Keresés

Részletes keresés

vizinikk Creative Commons License 2005.03.24 0 0 636

 én a helyedben ilyen körülmények között szégyellném magamat!

 

hiszen pont az a probléma, hogy te mindig csak más helyében szégyellenéd magad, a saját nevedben sohasem - nevezz bár nyóckerületi repedtsarkúnak tissztességes, háromgyerekes, született bajai nagymamákat - a többi, gusztustalan, trágár, hajléktalanszállón dívó primitív mocskolódásról nem is beszélve, amiért a legrosszabb nyóckerületi kocsmétából sem távoznál ép bőrrel.

Előzmény: Muity Mijo (620)
KanOne Creative Commons License 2005.03.23 0 0 635
Hi Modi.
Van arra mód, hogy a topiknyitási jogot vonjátok meg egy nicktől ?

Ha igen, fotógám megérett rá, pl. íme egy általa nyitott Amerika-topik a sok közül, ahol szokásához híven folyamatosan OFF-ol :

Fórum ť Regionális közösségek ť Amerika ť Amerikáböl jöttünk
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 634

:-)))

 

Az alább jelzett hozzászólás tartalmaz egy idézetet egy moderátortól. A nagyon hülyék, Alzheimer-kórban szenvedők és a gerinctelen sunyi maszatolók kedvéért: az a moderátori vélemény nem nekem szólt, hanem bobhoskins nicknek, amihez nekem semmi közöm nincs.

 

Tessék, lehet ellenőrizni! :-))))))))

Előzmény: L4U58U8 (633)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 633

A menetrend a szokásos: maszatolsz, állást foglalsz, kinyilatkoztatsz, mintha bárkit is érdekelne, mintha bármit is változtatna azon, hogy ismét megbuktál, mint Rottenbiller.

Emlékszel? ITT, 2002. július 27-én, 13 óra 20 perc 20 másodperckor.

 

Lausbub

Előzmény: Muity Mijo (632)
Muity Mijo Creative Commons License 2005.03.23 0 0 632

 

Wágner úr, somi moderátor, (Farkas), én ismerem a "menetrendet", így mereven tartom magam a link alatti állásfoglalásomhoz!

(Mely ugye, klubunk zártkörű jellege miatt, annak tartalma csak tagjai számára olvasható. Vagy mégsem? Bizony, hogy nem! Már nem is "rés" az, hanem szakadék.)

 

Mijo

 

 

Cicapaszuly Creative Commons License 2005.03.23 0 0 631

Hopp-hopp! Itt valaki elfelejtett felhasználó nevet váltani.

Előzmény: Muity Mijo (611)
L4U58U8 válasz | megnéz | könyvjelző 2005.03.22 10:08:20 (612)

"Neked nagyon vastag a bőr az arcodon, kedves Muity Mijo nick!"

 

És itt jön a bibi...

 

farkasanti válasz | megnéz | könyvjelző 2005.03.22 21:26:56 (622)

Ha megkérhetnélek újra, hogy ne minőstsd, azt, amihez nincs meg a képességed és ne hívd "szélsőségesen durva provokációt"-nak, mert nem az, csak te szeretnéd annak láttatni!!!

 

"Légy oly kedves, hogy, csak, akkor szólíts meg,..."

 

Előzmény: L4U58U8 (612)

 

...farkasanti válaszolt a (612)-re   

 

Szerintem, nagy a valószinüsége annak, hogy a majom mutyko használta a farkasanti nicket.

 

               

 

 

 

 

Előzmény: farkasanti (622)
Muity Mijo Creative Commons License 2005.03.22 0 0 630

 

Nagyon szépen kérlek, Anti, ne ereszkedj le!

Ez a témakör kizárólag moderálással kapcsolatos kérdések taglalására lett megnyitva. Minden egyéb más OFF jellegű, azaz nincs rendeltetésszerű kapcsolódása. Te lehet, hogy még nem is olvastad a Modus Moderandit, erre is megtalálod a vonatkozó passzust. A moderálás szubjektív alapokon nyugvó, az adminisztrátorok nem kötelesek beszámolni döntésük miértjéről. Hidd el, ez van! Undorító, de valóban ez az igazság. Ők azt mondják, nem kötelező itt megjelenni. Ugyanakkor meg az érdekük az (az Index érdeke), hogy minél többen jelenjenek meg itt. A sok kattintást, azt szeretik.

