Keresés

Részletes keresés

kata_toth Creative Commons License 2007.06.19 0 0 102

Július elején állítólag már itthon is kapható lesz az alföldi Premio nevű termékcsaládja. És a honlapjukról azt is megtudtam, hogy hidro-rendszert is építenek bele a csehországi gyárban. Ésha olcsóbb lenne, mint a Ravak, a minősége pedig majdnem olyan jó! Tehát reménykedjünk!

Kata

kata_toth Creative Commons License 2007.06.10 0 0 101

Nem csalódtam, sajnos én is erre az eredményre jutottam, csakhogy ezzel nem vagyok előrébb.

Két rossz közül melyiket válasszam:

1. vegyek egy jó minőségű sarokkádat és kéásőbb szereltessek bele vmilyen hidro-rendszert

2. vegyek kádat rendszerrel együtt, nagyon ne építsem be, s cseréltessem évente ha elromlott pl. egy wat-air-es minőséget??

Apropó wat-air! Ez egy magyar gyártású képződmény, mennyire lehet jó?

Köszi, Kata

Előzmény: starck (100)
starck Creative Commons License 2007.06.05 0 0 100
Most lehet, hogy csalódni fogsz bennem, de Én nem tudok Tuti módon összerakott Olcsó kádat..még kedvező árban sem.........a hidro kádak talán nem szép ilyet írnom de valahol a Ravaknál kezdődnek....és ettől még Mindig a Jacuzzi az igazi......nem Csak a neve miatt....abszolút nem....
Starck
Előzmény: kata_toth (99)
kata_toth Creative Commons License 2007.06.05 0 0 99

Köszönöm szépen az infot, a gond csak az, hogy ezen az  oldalon "üres" kádak találhatóak, s nekem hidro-, air-masszázsos kád kellene elfogadható áron és minőségben.

Az utólagosan beépített rendszerekben nem nagyon bízom, mert aztán megint jön az egymásra mutogatás, ha valami nem jól sikerül, nevezetesen, hogy a kád nem volt elég erős, vagy hogy a rendszert nem megfelelően építették be, stb, stb.

Kata

Előzmény: starck (98)
starck Creative Commons License 2007.06.04 0 0 98
.tessék: www.alfoldi.hu honlap benne termékek, wellness és ottan a kívánt kádra kattanj rá.....ott az ár, a kiegészítők és hogy mennyibe kerül..jha..a méretek is:)))
szia)
Előzmény: kata_toth (97)
kata_toth Creative Commons License 2007.06.04 0 0 97

Sziasztok!

Segítsetek légy szíves! Házépítés közben kicsit elhamarkodott ígéretet tettünk gyermekeinknek, nevezetesen, hogy "buborékos kádat" fogunk beépíteni a fürdőszobába. Aki építkezett már, az tudja, hogy az építkezés vége felé igencsak megcsappannak az anyagi keretek, így a biztosan jó minőségű hidro-kádat nem tudjuk megvenni. Tudtok valami elfogadható árú és minőségű 140 x 140 -es kádat ajánlani? Fontos lenne! Köszi, Kata

starck Creative Commons License 2007.06.02 0 0 96
A legkedvezőbb út a Naphoz: Az auroSTEP szolárrendszer lehetőséget nyújt arra, hogy a szolártechnikát kevés munka ráfordításával és áttekinthető költségekkel hasznosíthassák használati melegvízkészítésre. Kis lépés minden háztulajdonos számára. Nagy lépés viszont az energia-megtakarítás és a környezetkímélés felé.

Jövő a csomagban: Az auroSTEP a legegyszerűbb szolárrendszerként az alábbiakat tartalmazza: egy beépített szivattyúval ellátott 150 v. 250 literes, egy v. két fűtőcsőkígyós szolártároló, egy integrált szolárszabályozó, egy v. két auroTHERM síkkollektor és az azokhoz tartozó, ferde tetőre történő szereléshez szükséges szerelési tartozékok. /VSL 150 v. 250 típus függvényében/

További megtakarítási tényezőt jelent az az okos konstrukció is, amely a járulékos költségektől véd meg: ugyanis a vízszintesen szerelt kollektorok nyugalmi állapotban is biztonságosak, mivel a szerpentin-abszorbercsövek a konstrukció révén maguktól kiürülnek. A fagyálló folyadék előre be van töltve, a szolárkör nem igényel feltöltést és karbantartást, az utólagos légtelenítés is elmarad az üzembe helyezéskor. Ez a költségek mellett időmegtakarítást is jelent.

