg  unta  a  fekete  szappant  a  véresre  vakaródzást a gusztustalan  bőrt  hát  saját  döntése ki próbálja  e  ennyi.

48  évesen  jutottam  ide  hogy  tünetmentes  vagyok, kocogok  dolgozom  és  meg változott az  életem hát  ezért  írtam  ide  hogy  aki  akarja  próbálja  ki  nem  pedig azért  mint  te  hogy  évek  óta  osztod  az  észt  és  még  mindég  szenvedsz!

Jobbulást  mindenkinek!

 

nemeth.laszlo.65@fibermail.hu

 

ha kérdés  van  szívesen segítek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15464

Nem vok oprvos, és nem is akarok annak feltünni (habár már egyesek felhozták azt a TÉNY-t, h mi többet tudunk erről a nyavajáról, mint egyes orvosok, én 1984 óta foglalkozom többek között ezzel..)..A Covergard kifejezetten nem a PS-es hipertóniás betegeknek való, főleg így, h napi 1 szem és 10 mg..ACE gátlót (Angiotenzin Convergáló Enzim) tartalmaz, ami súlyosbítja a ps tüneteit, sztem kalcium csatorna blokkolót kellene inkább használnod, de ezt inkább beszéld meg a háziorvosoddal..(nekem jó háziorvosom van, mert mindent kiír, amit kérek/cetlin benyújtok..igaz, h egyszer majdnem hazavágott és órákig voltam öntudatlan állapotban az utcán, mert vércukor csökkentő gyógyszert írt fel, amikor nem (is) volt magas a vércukrom (akkor), pusztán egy hibás labormérés alapján írta fel a gyógyszert..javasolták , h váltsam le ezt a háziorvost..ugyan kire?..maradtam nála..ritkán szoktunk találkozni: benyujtom egy cetlin az igényemet, ő pedig ezeket Rp formájában teljesíti..ragyogó az együttműködés..)A házi orvosodnak ismernie kell a gyógyszereket, h mellyek a kalcium csatorna blokkolók..ha nem ismeri, tudok tippet adni, én is szedek ilyen gyógyszert..(van egy osztályvezető főorvos ismerősöm, akivel időnként szoktunk ilyen témákról beszélgetni..)

Előzmény: mr.mzsa (15463)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15463

Én is szedek vérnyomás csökkentőt (Covercard 10 mg) napi egyet kb. 3 éve, kíváncsi leszek, hogy a diéta, és a nem dohányzás hoz-e valamilyen változást. Gyógyszerrel viszonylag normális.

Apámnak is magas volt a vérnyomása, és anyukámnak is az. Valószínűleg nem csak a ps, a cigi, és a stressz miatt van (volt?)

 

Előzmény: eukariota (15461)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15462

Egy dolog ami nem jött le ebből az írásból. Ha kezelve van a redva,akkor a mellékhatásaival mi van? Mert nekem az jön le hogy jobb ha a szteroidos gyógyszert beszedem,mert annak is kisebb a kockázata mint amit ez a nyavaja okozhat. De akkor mi van ha beszedem, megúszom mellékhatások nélkül,és még láthatóan javul az állapotom? Megéri?

Előzmény: babboo (15451)
eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15461

Lehet, h igazad van, ez személyenként változó..de tény,h a szteroidos kezelés befolyásolja a vérnyomást..és persze a PS is..

 

Vérnyomás-zavaró pikkelysömör
Azon egyéneknél, akik pikkelysömörben és magasvérnyomás-betegségben is szenvednek, nehezebben állítható be a vérnyomás optimális értéke - állítják a Kaliforniai Egyetem munkatársai.

http://napidoktor.hu/cikk/104.13182/Vernyomaszavaro-pikkelysomor

 

 

Előzmény: babboo (15457)
eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15460

Az " az  orvosi  petróleumot " legutóbb petróleum lámpákhoz és Hoffer traktorok üzemanyagaként haználták a 40-es, 50-es években..

Előzmény: Alyra (15459)
Alyra Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15459

Ne  csatázzatok  nekem a  magas  vérnyomás  a  sömörrel  jött  110  kg  voltam , nem  eszem  kenyeret ,  le  adtam  14-15  kg-ot

Hizard  nevű vérnyonás csökkentőt  szedtem  az  orvosom  szerint  még  élek  kell, én  ittam  az  orvosi  petróleumot  30  napig,  hónapok  ót a  120/80  sömör  sincs  és  baba  a  vérnyomás  ha  valakit  érdekel  részletesen  adjon  egy  telószámot  visszahívom  fixtarifás  telefonról  és  el  mondok  mindent  útálok  irkálni  !

Ha  érdekel  csörgess  visszahívlak!

 

70 4428909

eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15458

2 tb-ával folsav nélkül több eredményt érnél el,mint 3 -al folsavval..a dr-nő pedig kísérletezzen pl. a macskájával..

Előzmény: mr.mzsa (15456)
babboo Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15457

Jaj, ne fárassz már!:-)) Évi 5 alkalommal 4 napig bekenem naponta egyszer, ettől nem lehet magas a vérnyomásom. Utoljára áprilisban kentem be magam szteroiddal. Ha elolvasnád a tanulmányt, látnád, hogy maga a sömör okoz magas vérnyomást. Nem a szteroidos krém. A gyógyszerek is okozzák, de én nem szedek be semmi ilyesmit és soha nem is szedtem. Ilyen csekély mennyiségű krém biztos, hogy nem csinál ilyesmit.

