Keresés

Részletes keresés

fztzbb Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4401

masodik hozzaszolasa is arrol szol hogy kotekedjen  , ostoba

Előzmény: Messi888 (4399)
fztzbb Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4400

szoval azert vagy ideges mert nem tudsz kijutni floridaba , Kissimmee floridaban rohogok rajtad

Előzmény: Messi888 (4399)
Messi888 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4399

Miért ez valami jellegzetes szó? Pesti nem mondhatja köcsög :D bunkó, lenéző tudatlan vagy. Rokonok is élnek kint, úh semmi esetre se lennék ILLEGÁL te homár.  Nyomd el magad, és az illegál szöveged meg terjeszd akit érdekel ;)  Mindenki menjen amcsiba, a sok irigy-buta meg maradjon itthon, és álmodozzon mint ez a fztzbb. 

Előzmény: fztzbb (4398)
fztzbb Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4398

ez az első hozzászólásod amit köcsögözéssel indítottál valószínűleg mucsán élsz

Előzmény: Messi888 (4396)
fztzbb Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4397

illegális köcsögként érzed jól magad , micsoda élet

Előzmény: Messi888 (4396)
Messi888 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4396

Csáó Nanaki. Én is idén szeretnék kimenni Floridába.  Külföldön dolgozom, több munkatársam volt kint Miamiban és környékén évekig. Egyszerü nyaralásként mentek ki, de napok alatt találtak munkát, és ott is maradtak. Csak annyit mondtak fiatal vagy, mire vársz. A sok köcsögre ne hallgassak, angolul perfekt beszélek. 

Előzmény: Nanaki (4390)
BBcat Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4395

Londonba hivatalosabban ki tud menni az ember dolgozni és igaza van annak aki azt irta, hogy takarits Londonban,

Nyaralj Floridában, én is ezt akarom. :-)

BBcat Creative Commons License 2016.02.10 0 0 4394

Én akartam az ő közvetitésük által floridai munkát, te mit hallottál a miskolci irodáról?köszi a választ.

Előzmény: fordkasanya (4387)
Maule Creative Commons License 2016.02.10 -1 0 4393

Nem legalis. Es elveszited minden jogodat, hogy legalis lehess. Kicsit dolgozni legalis vizumert, megeri. te jatszol a tuzzel, jobban tudsz mindent. en nem hiszem.

Előzmény: Nanaki (4390)
fztzbb Creative Commons License 2016.02.09 0 0 4392

illegálisnak NINCS NINCS feljebbjutási lehetőség soha , hacsak meg nem nősülsz

Előzmény: Nanaki (4390)
fztzbb Creative Commons License 2016.02.09 0 0 4391

m lehetsz ilyen buta , az ESTA nem ad lehetőséget arra hogy dolgozz , menj ha van kockáztatni való fél milliód , de tényleg nem értem , londonban legálisan takaríthatnál meg az íreknél IS

Előzmény: Nanaki (4390)
Nanaki Creative Commons License 2016.02.09 0 0 4390

Ha én ESTA-val megyek ki, és munkát vállalok, akkor ez legális. Ezek a cégek mit tudnak még nyújtani, munkavállalói vízumot? Kötve hiszem.

 Oké, de engem mint munkavállaló, még inkább USA-ban új életet kezdő embert hol érdekli az, hogy rajtam minden órában keresnek 1-2 dolcsit? Ha én megkapom a 8,5/hrs fizetést, akkor nem tökmindegy? Ha most nagyon utána akarok számolni, akkor ez havi szinten kb. 1800 dollárt jelent, plusz a hétvégi túlórák, némi borravaló, egy jobb hónapban simán 2.000 dollárt is megkereshetek újoncként. Aztán persze senki vágyálma az, hogy évekig, sőt mi több akár 1 évig is takarításból éljen. Ez a 2.000 dollár mire elég? Nos, kezdetekben nagyon sokat, 300-400 dollárért bérlek egy szobát, kaja mondjuk legyen ugyanennyi, vegyek 1-2 dolgot még mindig megmarad legalább a fele. Tudom, éltem, dolgoztam kint Angliában 3 évig, egy házat béreltünk 4-en, havi 250 font volt mindenestül amit fizetnem kellett, 200 fontból megvolt a kajám. Ha újból Angliát választanám, bármikor vissza tudnék menni, kb. 1-2 hét alatt találnék is valami gyári munkát, de hülye lennék pont Londonba menni, és pont szállodai takarítónak minimálbérért. Tudom, ugyanezt megteszem Amerikában, de ott legalább látok némi feljebb jutást az életben, nem kell mindenhez papír, míg Angliában nem egy nagy kunszt egy sorvezetői pozíciót elérni havi 10 fontos órabérért, de feljebb már nagyon nehéz, vagy lehetetlen jutni.

