Keresés

Részletes keresés

farkasanti Creative Commons License 2005.04.05 0 0 702

"farkasanti: nem utoljára mentem Bajára, ha meg akarsz gyözni"

 

 

 

 

Én meg Baján lakom, ha kíváncsi vagy keress meg élőben, vagy emilben, vagy levélben, vagy amiben Neked jólesik, de ne "aggass" rám semmi olyat, amiről nem győződtél meg!!!!!!

 

 

 

 

 

Köszönöm: Farkas Antal

 

 

 

Ha emilben szeretnéd a "bizonyosságot", akkor megírom az emil-címemet, vagy kérd el a JKOVÁCSTÓL, neki megvan még, ha igaz!!!!!!!!

Előzmény: vizinikk (700)
vizinikk Creative Commons License 2005.04.05 0 0 701
.... még csak annyit, a nikknevemnél olvashatod a bemutatkozásomat, igaz, a nemiszervem fényképét nem tettem közkinccsé a neten, és temetöben sem szoktam születésnapot ünnepelni, de ezt ne is várd tölem
Előzmény: farkasanti (695)
vizinikk Creative Commons License 2005.04.05 0 0 700

még, ha szívesen társalognék is veled - elvileg miért is ne, akár személyesen is, hiszen úgy emlékszem, hívtunk a szombati összejövetelre - attól tartok, te mindenképpen a ketrecbe tartozol, ezt igazolja a barátod azonnali reakciója is.

Én néhány év alatt olyan mennyiségü aljas, hazug és trágár megnyilvánulást olvastam a barátodtól, (és nemcsak ezen a fórumon, hanem pl. a magyaronline-on is, de onnan azonnal és örökre kitiltották) hogy minden igyekezetem ellenére is általánosítok: madarat tolláról, embert barátjáról.

Nem beszélve arról a múltheti csinos, de már törölt lebuktáról, amikor a te nevedben kérte ki saját maga számára az eljárást.

:-DDD

farkasanti: nem utoljára mentem Bajára, ha meg akarsz gyözni, hogy te nem vagy egy lightosabb Mijo-változat, én szívesen állok elébe.

 

Előzmény: farkasanti (695)
KanOne Creative Commons License 2005.04.05 0 0 699
:)
Előzmény: kutyatóni (697)
Mijo Creative Commons License 2005.04.04 0 0 698

 

Ismét megkérdezem tőled: miért ereszkedsz le, miért foglalkozol alantas rétegekkel?

 

Ismét felhívom a figyelmedet: ennek a topicnak az a címe, hogy "Megkérdeztük a régiómoderátort", ennélfogva kizárólag a mindenkori moderátorként tevékenykedő személy illetékes arra, hogy konzultálj vele, hogy választ kapj esetleges kérdésedre!

Vagy itt, vagy emailben, netán élőszóban.

 

Akire ez tartozik, tudja ki vagy, különben nem lehetnél ident státuszú felhasználó.

 

Kérlek, próbálj felülkerekedni ösztönös indulataidon, vedd már tudomásul, hogy mindez kommersz, vérszegény, hétköznapi, szánalmas provokáció! Lepergő!

 

Na!

 

 

Előzmény: farkasanti (695)
kutyatóni Creative Commons License 2005.04.04 0 0 697
"Period, period, little comma, the little head is ready." :-)
Előzmény: KanOne (693)
kutyatóni Creative Commons License 2005.04.04 0 0 696

"ha megnéznéd én a saját nevemmel, bemutatkozással eggyütt szerepeltem eddig mindenhol"

 

Kivéve amikor a Farkasch Attila nickedet használtad. :))))

Előzmény: farkasanti (695)
farkasanti Creative Commons License 2005.04.04 0 0 695

Légy oly "kedves" és ne nevezz engem semmiféle "változatnak", ha megnéznéd én a saját nevemmel, bemutatkozással eggyütt szerepeltem eddig mindenhol (veled és az általad említett 2 nick-l ellentétben) ,ha vennéd a fáradságot és megkérdeznéd a Baján élő fórumtársaid többségét meggyőződhetnél mindezekről!!!!!!!

