Keresés

Részletes keresés

Bb06 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4897

Szívesen

 

Annyira még nem merültem bele, mert leragadtam a Karriernél.. :)

 

Induló támogatás 6 hónapon keresztül havi 400 euróban, majd a végén egy összegben 1.000 euró…

 

http://arany-biztonsag.shp.hu/hpc/web.php?a=arany-biztonsag&o=mts_jelentkezesi_lap

 

 különböző lépcsőzetes előrelépési lehetőségek…  http://www.fourgates.hu/karrier

Előzmény: W_B (4896)
W_B Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4896

Köszi.

 

Drágább, mint az aranypiac.hu, és az ár "*Irányár, ami nem tartalmazza a kezelési díjat!".

 

Ha tovább olvasol, még méyebb a sz.. szósz:

 

  • lehetőség "kilós gramm áron" vásárolni (~40% megtakarítás);

  • 40%-os megtakarítás, ez az ! :)

     

  • bizományosi közreműködés az eladásban egy héten belül a mindenkori középárfolyam 95%-án;
  •  

    Bef.aranynál nem kell bizományosi közreműködés. bemegyek ahhoz a felvásárlóhoz, aki a legtöbbet adja érte, és eladom.

    Előzmény: Bb06 (4895)
    Bb06 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4895

    Honlapjukon az alábbi árak vannak:

     

    http://www.fourgates.hu/

     

    Ha az alábbi az ővéké, mert ez a másik amit kidob a google:

     

    http://arany-biztonsag.shp.hu/hpc/web.php?azonosito=arany-biztonsag&oldalkod=aranytartalek

     

    eléggé MLM cégnek tűnik...

    Előzmény: W_B (4894)
    W_B Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4894

    Hagyjuk a rizsát.

     

    50g-os Argor-H. tömb.

    Mennyiért adjátok ?

    Előzmény: arany2013 (4890)
    naox Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4893

    "hiszen termékeink azon kevés nemesfémgyártói közé tartoznak, melynek termékeit a londoni székhelyű szakmai szövetség a London Bullion Market Association (LBMA) ún. „Good Delivery” státusszal tartja nyilván."

    Csak a tények kedvéért: a terméknek nincs minősítése, csak a gyártónak. A terméknek semmi köze az LBMA-hoz, hisz ők kizárólag nagy, 14 kilós , de nem 9999-es, hanem csak 995-ös tőzsdei tömbökre adnak meg minőségi előiratot.

    Előzmény: arany2013 (4884)
    Doublőr Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4892

    Most esett le, hogy ez egy MLM cég, amelyiknek üzletkötője lehetsz. Na, nem húzlak tovább.

    Előzmény: arany2013 (4890)
    Doublőr Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4891

    Ok, minden világos, de ezt a 10 embert továbbra sem értem miért keverted bele. Ilyen erővel azt is mondhatnád, hogy "mi odaadjuk az aranyadat és seggbe sem rúgunk, ugyanis volt már aki ezt megtette a vevővel".

    Nem akartalak lehordani, csak megmondtam a véleményemet.

    "Pont ez a lényeg ,amit kifizetsz az a tied nálunk."

    Tessék??? Ez olyan különleges? Tudok pár céget még, ahol ezt szintén így csinálják, mondhatom ez nem túl ritka dolog. Habár tavaly éppen próbálkozott más üzleti filozófiára váltani egy a. központ nevű cég, ha hallottál róla. Dícséretes, hogy ti nem olyanok vagytok.

     

    Előzmény: arany2013 (4890)
    arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4890

    Nem figyeltél.

    Azért írtam a beszervezés nélkül ist mert nagyon sok ezzel foglalkozó cég csak akkor ad ha hozol legalább 10 embert.

    Pont ez a lényeg ,amit kifizetsz az a tied nálunk.

    Nem vagyok névtelen,a Four Gates-nél dolgozom,nem titok de ezt már lejjem említettem.

     

    Amúgy meg nem próbálok üzletelni,csak vki említette hogy gondolkozik aranyban,és gondoltam segítek neki.

    Oda kellene figyelni,mielőtt lehordasz bárkit is.

     

    "A Magyarországon forgalmazott befektetési aranytömbök nagy részét a svájci Argor Heraeus, vagy az osztrák Münze Österreich öntödékben készítik. Ez a kettő öntöde az, amely Európa befektetési aranyának 80%-át előállítja."-a gyártásra a válasz.

     

    És úgy jutsz hozzá,hogy megkeresünk és elmondunk mindent,amire kíváncsi vagy.Több kategória is van,és azt választod amelyik neked szimpatikus.

