Keresés

Részletes keresés

Airbag. Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3713

Eladó lett egy Lenovo A369i tipusú,dual sim-es telefon,

karcmentesen,még a gyári fólia van rajta,minden tartozékjával együtt,/töltő ,doboz,/

plusz 2 darab fólia ajándékba.

drágább csere érdekelne.

Budapesten személyes átadással is.

nicko Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3712

erre valók a fórumok mint a ph ahol infókhoz jut az ember.

de én pl. nem várom el a fényképező gépemtől, hogy felhívja anyámat így nem várom el, hogy baromi jó képeket készítsen a telefon...vannak elvárásaim azoknak feleljen meg.

fontos, családi fotókhoz vannak jó fényképezőgépek, fb-ra posztolni nem családi képet, bármelyik kínai telefon megfelel..

Előzmény: Androidfan (3711)
Androidfan Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3711

Azért tegyük hozzá, hogy nagyon sok panasz is van a készülékre. Sokaknál csak jelzésértékű GPS, scroll probléma, megbízhatatlan akksi kijelzés, melegedés, kategórián aluli kamera, karcsú szenzor repertoár stb...

Előzmény: nicko (3710)
nicko Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3710

de azt nézted milyen hw van egy 75K-s felső középkategóriás telefonnak?

Ilyet 100K alatt nem kapsz nevesnek mondott gyártó esetén.

ismerős megvette azóta rám ír fb-on, hogy ez bitang gyors telefon..mondtam neki csak el ne olvadjon a kezében, azt írta nem melegszik. :)

de ott van ennek a kisebb testvére a Thor ami elég nagy sikert aratott középkategóriában 40K-ért, ráadásul Ajándék flip tok és fólia & ingyen házhozszállítás

http://eustock.eu/shop/okostelefon/vernee-thor-fekete-reszletek

Előzmény: oys... (3709)
oys... Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3709

Azért ez a Vernee számomra almásnak tűnik a 6-os droidjával.:-(

Előzmény: nicko (3680)
nicko Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3708

Korábban itt más is ugyanezt írta kérdezd meg töle, hogy tud mondani valamit, feltéve ha az emauk címe publikus. Ő asszem szervízbe is elvitte.

Előzmény: lassze (3707)
lassze Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3707

Ez  megvolt, nem nagyon változott a helyzet...

Előzmény: nicko (3706)
nicko Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3706

ennek a telónak van pár gondja közte a mikrofonnak.

Van egy ilyen verzió a megoldásra gugli szerint:

 

Engineering mode: A tárcsázóba üsd a következő kódot: *#*#8612#*#*
Válaszd ki: Hardware testing - Audio

Csörgés: LoudSpeaker Mode >> Ring
Hívás: Normal Mode >> Sph
Hívás kihangosítva: LoudSpeaker Mode >> Sph
Zene hangerő: LoudSpeaker Mode >> Media
Hívás a fej/fülhallgatóban: Headset Mode >> Sph
Zene a fej/fülhallgatóban:- Headset Mode >> Media
Mikrofon: Normal Mode >> Mic

Előzmény: lassze (3705)
lassze Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3705

Sziasztok ! Nemrég lettem tulajdonosa egy doogee x5 pro telefonnak. Azt tapasztaltuk, hogy ha hívok valkit az nagyon cudarul hall engem. Ez típushiba vagy a készülékem hibás? Van rá megoldás ?

 

Köszönöm 

Ordas Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3704

SONY (tehát kakukktojás vagyok itt), de főnököm Lenovojával dettó ez a helyzet

Előzmény: oys... (3698)
j4ck Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3703

Erre van tippe valakinek? Nem szívesen kukáznám ki a 60 ezer Ft-os telefont, főleg, h eddig nagyon szerettem. :S

Előzmény: j4ck (3673)
nicko Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3702

csak azért jeleztem, mert van akinek ez fontos és nehogy a vásárlás után derüljön ki.

