Keresés

Részletes keresés

babboo Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15503

Hogy lehettek ilyen szervilisek! Hol a méltóság???:-DDDDD

Előzmény: B.GY (15488)
Nessi55 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15502

Én pár éve szedtem Neotigasont, a Bőrgyógyászati klinikán írták föl. Az orvos kedvesen megállapította, hogy gyereket már biztos nem akarok, ha meg esetleg hullana egy kicsit a hajam, hát van elég, de egyébként is remek parókákat lehet kapni. Lehet, hogy csak viccelődött, de a humorérzékem épp nem volt velem. Tíz nap szedés után csomókban hullott a hajam, akkor úgy döntöttem, hogy abbahagyom.  Te még nagyon fiatal vagy, biztos szeretnél gyereket is, ha mégis a gyógyszer mellett döntesz, legalább két évet kell várnod a gyerekvállalással a gyógyszer abbahagyása után. Ebből is látszik, hogy valamit nagyon tönkretesz, vagy módosít abban, aki beszedi.

Előzmény: galmonica (15486)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15501

Tegnap volt a PS világnapja. A közmédia "Családi délután" (vagy valami hasonló nevű műsor) foglalkozott a támával, meghívtak orvosokat is. Sok újat nem mondtak kívéve egyet, hogy a TB évente 25 napi (talán PUVA?) terápiát fizet, minden betegnek.

Ezt eddig nem tudtam, vagy erre nem figyeltem, én mindig fizetősön voltam eddig. Lehet ilyenkor télen érdemes lenne kihasználni, ha másnem szintentartás miatt.  Van valakinek ezzel kapcsolatban (Budapesten) tapasztalata? Hova érdemes menni, mennyi a várakozási idő, stb. Köszönöm!

 

 

babboo Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15500

B.Gy.nem írta le még, de én bekentem két pöttyöt. Egyáltalán nem csíp. Most várok, megírom az eredményt.

gajda20 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15499

NEM szteroidos gyógyszer! Ezt olvasd el:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/neotigason_25_mg_kemeny_kapszula/2266

Hogy beszeded-e vagy sem az a Te döntésed, olvasd el a mellékhatásokat is. Én beszedtem.

Előzmény: galmonica (15486)
gajda20 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15498

A múltkor volt a tv-ben valami műsor és az ekcémáról beszéltek, hogy nyáron azért sokkal jobb mert valami olajos védőréteg alakul ki a bőröm, és ez megvéd valamilyen baktériumtól, télen pedig ez a védőréteg nincs rajtunk.

Az olajokkal való próbálkozás szerintem egy nagyon jó ötlet. Az arcomon szoktak lenni ilyen kis apró, hámló korpaszerűségek és ezeket teljesen tünetmentessé tudja tenni a natív ricinusolaj. Én ezt használom a puhító kenőcs helyett is. Szerintem sokkal hatásosabb bármelyik puhító kenőcsnél. De sajnos a ps-re önmagában kevés, most Diprosalic kenőccsel használom felváltva, és így nagyon látványos lesz a javulás, de nem tünetmentesít.:( Egy idő után rászokik a bőr, és immunissá válik a psori a szteroidra. Ilyenkor 1-2 hónapig abba kell hagyni a szteroidos kenőzést, mert úgyse használ semmit.:( Nálam pedig a szteroid miatt néhány helyen már nagyon vékony a bőröm, és sokszor nagy gyulladt pattanásszerűségek jönnek ki, ez a szteroid mellékhatása.

 

A Neotigason kapszulát elővettem a szekrényből és ismét elkezdtem szedni:) Semmi mást nem ír fel egy orvos sem, így marad ez. Pedig már hónapokig szedtem és semmit nem használt, sőt, csak egyre több folt jött ki.:) Ennyit arról hogy a neotigason az egyik leghatásosabb gyógyszer a tünetmentesítésre... Hátha most 2. nekifutásnak használni fog(vagy hátha kapok valami súlyos mellékhatást....).:)

Előzmény: ötfelezős (15493)
gajda20 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15497

Mint a dream krémeddel?:) Egyébként a múltkor véletlenül kattintottam a te nickedre, nem arra akartam válaszolni.:) Most meg is írnám a tapasztalatom róla: sz@rt se ért, csak büdös volt, és nagyon csípett.:)

Előzmény: eukariota (15492)
galmonica Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15496

Hol tudnálak utolérni? 

Előzmény: eukariota (15492)
zoliee81 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15495

12.: Nem ugyanannál a cégnél melózunk? :)

Előzmény: ötfelezős (15493)
byo Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15494

Szerintem a böjtölés már magában megoldaná :D.

