Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2777

 

Köszi szépen, hogy megnézted.

 

Ezek szerint meg kell nézzem, hogy miért csak ez az EGYETLEN EGY nyűves app nem akar menni nálam.

Azt írja, hogy ellenőrizzem a kapcsolatot (vagy valami ilyesmi) - miközben az összes többi app, no meg a browser is gond nélkül műxik.

 

Netán a digi-netem miatt van, ki tudja?

 

Egyébként abszolút normális hogy tökéletesen működnek a TV-ink - szerintem az a panaszkodó - akinek olyan égbekiáltó hibákat produkál az F-je - az szerintem kifogott egy jó hibás példányt.

 

Van ilyen, még jobb házaknál is.

.

Előzmény: 8auJANI (2776)
8auJANI Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2776

Szia!

Direkt megnéztem most a  Port.hu appot , nálam megy , meg mindeggyik gond nélkül F szériás tévém van három hónapos, semmi gond vele. Ellenben volt a  D és az E szériával igen sok az elsö héttöl kezdve .

Előzmény: GPS (2774)
GPS Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2775

 

Ennek a panaszos-komának simán hibás az F6400-a. Nagyon hibás.

 

Én bele is hülyülnék, ha ilyeneket csinálna a TV-m, már rég küldtem is volna szervizbe.

 

Jaa: én nem frissítettem eddig még soha-semmit (nem is szándékozom) - hacsak ők nem frissítgetnek nekem stikába, amiről nem tudok.
De én biztos nem kérek semmilyen frissítést - amig faszául működik minden.

 

Főleg, hogy engem rohadtul nem érdekelnek a "biztonsági rések" betömködései - abszolút nem félek attól, hogy sötét erők lehekkelik a tévézési szokásaimat.

.

Előzmény: nicko (2773)
GPS Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2774

 

"az F széria és a smart valahol nagyon el van baszcsizva...a többi évjárattal negyed ennyi gond sincs."

 

Hát akkor a többi széria nagyon penge lehet - mert nálam az F Smart is hibátlanul működik. Minden funkciója - ráadásul stabilan.

 

Pardon: kivéve azt az egy rohadt app-ot, a   port.hu appját - amelyik soha nem ment - és amelyikről a mai napig sem tudom, hogy másnál működik-e, avagy csak engem szivat?

 

De látom még senki nem vetemedett arra, hogy ráklikkeljen.

.

Előzmény: nicko (2773)
nicko Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2773

Én is hanyagolom a témát ezzel.

;)

 

Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy az F széria és a smart valahol nagyon el van baszcsizva...a többi évjárattal negyed ennyi gond sincs.

Előzmény: Inhouse (2770)
SQLkerdes Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2772

Sziasztok, elnézést a nem teljesen on-topik kérdésért, de egyetlen más élő topik sem tűnt relevánsnak az ügyemben.

 

Van egy Samsung LCD tévém (http://www.geeks.hu/adatlapok/teve/samsung_le37a431t2) és egyik pillanatról a másikra "kivilágosodott" a képernyő. Olyan mintha felnyomtam volna a világosságot, de attól félek valahogy elveszett a fekete szín a tévéből.

 

Van itt olyan esetleg aki a kezdetleges leírásom ellenére felismeri mi a hiba és meg tudná mondani, hogy mennyire aggódjak?

Előre is köszönöm a segítséget!


Üdv, sql

GPS Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2771

 

"Ha jól emlékszem ez tavaly év végén és idén év elején volt."

 

Na jahh - nekem meg idén szeptembertől van csak Samsung Smart TV-m.

Ennyi a tapasztalatom is vele kapcsolatban.

 

De azt a keveset, ami van - azt megosztom mással is - hát ha hasznos valakinek.

.

Előzmény: Inhouse (2770)
Inhouse Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2770

Mint már írtam hanyagolnám a témát, azt hisztek el amit akartok, a ti dolgotok.

Csak 1-2 dolog még, idézet a jól elolvasott cikkből: Azaz nem csak egy-két szolgáltatás vagy mondjuk az Explore 3D vált elérhetetlenné, hanem a komplett funkció becsődölt. Március első napjaiban pedig megismétlődött még egyszer ugyanez, annak ellenére, hogy a cég munkatársai azt ígérték, hogy sikerült kijavítani a hibákat.