Egyszóval ne vitatkozz senkivel, szorítkozz a tényekre, és szinte kizárólag az arra illetékesekkel válts szót. Te ne érvelj azzal, hogy na de ennek lehet???? Igen, ennek lehet! De te ezzel ne húzz ujjat, mert mindenképpen alulmaradsz. Az okok úgy vannak, ahogy én mondottam. Kár itt meggyőződni azok igazáról.

Mindamellett ragaszkodj saját igazadhoz. De csak az arra illetékesekkel szemben. Az is lehet, hogy soha, senki nem fog reagálni magyarázatkérésedre. Én sok ilyent tudok mutatni.

Barátom vagy, bajai vagy, klubtársam vagy, tudom, hogy igazad van, nekem kötelességem kiállni melletted!

Még akkor is, ha az a perverziód, hogy klubfórumon kívül irkafirkálj ezt-azt. Ne arra illetéktelenek tiltassanak, tiltsanak el ennek lehetőségétől!

Ha hallgatnál, ha hallgatnánk, gyávának lennék kénytelen tekinteni önmagunkat. Akkor már inkább dögöljünk meg! De az is, aki ezt előidézi!

 

Mijo

 

 

Előzmény: farkasanti (621)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 628

Ugyanígy buktad be a "dzsek" nicked is, Muity. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Farkasch Attila (626)
mamicska Creative Commons License 2005.03.22 0 0 627
akkor most Te ki a csoda vagy??:-))
Előzmény: Farkasch Attila (626)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 625

Hiába ordibálsz, a szövegednek semmi értelme.

Előzmény: farkasanti (622)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 624

Már megírtam neked egyszer. Nem írhatod le mások nevét, akik nem mutatkoztak be (IRL adatok védelme). Azonkívül a társaságunk nem kér belőled.

Előzmény: farkasanti (621)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 623

"egy torz lelkű kétes figura"

 

Nofene! Kire gondolsz?

 

"ominózus zsaroló"

 

Ezt sem értem. Ki zsarolt, kit, mivel?

Előzmény: Muity Mijo (620)
farkasanti Creative Commons License 2005.03.22 0 0 622

Ha megkérhetnélek újra, hogy ne minőstsd, azt, amihez nincs meg a képességed és ne hívd "szélsőségesen durva provokációt"-nak, mert nem az, csak te szeretnéd annak láttatni!!!!!!!!!

 

Légy oly kedves, hogy, csak, akkor szólíts meg, ha van "okos mondanivalód" a számomra és miután "levágtad a szakállad"!!!!!!

 

 

Előre is köszönöm

Előzmény: L4U58U8 (612)
farkasanti Creative Commons License 2005.03.22 0 0 621

Bizony én is kíváncsi lennék letiltásom okára (nem "lausbubok" tollából) és időtartamára, amiért is a Bajai régió fórumban néhányan már tudni vélik, hogy örökös, csaka forrását nem jelölték még meg pontosan:

 

 

Ezúton is tisztelettel kérem a válaszokat a kérdéseimre!

Előzmény: Muity Mijo (620)
Muity Mijo Creative Commons License 2005.03.22 0 0 620

 

WÁGNER ÚR, RÉGIÓ-MODERÁTOROK!

 

Egyetlen nagyon egyszerű kérdésre szeretnék VALAKITŐL VÁLASZT KAPNI!

 

Mitől különb egy zoltai/zöpö kérése (melyre perceken belül ugrott "valaki"), mint Farkas Antal kérése (jegyezte 2005.03.16 19:38:53 időpontban), vagy mint az én kérésem (jegyeztem 2005.03.22 12:12:35 időpontban)?

 

Elegem van abból, hogy asszisztálásotokkal gátlástalanul "játszhat" úgy velem, mint másokkal egy torz lelkű kétes figura!

Létezhet, hogy nincs közöttetek egyetlen objektíven gondolkodó adminisztrátor sem!?

Wágner úr, részemről most telt be csordultig a pohár, régi barátságunk ide, vagy oda, mindez elsősorban a te felelősséged, te hagytad "alacsony regszámos szent teheneteket" ennyire elkutyulni.

Egy barát nem ekként áll a dolgokhoz, mint te, én a helyedben ilyen körülmények között szégyellném magamat!