 

Szerinted így : vizinikk van alapod arra, hogy ilyeneket állíts, vagy valaki(k) után teszed ezt???????

Ha kíváncsi lennél más dolgokra is rólam: Kérdezzél, szívesen válaszolok!!!!

 

 

 

 

Farkas Antal

Előzmény: vizinikk (694)
vizinikk Creative Commons License 2005.04.04 0 0 694

tisztelettel megkérdezném, ha a Mijo nickvariációkat mocskos trágárságával és alpári antiszemitizmusával valamint farkasantit - aki ugyanennek soft változata - visszaengedték a regionális fórumokba, akkor vajon rali és lausbub, akik sosem voltak ilyenek, miért maradt kóterban?

mi ez, kettös mérce?

KanOne Creative Commons License 2005.04.04 0 0 693
Na látod.
... és egy ilyen mesterművet fikázol.
A művész, ha tudná miket irkálsz az alkotásáról, már rég beperelt volna hitelrontásért, és a szólásszabadság durva lábbal tiprásáért.
Még gondolkodom rajta, hogy értesítsem-e Mr. Bedoart, hogy megtehesse a szükséges lépéseket a kaliforniai ügyészségen ...

"... az USA nemzeti szimbólumából gúnyt üzve ..."

Művészet ?
Neked ?
Minek ?
Olvasd tovább a brossuráidat.
Pfh.
Period.
Comma.
Előzmény: fotógám (692)
fotógám Creative Commons License 2005.04.04 0 0 692
Igy még jobb:

Copyright © 1999-2005 B2BFINEART.COM, Inc. All Rights Reserved.
fotógám Creative Commons License 2005.04.04 0 0 691
Nézd Kan...ah, forget it.
Előzmény: KanOne (688)
KanOne Creative Commons License 2005.04.03 0 0 690
"Másodszor fordul elö, hogy KanOne az USA nemzeti szimbólumából gúnyt üzve topikot rombol."

Ez így konkrétan aljas rágalom.
Jóval többször beszúrtam már - gúnyt űzve belőled - az All American Frog c. alkotást.
Period.
Előzmény: fotógám (687)
KanOne Creative Commons License 2005.04.03 0 0 689
Felhívnám a moderatúra figyelmét, hogy a Ragi által fosott Amerika régióbeli topikok (mint pl. a Patriot Act) már a nyitáskor kimerítik a személyeskedés és rágalmazás fogalmát, jó lenne legalább néha rendet vágni a bozótosban (Bush).

"Well barátunk a MUmus Zárt Osztályon csúnyán mellé nyúlt. Ismerethiányuból kifolyólag olyasmit állít ami egyszerüen hazugság. Ha ebböl a célból alakult a Mumu "védelmét" élvezö tisztes társaság akkor már nincs is szükség kommentárra sem. A tények beszélnek. A kacsa meg kacsa marad."

Köszönjük.
KanOne Creative Commons License 2005.04.03 0 0 688
Fotógám kollegának azt üzenem, le kéne tenni néha azt az átkozott vodkásüveget, és elrándulni a napfényes Kaliforniába művelődni.
Ártani már nem árthat, az biztos.

B2B FINE ART.COM
A FINE ART GALLERY ON-LINE
NAPA, CALIFORNIA 707.258-5772

Robert Bedoar : All American Frog
http://www.b2bfineart.com/pages/store/skudetail.nhtml?profile=displayroom&uid=10052&catuid=10005&returnURL=http%3A//www.b2bfineart.com/displayroom/category.nhtml%3Fcatuid%3D10005
Előzmény: fotógám (687)
fotógám Creative Commons License 2005.04.03 0 0 687
Kedves Moderátor.

Másodszor fordul elö, hogy KanOne az USA nemzeti szimbólumából gúnyt üzve topikot rombol.