én is wifin netezek vele itthonról ha nincs kedvem a fotelből kimászni este vagy hétvégenként kora reggel a streamet behozom rajta és kilövöm a tv-re :)

Előzmény: oys... (3700)
oys... Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3701

Esetleg ugyanezeket az érdeklődéseimet szívesen kiterjeszteném a HUAWEI P8 Lite-ra is.

Ilyen telefonja van-e itt Valakinek?

És, ha igen, akkor ezek az említett funkciók (a kártyák szétválasztottan külön kezelhetősége) jól használhatóak rajta?

oys... Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3700

Köszi a cikket a B20-ról!

Úgy látom, hogy ez leginkább a mobilnetes kapcsolat során lenne probléma.

(Márpedig én ezt épp nem is használom ki, ha netezek a telefonomon, akkor azt csakis wifin keresztül szoktam.:)

Előzmény: nicko (3686)
oys... Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3699

Nekem ez a Honor 4X már túlméretesen nagy készülék, sajnos!

Előzmény: bojo (3696)
oys... Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3698

A Tiéd, amin a 6-os Android nem kezeli külön a csengőhangerőt, az milyen gyártmányú?

Előzmény: Ordas (3697)
Ordas Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3697

Androidnak járj utána oylan tekintetben, hogy minden gyártó kicsit testre szabja.

Előzmény: oys... (3692)
bojo Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3696

Én Honor-t (4x) használok, az is teljesen jó telefon.

Előzmény: oys... (3692)
nicko Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3695

kicsit régi a cikk, de érdemes elolvasni.

Készült egy interjú Hong Feng-el, a Xiaomi egyik alapítójával.

 

Sok külföldi média azt mondja, hogy a MIUI csak egy iOS másolás.
Először is, ők nem használták a MIUI 6-ot, tehát nincs információjuk első kézből. Ha figyelmesen tanulmányozod a változások listáját, akkor láthatod, hogy sok újítást mi előbb csináltunk meg. Például az áttetsző elmosódott, üveges hatást és az áttetsző mappákat a V5-ben, csak hogy említsek párat. Túl sok van és és lusta vagyok sorolni őket.

 

2013-ban leigazolták a gugli 2. fejlesztő emberét Hugo Barrat alelnöknek...nem kell lopniuk egyszerűen megvették az agyat hozzá :)

Előzmény: nicko (3694)
nicko Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3694

nem csak telefont, de tv-t is meg sok ezer féle kütyüt is gyártanak.

nagyjából kína most olyan az ilyen műszaki kütyük terén mint volt japán a hetvenes/nyolcvanas években. persze ez összefügg a gazdaságukkal....

az milyen már, hogy ezeket a xiaomi telókat bizonyos biztonsági kódokkal adják el amit neten lehet csekkolni a gyártó oldalán, mert az elejétől fogva hamisítják? :))

Előzmény: oys... (3692)
oys... Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3693

Az meg ugyan itt teljesen OFF kérdés, hogy vajon a MICROSOFT (régi NOKIA-féle cég) Lumia telefonjainak dual sim kezelése, a maga windows-ával, vajon milyen? Mármint a kettős, megkülönböztethető híváskezelés, és sms kezelés terén?

Erről tudtok-e valamit?

(Ugyanis egy darabig még a Lumia650-ben is gondolkoztam, hasonló árú telefonként, de abban sajnos sokkal kisebb a "vas".)

oys... Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3692

Ó, én nemhogy ezt a brand-et nem ismertem, hanem az okostelefonok világában is sereghajtó vagyok a linkelt régi masinámmal (aminek a funkcióit is csak részben használom ki, amolyan "féleszű telefon"-ként;).

 

A XIAOMI-t pedig épp most kívánom közelebbről is megismerni, mert az előzetes bizalmamat már elnyerte.

(De csak az 5-ös Android-ig maradtam rá érdeklődő, az előzőek olvasata alapján.)

Előzmény: nicko (3691)
nicko Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3691

egyébként ha ennyire nem ismered ezt a kínai brandet, ajánlom a guglit, hogy nőtte ki magát a semmiből és lett az egyik piac vezető ázsiában.

de sokáig nem űlhet a babérjain mert jönnek a Vernee féle új cégek.

