Keresés

Részletes keresés

KawaBazsy Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100018

Azt azért sose értettem, h egy nőnek mi baja lehet a gumival..?

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (100010)
seci Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100017

Itt az ideje egy full backup-ot csinalni a forumrol :)

-seci

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (100016)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100016

Most vettem eszre, elszalasztottuk a 100000. hsz-t, gyorsan unnepeljunk igy utolag! :-)

seci Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100015

Hampshire/Surrey - mondtam mar, hogy rossz helyen laksz :D ?

-seci

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (100013)
seci Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100014

A masodikat siman megcsinalhatta volna ingyen, erre valo a "gyengitett" katonasag - ifj seci igy tanult meg rendesen sielni/sziklat maszni/buvarkodni.

Persze ha apucit meg lehet fejni evi 10ezer fontra - akkor az mas kerdes.

-seci

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (100008)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100013

Erdo? Hol talalni itt olyant? Nalunk maximum 50x50 meteres erdo foltocskak vannak, azok nagy resze is private... Maradnak a parkok, meg szantofoldek mellett halado public footpath-ok es public bridleway-ek...

Előzmény: Caitlin (100003)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100012

MyFitnessPal-t ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myfitnesspal.android&hl=en_GB ) tudom ajanlani, kulonosen az elofizeteses premium verzioban (valami huszonegynehany £ egy evre) zsenialis, de az ingyenes verzio is jo.

Előzmény: islamorada (99993)
seci Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100011

Én már jobb, ha meg sem szolalok az "akkor lesz csak csokika az ebed utan, ha rendesen eszel" temakorben ;)

-seci

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100010

Mazli :-) Ismerosomnek ket lanya van, ma mar felnott mindketto. Tizenevesen az egyikuk kitalalta hogy a fogamzasgatlo osszezavarja a hormonhaztartast, viszeres lesz tole a laba, narancsbore lesz, meghizik meg hasonlok (hogy mennyi igazsag van benne nem tudom), es hogy o soha eleteben nem fog szedni. A huga pedig magaeva tette ezt az otletet, egyikuk sem szedett fogamzasgatlot. Az idosebbik utalta a gumit, ezert vedekezes nelkul volt egyutt aktualis baratjaival, egyszeruen csak annit teve, hogy a "veszelyes" napokon tartozkodott a nemi elettol. Es ez mukodott is neki egeszen addig amig 30-hoz kozeledve vegul ferjhez ment es tervezetten gyereket vallaltak. Hugica szinten elutasitotta a gumit (mert hat novere is ugy tett), na neki nem jott be, 19 evesen terhes lett, megtartotta. 20 evesen hozzament a nala par honappal fiatalabb apukahoz, majd <21 evesen ismet terhes lett, masodikat is megtartotta. 23 evesen egy masik ferfitol lett terhes, mikor kiderult eleg nagy botrany volt, valas meg minden, majd gyorsan utana osszehazasodott az aktualis apukaval. Egy evre ra mar valsagban volt a masodik hazassaga, ezert (logikus, nem?) bevallt egy masodik (negyedik) gyereket a masodik ferjetol. Sajnos nem jott be a terv, a hazassaguk igy is ugy is gallyra ment, ugyhogy 25 evesen mar valt megint. Most ha jol tudom 27, van mar negy gyereke (es mind fiu!) ket kulonbozo pasitol, ketszer elvalt, es a gyerekeket inkabb a szulei (ismerosom, azaz a gyerekek nagyszuloi) nevelik mintsem o. Nemregiben irta ketsegbeesve az ismerosom, hogy fiatalabbik lanya megint osszejott egy pasival, es mar rettegnek hogy mikor jelenti be hogy jon az otodik gyerek es hazasodik ujra... Ooops :-)

Előzmény: islamorada (99991)
jwdo07 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100009

De hova? Kerdem en: hova?

 

:-l

 

Ne felejtsd az "arany szabalyt", hogy mindenutt jo de a legszarabb orbanisztanban!!

 

Nem vagyok pszihomokus, hogy parkapcsolati tanacsokat tudjak adni de ugy latszik a csaj nem "nott fel hozzad".