     


    Előzmény: Doublőr (4887)
    arany2013 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4889

    A lényege az hogy nem megengedjük hogy kikérd hanem ha ki akarod kérni kikéred hogy Te magad őrizgesd.De ha nem akarsod  otthon tartani akkor a svájci cég őrzi neked

    Előzmény: Doublőr (4888)
    Doublőr Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4888

    Ez azért nagyon feldühít, hogy megengednétek, hogy kikérjem azt, ami az enyém... Aztán, hogy megkapnám-e, az lesz a ti bizniszetek?

    Előzmény: arany2013 (4885)
    Doublőr Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4887

    Névtelen árus!

    Ez még semmi plusszt nem ígér nekem akármelyik kereskedőhöz képest. (Elnézést azt azért alapvetőnek tartom, hogy ha vásárolok valamit, akkor én kapok "valamit", akár beszervezés nélkül is.) Egyszerűen azt tedd közzé, ha már itt próbálsz üzletelni, hogy mennyibe kerül a portékád (pl: egy 50g-os lapka, vagy 1g 99,99-es arany napi áron), mely gyártótól származik és hogyan jutok hozzá beszervezés nélkül?

    Előzmény: arany2013 (4886)
    arany2013 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4886

    Ja és nem kell senkit beszervezni magad alá hogy kapj vmit

    Előzmény: naox (4883)
    arany2013 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4885

    A legjobb konstrukción azt értettem,hogy minimális összeggel is el lehet kezdeni nálunk az aranyszámlát,és bármikor ki lehet kérni akár a pénzt akár az aranyat

    Előzmény: naox (4883)
    arany2013 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4884

    Four Gates

     

    Kizárólag „Good Delivery” minősítésű aranytömböket forgalmazzuk. Ennek köszönhetően befektetőink számára teljes mértékben és biztonsággal garantált a közvetítésünk által vásárolt aranytömb eredete és annak minősége, hiszen termékeink azon kevés nemesfémgyártói közé tartoznak, melynek termékeit a londoni székhelyű szakmai szövetség a London Bullion Market Association (LBMA) ún. „Good Delivery” státusszal tartja nyilván.

    Előzmény: W_B (4882)
    naox Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4883

    Ezen mindig jót röhögök. Ha végigmész a Bláthy O. utcán, akkor kb.10 helyen látod kiírva, hogy a "aranyfelvásárlás a legmagasabb áron". Sőt, kb. minden felvásárlónál ez van kiírva, pedig ugye "legmagasabb" csak egy lehet, tehát aki ezt írja ki, akár azt is írhatná, hogy "hazudok". Vagy azt, hogy "imádom a primitív, demagóg, ügyfelet hüjének néző üzleti kommunikációt".

    -------

    Ne azt írd, hogy te kínálod a "legjobb konstrukciót", hanem azt, hogy mi is lenne ez a konstrukció.

    Előzmény: arany2013 (4881)
    W_B Creative Commons License 2013.03.04 0 0 4882

    Írd le szépen a céged nevét, és a forgalmazott termékeket, akkor komolyan veszünk.

    Tudod, túl sok újabban a csaló....

    Előzmény: arany2013 (4881)
    arany2013 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 4881

    Szia!

     

    Én befektetési arannyal foglalkozom,ha tényleg ebben gondolkozol tudok segíteni hogy a legjobb konstrukcióban tudj vásárolni.

    Előzmény: Vogue550 (4875)
    petike23 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 4880

    Annyit ér amennyiért gyorsan, egyszerűen el tudod adni a felvásárlónak; de ha magánszemélynek adnád el, akkor az ezüst spot ár környékén árazd be.

    (Naox írta egyszer: spot -5%)

     

    Ezüst 200-as többféle súlyban/finomságban készült; melyik fajtáról van szó ?

    Előzmény: dracon08 (4879)
    dracon08 Creative Commons License 2013.03.03 0 0 4879

    OFF. Srry, de van vagy 10db ezüst 200asom, limitált kiadású. Kb. mennyit érnek most?

     

    Előzmény: petike23 (4878)
    petike23 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4878

    Szép ez az érme (pláne a piefort), de az 5000-es (illetve 1500-as) darabszámával soha nem lesz ritkaság, vagy aukciós darab.

     

    Az áruk most 65e, illetve 279e Ft; a benne lévő arany értéke (amennyiért biztosan, rövid idő alatt el tudod adni jelenleg), az 38e, illetve 152e Ft.

     

    Ugyanilyen súlyban és finomságban kapható a Ferenc József 1, illetve 4 dukátos utánverete, amelyek nagyon szép érmék, numizmatikai feláruk nincs, és korlátlanul megvehetők 42e, illetve 167e Ft-ért, eladni meg ugyanannyiért tudod, mint a fennti két érmét.

