Keresés

Részletes keresés

Zeee25 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2658
Hello ! én is az androt használom de nekem nem ilyen nagy faszom van ha ekkora lenne mint neked nem akarnám növelni , te mekkorát szeretnél ?:D  amugy most mekkora? én napi 8 oráthordom de csak itthon mert meloba kicsit macerás lenne és fáj is ! oránként szünetet kell tartani sajnos ! kiprobáltam a Lidocain kenöcsöcsel is azzal meg az a baj hogy tul csuszossá teszi a farkamat és nem mindig marad a hurokban, de azzal ha jol elszoritom akkor 4-5 orát is kibirom !
Előzmény: Soda0885 (2657)
Soda0885 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2657

A képeket utólag sikerűlt feltenni!!!

 

Bocs!!

Soda0885 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2656

Sziasztok!

 

Én használtam már Andro készüléket kb. 2,5 hónapig, csak aztán közbejött egy kis elfoglaltság és utána lusta voltam újra kezdeni. Ennek a szerkezetnek Én vagyok a második tulajdonosa, ami jó mert akitől vettem Ő tesztelte és egy kicsit átalakította, hogy használhatóbb legyen. Eleinte nehéz volt kitapasztalni, hogy mi az a méret amivel kezdjem, pedig érthetően le volt írva csak Én gyorsan szerettem volna nagy eredményt. De aztán be kellett látnom, hogy nem szabad rohanni, mert fájdalmat tudok magamnak okozni és az nem túl jó. Ennél az eljárásnál a makk mögötti szilikon  hurok ami meggátolja a makk kicsúszását és a farkam összehúzódását. Na ezt kellett kitapasztalni és megszokni, hogy hogyan használjam (gumigyűrűvel, szivaccsal, mind kettővel vagy egyikkel sem) mert egy enyhe nyomást lehet érezni a makk körül. Nekem simán a szilikon hurok jött be, mert ez volt a legkényelmesebb. Én kb. 1-1,5 órát tudtam egyszerre hordani aztán egy kicsit ki kellett venni a hurokból és megtornásztatni a farkamat. Naponta kb. 7-9 órát sikerűlt hordanom, és nem otthoni környezetben hanem munkában. Viszont éjszaka nem ajánlom viselni, mert amikor merevedésem volt hát az nem volt kellemes érzés. Simán lehet napközben hordani, mert a szerkezetet amikor feltettem eltudtam forgatni abba az irányba ahogy nekem kényelmes volt a viselete és az alsó gatyát felhúzva teljesen a testemhez szorította. Persze egy kicsit a vége kitülemkedett, de ezt egy kívűl hordható inggel vagy pólóval el lehet takarni. Most, hogy itt a tél nemsokára lehet, hogy elkezdem megint hordani. Én leginkább lankadt állapotban vettem észre növekedést (szemmel láthatóan), viszont nem tudok számokat mondani, mert nem mértem meg a kezdéskór a farkam paramétereit.

Teszek fel pár képet azoknak akik nem tudják elképzelni, hogy hogyan lehet viselni a készüléket.

 

Üdv mindenkinek és hajrá a farok növeléssel, mert nagyobb fasszal jobb szórakoztatni mást mint kicsivel!!!!!!!! Szerintem!



Tomba79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2655
Szia Marci8727!

Engem érdekelne az andro!
Előzmény: marci8727 (2651)
james18 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 2654
én arra lennék kiváncsi ha megvan az 1 év, és nem csinálod megint 1 éven keresztül, akkor vissza megy e az eredeti állapotára, vagy marad azon a méreten ami most jelenleg van, valamennyit szerintem biztos össze fog menni, de remélem hazudok. :)
Előzmény: Elvetemült20 "Patikus" (2653)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.11.15 0 0 2653
Két hét és pont egy éve hogy megállás nélkül nyomom, hamarosan beszámolok az eredményről.
james18 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 2652
Hát elég érdekesen van leírva....
Előzmény: thotrha (2650)
marci8727 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 2651
Sziasztok!