 

7ev az 7ev - sok ido es igazabol nem tudom mit tudnek mondani most, hogy "feldobjalak" egy kicsit...

 

 

 

 

Nezd, ha nagyon magad alatt vagy es nem vagy tul oreg es fizikailag is megfelelsz akkor szivesen adok tanacsot hogy juthatsz el a legioba. Ott biztos felviditanak ;-) tele kalanddal, akcioval meg minden... muszak utan csajok meg bulik... soha se keso. Csak amikor kerdezik, hogy miert jottel azert az ex-edet ne emlitsd...

 

Csak egy otlet ha mar ugy is el akarsz menni.

 

:-)

Előzmény: dracoo25 (99995)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100008

LOL volt fonokom jol megszivta ezzel. Varta hogy idosebbek legyenek a gyerekei, es legyenek hobbijaik, elkezdjenek sportolni. Elertek a kb 13 eves kort es lettek is! :-) Egyik golfozni (rendes golf, nem minigolf) es buvarkodni kezdett, a masik meg versenyszeruen biciklizni tobb valfajban (utcai, gyorsasagi, mountain, downhill), sielni es korcsolyazni plusz zongorazni. Mondta hogy csak a felszerelesek egy vagyonba kerultek (peldaul az egyenkent £1500-£2000 bicaj de a golf vagy buvar felszereles se olcso), plusz viheto oket allandoan edzesrol edzesre, plusz minimum evi ket kulfoldi udules kell, mert ugye az egyik sielni akar a masik meg buvarkodni, es keves helyen lehet mindkettot egyszerre :-) Meg az egyik halot gyakorlatilag ki kellett uriteniuk hogy beferjen a zongora, most nem fernek el, csomo cucc store it yourself raktarban van, kellene koltozni nagyobb hazba :-) Mondta, hogy "de jo hogy csak ket gyerekunk van es nem harom, asszony anno akart harmadikat is" :-)

Előzmény: netszkvid (99987)
jwdo07 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100007

Annal jobb parositas mint egy Sepura radio es egy Blackberry 9900(ha jol emlekszem) nincs. Tapsztalat. Ezt nem fogjak tudni potolni.

Előzmény: Zlot (99971)
jwdo07 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100006

Es szep csendben megvolt a 100ezredik hsz is. Amit meg kene unnepelni es megkoszonni kitarto versenyzonknek Mr Cam-nek! :-)

 

Vel dan Mr Cam! Tenk Ju!  :-)

 

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100005

Erdekes hogyan valtoznak a mai gyerekek. En 13-14 eves koromban mar 60-90km-es bicikli turakat csinaltam barataimmal vagy eppen egymagamban (bukosisak es mobiltelefon nelkul - tuleltem :-)). Altalanos iskola otodik osztalyaban mar kiolvastam az iskolai konyvtar sci-fi es fantasy reszleget, ugyhogy beiratkoztam a varosi es megyei konyvtarakba, es nyolcadikos koromra azoknak teljes sci-fi es fantasy reszlegevel is vegeztem :-) Nem mondom, volt amikor orakat jatszottam szamitogeppel (ZX81 majd ZX Spectrum aztan Commodore 64 kesobb Amiga vegul PC), de ez nem volt mindennapos. Inkabb 20-as eveimben volt olyan hogy vegignyomtam 8-10 ora jatekot a gep elott, utana viszont altalaban jott egy het "szamitogep-jatek mentes pihenes" mert meghulyult tole az agyam :-)

Előzmény: netszkvid (99987)
KawaBazsy Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100004

Örülj, hogy kiderült, h ennyit ér a csaj. Azon csodálkozom, h ennyi idő után.. Most legalább szabad vagy, kihuncutkodhatod magad. :-)

Előzmény: dracoo25 (99995)
Caitlin Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100003

Mi nem vagyunk hudenagyon outdoor emberek. Legtobbszor az a bajom, h hova menjunk, mit csinaljunk. A 100x templom/kastely mar engem is untat. Setaljunk az erdoben kilove, mert en nem megyek egyedul a gyerekkel, ferj meg nem jon. Felek a kutyaktol es egyeb 4labuaktol. Igazi hulye varosi gyerek vagyok. Tudom, h nekunk kellene valtoznunk, csak nem tudom hogyan igazan. 

