Keresés

Részletes keresés

Hkszv Creative Commons License 2013.03.18 0 0 4919

Naox, Doublőr köszönöm a választ. Az egyik javasolt honlapon ezt találtam: Aranyrúd esetében mindenképp 999,9 ezrelék finomságú és a nemzetközi "Good Delivery" minősítéssel rendelkező terméket ad át, de a gyártó változhat. Lehet Argor, Argor-Heraeus, Umicore, stb.

Lehet gond a visszaváltáskor az, hogy nem a legjobb hírű  gyártó termékét kapom?

Előzmény: naox (4918)
naox Creative Commons License 2013.03.17 0 0 4918

A vásárlással kapcsolatban nincs adózási kötelezettséged, de jó, ha tudod, hogy névre szóló számlát kell az aranyról írni, csak akor ÁFA-mentes. Tehát ha nincs legálisan akkora jövedelmed, amiből meg tudtál ennyit spórolni, akkor érdemes Ausztriában vásárolnod. Eladáskor keletkezhet adófizetési kötelezettséged, ez ma max. 4% (sajna elég zűrös a törvényi háttér), hogy 10 év múlva mi lesz, azt senki sem tudja...

Előzmény: Hkszv (4916)
Doublőr Creative Commons License 2013.03.16 0 0 4917

10 év múlva ... akármi lehet. A visszavásárlási garanciának, nincs értelme. Megbízható forgalmazótól (Aranypiac, SolarGold, Conclude) vegyél sértetlen csomagolású, certivel csomagolt lapkákat pl. (Argor, Münze). Kb. 2 hónap különbséggel 5* 31,1g-ost, vagy 3*50g-ost. Ha sértetlenül megőrzöd őket, semmi gond nem lesz a visszavásárlással, csak ugye az aktuális ár... amelyre garanciát senkitől sem kaphatsz:) Adózás: tökmindegy; addigra bármilyen szabályt kitalálhatnak.

Előzmény: Hkszv (4916)
Hkszv Creative Commons License 2013.03.16 0 0 4916

Kezdő vagyok, 5 uncia befektetési aranyat vennék. Tíz év a befektetési időtáv. A fórum szellemének megfelelő érdek nélküli tanácsokat kérnék a legfontosabb tudnivalókról. Mire kell figyelni a tömb, vagy lapka gyártójánál, ha 10 év múlva is problémamentes visszaváltást akarok Mik az adózási tudnivalók ha jó fiú akarok lenni? Kik a szóba jöhető botránymentes, jó üzleti hírnevű partnerek? Bal kézzel nyújtom a pénzt, partner az aranyat és egy-kettő-háromra cserélünk.

 Mit jelent ez?: „Binder István arra felhívta a figyelmet, hogy visszavásárlási garancia nélkül a tömbaranyat csak a törtarany árában lehet értékesíteni, ami jócskán csökkenti annak értékét.” A PSZÁF honlapon találtam.

balacy Creative Commons License 2013.03.15 0 0 4915
balacy Creative Commons License 2013.03.08 0 0 4914

Érdekes ez a 1500 környéki szakasz, régi alj is, mentális támasz is, a nemrégibe belinkelt arany hírlevélben is ezt a környéket tartja majdnem mindegyik elemző a várakozásának az aljának. 

Előzmény: Jaggelo (4913)
Jaggelo Creative Commons License 2013.03.08 0 0 4913
Előzmény: BlackVoid2 (4912)
BlackVoid2 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 4912

Legalább vennéd a fáradtságot, hogy elolvasod a fórumot mielőtt idejössz marketingtevékenységet folytatni. Ami ráadásul ütközik a fórum szabályzatával.

 

Több kárt okoztál itteni tevékenységeddel mint hasznot, hiszen bizonyítottad: nem értesz az aranyhoz.

 

Nem, nem fogok se vitatkozni, se tételesen belekötni, mert ez nem érdekel.

