Keresés

Részletes keresés

james18 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 2616
ajánlottál*
james18 Creative Commons License 2009.11.04 0 0 2615
Maflo, megnéztem az oldalt (http://jelq.fw.hu/) amit ajánlottam, régebben csináltam ezt a gyakorlatot, csak több kiegészítővel, leírom:
1. Forró törölköző
2. minden irányba (fel, le jobbra, balra, egyenesen) nyújtani 5 percig, a makk nyakától
3. csapkodni minden irányba a vér ellátás miatt
4. ez a jelq gyakorlat, én fejésnek ismerem
5. megint csapkodás
6. PC-izom a jó álló képességért :)

én ezt a gyakorlatot csináltam régen és 3 hét alatt 0,5 cm-t nőtt a farkam, de abba hagytam mert azt mondták hogy a nyújtás, impotenciát okozhat.
De látom hogy ebbe a jelq-ba csak ilyen fejés gyakorlatok mennek semmi nyújtás, ezzel nem lehet gondja a péniszemnek, remélem.
Amúgy még olyan problémám van, hogy nekem péniszemen a makkom a legnagyobb, vagy is JÓVAL nagyobb mint pl. a tövénél. ezzel a jelq-val vastagítani is tudok, vagy arra külön gyakorlatok vannak?
testápolóval lehet síkosítani jelq-nál?
Előzmény: Maflo (2612)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.04 0 0 2614
A műtét annyira ritka lehetőség, mint a fehér holló farokra szállva:-)

Komoly gondok lehetnek azzal, aki ilyet bevállal pénzügyileg és egészség szempontjából is.
Inkább mértékletes gyakorlása a mechanikus módszereknek, amelyek nekünk is már segítettek.
A túlzott, erőltetett dolgokat szerintem itt a legtöbben elvetették, ami meg marad, az az egészséges mértéket megüti...ha nem csak nekünk, de asszonykáinknak is jó!

Az eredményekről is lehet már olvasni a topikban:-)
Előzmény: angalebowski (2613)


angalebowski Creative Commons License 2009.11.04 0 0 2613
Sziasztok!

Részben egyetértek az előttem szólóval. Tudomásul kell venni, hogy a pénisz nem növelhető, mint pl. növény, semmilyen csoda hatására. Különféle módszerek vannak:

a., műtét
Bár többen kérik, de a pénisz műtéti hosszabbítása sohasem úgy történik, hogy egy darabot elé varrnak vagy közé illesztenek.
"A merev pénisz végigtapintásával érezhetjük, hogy a péniszgyök akár 8-10 cm-re is folytatódik a medence fenék irányában. Ezen a területen a pénisz három rugalmas szalaggal rögzül a medencéhez. Lehetőség van ennek a rejtett pénisz szakasznak az előbbre húzására. Ilyenkor a három rögzítő szalagot át kell vágni és egy szalagköz távolságát előbbre húzhatjuk. A hátsó két szalag visszavarrásával biztosítjuk a merev pénisz megfelelő tartását.
Anatomiai adottságoknak megfelelően 3-4 cm-es hosszabbodás érhető el ezzel a megoldással.
Természetesen ez a műtét már kockázatos. Esztétikai kérésre ritkábban alkalmazzák, micropenia esetén viszont rutin beavatkozás."

b., tabletták
Több évszázados népi tapasztalatok alapján gyógynövényekből összeállított készítmény, mely eljárásnak a fent említett szalag ellazítása a célja. Természetesen ez egyénenként változó hatásfokú, mindenesetre kevésbé fájdalmas és drága, mint egy plasztikai műtét.
Mivel ennek is vannak mellékhatásai, csak teljesen jó fizikai állapotban ajánlott kipróbálni.

c., bathmat és társai, otthoni praktikák
egyszerűen szánalmas és egyben elképesztő megoldások. Előbbiek komoly károsodást okozhatnak és még embert nem hallottam, akinek használt volna, másrészt fájdalmas, csakúgy, mint az otthoni praktikák, mint "köss rá valamit és húzd amíg bírod" és hasonlók. "Tibor vagyok, hódítani akarok"

Szerintem a legjobb megoldás:
a., Ha van pénzed, nem félsz és eléggé elszánt vagy - műtét - ja, és ha elvállalnak.

b., Valamelyik - ez már személyes szimpátia kérdése, melyik - tabletta kipróbálása, ami nem fáj és még használhat is..........................


Maflo Creative Commons License 2009.11.03 0 0 2612
Hali.

