Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2011.10.10 0 0 1341

Annak nagyon örülnék, tényleg. De szinte biztosan nem leszek itthon, majd egyeztetünk. Nem leszek messze, haza tudok ugrani. ha délután jössz, valszeg komoly kis társaság fog itt iddogálni: 9 hallgatótársam + egy tanárunk. :) Ha sofőrt hozol, leitatunk téged is, míg meg nem térsz... :)

Előzmény: Kályháskristóf (1339)
netraptor Creative Commons License 2011.10.09 0 0 1340

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, szakszerűen, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

  csempekalyha@gmail.com

Kályháskristóf Creative Commons License 2011.10.08 0 0 1339

Jövő hét szombaton viszem a zöld kályhádat, oszt otthon legyél!!!

Előzmény: BSzTom (1338)
BSzTom Creative Commons License 2011.10.07 0 0 1338

Helyes. Remélem, nem bánod meg, hogy felhívtad... :)

 

Előzmény: Kályháskristóf (1337)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.10.07 0 0 1337

Kedden megyek az emberhez, mondtam, hogy idén már nem megy, január 2. hetére raktam be.

Előzmény: BSzTom (1336)
BSzTom Creative Commons License 2011.10.05 0 0 1336

Értem én a célzást... :)

Amúgy csodaszép kályha.

Előzmény: Kályháskristóf (1333)
netraptor Creative Commons License 2011.10.05 0 0 1335

Tisztelt Renata!

 

Mindig örülünk, ha elégedettek a munkánkkal, akik megkeresnek bennünket. Amit vállalunk, azt korrekt módon igyekszünk teljesíteni, remélem mindenki megelégedésére.. Köszönjük, hogy megkeresett bennünket.

 

                                                                                                 Tisztelettel:

 

                                                                                                              Tóth László

Előzmény: Renatapetrol (1332)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.10.05 0 0 1334

Kályháskristóf Creative Commons License 2011.10.05 0 0 1333

Na ezt raktam a Balcsinál. Köszönöm Uram, hogy eddig eljuthattam a Te segítségeddel ebben a szakmában. Köszönöm, hogy alázatra tanítasz, köszönöm, hogy még így is csak egy szerény tanulónak gondolom magam. Köszönöm a kreativitást, a szorgalmat, tehetséget és a sok munkát amit Tőled kapok. Köszönöm a mérhetetlen energiát és szeretetet, amivel az összes kályhámat építeni tudom. Köszönöm a családom, akik egy kiváló háttér csapat. Köszönöm Neked kályhás barátaimat akikkel mindent meg tudunk beszélni. Tibi, Traktor, BszTom, KecsZo, Gábor, Peti, Tomi, Lalla, Marin, Pesa, Dagadt Béla, Loncsika, Erzsébet, Csókapajtás, Sifonér, Molnár Zoli, Borbély Karcsi, Posi, Barta Zoli. Továbbá köszönöm az összes ügyfelemet, akik nélkül éhen halnék.

 

Ámen

Renatapetrol Creative Commons License 2011.10.05 0 0 1332

Kedves Netraptor,

 

szeptember masodik heteben vegeztek nalam az elso keruletben, Alagut kornyeken egy bontast. Csak most van modom koszonetet mondani a gyors, pontos es professzionalis munkavegzesukert, minden fazis ugy zajlott le, ahogyan az a hirdetesben le volt irva. Le a kalappal az egesz csapat elott. Tovabbi sikeres munkat kivanok        Renatapetrol

Előzmény: netraptor (1331)
netraptor Creative Commons License 2011.09.28 0 0 1331

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, szakszerűen, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

Cím:  csempekalyha@gmail.com

szypy7 Creative Commons License 2011.09.26 0 0 1330

Előzmény: szypy7 (1329)
szypy7 Creative Commons License 2011.09.26 0 0 1329

Tamás,a 18-as karika azért nem ártana,bár  nálunk ez mindennapos,lásd a mellékelt képeket:D

 

A Laci kérte,írjam meg,a foltos az övé,ez egy nagyon fontos információ:DDD

 

Szép napokat mindenkinek!

BSzTom Creative Commons License 2011.09.25 0 0 1328

A macskáim ezt csinálják a  ház előtt a lócán:

 

 

Szerintetek nem kellene az erkölcsrendészetet hívnom?