 

Az ominózus zsaroló meg "szórakozzon" rágalmaival, konspirációival, meg fikcióival a hozzá közelebb álló családtagjaival, de ne velem!

(Remélem nem kívánjátok tőlem azt, hogy igazoló jelentést írjak tanúkkal, miért rágalom az a képtelenség, aminek a bizonyításával fenyegetőzik ez a szerencsétlen "torma"!?)

 

Mijo

 

 

Előzmény: Muity Mijo (615)
ZöPö Creative Commons License 2005.03.22 0 0 619

Mivel Zoltai Péternek engem hívnak, nem pedig ezt a provokációt jegyző tormát, továbbá "ZöPö" az én nickem, nem pedig ezé a tormáé, kérem szépen a törlését. :-)

 

Köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (617)
somi Creative Commons License 2005.03.22 0 0 618
ezt igy, ebben a formaban nem ertem. innen nezve max. a letiltasaert lehetne tiltakozo naggyulest szervezni.
Előzmény: Törölt nick (617)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 616

Na, ez megint értelemdeficitesre sikeredett, de legalább a stílus töretlen. :-)))

 

  • "Gátlástalanul undorító" - mintha létezne "gátlásosan undorító", esetleg "korlátozottan undorító".
  • "Dehonesztálni", magyarul becsületétől, tisztességétől megfosztani a becsületes, tisztességes embereket lehet.

Én tisztában vagyok az általam sokat idézett római jogi axiómával. Mindent tudok bizonyítani. Ha sokat provokálnak, meg is teszem.

 

Köszönöm: Lausbub

Előzmény: Muity Mijo (615)
Muity Mijo Creative Commons License 2005.03.22 0 0 615

 

Tisztelt Régió-moderátorok, lettem én már a "vitára provokálás módszerével" nem egyszer csőbehúzva, így evidens, hogy nem kívánok felvenni egyetlen ilyen elém dobott kesztyűt sem, ez a műfaj anélkül, hogy rám olvassa bárki is az off-jelleget, egyébként is csak kiváltságosok számára megengedett itt, én meg nem tartozom ezek körébe.

Ugyan évek óta "szokom" ennek itt a személyemmel szembeni gátlástalanul undorító provokálásait, dehonesztálásait, de változatlanul értetlenül állok az előtt, mi okból engedheti meg magának folyamatosan mindazt, amiért az Index fórumozói 99 %-át végleg kitiltanák!?

 

Ergo, száraz tényekre fókuszálva, kérem a beidézett link alatti hozzászólás mielőbbi törlését, lévén az személyemre nézve, konkrét rágalmakat tartalmaz!

Eljárni ellene hiába is kérném (ez a jelleg miatt külön kérés nélkül is természetes lenne), tapasztalataim szerint ezzel szemben ennek nincs gyakorlata.

 

Köszönöm: Muity Mijo

 

 

L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 614
Hiába, megértőnek kell lenned! Húszéves sajtómúlttal a háta mögött az ember már könnyen összekeveri a bibi, bibis (hiba, hibás) és a bibsi (biboldó -> durv. gúny. zsidó) szavakat.
Előzmény: mamicska (613)
mamicska Creative Commons License 2005.03.22 0 0 613
a bibis-ből véletlenül lett bibsi,ugye?Na,ne...
Előzmény: Muity Mijo (611)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 612

Neked nagyon vastag a bőr az arcodon, kedves Muity Mijo nick!

 

Sajnos mindenki emlékszik, hogyan zárattál ki épp ezzel a farkasanti nickkel karöltve ident státuszú született bajaiakat, mindjárt hármat is a fórumodból. Akkor és ott nem zavart ez téged? Akkor és ott lehetett "beaonosítható személyre támadni"?

 

Aki pedig "szélsőségesen durva provokációt" akar olvasni, elég, ha megnézi farkasanti nick legújabb szösszenetét a tacskókutya szaporodásáról és a legyekről.

 

Te beszélsz kétes múltról, akit eddig minden magyar fórumról kimoderáltak? (Tegnap délután épp az ATV Fórum c. műsorából.)

 

Úgy gondolom, söprögess inkább  a saját ketreced házad táján! Van mit.

