Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.23 -1 2 18344

Idemásolom a cuckoldosból ,emrt nincs kedvem még egyszer leírni. :)

No, majdnem cuckoldoztuk ma egyet, de szolid hármasozás lett a vége. :D

Egy találkaponton felvettük a barátunkat, a párommal beültek hátra, én vezettem. Még alig értünk ki a faluból, már a párom szájában volt a srác farka, mondjuk mindketten várták már a találkozást. :D Nekem annyira nem volt izgalmas a dolog, mint ahogy azt terveztem, vezetés közben nem sokat láttam az akcióból, bár a visszapillantót beforgattam úgy, hogy lássam, mit művelnek; de sokkal jobban oda kellett figyelnem az útra, mint szerettem volna. Így aztán egy idő múlva félreálltunk egy erdészeti feltáróra, ami pont kellemesen elkanyarodott a betontól, így senki nem is látta, hogy mi folyik ott bent. 

Volt dupla orál, volt elölről-hátulról dugás, motorháztető; kocsiba, kocsi előtt stb. :D A párom megint rendesen meg lett rakva, aminek nagyon örült. A végén a szájába élveztünk mindketten.

A eset tanulságai:

- az SX4 nem túl kényelmes hátul három embernek :D

- az elhagyatott hegyi szerpentinek kanyargós részei azért ki tudják zökkenteni a hátul élvezkedőket a ritmusból. 

- a kocsi hátsó része percek alatt olyan párás lett, hogy kintről semmit nem lehetett belátni. Mondjuk akinek van egy kis esze, az nyilván simán levágta, hogy mitől olyan az összes ablak. Sokan nem jöttek szembe (egy busz, de csak a sofőr volt benne; két bringás meg egy autó), nem tűnt úgy, hogy észrevette volna bármelyikük is, hogy mi megy a hátsó ülésen.

kswkk Creative Commons License 2019.03.22 -1 0 18342

Ti most kerestek harmadikat??? 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18338)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.22 0 1 18341


Hossz18 Creative Commons License 2019.03.21 -5 0 18340

Szia, irj emailt. Segitek. anonimvagyok23@gmail.com

Előzmény: ventfirst (18335)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.20 -2 1 18338

Igen, olvastam. Köszönjük is az elismerő szavakat. Viszont kérlek értsd meg, vannak feltételeink, aminek nem felelsz meg. Sajnálom...

Előzmény: Törölt nick (18337)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.19 -3 0 18337

Szia! Nem idevágó téma, de írtam egy levelet Nektek...

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18323)
ventfirst Creative Commons License 2019.03.17 -2 2 18335

Sziasztok! Engem is izgat a téma,én 48f a párom 45l. Pár éve rábeszéltem a párom,hogy mutassa meg magát egy Cam-os oldalon.Nagyon sok nézője volt, lett volna bőven jelentkező. izgatná ha 2 pasival 1szerre sexelne,de még nem jött össze senkivel. Engem nagyon izgatott amikor neki masztiztak a pasik. Nem tudom élőben milyen lenne. Nagyon tetszenek azok a videók amiken a férj alárendelt szerepben van, amíg egy másik pasi dugja a feleségét :), de ezt még nem mertem elmondani itthon .

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.15 0 0 18334

Beszélgettünk mi is a párommal arról a lehetőségről is, hogy ha mondjuk a beszálló srác érdeklődése elkezd lanyhulni, vagy teljesen megszűnik, akkor azt a párom mennyire éli majd meg személyes kudarcnak. Még nem tudjuk. 

(Ez persze nem teljesen ugyanaz, amiről te írsz, de valami hasonló dolog.)

Előzmény: mgakaland (18331)
kswkk Creative Commons License 2019.03.15 0 0 18333

Hát vannak nagyon jó filmek :)  És gonolom ti is fel találjátok magatokat azért 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18332)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.15 0 0 18332

Nyilván nem "menetrend szerint" történik. Ez a hét most kiemelkedett a maga két kiadós alkalmával. De máskor meg előferdül, hogy hónapokig a közös tévénézés a legizgalmasabb program :D

Előzmény: kswkk (18330)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.15 -1 1 18331

Nehéz kifejteni röviden. Igazándiból az utolsó kalandozásnál közepesen korrektül viselkedett a srác, az előre megbeszélt 3+ óra eléggé óranézős lett, ráadásul a szokott intenzitás is messze elmaradt. Mikor erről próbáltunk vele beszélni, akkor mondta hogy nem gép, persze korábbi alkalmakkor néha már az gyanús volt mennyit bír. Az esemény előtti kavarodás miatt biztos, hogy így akarta a nejemet visszábbtolni a való életbe, de ilyenmódon ez unfair volt vele szemben, és csalódásba fordult. Én amellett, hogy örültem a helyzet normalizálásának, nem lettem volna partner az ügy ilyen rendezésében. Persze mint tudod, nálunk a srác fizetett masszőr volt, a honoráriumot természetesen előre felvette... Szóval most kicsit csalódásban vagyunk, de már hiányzik mindkettőnknek a gabalyodás, csak épp nem tudjuk kivel, hogyan tovább. Most felraktam néhány mondatot magunkről a gg-re, jönnek is a levelek, meglátjuk.