 

Hogy legyen valami konstruktív is, 2013-as arany előrejelzés(ek), PDF hírlevél:

http://www.goldstocknews.com/GSNpdf/GSN-0213.pdf

 

Előzmény: arany2013 (4908)
Bb06 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4911

Én ezt akkor sem értem, minél többször olvasom át a honlapokat, annál több kérdés merül fel bennem..

  1. mitől olyan jó ez a konstrukció, amit tudsz?
    Hiszen, ha az aktuális napi árakat nézem, akkor elég magasak, másrészt, ha én, megbízlak titeket bármivel, akkor az üzleti szerződésetek szerint az arany vételi árától függően még 12%-ot fizetek nektek…  ez akár 1x szerződés akár havi díjas vásárlás alapján történik..
  2. Orientáció, szeminárium, stb számomra ezek MLM cégeknél merülnek fel.. főleg, ha még a szemináriumokért 20.000 Ft-os díj is van… a kávéért és süteményért.. :)

http://arany-biztonsag.shp.hu/hpc/web.php?a=arany-biztonsag&o=jelentkezesi_urlap

 

stb stb stb

 

Igazság szerint még mindig nem értem, hogy miért pont titeket kellene választanom, ahelyett, hogy teszem, azt elmegyek az aranypiachoz és olcsóbban kifizetem és mindjárt készhez is kapom a tömböm vagy érmém… 

 

De, tessék a lehetőség adott, győzz meg, hogy nálatok jobban megéri, mint máshol..  amúgy is épp szeretnék vásárolni..

naox Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4910

figyuzz, azt, hogy a butaságot máshonnan másolod, magánszemélyként még menthető, de kereskedőként aligha. Leírtál 2-3 valótlanságot, súlyos tárgyi tévedést, továbbá tendenciózusan csúsztatsz.

Ez a baj.

Előzmény: arany2013 (4908)
balacy Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4909

Hm... jó lenne visszaolvasni, hogy kivel vitatkozol. Naox nem ma látott először aranyat :)

 

Előzmény: arany2013 (4908)
arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4908

 hiszen termékeink azon kevés nemesfémgyártói közé tartoznak, melynek termékeit a londoni székhelyű szakmai szövetség a London Bullion Market Association (LBMA) ún. „Good Delivery” státusszal tartja nyilván.

 

Itt a gyártóról van szó nem a terméről,olvasdd l figyelmesebben

Előzmény: naox (4904)
arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4907

a svájci Argor Heraeus fent van az Lbma listán

Előzmény: naox (4904)
arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4906
Előzmény: naox (4904)
arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4905
Előzmény: naox (4904)
naox Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4904

""A London Good Delivery minősítés feltételei befektetési aranyra vonatkozóan: a finomító cég működés legalább 3 éve kell hogy történjen, évente minimum 10 tonna aranyat kell feldolgoznia valamint a nettó vagyona 10 millió angol fontot haladja meg. A rendezett tulajdonosi háttér továbbá egy központi bank támogatása is szükséges. Az előállított arany tisztasága legalább 995‰, maximum 999,9‰."

Továbbá a tömbök min. 10.9 max 13.4 kg-osak legyenek. Ilyen tömbök forognak a tőzsdén, de ti NEM ilyet forgalmaztok. Légyszi ne csúsztass. A gyártó van minősítve, az általatok forgalmazott tömb nincs, arra nincs is semmiféle előírása az LBMA-nak.

"továbbá egy központi bank támogatása is szükséges"

Semmiféle támogatás nem kell, csak egy igazolás, de nem szükséges, hogy a központi banktól származzon.

Ha valakit érdekel:

http://www.lbma.org.uk/assets/GD_Rules_10.pdf

"A legmagasabb biztonságot a 999,9‰ tisztaságú aranytömbök nyújtják."

Ez megint teljesen butaság. Miért volna egy tömb biztonságosabb befektetési forma, mint akár egy Krugerrand, akár egy 20 koronás?