Eladó jó állapotban lévő Andro-Penis és PeniMaster együtt 40.000 Ft-ért, illetve megegyezés szerint külön-külön is. Mindegyikhez van még használatlan pánt, illetve szilikoncső! Azért szeretnék megválni tőlük mert macerásnak tartom a használatukat. Egyébként én simán hordtam munkahelyen is (irodában), csak kb. 1,5 óránként kicsit le kellett venni.

Úgy gondoltam, hogy majd alvás közben tudom többet hordani, csak egy gond volt, mégpedig hogy én hason alvó vagyok. Amúgy szerintem hátonfekvőknek kivitelezhető lenne.

Várom az érdeklődőket itt, vagy e-mailben.
thotrha Creative Commons License 2009.11.14 0 0 2650
Ez is érdekes:

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.megasizer.com/phallosan.html&ei=I4H-StjoL8_K_gaeydWRCw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=5&ved=0CBsQ7gEwBDgK&prev=/search%3Fq%3Dphallosan%26hl%3Dhu%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26sa%3DN%26start%3D10

És ezen belül a JELQ DEVICE
bberek Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2649
Sziasztok, hát igen, kis pénzt rá kell szánni... ezért szeretnék utánajárni... A phallosan jónak tűnik, én is végigbogarásztam. Aztán megnéztem még a penisplus-t is, ugyanaz a gyártó, sőt szerintem az egész ugyanaz. Erről ki, mit tud? csak mert az olcsóbb...

u.i.: ha nyerek a lottón tuti mindenkit befizetek mindkettőre
tristen Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2648
:))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: kamunick a sextopikokhoz (2647)
kamunick a sextopikokhoz Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2647
Van egy ötletem

Dobjátok össze a lóvét rá, nekem.
És én híven tesztelni fogom, és beszámolok az eredményekről!! :))))

:))))))))))
kamunick a sextopikokhoz Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2646

Van egy magyarázó videó is az oldalon, érdemes megnézni.

Növeli a makkméretet, mert szívja a vákuum.
És ezt nadrág alatt is feltűnés nélkül lehet hordani,
ezt állítják.
A videón mutatják is, hogyan: a derekadra kell tekerni :)

A fémrudasak nehezek, merevek, ennélfogva csak otthon lehet hordani.

Szerintem ez kényelmesebb, és sokat tesztelték is, a weboldal szerint.
Meg kellene venni, de most no mani erre...
Előzmény: bberek (2640)
tristen Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2645
Szia!

A faroknövelés természetesen nem öncélú, hiszen egyrészt magunknak akarunk tetszelegni a tükör előtt, hogy hű de nagy, másrészt a csajoknak , habár szerintem a csajoknak teljesen mindegy mekkora a farok, hiszen sokkal inkább a becézgetések, nyalifali dominál jobban, az érintés satöbbi, mint a farokméret... Én ezt már vallom egy ideje, de mégis jobb egy nagyobb farokkal behatolni, mert az olyan férfias dolog... :))))))))))))))
Előzmény: furkesz57 (2644)
furkesz57 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2644

Rendbe:))

 

De gondolom nem öncélu a farok növelésed??:)))))

Saját magadnak tetszelegsz??Vagy a kedves nöi nem kielégitése miatt teszed??:))

 

Szerintem ök is besegithetnének:))))

Előzmény: tristen (2643)
tristen Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2643
Kezd elfajulni itt a dolog! :DDDDDDDDDDD

Kérem szépen itt faroknövelésről van szó, nők ki vannak zárva, ez itt

only for men! :DDDDDD
furkesz57 Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2642

Válalsz is bér fejést??:))))))

 

Természetbeni fizetségért??:)))))

Előzmény: olahmarcsi (2641)
olahmarcsi Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2641
:D a fejést én is ismerem :D bocsi nem hagyhattam ki :D
Előzmény: james18 (2615)
bberek Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2640
Szia, ez engem is érdekelne. Német véleményeket már nézegettem, sok jót írnak róla. Engem leginkább az érdekelne, hogy miben jobb ez, mint a fémrudasak. Csak, mert azt olvastam, hogy ez növeli a makk méretét is, a többinél mi a helyzet?
Előzmény: kamunick a sextopikokhoz (2636)
Maflo Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2639
Saját magadnak mindig kicsinek fogod látni! :)
Én 13,8-ról indultam, most vagyok úgy 15,3-on és még mindig kicsinek találom. Lehet, hogy még a 18at is kicsinek találnám... ilyenek vagyunk mi, férfiak! :)