 

Nem akarok itt senkivel összeveszni, csupán információt gyűjtök. Nem mellesleg olyan emberek véleményét is meghallgatnám, akik már voltak hasonló cégekkel kint USA-ban dolgozni. A NE MENJ, TÉGED CSAK ÁTVERNEK, NEKED ITT NINCS SEMMI KERESNIVALÓD, érvekkel nem sokat tudok kezdeni, ugyanis mindenütt csak ezeket olvasom.

Előzmény: fztzbb (4389)
fztzbb Creative Commons License 2016.02.09 0 0 4389

sose voltam illegális , de ök nem veszíthetnek , a takarító cég minimum 10 dollárt kap tehát minden órában keres rajtad másfél dollárt floridában , aztán igen , ha átbasz buktál 200 ezer  froncsit a repjegyen , minden kockázat a tied , NE CSINÁLD , csak ha van KIDOBNI való fél milliód , londonban takaríts és nyaralj floridában meg magyarban

Előzmény: Nanaki (4388)
Nanaki Creative Commons License 2016.02.09 0 0 4388

Szia!

Te általuk találtál melót? Megoszthatnád a tapasztalataidat! Oldalukat elnézve nem sok információ van, illetve a lényeg ott van, de hogy van-e helyi magyarországi irodájuk, hogyan történik az állásinterjú, a teljes körű ügyintézés, maga az oldal is kb 5 perc alatt összerakható. Persze nem hitetlenkedni akarok, de azért nem árt az óvatosság.

 

Őszintén én a miskolci és a pesti(eszakamerika-munka) közvetítőket néztem ki. Utóbbi 7,5 dolláros órabért ígér főleg Pennsylvaniában, 1000 dollár közvetítői díjjal, ami szerintem kissé húzós. Viszont felkutatva az internet bugyrát, elég korrekt írásokat találni róluk, tőlük. Nem kertelnek, elmondják hogy illegális munkák ezek, hogy mennyi valójában a fizetés, hogy működnek a dolgok, illetve olyan emberek írását is megtaláltam akik általuk mentek ki, akik szintén elmondták mi a helyzet, nem csak pozitívumot leírva.

Míg a miskolci Pennsylvaniában, Floridában ad szállodai melókat, 8,5 dolláros órabérrel, nincs közvetítői díj, viszont nekik kell kifizetni a repülőjegyet, ami mondjuk kicsit érdekes, kb. 300 dollár a szállás, saját külön szobával. Viszont róluk semmilyen véleményt nem olvastam ezidáig. Most a gyakorikérdések féle jaj ez illegális munka átvernek féle hozzászólásokat nem hinném, hogy komolyan kéne venni. :D

 

Állást, véleményt egyik cég mellett sem vállalok, mindenképpen felkeresem őket, döntök, valótlanokat nem akarok állítani, de azért kicsit érdekes, hogy elvileg elég régóta foglalkozik mindhárom cég USA szállodai munkákkal, de egyikről sem beszámolókat, akár fórumokon, blogon, facebookon.

Előzmény: fordkasanya (4387)
fordkasanya Creative Commons License 2016.02.06 0 0 4387

Sziasztok aki munkát szertne keressen rá NOX INC Amerikai hotel munkák stb,nagyon korrekt semmi közvetitő,nem kell fizetni, sem Miskolcra utazni (jót nem hallottam még róluk) Ha van konkrét elképzelés leirod és másnap felhív a nagyfönök.Persze fell kell venni a telefont ,sokan megijednek a külföldi számtól.+1 717 Pennsylvania.

Béla Scr Creative Commons License 2016.01.14 0 0 4386

Hali. Jutottatok valamire a kerdesetekkel mert en is tervezem a kiutazast csak hasonló állásponton vagyok mint ti. Sulc

 

Előzmény: Tibey001 (4385)
Tibey001 Creative Commons License 2016.01.05 0 0 4385

Szia!