A péniszben nincs izom.
A pénisz elvileg 21 éves korig nő, legalábbis ezt igazolják a kutatások, csak nem tudom, hogy milyen kutatások.
A péniszben a barlangos testek tágulnak a fokozott nyomás (vákum) hatására, illetve a pénisz tövében levő inak nyúlnak (pl jelq-nál, vagy súlyos edzésnél) és ennek a nyúlásnak a hatására a benned levő péniszt "ki tudod húzni magadból". Persze ehhez idő kell.
Amúgy én 13,8-ról kezdtem és most mértem 15,0-t, de egy hónapot nem csináltam és amikor abbahagytam (1 hónapja) akkor volt olyan 15,4 cm körül a péniszem. Szóval 4 hét alatt 4 mm-t ment össze. De hetente 2-3 mm-t tudok nyújtani rajta, szóval szerintem hatásos és nem megy össze gyorsan, sőt, szerintem az alapra sose megy már vissza.
Amúgy 18 évesen szerintem elkezdheted nyújtani a farkad, mert ártani nem árthatsz vele. Hacsak nem gyilkolod nagyon. :)
Jelq-t ajánlom, vagy esetleg valami vákumos megoldást, de azt csak nagyon ésszel!

http://jelq.fw.hu

Sok sikert és várjuk a fejleményeket!

Üdv: Maflo
Előzmény: james18 (2611)
james18 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 2611
Hali! Lenne egy kérdésem néztem a Bathmate oldalát, és olvasgattam miket írnak róla, a pénisz edzését az izmok edzésével hasonlítják, de az izmot ha nem használja az ember akkor elernyed, szal ha valaki elér a péniszével egy kívánt méretet, és ott abba hagyja akkor az nem kezd méretileg csökkenni? vagy végleg akkora lesz már? Meg olyan kérdésem lenne hogy a pénisz meddig nő? 18 éves vagyok és 17,5 cm a farkam vastagságra 12 és ha még nő akkor hagyom, és nem csinálok gyakorlatokat, de már elég hosszú idő óta ekkora. Köszi
tristen Creative Commons License 2009.11.03 0 0 2610
Lehetséges...
Előzmény: Maflo (2609)
Maflo Creative Commons License 2009.11.02 0 0 2609
Lenne egy kérdésem.
Ha feltöltök egy rendes levegős pumpát vizzel és úgy használom, az lényegében nem ugyan az mint a bathmate? Valaki próbálta már?
Szerintem (elméletben) semmi különbség nincs, maximum annyi lehet, hogy a Bathmate-et rápumpálod a farkadra és a cilinder végén ürül a felesleges folyadék, a levegős pumpánál meg a kezedben levő pumpáló cuccon át ürül a víz.
Vélemények?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.02 0 0 2608
Jó ritkán használtam mostanában a pumpát, helyette jelq ment.

Akció közben asszonykám mondja: told be már azt a nagy farkadat!

Szóval mindenki tartson ki, megéri!

Jó munkát minden téren!
tristen Creative Commons License 2009.11.02 0 0 2607
KITARTÁS!!!!!!!!!!!
Előzmény: Maflo (2606)
Maflo Creative Commons License 2009.10.31 0 0 2606
http://jelq.fw.hu

Ezen a honlapon megtalálhatsz a jelq-ról elég sokmindent...
Én csináltam a honlapot, az eredmények sajátok és nem fals mérések, és teljesen ingyenes! :D Támogatom ennyivel a férfitársadalmat! Jó olvasgatást. :)
A honlap fóruma ide linkel, szal úgy irogass bele...
Amúgy ha 1-2 centit akarsz növelni, az úgy 3 hónap határozott, rendszeres jelq. Heti 5 nap jelq, 2 nap pihenő.
Jó faroknövelést, ha belekezdesz!

Többieknek:
Ugye most ki kellett hagynom eddig 3 hetet az ujjtörés miatt, és tegnap mértem meg és 15,0 cm a merev méret... Szóval 3 hét alatt 3-4 mm-t "rövidült", ami szerintem elég jó, mert ennyi növekményt 1 hét alatt érek el, szóval elég tuti a dolog.

Kitartást mindenkinek!

Üdv: Maflo
Előzmény: pioneerdjpro (2602)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.31 0 0 2605
A profik a "banyában" dolgoznak!
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.10.31 0 0 2604

Itt már rég nincsenek profik:(

vark Creative Commons License 2009.10.30 0 0 2603
Eladó 1x használt bathmate 11 pénz, ha érdekel valakit...
pioneerdjpro Creative Commons License 2009.10.30 0 0 2602

Sziasztok!