idézet a www.aqua-maxima.hu oldalról

Starck
starck Creative Commons License 2007.06.02 0 0 95
Melegvizet szinte ingyen??
starck Creative Commons License 2007.06.02 0 0 94
Aki padló fűtéssel (is) megoldja a fűtését, annak az aljzatkialakításkor a beton vagy esztricht száradási ideje kicsit:))..befolyásoló tényező: hogy szinte azonnal burkolni lehessen így a kötelező kiszáradási időt se kelljen megvárni íme egy termék:
szimpla flexibilis ragasztóba bedolgozni a Ditra rendszer lemezt ( a lemez úgy lett kialakítva, hogy a páranyomást egyenletesen vezesse el és azt oldalirányba vezesse el. így nincs pontszerű feszültség), majd arra egy újabb immár csak 2-s fogazású lehúzóval újra lehet ragasztó ágyazatba helyezni a burkolatot: ergo:
1/ nem várjuk meg a kiszáradási időt Viszont nincs is feszültség a burkolat alatt
2/ a vékonyabb anyagfelhasználás miatt a rendszerlemez többletköltsége eltűnt És Tiszta, precíz aljzatot kapunk cserébe.
Jó munkát!
Anyagra ha szükség van írj mailt.

Starck
Amerigo61 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 93

Sziasztok!

 

Különálló, fehér színű fürdőszoba szekrényt keresek. Tudnátok ajánlani olyan budapesti üzletet, ahol választék is van?? (a Baumaxnál, Brico-ban kb. 2-ből lehet választani)

 

Kösz: A

eastman Creative Commons License 2007.05.31 0 0 92
starck Creative Commons License 2007.05.28 0 0 91
jó..majd veszek is egyet......
KEK Card Creative Commons License 2007.05.25 0 0 90
Elég sok pénzt és energiát meg lehet spórolni a KEK Card kedvezménykártyával. (KEK Card honlap)
eastman Creative Commons License 2007.05.17 0 0 88

Ahoj!

 

Alföldi 1. oszt. 25x35 ZG 35-ZG-36 Csempe világos beige és sötétebb párja

bruttó 1000 Ft/m2

gybarko Creative Commons License 2007.04.22 0 0 87

Szia!

 

Aktuális még a költségvetés kérés?

 

bgy

Előzmény: m2tibor (86)
m2tibor Creative Commons License 2007.04.04 0 0 86

Hello Mindenkinek !

 

Egy jó barátomnak kellene a pénzintézet felé egy költségvetés, hitelt akar felvenni.

Fürdőszoba és konyha komplett felújítás.

Tudna valaki segíteni. Minden ami bele fér, a lényeg minnél több legyen a végösszeg.

 

3 szobál panel lakás.

 

Ha van villanyszerelésről akkor arról is szívesen elfogadnám.

 

Köszönettel: Tibor

kata_toth Creative Commons License 2007.03.30 0 0 84

Sziasztok!

Épülő családi házunk fürdőszobájába szeretnénk masszázskádat. A Wat-air nevű cégről, ill. termékeiről tud vki mondani jót vagy rosszat?

Köszi, előre is!

starck Creative Commons License 2007.03.21 0 0 83
hm
charmen Creative Commons License 2007.03.19 0 0 82

 

 

 

 

Sziasztok!

 

Olvasgattam a különböző topikokban a tanácstalanságot különféle lakásfelújitási kérdésekben és munkálatokban.Ehhez szeretnék egy kis segítséget nyújtani!

 

Férjemék építőipari cége korrekt áron, rövid határidővel és megbizható, nagyon jó szakmunkásokkal vállalja házak, lakások komplett felújítását, ill. új házak teljes épületgépészeti munkálatait.    Nagyon sokrétű a tevékenységük, festés, mázolás, viz, fűtésszerelés, nyilászárócsere, burkolás, gipszkartonozás, stb.  Ingyenesfelmérés és árajánlatkészités!  A munkák nagy részét Bp.-en és környékén végzik! De minden megoldható.

Priviben megadom a tel. számot, ha valakit érdekel!  Hivjatok!

 

starck Creative Commons License 2007.03.04 0 0 81
Csupán néhány szóbeli visszajelzés alapján is: N E M ajánlatos
Starck
Előzmény: mókusbéka (80)
mókusbéka Creative Commons License 2007.03.02 0 0 80

Sziasztok!