:)))

BSzTom Creative Commons License 2011.09.25 0 0 1327

Raptor, Kristóf:

Szerintem rátok férne, ha ti is anyósotoknál felejtenétek néha a telefont, ahogy én szoktam... Nektek egy kis nyugi, aztán ha az anyós megsínyli, hát azon még gondolkodunk, hogy mennyire sajnáljuk... :D Mellesleg az én anyósom, amióta Kristóffal beszélt egyszer, végre felfogta, hogy mennyire nem egyszerű az életem... :) (Kristóf ez csak vicc, érted, ez csak vicc.. neee!!!!!! mit akarsz azzal a baltával??!!! Ne csináld már ez csak viiiiicccccccckhhhhrrrrr!!!!!)

Bocs a csajoktól is és legfőképp az édesanyjuktól. :)))

netraptor Creative Commons License 2011.09.24 0 0 1326

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

Cím:  csempekalyha@gmail.com

kályhab Creative Commons License 2011.09.18 0 0 1325

Szép napot minden fórumosnak!

 

Lábon álló,illetve már lebontott kályhát vásárolnék.Ha én bontom,tisztán,gyorsan,szakszerűen végzem a feladatom.Sitt,szemét nem marad utánam.Hívjon bizalommal!

 

Müller József  06-30-893-1968

netraptor Creative Commons License 2011.09.12 0 0 1324

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

Cím: csempekalyha@gmail.com

Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.10 0 0 1323

Ja, két szék közt a padlóra csak esetetekben jól be is verte magát. Vasárnap meg nem bontunk, vasárnap a kályha szót sem akarjuk hallani.

Előzmény: kályhab (1322)
kályhab Creative Commons License 2011.09.10 0 0 1322

Üdv mindenkinek!

A hölgy a kokszos kályhával 09 06-án megkeresett.Elmondtam neki a tudnivalókat egy ilyen kályha bontásával kapcsolatban.

Önköltségi áron tettem neki ajánlatot,amiből még alkudozott.Megállapodtam az időpontban is.Ezek után ,ha jól láttam a dátumokat

09 08-án megkereste Netraptort.Nyílván az " ingyen"csodaszó hatására.Szerencse,hogy pont most néztem fel a fórumra,több hónap kihagyás után,mivel a "megrendelő" a fórumról vette a számom.Egyetlen porcikám sem kívánta ezt a bontást, mert nagyon elfoglalt vagyok,de hát a fórumra hivatkozott,így vállalkoztam rá.Óvnék tőle mindenkit!

Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.10 0 0 1321

"Nem ingyenes, ha nem keresett a csempe". Persze, mi önzetlenségből segítünk ingyen az embereknek mert rendesek vagyunk. A bontáshoz minimum 2 ember kell, akik nem ingyen csinálják, nem ingyen nyelik a port. A kályhás bére minimum egy tizes, a segédé 3-4, a konténer, a legolcsóbb is területfoglalással 28000e Ft. Magának minimum 40000Ft-jában lenne. Ha a kályhája kuka, akkor a bontás az bizony pénzbe kerül. Ha a csempe annyit ér mint a bontási költség, akkor éri meg, mert beépíthető. De természetesen a maga szarráégett, kokszos kályhája milliókat ér, főleg, ha fal közt van és jól összetört belülről a diletáció miatt. Próbálja meg egy Ft-ért a Vaterán eladni. Ha a kolléga egy 20-ast kért a bontásért, akkor nagyon jól járt volna, ha megegyeznek. Most nem lenne ott a kályha és keserűségében ,mert ennyire zsugori volt, nem próbálná lejáratni a kollégát. Nem beszélve arról, hogy ismét keresgélhet és ismét ezzel fog találkozni, hogy senkinek sem kell a kályhája.

 

Kristóf

Előzmény: Magdi 55 (1319)
netraptor Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1320

Tisztelt Magdi 55

 

Úgy látom, nagyon megbántottam azzal, hogy nem szeretném lebontani a kályháját. Ezt persze érezhető volt már akkor, amikor közöltem ezt Önnel telefonon.