Legutóbb:

Patriot act.
KanOne Creative Commons License 2005.04.01 0 0 679
De have' !
Mi ketten látogatjuk azt a fikatopikot (pontosabban néha beleszólok a monológodba).
Kit zavar a' ?
Előzmény: fotógám (676)
fotógám Creative Commons License 2005.04.01 0 0 676
Amerikából nézve...

(KanOne válasz | megnéz 2005.04.01 13:51:07 (363))

Gépház!!!

Ha esetleg nem lenne megeröltetö KanOne haver artwork-jét levenni.

Neki meg a megfelelöt ami ilyesmiért jár.

Haverilag. 1 hónap min.

Danx.
Mijo Creative Commons License 2005.04.01 0 0 674

 

Mindenekelőtt tisztáznék valamit.

Senkitől sem kértem, hogy engem visszaengedjenek bárhova is. Viszont csökönyösen meg szerettem volna tudni, totális letiltásom okát.

 

Tehát, a mostani "visszaengedésemet" követő első hozzászólásomban ismételten felteszem a kérdést:

 

- miért lett Mijo nicknév közleményezve letiltva?

 

- miért lett Muity Mijo közleményezés nélkül letiltva?

 

- miért lett Mijo közleményezve "visszaengedve"?

 

Továbbá nagyon szeretném végre azt is tudni, hogy e letiltásom előtt, milyen oknál fogva lettem a nevemmel jegyzett klubfórumon kívül minden egyéb más fórumból mintegy fél évvel ezelőtt kitiltva? Úgy Mijo, mint Muity Mijo nicknéven.

 

Köszönöm a várható választ!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.29 0 0 661

Semmiféle jogokat nem sért.

A település minden pontján megtalálható a kukátol az árokpartig.

A te szemedet szúrja. másét nem. 

Előzmény: squibb (660)
squibb Creative Commons License 2005.03.29 0 0 660

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=43007726&t=9111683

Kérem ezt és a nikknevet törölni mert alapvető személyiségi jogokat sért!

Köszönöm

mamicska Creative Commons License 2005.03.27 0 0 659
:-)
mam, az egynevű:-)
Előzmény: somi (657)
fotógám Creative Commons License 2005.03.27 0 0 658
"Fórum » Regionális közösségek » Amerika »
Jöjjünk Amerikából?
A kért topikot töröltük fórumunkról!"

Miért?

Jelenleg 11 olvasót tudnék felsorolni akit érdekelt volna a téma.
Furcsán csináljátok.

És legalább tudni lehetne, hogy miért? Hogy lekközelebb ne...
Sértett valakit?

Tegyétek szépen vissza.
somi Creative Commons License 2005.03.27 0 0 657
koszonjuk, viszont kivanjuk az osszes olvtarsnak, barmilyen neven jegyzik is (eppen) oket.
Előzmény: mamicska (653)
mamicska Creative Commons License 2005.03.27 0 0 656
pusszantalak nyuszikám!:-))
Előzmény: squibb (654)
Thernitibi Creative Commons License 2005.03.27 0 0 655
Na most ugye, nem sértő,ha én is azt mondanám neked, hogy a tiednél sem lehet ilyet látni, "mégis úgy fontoskodsz itt mintha te is az lennél".
Előzmény: squibb (654)
squibb Creative Commons License 2005.03.27 0 0 654
Honnan? Onnan! Mivel emlékezni észfüggő. Hogy micsoda? Az adatainál látszik hogy adminisztrátor. A tiednél ilyent nem látni mégis úgy fontoskodsz itt mintha te is az lennél.
Előzmény: mamicska (647)
mamicska Creative Commons License 2005.03.26 0 0 653
Nyugodt és békés Ünnepet az annyira szeretett - utált moderátoroknak,bármilyen néven jegyzik Őket!
mam.
farkasanti Creative Commons License 2005.03.26 0 0 652

Ajaj, hullanak a "fejek", joleszelvtars, farkasanti, most meg a mijo nickek kitiltása és semmi válasz a kérdéseinkre: hát............!!??

 

mamicska Creative Commons License 2005.03.25 0 0 651
ajjaj és az a sok kérdőjel is nagyon jellemző valakire:-)
Előzmény: squibb (648)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!