Amúgy a képen a srác elég cingár... egy 15/5-öst a lányok jobban szeretnek mint egy 20/3-ast! :)
Előzmény: matador11 (2635)
Maflo Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2638
Te szög egyenes testtartással dugod az asszonyt? :D
Ne lovagolj annyit a centiken amúgy, kb eredmény kell, ha növesztesz, abból bőven látod, ha nem 16, hanem 16,5... fél centit sztem nehéz ráhazudni...
Előzmény: világosító (2634)
baba111 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 2637

Szia! Engem érdekelne eladó Bathmate. baba111@citromail.hu

Előzmény: borzmacs (2626)
kamunick a sextopikokhoz Creative Commons License 2009.11.08 0 0 2636
Tényleg, néztétek ezt?

http://www.phallosan.hu/

Valahogy nyújtja egy övvel, meg vákummal.
Napi 8 órát kell hordani ruha alatt. De 12-t is lehet.
Azt írják tesztelték több páciensen és pozitivak az eredmények...

Elég drága, 60.000 Ft minimum.

Ha valaki halott róla, ossza meg.
matador11 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 2635
Szerintem mind1,hogy hogy mérjük.
A nőd leszarja ,hogy 16-vagy 14..Látod saját magadon,hogy kicsie,vagy nem. :)


más:az egyik oldalon ilyet garantálnak:
http://img337.imageshack.us/img337/6931/imagelt.jpg

Ja,mondom oké :)
világosító Creative Commons License 2009.11.08 0 0 2634
Rájöttem hogy nem egyszerű pontosan mérni...
Eddig fogtam egy derékszögű vonalzót -így gondoltam biztosan merőleges lesz a mérés a testemre-. De most vettem észre, hogy miközben mértem, a testem nem volt egyenes (kicsit lefelé görnyedtem).

Most hogy tök egyenes háttal mérve, mintha karót nyeltem volna:) mértem kisebb volt:).
De így se az igazi a mérés, nem tudok kétszer ugyanakkorát mérni.

A másik. Nekem van benne egy görbület felfelé -kicsit kifli-. Namármost, úgy olvastam hogy ha ilyen, akkor szabócentivel kell mérni a bré oldalán. Ez nekem nem franko, így mérek amennyit jólesik....
Arra gondoltam hogy egyszerűen kézzel kiegyenesítem a görbületet, és úgy megkapom a valós hosszt. Ez korrektnek tűnik.

Most próbáltam sima egyenes vonalzóval mérni, de itt meg a merőlegesség csak szemre van meg, nem tudom mennyire pontos.

Ti hogy méritek? Egyenes vonalzó a tetejénél? Görbülettel ha van mit csináltok?
Mert nyílván egy kifli hossza az nem a két végének a távolsága hanem több.

Az hogy csonthoz nyomva vagy sem az most nem érdekes.

Ja, és aki megméri, figyeljen oda a tök egyenes testtartásra, lehet hogy kis meglepetés éri:).
tristen Creative Commons License 2009.11.08 0 0 2633
Kedves James!

Nem tudom megállni, hogy ne írjam azt, hogy egy megszállott vagy, te jó ég, én 18 évesen ilyesmikre nem értem rá...
Előzmény: james18 (2632)
james18 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2632
ha gyakorlatokelött iszokkávét az jó? mert ugye tágítja az ereket...
bberek Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2631
Sziasztok, ezt ismeri valaki? www.phallosan.de, minden vélemény érdekel!
GY-ke Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2630
Hello.
Engem érdekelne, ha megtudunk egyezni.
Előzmény: borzmacs (2626)
Maflo Creative Commons License 2009.11.06 0 0 2629
Persze! Megköszönöm az eredményeket!
magma22@freemail.hu -ra küld, majd az eredményeket! Köszi :)
Előzmény: james18 (2628)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!