Előzmény: Muity Mijo (611)
Muity Mijo Creative Commons License 2005.03.22 0 0 611

 

Kedves Farkas Antal, persze, hogy jogod van megtudni a téged ért méltánytalanság okát, de javaslom, ezt ne követelőzve tedd!

A moderátort is átverhetik, ő is tévedhet, de még gyakran az is előfordul, hogy ő is ember, és mint olyan, esetleg érzékeny. Ő érzékeny, te vérzékeny vagy. Elvérzésedre megadja a választ, ha kérdésedet kulturáltan teszed fel vagy neki, vagy a nagyvezírnek, Wágner úrnak címezve. Tudod, úgy hogy "Kedves ......"

Picivel érthetőbbet kapsz, ha a moderátort kérdezed, igaz, ő meg lehet, hogy áthárítja a kompetenciát Wágner úrra. Érdet, ugye!? Ha Wágnert kérdezed, abban az esetben feltétlenül sződ mondandódba a sör kifejezést, nem fontso direkt, lehet például így is: "merre ücsörög kend?" Egy dologra, Anti, ne hivatkozz az istenért se, az a "regszámod", ezt csak a 30 alattiak tehetik, ettől pedig te nagyon messze vagy!

Viszont ident státuszú vagy és bajai (igaz, "csak" beköltöztél húsz éve), és az valóban rendkívül morbid, hogy téged, beismerendő, hogy ugyan nagyon alacsony "regszámú", de ezzel egyetemben is igencsak kétes múltú nem bajai vonatott (vont?) ki a forgalomból, azaz egy állítólagosan regionális bajai fórumból. Melyben neked nagyszerű beszélgetőpartnereid vannak, ott téged sokan kedvelnek, csak időnként szélsőségesen durván provokál éppen az (nem vagy ebben egyedül), ki intézkedést kért ellened.

Kérdezed tőlem: de hiszen hol tette ezt? Na ez az, ami az ő titka, és nagy valószínűséggel nem fogja az orrodra kötni.

(Na, jó, elárulom neked, működik itt az elektronilus levél küldésének gyakorlata is, csak a bibsi ott van, hogy te nem ismered a mások elmeszelésére alkalmas címzetteket.)

 

Kedves Régiómoderátor, illetve, Wágner úr! (Merre csörög a dió?)

 

Mivel Farkas Antal személyében kedves klubtársamról van szó, engem is érdekelne, miért és mennyi időre van kitiltva farkasanti nicknéven a regionális fórumokról?

Bátorkodom ezt azért feszegetni, mivel Farkas Antallal ellentétben én jól emlékszem szeretett Wágner urunk ama állásfoglalására, hogy nickek jönnek-mennek, de beazonosítható személyre nem támadunk!

Köszönettel: Muity Mijo

 

 

Előzmény: farkasanti (588)
KanOne Creative Commons License 2005.03.21 0 0 610
Sürgősen kérem a (jelenlegi) Ragik eltávolítását az Amerika régióból, mivel fent említett kutya stílusa miatt a kutya sem látogatja már a topikcsoportot.
Köszönöm.
fotógám Creative Commons License 2005.03.21 0 0 609
Kérem a T Gépházat, hogy az Amerikáböl jöttünk-et, Amerikából Jöttünkre korrigálni sziveskedjen.
S ha lehetne megoldani - mivel ez egy közhasznú topiknak készül - KanOne-t távoltartani. Máshol szórjon homokot a fogaskerekekbe.
Thank you.
KanOne Creative Commons License 2005.03.19 0 0 608
... de hát Ragi !
Az Amerika-fikatopikok, amikből már nyitottál egy tucatot, arra valók, amire te is, én is használom.
Homokozásra.
:)
Előzmény: fotógám (603)
KanOne Creative Commons License 2005.03.19 0 0 607
:)
Előzmény: ZöPö (600)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.03.19 0 0 606
Köszönjük szépen a takarítást!
ZöPö Creative Commons License 2005.03.18 0 0 605
Nem. Kizárt, hogy felkérjenek és kizárt, hogy elvállaljam. Szóval ez elég valószínűtlen. :-))
Előzmény: fotógám (602)
ZöPö Creative Commons License 2005.03.18 0 0 604

Nem, én már kihaltam. :-)

 

Egyszer voltam Gyömrőn, még 1983-ban.

Előzmény: fotógám (601)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!