 

Előzmény: arany2013 (4902)
arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4903

MLM cégnél nem adnak fizetést.Vagy lemaradtam vmiről?

Előzmény: Doublőr (4892)
arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4902

"A London Good Delivery minősítés feltételei befektetési aranyra vonatkozóan: a finomító cég működés legalább 3 éve kell hogy történjen, évente minimum 10 tonna aranyat kell feldolgoznia valamint a nettó vagyona 10 millió angol fontot haladja meg. A rendezett tulajdonosi háttér továbbá egy központi bank támogatása is szükséges. Az előállított arany tisztasága legalább 995‰, maximum 999,9‰.
A legmagasabb biztonságot a 999,9‰ tisztaságú aranytömbök nyújtják."

Előzmény: naox (4893)
andetta Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4901

LOL MLM:D:D:D még mindig vannak MO-n ilyenek :(

Vogue550 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4900

ne haragudj, de számomra az egyetlen szóbajöhető út befektetési arany vásárlásnál, hogy fogom a zsetont, bebattyogok a nagyfaluba (Bp) és fizetésnél értelemszerűen kézbe kapom a megvásárolt darabot, nekem pont ez a lényege a fizikai arany vételnek, ha nem így lenne akkor inkább vennék valami arany alapú papírt, még mindig kisebb rizikó mint valami 'ismeretlen' cég egy fórumról... (nem személyeskedés csak mondom)

innentől kezdve csak és kizarólag az ár ami meghatározza hogy hol veszem meg a Münze Ö. lapkámat, ha tudsz rá mondani tényleg olyan bomba árat  - egyébként kétlem - amit egyik pesti forgalmazó sem, akkor állok elébe

Előzmény: arany2013 (4881)
W_B Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4899

Ja, én is a karrierlehetősléget nézegetem.. a cég székhelye a Margit hídnál van, biztos az az egyik a Four Gates-ből.. :-)

Veszprémben van bejegyezve.

 

Előzmény: Bb06 (4897)
W_B Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4898

"De ha nem akarsod  otthon tartani akkor a svájci cég őrzi neked"

 

Itt meg azt írjátok, hogy: "Az tömbarany egy bécsi nemesfém trezorban kerül tárolásra."

 

Svájci cég ? Bécsi trezorban ?

Ráadásul nemesfém trezorban ? Maga a trezor van nemesfémből ?

 

Nézd, biztos k. jó a cégetek, meg kilós áron adja a grammosat 40% kedvezménnyel (ami már magában LOL), de ezzel itt nem fogsz balekot.

 

Egy jótanács; legalább a honlapon hemzsegő helyesírási hibákat javítsátok már ki, akkor elhiszem hogy nem egy egymilliós törzstőkéjű Kft vagytok. (Four Gates Hungary Kft, vagy Four Gates Kft - legalább a honlapon döntsétek már el, hogy melyik..)

 

Az külön vicces, hogy szerintetek az osztrák jog az irányadó; tehát ha leléptek a pénzzel, menjek egy gemütlich wienerich ügyvédhez ?

Előzmény: arany2013 (4889)
Bb06 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4897

Szívesen

 

Annyira még nem merültem bele, mert leragadtam a Karriernél.. :)

 

Induló támogatás 6 hónapon keresztül havi 400 euróban, majd a végén egy összegben 1.000 euró…

 

http://arany-biztonsag.shp.hu/hpc/web.php?a=arany-biztonsag&o=mts_jelentkezesi_lap

 

 különböző lépcsőzetes előrelépési lehetőségek…  http://www.fourgates.hu/karrier

Előzmény: W_B (4896)
W_B Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4896

Köszi.

 

Drágább, mint az aranypiac.hu, és az ár "*Irányár, ami nem tartalmazza a kezelési díjat!".