Előzmény: Törölt nick (18326)
kswkk Creative Commons License 2019.03.15 0 0 18330

akkor csak nosztalgia volt :)  és jóféle,  hányszor szoktatok egy héten hármasban lenni? vagy ez változó nálatok? 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18327)
lalilovics Creative Commons License 2019.03.15 0 0 18329

Egy valóban jó masszőr aki még akár tovább is megy egy jó masszásnál , valóban nem egyszerű ilyet találni , de volt rá példa már a mi kis " játékaink " során , és elég sokáig működő kapcsolat volt . 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18318)
lalilovics Creative Commons License 2019.03.15 0 1 18328

Az ilyen és hasonló képek , mindíg izgalmasak , izgatóak , és szívesen nézi az ember őket bármikor . 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18327)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.15 0 1 18327

Ezek történetesen régebbiek. Csak most "fedezem fel" az évek óta meg sem nyitott képtáraimat, és kicsit elnosztalgiázok itt.

De persze készülnek azért frissek is rendszeresen.

 

Előzmény: kswkk (18325)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.15 0 1 18326

Azt szabad tudni, mi a csalódás oka? Hátha az is tanulságos lehet nekünk is. (Persze ha nagyon magáncucc, akkor nem kérdezem.)

Előzmény: mgakaland (18324)
kswkk Creative Commons License 2019.03.14 0 1 18325

Ezek friss képek??? vagy nosztalgiázosok? 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18320)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18324

én már nem tudom mi veszélyes és mi nem... Egyrészt talán tanult(unk) az esetből, másrészt most csalódottság van a sráccal szemben, ezért is nem keressük a társaságát. Lehet elmúlik ez az érzés, és akkor újra belevágunk vele vagy másképp

Előzmény: Törölt nick (18314)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18323

Köszönjük!

Most cseréltem le a laptopomat és ennek apropóján előszedtem pár tízezer régi képet. Még én magam is meglepődöm, hogy mi és mennyi van :)

Kicsit csemegézek és töltök is fel ha minden jól megy a saját topicunkba.

Előzmény: Törölt nick (18316)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18322

1. Volt egy srác régen, összefutottunk egy rendezvényen. Kiderült hogy masszőr, nem ez a simizőz.

Volt róla felvételem, a párom látta, azt modta jöhet masszírozni, és megbeszéltük vele, (a párommal,) hogyha tovább menne a dolog, az nem baj, bejött neki a srác.

 

Megjött, a páromon fürdőruha alsó csak, cicik kint. Masszírozta rendesen, olajjaj, stb. A fenekét kicsit, szinte kikerülte.

Hanyatt feküdt, has láb, váll, a cicik teljesen kimaradtak, a többiről nem is beszélve. Vége lett ennyi volt.

 

2 Másik masszőr. Beszétünk többször, látta a videóinkat, mi is az övét. Megbeszéltünk egy alkalmat, elmentünk hozzá.

Előtte telefonon kérdezte, hogy lehet e később több is ?

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18318)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18321

Nálunk a legutóbb tervezett autókázás elmaradt. De remélem, hamarosan pótoljuk, és tudok mutatni belőle majd izgalmas pillanatokat! 

Előzmény: Törölt nick (18319)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 -1 14 18320

Ohh! Nagyon köszönöm! A nevében is!

Hálánk jeléül: 

 

:)

Előzmény: mgakaland (18313)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18319

Elvileg nálunk szombaton autókázás van. Pár faluval odébb felvesszük a srácot, beülnek hátra a párommal, és egy nem annyira forgalmas erdei úton kipróbálunk pár dolgot. Cuckoldnak fog indulni, de majd félreállunk valahova. 

A helyzetet mondjuk kissé nehezíti, hogy pont megjött tegnap a páromnak, így most ez amolyan fiúk-öröme-túra lesz csak. De majd kárpótoljuk őt. :)

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 1 18318

Azért a remény hal meg utoljára! :)

Most nem azt mondom, hogy tényleg a város legprofibb masszőrét keresem, de ne is csak azért vallja magát masszőrnek, hogy pina közelébe férkőzzön (mint a netes társkeresőkön jelentkezőkre jellemző). A páromnak nincsenek extra elvárásai. Ha összességében szimpatikus, tiszta, kulturált, akkor már fél siker. 

Bár nem topmodell a párom, de azért még általában megmozgatja a férfiak képzeletét. (Sőt, egyéb is szokott mocorogni :D )

Szóval nem lehetetlen ez. 

 

Előzmény: alezredes 1 (18315)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18317

:D

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18311)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18316

Erre szokták volt mondani, a puding próbája az evés. S lehetnek kivételek is. Én nagy csodálója vagyok a kedves feleséged fotóinak. Valamelyik nap egy ráérős estén megnézem újra az összeset, amik még itt elérhetőek. Mindegyiken egy egyéniség!

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18295)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.14 0 1 18315

Na most olyan, hogy profi masszőr legyen, bejöjjön  a párodnak, és fordítva, meg neked is szimpi legyen, ráérjen mikor kell, ne lakjon messze, de ne is a szomszéd házba, na ilyen nemigen lesz.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18305)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18314

Uhh, de az nem lesz még veszélyesebb? Mármint ha még valakit eleve kedvel is majd a párod?

Előzmény: mgakaland (18312)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18313

Ez nagyon szép kép, és a Párod is nagyon gyönyrű rajta. Gratulálok!

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18311)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.14 -1 1 18312

Egyelőre pihentetnénk, volt itt egy kis fennforgás januárban, amit közepesen korrektül sikerült a srácnak rendeznie. Viszont mindkettőnknek hiányzik a hármas kalandozás, így a Ti tapasztalataitokkal felvértezve megpróbálnánk nem fizetett masszőrt (profit) hívni, hanem hátha sikerül valakit találnunk a kedvtelésre. Ti pont jó példák vagytok erre, sikereteknek örülök, és megpróbálunk követni. Ha részletesebben érdekel, akkor privátban mesélek. Én is grafomán vagyok :)

Előzmény: Törölt nick (18303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!