Nos. Csak a tisztánlátás kedvéért írom le, hogy velem pénzről szó sem esett, én csak szimplán nem vállaltam el a kályha lebontását. Az Ön kokszos /valószínűleg szétégett/ falba épített /valószínűleg rávakoltak/, egyszerű minta nélüli csempékből épített kályhája valóban nem ér annyit sem, hogy valaki azt az anyagáért lebontsa. Tudja Ön, hogy milyen költségekkel jár egy kályha lebontása? Nyilván nem. Ki kell próbálni, felfogadni mondjuk 2 embert, meg bérelni egy sittes konténert.

Nem akarom Önt megsérteni, de kérem Ön se írjon rólam olyat, ami nem igaz. Az Ön kályhályát én sem ingyen, sem pénzért, sem sehogyan nem bontom le.

Ha Ön ezt személyes sértésnek veszi, azt nagyon sajnálom.

Higgye el, nagyon sok  ember van, akiknek a kályháit elbontottam.

Ehhez képest egy olyan embertől kapok negatív kritikát /pláne, hogy a kritika egy része, mármint hogy fizetnie kellene a bontásért, egyszerűen nem igaz/, akivel még csak nem is találkoztam, mindössze kb. kétszer két percet beszéltünk telefonon.

 

Azt meg, hogy én bárkit is megtévesztek, egyszerűen kikérem magamnak.

 

                                                                     Tisztelettel:

 

 

                                                                                          Tóth László

 

 

 

 

Előzmény: Magdi 55 (1319)
Magdi 55 Creative Commons License 2011.09.07 0 0 1319

magdi

 

Nem korrekt ,ha  a " kályhabontás ingyen" -címszó alatt olyan emberek hirdetnek,akik nem ingyenesek,ha nem keresett a csempe...

akkor bontást,szállítást kell fizetni.

 

Én ingyenes,bontás,elszállítást keresek-egy 11 éve nem használt kokszos cserépkályhára  -mivel nem értek hozzá,gőzöm nincs milyen értékes/vagy nem/ egy használt lakással együtt vásárolt kályha...

 

Csalétek az ingyen-aztán szóban!! kiderül,hogy pl.egy kokszos kályha,stb nem ingyenes mégsem...

Persze ha nem éri meg,érthető!!!De ne tévesszük meg a fórumozókat.!

 

Zömében leírják szerencsére-MIKOR INGYENES-

 

szép napokat Mindenkinek!

Előzmény: netraptor (1313)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1318

Lesz vele mit tenni, de reméljük megéri.

Előzmény: aka1 (1285)
Kályháskristóf Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1317

Van egy pár kályhám ebben a méretben.

Előzmény: dudu242belga (1316)
dudu242belga Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1316

szisztok mindenki.keresek kisseb méretű kb 2-3 x3 x6magas kályhát.nincs sok hely,de csak 20 nm +tetőtér

,amit tudnia kell fűtenie.persze csak alkalmilag,mert présházba kell télire,mikor lemegyünk bortfelyteni.és véletlen mellé

nyeljük a bort,és ott ér az este.so  .szépnek se kell lennie.de találtam meseszépet 35ért,de elvitték mire odaértem.tehát ha van 

tipp irjatok.köszi dave

dudu242belga Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1315

hi.egy fontos infó lemaradt a kélyháról.  ára?üdv dave

Előzmény: Mjuz (1304)
sportline113 Creative Commons License 2011.09.01 0 0 1314

Két jó állapotban lévö bontásra váró cserépkályha 25 és 45 ezer forintért eladó. Kérésre fényképet küldök, email cimem:sportline@freemail.hu

netraptor Creative Commons License 2011.08.31 0 0 1313

Cserépkályha  bontás ingyen,   Budapest egész  területén. Feleslegessé vált, akadozó cserépkályháját ingyen, anyagáért elbontom, a keletkező sittet elszállítom, magam után rendet hagyok, még fel is söprögetek. Több éves gyakorlattal.  Emelet nem gond. Egy kályha elbontása 2-3 órát vesz igénybe. Rövid  határidővel, gyorsan, pontosan, tisztán. Hívjon bizalommal.

 

Tel: 06 70-334-8166

 

csempekalyha@gmail.com

Szzancsaby Creative Commons License 2011.08.25 0 0 1312
Előzmény: BSzTom (1307)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!