Valamint nem az összes hibáról szóló hozzászólást linkeltem, csak párat, amit épp találtam. Sajnos néhány oldal keresője nem üti meg a használhatóság mércéjét, ez van, nem szánok rá több időt. Örülök, hogy ti nem estetek bele ebbe, én, és jópáran még, igen. Többször is. Igazából így utólag azzal lehetett a gond, hogy a HUB frissíteni akart, nem tudott a Samsung szerverek hibája miatt és itt megállt a tudomány. Én nem nem egyáltalán, sem az előző verzió, sem semmi. Napokig használhatatlan volt a SMART rész. Kismillióan jelezték pl. a prohradver fórumon, de mindenki csak annyit tehetett, hogy várt. Ha jól emlékszem ez tavaly év végén és idén év elején volt. Vagy hallucináltam, és meg sem történt. Köszönöm! ;)

Előzmény: GPS (2756)
nasika Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2769

bocsánat most ébredtem .

 

Előzmény: nicko (2768)
nicko Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2768

2751

Előzmény: nasika (2767)
nasika Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2767
nicko Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2766

lassan olvass :)

Előzmény: GPS (2764)
nov_ice Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2765

Érdeklődnék, hogy találkozott-e valaki az alábbi problémával.
Van egy 55F6400-as televízióm UPC CI kártyával. A műsorújságnál
a bal felső sarokban meg kellene jelenni az indexképben az éppen futó csatornának.
Viszont nekem se kép, se hang, csak a csatorna számát és a nevét írja ki, és forog a
"homokóra" benne.

GPS Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2764

 

Úgy értelmeztem a mondatodat, hogy a PIP csk külső forrásból menne - mint egyébként igen, kivéve a netes részt. Boccs.

 

Nem tudom másnál hogy van, de nekem a böngésző jobb-felső sarkában, az Opciók gomb mellett van egy PIP-gombja is a böngészőnek - arra klikkelve azonnal bejön az aktuális kép+hang.

 

Ugyanazokkal az opciókkal, mint a rendes PIP.

.

Előzmény: nicko (2763)
nicko Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2763

melyik része a téves? mondom vagy netezel..erre írod ez téves majd utána következő sorban meg: "Netezés közben a saját böngészőjén" :DD

Előzmény: GPS (2762)
GPS Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2762

 

"mivel vagy külső forrásból nézel filmet vagy netezel, akkor működik a PIP funkció."

 

Nem-nem - most ez tévedés.

 

Netezés közben a saját böngészőjén - KÜLSŐ JELFORRÁS NÉLKÜL !! is működik a PIP.

 

Ráadásul teljes értékű - hanggal-képpel-mindennel - csatrornát lehet váltani közben, bármit lehet csinálni a kis-képpel - mindezt netezés közben.

 

Tehát, a sarokban fut a film - és közben a port.hun nézegeted a szereplő-listát, kritikákat, stb.

 

És hangsúlyozom: ezt a PIP-et alanyi jogon tudja a TV - minden külső jelforrás nélkül, a saját tuneréből.

.

Előzmény: nicko (2761)
nicko Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2761

Eközben a böngésző sarkában tovább fut a TV-műsor PIP-ben (ez egy nagyon kulturált dolog egyébként - látja az ember mikor van vége a reklámnak).

 

mivel vagy külső forrásból nézel filmet vagy netezel, akkor működik a PIP funkció.

csak sajna a hétköznapi ember nem ezt a fajta PIP-et ismerte meg 20 évvel ezelött.

 

azt nem néztem melyik tipusok az F szérián belül...lehet az F6400 pont nem csak a többivel van gond

 

majd megnézem, ha a család a tv kapcsolót átengedi :p.

Előzmény: GPS (2760)
GPS Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2760

 

Hát akkor én a szerencse fia vagyok az F-emmel. Én napi szinten használom a SmartHub-ot - és egyszerűen: MEGY.

 

Mindene megy, semmi gond nincs és nem is volt vele. Se fennakadás, se finnyáskodás, semmi.

 

YouTube-ot nézek - no meg mindenféle beágyazott videót összevissza az oldalakról - és eddig még csak egyetlen egyet dobott vissza az axnplayer.indavideo.hu -t  (de erről bacus kolléga megnyugtatott, hogy ez nem a készülék hibája).

 

Általában (filmnézés közben, a reklámszünetben) rá szoktam klikkelni a Port.hu -ra browserből, a kedvencekből) - hogy megnézzem a futó film részletes ismertetését.

 

Eközben a böngésző sarkában tovább fut a TV-műsor PIP-ben (ez egy nagyon kulturált dolog egyébként - látja az ember mikor van vége a reklámnak).

 

Jaaaaa, bocccs, hogy ne hazudjak: a port.hu appja (!!!)  NEM fut nálam - sose futott.

A többi app mind működik (pl. az index.hu-jé azonnal bejön) - de ez az egy darab ez nem.

 

Kérek mindenkit, nézze meg a sajátján hogy működik-e nála a port.hu appja (főleg a digisek tapasztalatára lennék kíváncsi)

 

Kössz előre is.