Szerencsere nalunk az olvasas maradt, igy is 2-3 konyv fogy hetente :) 

Most azt talaltuk ki, hogy a penteki jatek feltetele lesz, h hetente 2x minimum, de inkabb 3x menjen le uszni. Ha az nincs akkor jatek sincs. A mit szeretnenk listan a heti sport kerult leginkabb eloterbe mikor beszelgettunk. 

Egyke gyerekkent kicsit mas a helyzet, mert csak en vagyok partner. De mivel hormonalisan hulye a draga en nem mindig vagyok jo partner es inkabb csakazertsem velem akar jatszani.

Ma sports day lesz a suliban, 12kor vegeznek a nagyok es leszervezte egy haverjat, h jojjon at Terraforming Mars-ot jatszani :) laza 3-4 oras tarsas.... Ha meg marad idejuk akkor mtg-znek kicsit. Par honapja ez meg a jojjon at gepezni lett volna, tehat pici lepesekkel de valamerre haladunk :D

Előzmény: netszkvid (99987)
Caitlin Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100002

Siman mondtam uzsorakamatot, mert okos gyerek, eszebe nem jutna rabolintani egy ilyen deal-re :)

Előzmény: islamorada (99992)
Caitlin Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100001

kajara nem kell koltenie. Snack -csoki/chips- van itthon mindig (bar nem kene, de errol nem mondunk le). A cukorka az egyetlen amit nem veszek meg. Havi 40 font nem keves ha mindened megvan, szerintem. Akkor lenne keves ha nyaralaskor a fagyijat is neki kellene fizetni, de ez nem igy van. 

 

miert ne vigyem jatszani? Nem azert megyunk mert en akarok. En csak azert jatszom mert ha mar ott vagyok x orat akkor legalabb ne unjam az agyam :) Es orulok, h mas kozegben van, meglepoen kedvesek az emberek, jo csapat. Vannak vele egykoru kolkok is. 

Előzmény: cam aro (99994)
cam aro Creative Commons License 2018.06.19 0 0 100000

majd 600 merfoldet tapostam tegnap/elott/ma london to walesben. 

az eredmeny megvan. 

kirandultunk egy jot, de a dinasztia foldjet nem talaltuk meg.. :) 

 

wales gyonyoru.. kirandulni.

lakni... ? az mar erdekes. 

az hogy csak szorvany pontokban van erdemi house,  egy dolog. 

(swansea konkretan undorito, bar tobb fokkal jobb mint Merthyr Tydfil.  ) 

a masik a letting agencyk egoja, mert azt hiszik hogy minden szart eltudnak sozni. 

hat nem tudom. 

ahol az atlag renting 800/ honap korul van egy 3 bedesnel..

kicsit overpricednek erzem az 600 kornyeki admission fee-t..

ami raadasul sok esetben not refundable. ill . considerable.. 

 

show must go on.. fcuk. 

Előzmény: cam aro (99997)
islamorada Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99999

Ez jo volt hogy fuzd be a tulaj hugat, hehehe.... Ha csinos miert ne?

Előzmény: cam aro (99997)
islamorada Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99998

Rogton ne add fel, ne menj el, lanyok is akadnak elobb utobb, kicsit probald ki hogy milyen magad lenni, nem olyan borzaszto az. Inkabb arra gondolj hogy milyen rossz lett volna ha hazassag, netan gyerek utan derul ki hogy nem megy a dolog, igy tiszta sor hogy kulon mentek....

Előzmény: dracoo25 (99995)
cam aro Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99997

fuzd be a tulaj hugat azonnal! 

lesz kontrollod a fia, es az exed felett!

mehet faszan a vica versa! :) 

 

..vagy hagyd inkabb a vendettat..

es gondolkodj el hogy a csaj miatt jottel ki, vagy a csaj csak jott veled. 

 

szar ugy, de a te eleted, ne mastol tedd fuggove. 

good luck be hard! ...i know.. it's hard.. 