     

    De van sok hasonló érme; Filharmonikusok, Krugerrand, Amerikai Sas, stb..

    Előzmény: Vogue550 (4872)
    Vogue550 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4877

    azt néztem hogy németektől lehetne hozatni akár 5000g-os tömböt, amit ők jogilag érmének neveznek ezért 'csak' 7% van rajta és ezt még eu-s adószámú céggel meg is lehetne kerülni, más ötletem nem lenne, viszont az mókás hogy aranypiac . hu árait számolva az arany adás-vétel között 3-5% árrés van kiszerelés függően, az ezüstön meg 19-20 (plussz a vételre a 27%áfa), ez nem kicsit sok(k), miért ekkora a különbség?

    Előzmény: balacy (4876)
    balacy Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4876

    Ezüst az ÁFA-s, ami nem túl jó, mert fizeted az ÁFÁ-t, majd ha elados, nem tudod felszámilni. PÁr áthidaló megoldást felvetettek itt, ha visszaolvasol , átlátod a helyzetet.

     

    A bártáolásbe meg ne nagyon bizzál, mert az arany légyege a biztonság. :)

    Előzmény: Vogue550 (4875)
    Vogue550 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4875

    akkor maradok az aranylapkáknál, ilyen műkincs meg hasonlók teljesen hidegen hagynak, nem értek hozzájuk és nem is akarok, erre az érme dologra is csak azért golndoltam hogy ha van olyan 'gyagyás' aki pl 10 év múlva nem csak az esetleges árfolyam növekmény miatt, hanem a limitáltsága miatt is többet ad érte akkor miért ne, de így felejtő

    egyébként inkább 10+ évben gondolkodnék, akárki akármit mond, ha tényleg igaz hogy 10-15 éven belül elfogy a könnyen bányászható arany, akkor ott durván el fog menni az ára szerintem (kérdés mennyire marketing duma ez 10-15 év...)

     

    még az ezüst befektetés is érdekelne, mivel a felhasználásából adódóan alakul az ára nem pedig a birtoklási vágyából mint az aranynak, csak ne lenne a szemét áfa

    ilyen kifezetem és majd svájcban őrzik nekem verzió meg nem szinpatikus, ha már fizikai akkor tudjam zsebre vágni :), akkora tételt meg úgyse tudok felhalmozni amit ne tudnék eldugni egy kertes házban :)

    shini-gami Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4874

    Érme: sokkal stabilabban tartja az árát, ami azt jelenti, hogy ha esik az arany ára nem ugyanolyan mértékben fog az num érme ára is esni. De ennek az a hátránya, hogy az emelkedést sem fogja ugyanolyan mértékben követni.

    Példa: 80e-ért adtak ki érmét (emlékszem mi jajongást levágtak a "hozzáértők", hogy milyen drágáért adja a kibocsátó), azután ütött be az aranyár emelkedés. Felment 120-140e-re, de e fölé meg nem ment, pedig aztán is emelkedett az arany ára..., de az is igaz, hogy most sem juthatsz hozzá 120-nál olcsóbban.

    Ha pedig komoly pénzt akarsz ebbe belefektetni, mármint a num. érmébe, akkor fordulj olyanhoz, aki ért hozzá (a numizmatikai forumon is ír: procopius). Ez egy külön szakma.

    Az a magánvéleményem, hogy ha spekulatív vételben gondolkodsz, 5 év alatti időre, akkor a befektetési arany a jobb. Legyen az tömb, vagy legyen az bef. érme. Szerintem az bef.érme szebb, de ez az én egyéni izlésemet tükrözi :)

     

    Előzmény: Vogue550 (4870)
    naox Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4873

    Olasz öntödében láttam, hogy (nem magyar) emlékérméket 30-50 kilós tételben olvasztanak össze. A legtöbb emlékérmének egyszerűen semmiféle numizmatikai értéke nincs (szubjektíve van, de nincs aki meg is fizesse, azaz objektíve nincs). Gyönyörű kidolgozás, nagyon szép munka, de elég kevés ember ad érte pl. 300.000Ft-ot.

    --------------

    Egy project szempontjából a "szétválasztahtóság" lehetőségét mindig érdemes kihasználni. A te esetedre lebontva, vegyél 50g-os tömböt/kommersz érmét "aranyárban", és vegyél gyűjteményi ezüstöt, vagy bronzot (vagy kis aranyat) numizmatika árban. Vagy vegyél festményt, vagy műkincset. Így is a pénzed egy részét aranyban, egy részét műkincsben tartod, de a kettő nincs "összekötve", teljesen elkülönítve kezelhető, pl. ha az arany ára fenn van, a  műkincsé meg lent, akkor el tudod adni csak az aranyat. Ha a kettő "egyben van", annak van hátránya, előnye meg nem igazán. Ha valami elválaszthatő, akkor el is kell választani.