 

Növelni akarom a péniszem, nemvágyok nagyra csak 1-2 cmre, átmérőbe 1cm.

Melyik módszer a leghatásosabb, ami maradandó is.

Ezt a jelq-s dolgod szeretném elkezdeni, adna valaki egy linket ahol részletes leírás van hozzá, mit hogy kell, mikor, mire kell odafigyelni stb.És gondolom bármi kérdésem van ide írhatok nyugottan:)

Előre is köszzi a segítséget.

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.29 0 0 2601
A pumpálás mellett-helyett- a jelq-t is gyakorolni kell.
Mint a test bármely "izma" az edzéstől van formában a farok is az erős szexuális érdeklődés fenttartásától alakul, alakul és alakul. Ennek meg ezer módja van....:-)
tristen Creative Commons License 2009.10.29 0 0 2600
Szia!

Biztos fog nőni a cerkád, csak kitartás kérdése az egész szerintem, nekem nincs nagy következetesség a faroknövelésben. SOK SIKERT!

hali :)
Előzmény: pumper01 (2599)
pumper01 Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2599
mióta használod?(remélem nekem nőni fog jó egy hónap használat után 19-re pumpálom, a 17-es cerkát csak lesz vmi..)
Előzmény: tristen (2598)
tristen Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2598
Szia!

Így van! :(
Előzmény: pumper01 (2597)
pumper01 Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2597
Sorry most olvastam, h neked is csak a pumpában nőtt .Csak mert ha jól emlékszem te már jó ideje használod. De abszólute semmit nem ért idáig?? (mióta használod?)
Előzmény: tristen (2595)
pumper01 Creative Commons License 2009.10.28 0 0 2596
Tristen, neked  nőtt valamit  a pumpától?
Előzmény: tristen (2595)
tristen Creative Commons License 2009.10.27 0 0 2595
Sajnos én nem tudok semmi újat! :(
Előzmény: Törölt nick (2594)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.25 0 0 2594
Van-e valakinek új ötlete a faroknöveléshez?
Ideje lenne valamilyen új módszert kikísérletezni a változatosság kedvéért.
Várom a komoly ötleteket.
fpistike Creative Commons License 2009.10.24 0 0 2593
Sziasztok!

Egyszer használt Batman eladó, 15e pénz. Érdeklődni mail-ben, átvehető kp-ért munkaidőben Pesten.

fp
tristen Creative Commons License 2009.10.22 0 0 2592
Szia!

Ilyen nincs, hogy a testedhez képest kicsi a farkad. Jól nézünk akkor ki, hogy ha valaki esetleg 195 cm magas és 115 kg, akkor 23 cm-es farkának kellene lennie? Nem hinném!

Szerintem jó a méreted, akármekkora is vagy testileg.

üdv. :)
Előzmény: pumper01 (2590)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 2591
Negyedéves akció után mértem 17,5 cm-t úgy, hogy a vonalzó -0,5 cm-ről indult. Na erre a mérésre állapítottam meg, hogy tartok a 18 felé(egyébként 15-16 cm-ről indultam). Ezután a növekedés jó lelassult. A vastagságot sajna nem mértem az elején, most 13,5 cm a kerülete.
Szerintem kell egy éves munka még legalább, hogy tartósan 18 fölé menjek és 4,5 cm legyen az átmérője stabilan, mer a vastagodás az ráfér!

A mérésről meg annyit, hogy a korrekt az ütközésig nyomni a vonalzót, mert ez adja a legpontosabb mérést összehasonlítás szempontjából szerintem.....
Előzmény: pumper01 (2588)
pumper01 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2590
Ja és még mielőtt vki lefújjozna, h miértnövelek, a test méretemhez képest pici a farkam :(
pumper01 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2589

Mondjuk nálam a mérés tök helyzet függő, remélem másnál is...

Én például semmi bőrt meg zsírt nem mérek bele, nem nyomom semennyire semerre a vonalzót, és úgy van hogy 16, van hogy 17cm, de az tuti h. csajjal volt már 18 is, de 17,5 mindig szokott lenni.. Tehát ako most az enyém 18 vagy 17 cm??

pumper01 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2588
Amúgy neked hány hónap után kezdett el nőni a bathmate-től, azaz mondjuk az első fél cm?, vastagodott is tőle?(mennyit?((átmérőben))
Előzmény: Törölt nick (2587)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.20 0 0 2587
"....nekem 1 cm hossz és fél centi széltébe elég is lesz...."

Mindenki ezt mondja és ha megvan a terv, utána többre vágyik :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!