 

Előzmény: dracoo25 (99995)
cam aro Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99996

jav. 

5x2 chicken wings only £5. 

 

tok mindegy. 

heti tiz fontbol megvonasra kenyszerited, es nem sporolasra tanitod.. 

...szerintem,.. ez a te dolgod. :)  

=======================

Előzmény: cam aro (99994)
dracoo25 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99995

Úgy néz ki én elhagyom Angliát. Miután kiderült hogy a kedves menyasszonyom 7 éves kapcsolat végére pontot téve gyakorlatilag összeszűrte a levet egy indiai munkatársával. Vagyis a tulaj hugának a fiával, de legalább jó nagy BMWje van. 

 

Kicsit szar lesz holnap felmondani a cégemnél ahol tökre szeretnek meg megbecsülnek, de itt kéne maradnom gyakorlatilag tökegyedül......igazából nem tudom mi legyen.

cam aro Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99994

mar bocsi, de tiz font/hetbol mi a fenet tud venni ? 

5x2 chicken wings 10 font... 

ha nem vesz semmit, 25 het (fel ev )  a 250 sporolas.. 

 

ebbol egy dolgot lehet gyujteni,

sorry. keseru tapasztalatot. 

tanul, eredmenyei  jok, . hat legyen mar meg az erdemi elismerese is, hogy neha onalloan, nem havi kasszat bedontve legyen onallo.

(meg ha hulyeseget is vesz , az az o penze. ) 

te dolgod, de en duplaznam. 

minimum igenyen ne sporoljon mar.. 

 

a masik, ne te vidd jatszani.

mert akkor te jatszol..a gyerek csak koveti a te igenyedet.. 

sk velemeny.  

-------

ismet nagyot ment a topik,.. hetfon. 

..as usual..

 

 

 

Előzmény: Caitlin (99981)
islamorada Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99993

Ezek a felirasok hogy mit mire koltott az ember tetelesen szerintem nagyon jok mert jobban meggondolja az ember a kiadast. Egy baratnom irta a telefonjan hogy mikor mit es mennyit kell ennie hogy lefogyjon, a program meg figyelmezetette is hogy ne hagyjon ki dolgokat, illetve addig hany kaloriat evett mar aznap, hol alljon meg.

Tobb mint 100 fontot fogyott nehany honap alatt, sajnos abbahagyta es azota valahogy ujta eszik hizlalo dolgokat, szoval a felet visszaszedte.

Ha ujrakezdi akkor csatlakozni fogok hozza, nekem 20 font eleg lefogyni de valahogy nem megy pedig uszni jarok hetente tobbszor...

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (99980)
islamorada Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99992

10 font az egeszen normalis zsebpenz, az enyem harmat kapott de azok a 80-as evek vege voltak, szerintem most kb 10-15-ot adnek. Az uzsorakamatnak nem vagyok a hive mert megszokja aztan felnott koraban is ahhoz fordul ha kifogy a penzbol, inkabb valami extra munkat csinaljon es azert adsz egy kis penzt de nem azert hogy kitakaritja a szobajat, az termeszetes. Valamit csinaljon otthon amit nem varsz el tole de neha megcsinalhat de rendesen, nemi extra penzert.

Előzmény: Caitlin (99981)
islamorada Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99991

Uljetek be valahova egy fagyira es beszelgess el vele hogy most van serdulokorban, sorold fel szepen a "tuneteket" de vidaman mosolyogva, baratian vegig, kicsit ismertesd vele hogy te mit eltel at, meselj egy kicsit neki, / krealj valamit nem baj ha nem igaz de legyen benne valami tanulsag  is/, es szepen vedd elo a pontokat. Az eves elsonek hogy jo, nem szeret ezt meg amazt akkor mit? Mert az egeszseges etel fontos, beszeljetek meg hogy megis mibol alljon. Egyebkent ha balettre jar akkor nem arrol van szo hogy fogyni akar hogy olyan vekony, legies legyen mint a balettancosok? Vagyis enne csak nem mer?