Előzmény: ötfelezős (15493)
ötfelezős Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15493

Talán tanulságos leírni, hogy a lentebb említett könyv szerzőpárosának nőtagja, Agatha M. Thrash, mit állapít meg a pikkelysömör gyógymódjának:

1. heti 1-2 nap böjtölés

2. zsír- és szénhidrátmentes étrend

3. szigorú vegetáriánus étrend

4. gluténmentes étrend

5. napozás

7. vigyázz a bőrödre, vegyianyagok (kozmetikumok), mechanikai hatások (dörzsölés, rovarcsípés, leégés)

8. kenegesd olajos dolgokkal (avokádóolajjal vagy glicerinnel például)

9. 43 C fokos forró vízben ülj, amíg a szájon árt mért hőmérsékleted el nem éri a 39-40 fokot, amihez kb 15-25 perc kell, majd a víz hőmérsékletét engedd lejjebb 3-5 fokkal, és ülj benne 24-45 percig - heti ötször, három-négy héten át, na persze amúgy egészséges embernél

10. aludj olyan melegen betakarózva, és viseld a legmelegebb hosszú ujjú/szárú pizsit (meg nappal alsóneműt), amit még elbírsz

12. kevés stressz, rendszeres testmozgás, éneklés.

 

A hatos az (csak) fejbőrre vonatkozik, a 11-est meg bevettem a 10-be.

Természetesen csak tájékozódásnak írtam, ha valaki követni akarja, olvassa el az eredetit, az részletesebb.

eukariota Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15492

Ne kezdj hozzá a gyógyszer beszedéséhez..keress meg, és tünetmentessé válsz..ingyen szoktam gyógyítani..

Előzmény: galmonica (15486)
babboo Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15491

Engem ez a mész érdekelne... Pont meszelek a szuterénben.:-) Mikor nem vettem fe gumikesztyűt, lemarta a bőrt az ujjaimról. Akkor hogy csinálod? Leírnád pontosan?

Előzmény: B.GY (15489)
zoliee81 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15490

Milyen a sömör? Inverz? egyben nagyobb kiterjedésű vörös, szélén fehér szegéllyel?

Próbáld meg Te is a Sulfurt, ha nem működik vesztesz 5x650 forintot, ha meg működik, örülsz neki! :)

Olvass vissza, baloldalt ráböksz a nevemre, és a hozzászólásaim visszakeresed ebben a topikban. Le van írva minden.

Remélem Neked is használ,

 

Üdv:

 

Z

Előzmény: galmonica (15486)
B.GY Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15489

Ha lány lennék lehet én is beszedném.Így hogy nem vagyok inkább kihagynám.Nekem is akart valami tablettát adni a bőrgyógyász egyszer,de azt mondta ne csináljak gyereket utána se előtte:)Nem mintha akartam volna.Ja a könyökömről elmúlt a mésztől a sömör,csak oda kentem a többira használom a Psoratinex szettet.Egy kicsi fehér folt maradt utána.Ráadásul 1 mázsa 3000 Ft:)A psoratinex kicsit drágább és kevesebb :)

Előzmény: galmonica (15486)
B.GY Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15488

Küld.Még a kutyája is lennék :)

Előzmény: eukariota (15485)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15487

Tudomásom szerint erősen szteroidos gyógyszer,de egyik volt kolléganőmet meggyógyította úgy,hogy semmilyen mellékhatás nem jött elő rajta,és 3 éve tünetmentes.Kérdés az hogy a Te szervezeted hogy fog rá reagálni. Ez az amit előre senki sem tudhat.

Előzmény: galmonica (15486)
galmonica Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15486

Üdvözlök mindenkit! 

Segítséget szeretnék kérni! Sajnos kb. 12 éve pikkelysömöröm van (21 éves vagyok), ami egyre inkább csak terjed. Több folt is van a kezeimen, a hátamon, hasamon, lábamon, valamint az egész fejem pikkelyes és pár körmöm is. Legújabb hely, ahol kijött, a szemem alatt és a szám szélén. Több helyen is voltam már ezzel a problémával, azonban a szteroidos kenőcsökön kívül a mai napig nem kaptam semmilyen kezelést. Régebben elküldtek fogászatra, fül-orr gégészetre, azonabn ott nem találtak semmit. Most kaptam beutalót fül-orr gégészetre, hasi ultrahangra, nőgyógyászatra, fogászatra, góckutatás miatt, valamint a NEOTIGASON gyógyszert. Érdekelne, hogy ezt a gyógyszer valaki szedte már? Mik a tapasztalatok, vélemények??? 

Előre is köszönöm a válaszokat! 

eukariota Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15485

Beszéltem vele, ha akarod, elküldöm a válaszát..valami szálkás szőrü tacskót emlegetett..:)

Előzmény: B.GY (15483)
Alyra Creative Commons License 2013.10.29 0 0 15484

Olvasd  végig  a linket!  a ps  re  nem jott  be  valóban  de nem  vagyunk egyformák   a  vérnyomásom  viszont  baba lett!

a 2 dp  injekciót  én  kértem adják  be, és  ha  meg nézed a dátumot  mikor  írtam pont  le telt a 10 hetes  kúra!

Az orvosok a munkályukat végzik,  nekik  a beteg  a  munka  és  legtöbb esetben ugy is kezelik!egy  darab  vagy  a  sok  paciens közül, kisérletezés,  üzlet,  pénz,minél  több a  beteg annál jobb üzlet, és  minnél tovább tartson!

