Keresés

Részletes keresés

Thomas Konroy Creative Commons License 2017.07.16 0 0 3191

Engem is érdekel mi van Esztergommal.

Előzmény: dokeee (3189)
wattika78 Creative Commons License 2017.07.14 0 0 3190

Köszönöm a hozzászolásaitokat. Akkor szerintem megnézzük a másikat.

dokeee Creative Commons License 2017.07.13 0 0 3189

Az mit jelent? Én május elején jártam utoljára Esztergomban, akkor még semmi baj nem volt vele, mondjuk én kerülöm a hétvégéket, meg a szaunamesteres bohóckodást.

Előzmény: RodrigeZZ (3188)
RodrigeZZ Creative Commons License 2017.07.12 0 1 3188

Ráckeve pénteken 20 órától kb 1-ig, Szentendre V8 pénteken 16-21-ig (itt volt az Aufguss WM magyaroszági döntője). Ezek vannak Budapest közelében, amit jó szívvel ajánlani tudok. A V8 Magyarország legjobban felszerelt szaunája. Facebookon a Szaunások csoportban is lehet érdeklődni.

Esztergom, mióta a szállodát megnyitották mellette, mondhatjuk, hogy elveszett. Elméletileg van fürdőruhamentes része és fürdőruhás, de....
Elég jó térkép van a https://szaunashow.hu/ oldalon.
Az én sorrendem országos viszonylatban szigorúan fürdőruhamentes szaunákból: Bükfürdő, Debrecen, V8 szaunanap

R.

Előzmény: wattika78 (3186)
Thomas Konroy Creative Commons License 2017.07.10 0 0 3187

Esztergom tapasztalatom nincs.

 

Amit én tudok ajánlani, az egy Bükfürdő és Locsmánd hétvége. A két helyszín közel van egymáshoz, mindkettő elég minőségi szaunázási lehetőségeket biztosít.

Előzmény: wattika78 (3186)
wattika78 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 3186

Sziaszztok. Végre sikerült a feleégemet meggyözni, egy kis  textilmentes szaunázásra. Szeretnék infokat kérni Esztergomról. Müködik még a texttilmentes szaunarész vagy már azt is átvették a textilben szaunázok. Esetleg más kulturált helyet tudtok mondani Budapest környékén?

esspí Creative Commons License 2017.06.22 0 0 3185

Köszi,már megvan .

Előzmény: asdqweasdqweasd (3184)
asdqweasdqweasd Creative Commons License 2017.06.22 0 0 3184

facebook?

esspí Creative Commons License 2017.06.22 0 0 3183

Sürgős segítséget kérek ! Valaki meg tudná adni Végh Timi elérhetőségét ? (Az sem baj,ha ő maga !!;) ) 

Köszönöm !

Előzmény: ninnyabanda (3182)
ninnyabanda Creative Commons License 2017.06.20 0 2 3182

Bükön is pont a tetőteraszra néznek az egyik szálloda ablakai, az oda ültetett fák meg még nem nőttek meg akkorára, hogy takarjanak. Mondjuk a szauna vendégeit ez nemigen szokta zavarni, főleg ebben a jó kis napozós időben. Meg is jegyezte múltkor valaki viccesen, hogy vajon milyen felára van a "panorámás" szobáknak :-)

Előzmény: esspí (3181)
esspí Creative Commons License 2017.06.19 0 1 3181

Eltévesztettem az irányt. Eccer csak...az Aquaticum előtt találtam magam.S ha már ott voltam,kipróbáltam. Egész jó!  El kell ismerni,ízléses,kultúrált környezet,hatalmas mesterszauna,tágas,hűvös merülőmedence... A kinti pihenőtér akár napozónak is jó lenne,ha a hotel erkélyei nem oda néznének. Furcsa még a helyi népszokás szerinti lepedőhasználat,(főleg,hogy utána szinte mindenki gond nélkül zuhanyzik,mártózik) a -különben nagyon profi-szeanszon csak én választottam a legkényelmesebb viseletet,meglepő módon egy bikinis törzsvendég(!) szomszédságában. 

Előzmény: Thomas Konroy (3179)
esspí Creative Commons License 2017.06.12 0 0 3180

Már én is gondoltam rá. Csak hát a Haladás stadion helyett nekem a DVTK jutott...

Előzmény: Thomas Konroy (3179)
Thomas Konroy Creative Commons License 2017.06.11 0 2 3179

Nyugatra kell utazni. Mondjuk elég Bükfürdőig.