Az hogy nem akar segiteni meg maga utan pakolni, hass a jo szivere mert hogy te tudod hogy igenis az van neki de te nagyon faradt vagy mostanaban es nem birod ellatni mindenet egyedul, hogy fogjanak ossze a testverrel es csinaljak meg, egy kis extra zsebpenz kiegeszito is leeshet ha jol csinaljak neha.

A telefon az kivaltsag mert te fizeted, mond meg neki hogy az csak akkor jar ha normalisan betart minden szabalyt tehat elvarod.....

Persze lesz meg mas problema is a kesobbiekben amikor  elojon a szex kiprobalas es annak minden kovetkezmenye, na ettol tartottam a legjobban, en nem voltam szivbajos, elovettem a fiut akit eloszor hozott haza az iskolabol  es bemutatta hogy egyutt jarnak es kereken megmondtam a fiunak hogy nem szeretnem meglatni a lanyomat terhesen mert nagyon megbanna.  De nagyon. 18 ev alatt nem irnak fel fogamzasgatlot, ugy gondolkozzon. A ket 17 eves csak lapitott, a fiu nerm mert grimaszokat vagni pedig lattam hogy szerette volna. Hogy aztan hogy oldottak meg az ilyesmit nem kerdeztem de nem volt baj, 18 evesen viszont feliratta a tablettat szoval tuljutottunk ezen is.

Igen, ha visszagondolok hiaba volt igazan jo gyerek azert voltak lenyelni valo dolgok.

A kabitoszerben biztos voltam hogy nem probalja ki mert minden alkalmat megragadtam hogy mutogassam neki ha lattunk ilyet az utcan mar 5 eves koraban is susogtam a fulebe halkan hogy nezd, szegeny bacsi, neni, hova jutott. Nem volt nehez mergundoritani a foldon fekvo neha hanyadekban fetrengo kabitoszerestol, alkoholistatol,  viszont arra is oktattam hogy segitsen nekik ha tud, adjon penzt ha kernek mert lehet hogy kabitoszerre kell de az is lehet hogy ma meg nem evett a szerencsetlen... Soha senki nem tudta violna rabeszelni semmifele kabitoszerre, erdekes hogy soha nem iszik alkoholt, meg az eskuvojen sem, most nem tudom hogy alapbol utalja az izet vagy a latott alkoholistak oltek ki belole az erdeklodest.

Az a furcsa hogy a ferje sem iszik, nem is dohanyzik egyik sem.

Szoval mi tuljutottunk a tinikoron halistennek nagyobb szivas nelkul...

Előzmény: netszkvid (99968)
islamorada Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99990

Ez van, szerintem nekunk is megvolt a magunk hulyesegei csak mar nem emlekszunk ra. Amikor 17 evesen anyam eloszor meglatta rajtam a miniszoknyat, 69 korul, pedig nem is varrtam fel tul rovidre majdnem elajult, / nagyon konzervativ csaladban nottem fel/ es rossz vegemet josolta, nem is akarta megengedni de hatarozottan ragaszkodtam hozza es hordtam ugy mint masok. Meg volt mas is, nem segitettem otthon eleget, ezt nagyon felrotta, de elotte sem emlekszem valami nagy hazimunkara mert nem vartak el tolunk gyerekkorunkban. Szoval volt egy-ket dolog. Szerintem ezen minden szulo atesik, te is csak mosolyogva fogsz kesobb erre emlekezni hogy hat igen.....Vidaman kell felfogni  mit is tehetunk, az sem jo egy serdulokoru csak mindenre bologat vagy nem mer tenni otet erdeklo dolgokat. Nyesegetni kell a vadhajtasokat persze de meglatod hogy jo felnott lesz belole...

Előzmény: netszkvid (99988)
netszkvid Creative Commons License 2018.06.19 0 0 99989

Mar csak egy Playstation hianyozna. Ha megfogadnam a kovetkezo tortenne: egy honapig minden tokeletes. Megjon a Playstation, onnantol pokol, sem eves sem semmi hazirend csak jatek es kaosz. Ez ebbol a kaoszbol honapokig tartana mire kilabalnank...

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (99976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!