 

A segítségedet szeretném kérni, bár látom eltelt 5 év a bejegyzésed óta, de hátha.. Olyan kérdésem lenne, hogy sikerült kiderítened valamit az említett közvetítőkről? Az éven szeretnénk mi is kimenni a párommal, és egy hónap múlva fogunk kb elmenni hozzájuk, csak addig szeretnék nyomozgatni felőlük. 

 

Segítségedet előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Tibor

Előzmény: zsoka44 (656)
GianniVersace66 Creative Commons License 2015.12.26 0 0 4384

én gyakorlatilag aug. 31 óta vagyok tiszta. 2 héttel ezelőttig néha talán 4szer vettem be frontint,2 hete viszont teljesen. én egyik napról a másikra tettem le. rögös és nehéz az út de nem lehetetlen.

JoeToth Creative Commons License 2015.12.13 0 0 4383

Ha aktuális lessz, érdekelne a munka!

Előzmény: aqualine (4382)
aqualine Creative Commons License 2015.12.04 0 0 4382

Keresek Floridaban  eszak-nyugati reszen  Destin  Fort Walton Beach ,Crestview kornyeken kontraktor munkaban jartas embereket. / festes ,gipszkarton, burkolas / 2-3 embert . Csaladosoknal a parnak is tudok munkat ha beszel angolul!! jelentkezni itt a forumon kesobb adok telefonszamot. Amatorok kimeljenek szakmunkara keresek embereket .

isabellee Creative Commons License 2015.11.11 0 0 4381

Szerintem meg inkabb azert nem megoldhato a zold kartya 90 nap alatt, mert ennyi ido alatt eleg nehez talalni olyan amerikai allampolgart (akar magyar, akar tozsgyokeres amerikai), akivel ossze lehetne hazasodni.

Ismerek magyarokat, akik ilyen remenyekkel jottek ki. Es probaltak/probalnak is mindent megtenni ennek erdekeben - ismerkedo weboldalak, stb. De azert ez nem ilyen egyszeru.

 

Szoval szerintem nem csak angol tudas kell.

Előzmény: Motley Fool (4372)
Bence19871021 Creative Commons License 2015.11.02 0 0 4380

http://gogetfunding.com/help-vanda-to-pay-for-the-visa-sponsorship/

 

egyik kedves barátomnak kéne egy kis segítség ha nem baj:)

Motley Fool Creative Commons License 2015.09.27 0 0 4379
Előzmény: Pumajunco (4377)
Motley Fool Creative Commons License 2015.09.27 0 0 4378

Nem velem kell felvenned a kapcsolatot hanem avval aki az ujsagba feltette a hirdetest.

 

Ott van a kepen az elerhetoseguk.

 

Sok szerencset.

Előzmény: Pumajunco (4377)
Pumajunco Creative Commons License 2015.09.27 0 0 4377

Kedves Motley Fool,

 

Az alabbi munka kapcsan irok Onnek. Felkeltette erdeklodesemet. Szeretnem, hogy a tovabbi egyeztetesek erdekeben felvegyuk a kapcsolatot egymassal. Koszonettel.

Előzmény: Motley Fool (4376)
Motley Fool Creative Commons License 2015.07.23 0 0 4376

Bocs nem tudtam elforditani 

miertkommentelsz Creative Commons License 2015.07.06 0 0 4375

melegeknek ajanlom barus cikket   nepszava.us konzervativ buz......melegek

miertkommentelsz Creative Commons License 2015.07.06 0 0 4374

usa munka , nem kamu , de nudista     nepszava.us gyerektabor helyett nudistakhoz vittek dolgozni a kiskoru magyar gyerekeket , millios karterites fog leesni 

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.05 0 0 4373

hatha elszorakoznak nelkulem , lola es a fool

Motley Fool Creative Commons License 2015.07.05 0 0 4372

Talan azert van annyi mert nem jarnak utana, mert nem tanultak meg angolul es burokban elnek egyik naprol a masikra. 

 

Aki kivancsi ra az megtalalja az informaciot a http://www.uscis.gov/ oldalan, nem titok es meg ugyved sem kell hozza.

 

Csak angol tudas.

 

 

 

 

Előzmény: Lola99 (4343)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!