Előzmény: esspí (3178)
esspí Creative Commons License 2017.06.11 0 3 3178

Miskolctapolca,Barlangfürdő-szombat este,éjszakai fürdőzés,ingyenes szaunaszeanszokkal...megnézzük!. Aprogramok valóban ingyenesek,de a szaunapark belépő egy ezres. Egye fene! Fürdőruhás..(fürdőruhamentes használat megengedett,intim testrészek eltakarásával-by Szauna-szeansz) Egyedül vagyok. Szaunában gatya le,lepedő a padra,törölköző magamra...a fene,a gatyával mi legyen? Kiviszem,szaunás néni nem szól. 92C' ,egy körre jó. Kimegyek,egy fiatal pár most jön . Köszönök nekik,és megyek zuhanyozni. A belső sarokban csak nem zavarok senkit. Tör si le,nem jó,előbb be a zuhanykabinba(félig nyitott) -hová tegyem a törcsit,hogy ne legyen csurom víz? Zuhany,fürdőgatya fel, csobbanó.Megtörölközöm,törölköző,lepedő leterít a nyugágyra,fél per  múlva átázik.Idegesít a vizes gatyám. Sarokban gatya le,törölköző magamra,ifjú pár ott áll mellettem. Úgy tesznek,mintha semmi sem történt volna,engem meg màr nem érdekel... Ha leszünk négyen(!!! :D) ,lesz szeansz is. Már öten vagyunk.Mindenkit tegezek,mindenki magáz. Úriember szauna előtt megmártózna,mert szárazon nem bírja a meleget. Szeansz-sós. Egész jó. Ifiasszony  nem izzad.Testén vizes úszódresz... Mindenki bekeni magát,egymást a párok sem. Vége. Sarokban üres a zuhany,elfoglalom. A fene,a gatyám az ágyon lóg.Törölközőben kimegyek érte,ott az ágynál felveszem, merülőmedence ,nyugágy,...sarok,gatya le,törcsi magamra... ISTENEM! ADJ NEKEM EGY TEXTILMENTES SZAUNÁT !

nanemond Creative Commons License 2017.06.06 0 2 3177

1: nem kell erőltetni velük, én sem erőltetem velük. Az a fontos, hogy NEKEM, NEKÜNK jó legyen és jól érezzük magunkat.

2: Talán el kellene nekik magyarázni, hogy miért fontos, jó és egészséges a helyes szaunázás. Aztán majd eldöntik, hogy mit gondolnak róla.

3: Borzasztó gázos volt, mikor tábla hirdette: Szaunaprogramokon csak fürdőruha nélkül lehet részt venni és erre anyuka és lánya ruciban, akartak bejönni, (törülközőben bebagyulálva, hogy ne látszódjon a ruci) és nem engedte be sem a közönség, sem a szaunamester, persze hisztiztek, aztán mégis bejöttek ruci nélkül, sértődötten. Ugyanúgy állig törölközőben, de akkor sem műanyag vacakban.

4: Gáz az, ha monokiben nudistán? Vagy valami hasonló kérdéseid voltak más topicban.

Ezekből mit vesz le az olvasó? Olyan helyekre szeretnél menni, ahol általában nincs ruci az embereken - naturista strandon zihher - viszont Te hagynál magadon ha nem gáz. Szerintünk az.

 

Hidd el, férfi szemmel, egy alig-alig rucis nőt sokkal hamarább mustrálnak egy strandon, mint egy naturista részen olyat, aki természetes "ruciban" van.

 

Ha úgy érzed, hogy valaki figyel, menj oda hozzá és kérdezd meg mit akar azzal, hogy stíröl? Vagy egyszerűbb, jelezd azoknak, akik tehetnek mást is. Hidd el, szólni szoktak az ilyeneknek.

Előzmény: KissAnita (3176)
KissAnita Creative Commons License 2017.06.04 -1 3 3176

Ok, már bánom, hogy megkérdeztem. Tényleg nem tudom, miért olyan életszerűtlen, ha valaki, jelen esetben én, nem feltétlenül akarja erőltetni az efféle szaunázást rokonokkal. Más dolog baráttal, barátnővel, vagy kollégával. Már voltam fürdőruhamentes szaunában, és ez most biztos még hihetetlenebb lesz, de nem múmiáztam be magamat, ha jól használom a frázist. Magával a meztelenséggel nincs bajom, csak ha érezhetően megbámulnak, vagy ha valaki véletlenül mindig oda jön be, ahol én vagyok. Ha megköveztek, akkor is azt mondom, hogy ez nem jó érzés. Lehet, hogy pasik számára ez elképzelhetetlen.

üdv
A

Előzmény: nanemond (3175)
nanemond Creative Commons License 2017.05.31 0 2 3175

Nem szólnak, szabályosan letépik rólad a textilt :)

Tényleg elég ciki amit írsz, annak fényében meg főleg, hogy máshol is ezen témázol.

Ha téged (vagy a barátnőidet) zavar, hogy ruci nélkül vagy, kerüld el az ilyen helyeket. Akik odajárnak, kb. nem azért járnak, hogy mások testét figyelgessék. Így egészséges a szauna, így érzik jól magukat.