 

ez meg egy jó cikk arról amiről ismerősi körben már régóta hadoválok, miért nem veszek szolgáltatótól telefont sem un. márkás telót..

http://hvg.hu/tudomany/20160826_xiaomi_mi_note2_megfizetheto_csucstelefon_6gb_ram

Előzmény: oys... (3688)
oys... Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3690

Tehát akkor ezzel az előző Android-dal a XIAOMI Redmi 3 Pro-ban a sim2-re pölö beállítható a "csend" mint csengőhang - a sim1 csengésének változatlan megléte mellett?

(Ez egy jó konklúzió!;)

Előzmény: nicko (3687)
oys... Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3689

Ez a 6.0-ás infó is jól jött, így legalább máris kizártam a még egy titkos favoritomat, a HUAWEI P9 Lite-ot (amivel azért sokáig kacérkodtam).

Előzmény: Ordas (3685)
oys... Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3688

Köszi a kiejtési tippet!

Egyszer egy kínáról szóló riportfilmben emlegették a márkát és onnan rémlett valami "Sómi"-szerűség.

(Legalább nem voltam távol a SÁOMI-tól.;)

Előzmény: Ordas (3683)
nicko Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3687

Operációs rendszer: Android 5.1 Lollipop, Google Play támogatás
MIUI8 felület, magyar nyelv OTA frissítés támogatott

http://eustock.eu/shop/okostelefon/xiaomi-redmi-3-pro-fekete-szurke-reszletek

Előzmény: oys... (3682)
nicko Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3686

mivel a xiaomi hiába a világ 3. legnagyobb gyártójává nőtte ki magát az eladások tekintetében még mindig nem Európába gyártja a telefonjait, hanem kína, ázsia, india (ezzel kapásból 3 milliárd emberhez jut el) és ott nincs 800Mhz.

Viszont Magyarországon szükség van rá, ha nem csak pl. Bp-n tartózkodsz.

Itt egy cikk róla és akkor érteni fogod: https://mobilarena.hu/teszt/4g_lte_800mhz_b20_band20_frekvencia_magyarorszag/erintett_telefonok_es_szolgaltatok.html

 

a xiaomi rendszere viszont a többihez képest üt nem is kicsit. Ez egy androidra épülő saját rendszerük. van akinek nem jön be, de nekem nagyon is. Hiába a droid ismeret bizony napokig tartott mire megtanultam használni annyira más és többet ad, mint a sima droid. Ráadásul ehhez hetente jön ki un. fejlesztői változat amit magyarra le is fordítanak ráadásul azt felrakva máris rootolt a telefon és a linkelt oldalról letölthető. Nem állítom, hogy mind jó, de nem kell egy másik modellt megvenni 1 év múlva, hogy megkapja az ember az újabb fw-t mint pl. samsungnál.

És erre rálehet rakni egyébb más fw-t is

Lassan 2 éves lesz a telóm semmi baja, inkább a szemem romlik úgy lesz a 4,7" kicsi és vehetek nagyobbat. ;)

Előzmény: oys... (3681)
Ordas Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3685

Igen, jól érted. Pl. 6.0-nál nem is találom, hogy az egyik SIM-et lenémítsa az ember,de lehessen látni, hogy kerestek.

Előzmény: oys... (3679)
Ordas Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3684

"A képeken a jobb alján látod azt a gombot, amivel az adott kártyához állítható a telefon (háttérképpel együtt) és a kimenő hívások."

 

És ennek mi értelme?

 

Bejövő hívás/sms terén pedig olyan a masina, mintha két önálló telefon lenne benne, minden sim-hez saját telefonon saját beállításokkal.

4.4.4-nél (és gondolom korábbiaknál is) így is van,de újabb 'droidokat butították ehhez

 

Hasonló butítás: 5.0.1 előtt a mobilnetet, GPS-t widgetből lehetett kapcsolni, újabbaknál nem.

Előzmény: oys... (3678)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!