 

Ha tovább olvasol, még méyebb a sz.. szósz:

 

  • lehetőség "kilós gramm áron" vásárolni (~40% megtakarítás);

  • 40%-os megtakarítás, ez az ! :)

     

  • bizományosi közreműködés az eladásban egy héten belül a mindenkori középárfolyam 95%-án;
  •  

    Bef.aranynál nem kell bizományosi közreműködés. bemegyek ahhoz a felvásárlóhoz, aki a legtöbbet adja érte, és eladom.

    Előzmény: Bb06 (4895)
    Bb06 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4895

    Honlapjukon az alábbi árak vannak:

     

    http://www.fourgates.hu/

     

    Ha az alábbi az ővéké, mert ez a másik amit kidob a google:

     

    http://arany-biztonsag.shp.hu/hpc/web.php?azonosito=arany-biztonsag&oldalkod=aranytartalek

     

    eléggé MLM cégnek tűnik...

    Előzmény: W_B (4894)
    W_B Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4894

    Hagyjuk a rizsát.

     

    50g-os Argor-H. tömb.

    Mennyiért adjátok ?

    Előzmény: arany2013 (4890)
    naox Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4893

    "hiszen termékeink azon kevés nemesfémgyártói közé tartoznak, melynek termékeit a londoni székhelyű szakmai szövetség a London Bullion Market Association (LBMA) ún. „Good Delivery” státusszal tartja nyilván."

    Csak a tények kedvéért: a terméknek nincs minősítése, csak a gyártónak. A terméknek semmi köze az LBMA-hoz, hisz ők kizárólag nagy, 14 kilós , de nem 9999-es, hanem csak 995-ös tőzsdei tömbökre adnak meg minőségi előiratot.

    Előzmény: arany2013 (4884)
    Doublőr Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4892

    Most esett le, hogy ez egy MLM cég, amelyiknek üzletkötője lehetsz. Na, nem húzlak tovább.

    Előzmény: arany2013 (4890)
    Doublőr Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4891

    Ok, minden világos, de ezt a 10 embert továbbra sem értem miért keverted bele. Ilyen erővel azt is mondhatnád, hogy "mi odaadjuk az aranyadat és seggbe sem rúgunk, ugyanis volt már aki ezt megtette a vevővel".

    Nem akartalak lehordani, csak megmondtam a véleményemet.

    "Pont ez a lényeg ,amit kifizetsz az a tied nálunk."

    Tessék??? Ez olyan különleges? Tudok pár céget még, ahol ezt szintén így csinálják, mondhatom ez nem túl ritka dolog. Habár tavaly éppen próbálkozott más üzleti filozófiára váltani egy a. központ nevű cég, ha hallottál róla. Dícséretes, hogy ti nem olyanok vagytok.

     

    Előzmény: arany2013 (4890)
    arany2013 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 4890

    Nem figyeltél.

    Azért írtam a beszervezés nélkül ist mert nagyon sok ezzel foglalkozó cég csak akkor ad ha hozol legalább 10 embert.

    Pont ez a lényeg ,amit kifizetsz az a tied nálunk.

    Nem vagyok névtelen,a Four Gates-nél dolgozom,nem titok de ezt már lejjem említettem.

     

    Amúgy meg nem próbálok üzletelni,csak vki említette hogy gondolkozik aranyban,és gondoltam segítek neki.

    Oda kellene figyelni,mielőtt lehordasz bárkit is.

     

    "A Magyarországon forgalmazott befektetési aranytömbök nagy részét a svájci Argor Heraeus, vagy az osztrák Münze Österreich öntödékben készítik. Ez a kettő öntöde az, amely Európa befektetési aranyának 80%-át előállítja."-a gyártásra a válasz.

     

    És úgy jutsz hozzá,hogy megkeresünk és elmondunk mindent,amire kíváncsi vagy.Több kategória is van,és azt választod amelyik neked szimpatikus.

     


    Előzmény: Doublőr (4887)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!