De ha izgat hogy milyen lehet, akkor kezd ott, hogy eljársz szaunázni, vesd le a rucit, tekerd körbe magad törölközővel, lepedővel (szauna) és próbáld ki így. Mégse nejlonos szutyokban leszel bent és mégis "pucér" leszel. Csináld többször, aztán néha bontsd ki bent a törölközőt és meglátod, senki nem fog felfalni a tekintetével :)

unokahugöcsi... jaj neee

Előzmény: KissAnita (3170)
RevolutionDisco Creative Commons License 2017.05.30 0 2 3174

Valahogy a korábbi hozzászólásaid is mind ezen téma körül forogtak. Nudista helyen lehet-e monokinizni, stb.

Úgy látszik izgat a szitu, hogy meztelen emberek között ruhában légy.... a többi bullshit

 

Előzmény: KissAnita (3173)
KissAnita Creative Commons License 2017.05.29 -1 2 3173

Nem mondtam, hogy úgy akarok, csak már péntekre lett megbeszélve, hogy unokahugommal meg unokaöcsémmel megyünk (ez az ajándékom nekik) aquaworld-be, és érthető okokból inkább elkerülném a kellemetlen helyzeteket ha csak úgy lehet bemenni aznap.

Előzmény: esspí (3172)
esspí Creative Commons License 2017.05.29 0 0 3172

Nem is értem !!!  Ha fürdőruhában akarsz szaunázni ,ezernyi lehetőséged van rá . Miért pont akkor,és ott ,ahol mások úgy szaunáznának,ahogy kell ? A pihenőtérben,zuhanyzóban,merülőben senki nem szól rád ,de a szaunákban lécci ne !!! Különben tényleg a hidegvízben landolsz ! 

Előzmény: KissAnita (3170)
RevolutionDisco Creative Commons License 2017.05.29 0 0 3171

Nem szólnak. Belökik a hideg vízbe.

Előzmény: KissAnita (3170)
KissAnita Creative Commons License 2017.05.28 0 0 3170

Mennyire kell szó szerint venni az aquaworld-ben, hogy a szerda, csüt, péntek fürdőruhamentes nap a szaunavilágban? Szólnak, ha valaki nem veszi le?

 

üdv

 

A

esspí Creative Commons License 2017.05.27 0 0 3169

A második emeleten van fürdőruhás szaunarészleg,3szaunával,merülővel,jakuzzival,valamint ott a masszázs. Ha liftel lemész a pincébe,fürdőruhamentes részlegben találod magad. Elég tágas finn szauna,egy váróterem hangulatú,,melgedő"(talán bio szauna)pihenő,szaunabár,pezsgőmedence. Egy függönnyel leválasztott részen vannak a zuhanyzók,egymástól viszont nem elkülönítve,valamint van egy három személyes élményzuhany a legkevésbé sem szégyenlős vendégeknek. Nagyon profi szeanszok,nagyon profi szaunamesterekkel.-Molnár István,Uhrin Àdàm ...

Előzmény: csakfeco (3168)
csakfeco Creative Commons License 2017.05.26 0 0 3168

Valakinek van tapasztalata erről a welnessről...szaunáról? Siófok Galerius

esspí Creative Commons License 2017.05.26 0 0 3167

Miskolcon,vagy kozelben fürdőruhamentes/urambocsá'textilmentes /szauna????    Nem hiszem el,hogy nincs !   

Andrasch75 Creative Commons License 2017.05.23 0 0 3166

A képek nagyon rosszak ! A helyzet nem ilyen. Teljesen korrekt volt a hely, a rengeteg pihenőágy helyén wellness részek létesültek. Szerethető volt Pápa, de én már csak textilmentesért vagyok hajlandó fizetni.  Pár éve vegyes használatú szaunavilág volt ( jelentése mindenki textilben)

Előzmény: Pistabá123 (3165)
Pistabá123 Creative Commons License 2017.05.23 0 0 3165

Sajnos nincs tapasztalatom a fürdővel és a wellness-el kapcsolatban, de a következő linket találtam:

http://www.edvymalom.hu/hu/papai-varkertfurdo-wellness-resze-finnszauna-gozszauna-infraszauna-szinterapias-szauna

 

Nem valami bizalomgerjesztő, főleg a 4. kép... :( 

Előzmény: Andrasch75 (3164)
Andrasch75 Creative Commons License 2017.05.23 0 0 3164

Pápai Várkertfürdőről valakinek infó ? Narurista wellness üzemel-e ott ?  A honlapon a wellness link szerkesztés alatt ... köszi :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.23 0 0 3163

A "Brigetio fürdő" külső napozóra gondoltam,nekem nem volt egyértelmű...köszi a választ.

Előzmény: informania (3162)
informania Creative Commons License 2017.05.23 0 0 3162

Az előző hozzászólásokban pontosan le van írva: igen.

Előzmény: Törölt nick (3161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!