 

Előzmény: nicko (2759)
nicko Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2759

ph fórum tele van F szériások panaszáradatával a smart kapcsán.

Előzmény: bacus (2758)
bacus Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2758

Azért GPS is csak észre vette volna a 10 napos kiesést nem? Neki F szériája van.

 

 

Én nem igen nyomkodom napi szinten a smarthubot, de azért a gyerekeim igen, és igaz D szériánál, de nem volt kiesés semelyik app-al.

Youtubeot nincs nap, hogy ne nézne valamelyikünk. Egyébként induláskor leellenőrzi, hogy van e frissités, már ha elérhető a szerverük, ha nem akkor elindul az, amelyik fel van téve.

 

 

(Első inditás speciális volt, mert ahogy rátettem a netre, azonnal nekiállt és vagy 2x ujraindult, meg frissitett, stb. De ilyet azóta sem csinált.

Olyan volt, hogy a youtube app indulásakor először leszedte a frissebb változatot és már azt futtatta, de ez csak nem baj !)

Előzmény: nicko (2757)
nicko Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2757

azon a fórumon arról is szó volt, hogy ez a smart probléma az idei F szériát érinti a régebbiekkel nincs gond.

nekem sem.

Előzmény: Inhouse (2754)
GPS Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2756

 

Kössz, hogy kicsipegetted ezeket az anyagokat - végig is olvastam mindet, szorgalmasan.

 

Ugyanakkor nekem az jött le, hogy a Samsung App-ok nem mennek a panaszosoknál  - amit viszont a juzerek simán csak Smart Hubnak neveznek (lehet jogosan is).

 

Ezekről az appokról nekem sem voltak kétségeim, hogy ezeket ne a Samsung tolná a nyájas közönségnek. Kézenfekvő, hogy ezeket IGEN.

 

Pusztán csak azzal voltak kételyeim, hogy vajon a böngészőből lehívott (semleges, Samsung-független) oldalakat is mind ugyanaz a Samsung-szerver tolja-e?

 

Én még mindig úgy gondolom, hogy azokat NEM.

.

Előzmény: Inhouse (2755)
Inhouse Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2755

És akkor még egy félreinformált cikk erről...

Előzmény: Inhouse (2754)
Inhouse Creative Commons License 2013.11.21 0 0 2754
Előzmény: GPS (2752)
GPS Creative Commons License 2013.11.20 0 0 2753

 

Patkány egy tempó, az fix. Hát a Lexmark hogy lebukott a tetves nyomtatóival - amikor azok is ugyanezt a kémkedést művelték.

 

Amikor meg bukta lett, akkor pofátlanul úgy védekeztek, hogy:

 

"Kizárólag a customer-ek érdekében spionkodtak - hogy felhasználó-orientáltan tudják optimalizálni a nyomtatóik jövőbeni featurejeit."

 

Görények.

.

Előzmény: nicko (2751)
GPS Creative Commons License 2013.11.20 0 0 2752

 

"Mivel nem jön be a SmartHub, ilyenkor semmi sincs."

 

Már hogyne jönne be a Smarthub? Bejön az még kábel, vagy wifi kapcsolat nélkül is.

 

Legfeljebb - ha kér tőle valamit az ember - szól, hogy "Jó lene ellenőrizni a kapcsolatainkat".

 

(mármint a netes kapcsolatainkat)

.

Előzmény: Inhouse (2750)
nicko Creative Commons License 2013.11.20 0 0 2751

asszem hamarosan nagy bukta lesz az okos tévékkel :p

ez igaz LG de semmi sem biztos, hogy a samu nem csinálja..

 

http://itcafe.hu/hir/lg_smart_tv_kemkedes_anglia.html

Inhouse Creative Commons License 2013.11.20 0 0 2750

Mivel nem jön be a SmartHub, ilyenkor semmi sincs.

Előzmény: GPS (2748)
nicko Creative Commons License 2013.11.20 0 0 2749

egyébként ha már progik..a Tsmuxert újra fejlesztik amivel 2009-ben leálltak!

Előzmény: Inhouse (2747)
GPS Creative Commons License 2013.11.20 0 0 2748

 

"Magyarán, ha nincs Samu szerver, akkor nincs net."

 

Na, azt azért jó lenne (hajszál)pontosítani, hogy:

 

1) Egyáltalán nincs-e semmilyen net (browseres sem) 

2) Avagy csak a netes Samu app-ok mennek el sziesztázni ilyenkor?

 

Jómagam még nem tapasztaltam ilyen leállást - de erősen gyanítom, hogy ha az app-ok meg is döglenek egy időre - a standard böngészés azért még megy.

 

Vagy ki tudja?

.

Előzmény: Inhouse (2747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!