Előzmény: eukariota (15455)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15456

2,5 mg-ot szedem, és valószínűleg sokáig kell szednem. Később lehet csökkenteni az adagot az eredménytől függően.

Előzmény: eukariota (15454)
eukariota Creative Commons License 2013.10.26 0 0 15455

A szteroidoknak necsak csontritkúlás, diabetesz a mellékhatása, hanem sok esetben a hipertónia is..lehet, h ezt eddig nem vetted figyelembe?

 

http://www.bodysport.hu/dopping/szteroidok-hatasa-vernyomasra

 

A szteroid a bőrön keresztül jól felszívódik és a szervezetre egy általános "szteroidos hatás"-t gyakorol..

Előzmény: babboo (15451)
eukariota Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15454

Melyik tb-át szeded? A 2,5 mg-osat, v a 10 mg-osat..sztem heti 5 mg MTX bőven elég, figyelembe véve azt az alapszabályt, h az MTX-nél nem a viszonylag magas dózis a hatásos, hanem az alacsony és elnyújtott (hosszú ideig alkalmazott)..a folsav csökkenti az esetleges MTX mellékhatásokat, de hazavágja a terápiás hatását is..rajtad most kísérletezik ez a dr néni..

Előzmény: mr.mzsa (15448)
babboo Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15453

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy "hamvas barack" koromban nem volt magas. 21 éves koromban kezdődött a sömör. 2 éve magas.

babboo Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15452

Talán a Trexan az egyetlen elfogadható szer. Talán... a többit nem szabad bevenni. Ez se egy leányálom, de mégis inkább ez, mint a többi.

Előzmény: Alyra (15450)
babboo Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15451

Én kikészültem kissé, mikor elolvastam. Erről semmi tájékoztatást soha nem kaptam. Ilyen kilátásokról nem beszéltek soha az orvosok. Szerintem ők sem tudják. Ekkora szemétséget nem is akarok feltételezni, hogy tudják, csak nem mondták el.:-( Itt vagyok például én. Hirtelen világos lett, mi is van velem. Komolyan, bőgni tudnék... Magas a vérnyomásom annak ellenére, hogy folyamatosan sportolok (futás, kerékpár, túrázás) és nem vagyok kövér. Fájnak az ujjaim, megjelent az a kis ízületi csomó. A gerincemben is van artrózis, ezt ebből a tanulmányból tudtam meg (reggeli derékfájás). Mi a picsóót lehet csinálni? Miért magas a vérnyomása egy sömörösnek? Ez milyen összefüggésben van az erek állapotával? Vagy nincs összefüggésben? Fogalmam sincs. Az elmúlt két évben kétféle vérnyomáscsökkentőt adott a doki. Egyik sem volt bétablokkoló, hogy ne provokálja ezt a szart. Nem ment le tőlük. Akkor most mit csináljak? Várjam a sztrókot? Vagy mi legyen??? Nagyon tanácstalan vagyok.:-( 160/103 a vérnyomásom. Nektek milyen?

Előzmény: Ficzek Úr (15449)
Alyra Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15450

Bocsi  el  felejtettem  vasárnaponként  1  szem  folsav egy  ilyen  ragya  ellen  ami  igy  támadja  a  szervezetet  nem  lehet  csak  bombával lesújtani! mindent  eszek  a  diéta  egy  marhaság  szerintem  bár  én  is lefogytam  10  kilót  de  én  ugy  hogy  kenyeret  szándékosan  nem ettem.

Továbra  is  az a  véleményem  hogy  a kencefice  meg a sok  kenőccsel  csak a  patikus  jár  jól ,  nekem  egy  debreceni  hölgy  írta  fel, egy  barátom  7  évig  volt  tünetmentes  egy  ilye  kezelés  után  majd  látjuk  sok  sikert mindenkinek!

 

Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15449

Elolvastam,sikerült feldobódnom.Kár hogy erről a bőrgyógyászok nagy részének fogalma sincs.Legalábbis a tapasztalataim alapján.Ez valóban halálos betegség.

Előzmény: babboo (15440)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15448

Én is a Trexan-t szedem, lassan két hónapja, bár kicsit másként: 1 héten egy tetszőleges napon 24 óra alatt kell beszedni a 3 db-ot, előtte, és utána lévő napokon 1 szem folsavat. Szigorúan orvosi felügyelet mellett havonta labor, eddig minden negatív.

Izületi gyulladásom javult, a bőröm kissé javult, tünetmentes nem lettem, új sebek nem jöttek.

Viszont stressz mindennap dögivel. Jelenleg diétázom, 5 napja semmi szénhidrát, semmi tej, semmi liszt, semmi alkohol + 3 hete cigi se. Ha ez sem segít akkor semmi sem. Addig csinálom a diétát ameddig bírom.

Előzmény: Alyra (15447)
Alyra Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15447

Sziasztok!

 

injekcio  nincs  Trexan minden  szombaton  reggel 3  szem  2,5  milis, este 2 szem 2,5 milis és  ezt  tíz  szombaton  megismételni  ennyi az egész

zoliee81 Creative Commons License 2013.10.25 0 0 15446

Érdekes, most én sem szedem két hete, egysezrűen elfelejtettem, és azóta nem is eröltetem...

Aztán ha kitör, akkor újra szedem. :(

Előzmény: babboo (15444)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!