    Előzmény: Vogue550 (4872)
    Vogue550 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4872

    akkor úgy látszik nem találtam fel a spanyol viaszt? :D

    egyébként ezt néztem:

    I. Károly (1301-1342) aranyforintja VF Au (ill ennek 4X-es súlyú piefort változata)

     

    de nem kifejezetten ez az érme lrnnr a lényeg hanem a limitált emlékérme elv 

    akkor ezért van hogy a 10.000Ft névértékűt adják 65.000-ér?

    Előzmény: petike23 (4871)
    petike23 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4871

    Szervusz!

     

    Ne kezdjél el érmével spekulálni, ha nem értesz hozzá.

    Megveszed aranyár +75%-ért (!), és fennáll az esélye, hogy nehezen tudod majd eladni; főleg, ha marad még az MNB-nél, pl. nem verik le a teljes mennyíséget.

     

    Néhányat megcsinálták a maguk kis üzletét az emlékérmékkel; sokat lefoglaltak, vagy megvettek, aztán felárral eladták; ezután az MNB is észbe kapott, és már jó drágán adja.

     

    Ha aranyba akarsz fektetni, akkor vegyél 50g-os lapkát, vagy -ha érem formában jobban tetszik- valamelyik befektetési érmét, pl. Filharmonikusok, dukát UV, stb. Ezek aranyár plusz 3-5% környékén kaphatók, és aranyár mínusz 3-5%ért bármikor (!!!) eladhatók.

     

    Az emlékérmék soha nem lesznek igazi numizmatikai ritkaságok; az értékük a bennük lévő arany ára plusz <szubjektív> %.

     

    Ha a pp-s érmét kiveszed a kapszulából, kicsit nézegeted, akkor már könnyen mikrokarcos lesz, és sokkal kevesebbet ér.

    Befektetési érménél nincs ilyen.

     

    Még valami: 1500 darabos emlékérme nem lesz aukcós darab, még ha a kibocsátó azt is sugallja. (!)

    Sok kibocsátó rájátszik erre, és irreális áron ad el.

     

    Melyik érmét nézted ?

     

    Előzmény: Vogue550 (4870)
    Vogue550 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4870

    sziasztok,

    kacérkodok befektetési céllal aranyat venni, leginkább 50g-os 'tömb'-ben - nevezzük inkább lapkának :) - gondolkodok, de felmerült bennem hogy esetleg limitált kiadású emlékérmét kellene/lehetne venni, nem tudom melyikkel járhatnék jobban?!

    a kövektezők miatt gondolkodtam el rajta:

    csak és kizárólag az aranytartalmukat tekintve mindkettő ugyanannyit ér, világpiaci ártól függően csökken vagy nő, nyilván az érme /gramm ára jóval magasabb, de ez eladásnál is igaz (igaz?)

    viszont az érmének ezenfelül ott van a numizmatikai értéke is, ami talán némi védettséget jelent az árfolyam ingadozások ellen - példának okáért egy 1500db-os kibocsátásút néztem ami hamarabb kifogyhat a boltokból, így arra 'spekulálva' hogy onnantól megugrik az értéke, amivel ha mást nem csak akár az időközbeni aranyár esést kompenzálni tudja, ha meg felfelé megy akkor extra haszon (nem beszélve arról hogy ez egy sorozat első része, vagyis ha innentől minden darabot boltból meg tudnék venni, X év múlva a teljes sorozat mennyit érhet egy aukción)

     

    az egyik gondom vele hogy az 50g-os aranylapka kb 11.700Ft/g, ez az érme viszont 19.900Ft/g-ra jönne ki... elég húzós különbség

    a másik pedig a likviditása, mennyire eladhatók ezek ha az ember durván megszorul? egyébként nem a jövőheti kenyér pénzből lenne véve, tehát állhatna benne a pénz - jelen helyzetem alapján - akár 5-10 vagy még több évig is, de ki tudja mit hoz a jövő számításba kell venni ezt is

     

    szívesen venném néhányotok véleményt ezzel kapcsoltaban akik még konyítotok is hozzá valamelyest (pl egy 1500-5000db-os kibocsátás mennyi idő alat fogyhat el?), hogy ez egy teljsen agyament gondolatmenet vagy van benne potenciál? :)

     

    BlackVoid2 Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4869
    Törölt nick Creative Commons License 2013.02.27 0 0 4868

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!