Tetszik nem tetszik nem azért kapnak fizetést mert meg gyógyítottak  hanem  azért hogy minden  vackot meg etessenek  veled  ez a  gyógyszer lobbi  érdeke,függőség  elérése  és  szedd még  élsz.

B.GY Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15483

Ez a lány engem is meghipnotizálhatna,aki a klipp elején van.Mindjárt elmúlna minden bajom :)

Előzmény: eukariota (15480)
babboo Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15482

Igen, ez súlyosnak tűnik. Egyik ismerősöm allergia gyógyszert kapott a Margit Kórház doktornőjétől, mikor ennyire eldurvult a helyzet rajta. Optacidot is kell emellett szednie, ami a sav-lúg egyensúlyt beállítja. A feje teljesen egybefüggően plakkos volt. Olivaolajjal bekente, pár órára befolpackozta, aztán kénes samponnal alaposan lemosta. Ezután már csak egyszer volt szükség az olivás pakolásra, elég a kénes sampon is. Kapott egy összetett krémet, amiben karbamid és szteroid is van. Kétszer kell használnia naponta. Két hét telt el és most tünetmentes. Nálad az a probléma, hogy ilyen nagy felületet nem lehet kenegetni. Nem jó neked a napozás? Mert, esetleg szoláriumba mehetnél kicsit megégetni magad. Április végén ettől szoktam tünetmentes lenni. Ez azért jó, mert az egész testet egyszerre tudnád kezelni.

Voltál már ételallergia vizsgálaton? Mert kiderülhet, hogy gluténérzékeny vagy. De egyre több helyen olvasom, hogy a tejtermékek a ludasak nagyon sokszor.

Ez mind-mind jobb, mint bevenni valami nagyon károsat...

Előzmény: Ficzek Úr (15481)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15481

Nekem eléggé kiterjedt a sömör.A lábaim tele vannak,a combjaim,a kezeim is végig,de a hátamon is van bőven ami egy vírusos betegség után jött elő.A fejtetőn csak elöl volt néhány folt,de nemrég észrevettem hogy már hatalmas egybefüggő vörös folt legalább a felén.Kereskedelembe dolgozok - a szakmám is ez - de most fordult elő először hogy az üzemorvos nem enged dolgozni egy új helyen. Szép jövő elé nézek.

Előzmény: babboo (15468)
eukariota Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15480

A pikkelysömör hipnózissal (is) gyógyítható, mint általában a bőrbetegségek..én dadogósokat kezeltem idáig.http://www.youtube.com/watch?v=PWE8kraPg54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: babboo (15478)
eukariota Creative Commons License 2013.10.28 0 0 15479

Neked könnyű: nem kell megjegyezned, automatikusan megjelenik, nekem psdig töprengenem kell, h hány "b"-vel és hány "o"-val szólítsalak meg..<3

 

Előzmény: babboo (15478)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15478

Szerintem én se tudnám leírni a nick nevemet, olyan hülye.:-)))) Igen, így már elfogadom, amit írsz.

Előzmény: eukariota (15477)
eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15477

Kedves babboo (most legalább helyesen írom le a nic nevedet)..a háziorvosnak is szakosítót kell végeznie..csak vannak hülyék és hülyébbek, lelkiismeretesek és lelkiismeretlenek..:)

 

Előzmény: babboo (15476)
babboo Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15476

De kötelessége. Mi nem tanultunk gyógyszertant és, ha nem lenne net, semmit nem tudnánk ezekről a dolgokról. Akkor miért az orvos írhat fel gyógyszereket, miért nem a beteg? Az átlagos háziorvos ugyanazt az egyetemet végezte el, mint a sebészprofesszor, csak kihagyta a szakosítót. Gyógyszertant tanult, tehát tudnia kell ezeket a dolgokat. De, ha mégse tudná, akkor az a kötelessége, hogy utánanézzen. Azért ül ott és azért nem én ülök ott.

Előzmény: eukariota (15475)
eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15475

A PS-eseknek kerülniük kell bizonyos gyógyszereket..egy"átlagos" háziorvosnak nem "kötelessége" tudni ezeket..nektek kell odafigyelnetek erre..

Előzmény: mr.mzsa (15471)
eukariota Creative Commons License 2013.10.27 0 0 15474

Valóban már évek óta "osztom az észt", mint ahogyan voltál olyan kedves véleményezni a fórum beli ténykedésemet, Rp-t is tettem fel, és volt akinek használt is (szteroid mentes)..

 

Úgy állítottad be legutóbbi hsz-odat, h a "gyógypetró"-tól lettél tünetmentes és fogytál le sok kg-ot..biztosan elfelejtetted a korábbi beírásodat, ahol azt írtad, h a petró nem használt, viszont beszedtél 10 hét alatt 125 mg(!..ez lóadag) MTX-et (heti 3X 2,5 mg) és beadtak 2 db Diprophos injekciót..ha PS-es volnék, megköszönném a jókívánságaidat, de mint baboo is írta, nem vok az..

 

Alyra 2013.07.03 03:33:24 ©
15089

szasztok!  a  petróleum kúra  sem jött  be, lassan  ki  fogyok az  ötletekből:

 

Előzmény: Alyra (15465)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!