Új fürdőszobát csinálunk, és szóba került, hogy vegyünk-e hidromasszázs kabint. A bökkenő csak az, hogy pénzünk már alig van, ezért a hiperszupermarketes akciós termékeket nézegettük, 65-90 000 Ft érték között (pl. Sanimix). Én nagyon gyanakvó vagyok, hogy ezek az olcsóbb hidromasszázs kabinok lehet, hogy gagyik és használhatatlanok, és az élettartamuk sincs elfogadható arányban az enyémmel. Van valakinek tapasztalata?

starck Creative Commons License 2007.02.18 0 0 79
van egy príma cég ajánltom. Majd küldöm mailban.
Starck
Előzmény: petroczi (78)
petroczi Creative Commons License 2007.02.12 0 0 78

Szia Starck,

 

Igen, nekem is az tetszene legjobban, de nincs 3-400K erre a mókára. Az alábbi összeállítás 120-150k-ból megvan. De ha mondasz egy baráti árat egy pofás hansgrohéra, akkor azt szívesen venném, mert egy Ibox-om van...

Az is jó, ha nem irányváltós, hanem termoszcsaptelep + 3 elzárószelepes a kombináció, sőt... Talán az olcsóbb is.

 

Asszony kiadta ugyanis az ukázt, hogy a fejzuhanynak és az oldalzuhanynak együtt is kell tudnia menni, ergo az irányváltó nem a legjobb megoldás.

Email az adataimnál. Előre is kösz!!!

Előzmény: starck (77)
starck Creative Commons License 2007.02.10 0 0 77
..véleményem: zuhanyrendszerekből a hansgrohe és/vagy axor termékeknél nincs Jobban elkészített, átgondolt műszaki megoldásokat tartalmazó valamint felhasználó És szerelő barátibb termékkínálat.
variálhatósága akár későbbi design váltáshoz egyedülálló ugyancsak a Működőképesség megoldottsága is))

Starck
Előzmény: petroczi (76)
petroczi Creative Commons License 2007.02.09 0 0 76

Sziasztok!

 

Épített zuhanyban gondolkozunk (karos fejzuhany, 6 oldaljet, süllyesztett 3 utas váltó + süllyesztett egykaros keverőcsap), és érdekelne a véleményetek a kinézett termékekről:

 

süllyesztett egykaros keverőcsap :

Zuchetti Zetamix Z33100, vagy Ideal Standard Venice, vagy Celia

 

3 utas irányváltó:

Ideal Standard Venice, vagy Celia

 

Zuhanyfejek (oldaljetek és fej), szett:

Teka disc fej, Spin oldaljet, Arctic3 szett

shan Creative Commons License 2007.02.05 0 0 75
Hali, Papa!

Megnéztem a pdf-et, és csodálkozva láttam, hogy én is ilyen márkát vettem, csak az alsót, a Relax-ot, 99.999.-ért. Véleményt nem tudok mondani, mert még nincs beépítve, izgulok is, hogy ki tudja-e szolgálni a melegvízoldalról a Vaillant 242-5-ös kazán...
starck Creative Commons License 2006.11.13 0 0 74
74))
Csempecentrum Creative Commons License 2006.11.13 0 0 73

Sziasztok!

Senkit sem szeretnék elcsábítani ebből a topicból, de esetleg kiegészítésként ajánlom, ha valakinek csempével vagy fürdőszobával van kapcsolatos kérdése, az nézzen át a Csempe, fürdőszoba topicba is, és ott megpróbálunk minden kérdésre választ adni. Üdv: Csempecentrum

asali Creative Commons License 2006.10.06 0 0 72

Sziasztok!

Nekem is pontosan ez a problémám,nem tudok dönteni,hogy akryl vagy lemez.Nekem egyetlen egy dolog van ami visszatart az akryltól,az pedig a hőtágulás.Állítólag ügye a melegtől tágul a műanyag és hogy elereszti a ragasztás vagy illesztés magát és csúnya lesz igaz ez javítható.A többi érv amiket írtál mind az akryl kád mellett van.Nem sérül olyan könnyen,de ha mégis akkor többször is polírozható-ha elég vastagot vesztek-míg a zománc könnyeben megsérülhet és még az jól látszik is.Az akrylnak melegérzete jobb és jobban is tartja a meleget.Viszont láb az mind a kettő alá kell!!!

Szóval ha valaki tud segíteni az írjon légyszi,nehéz a döntés!

A másik problémám a csaptelep.Melyik az a márka ami még jónak számít és megfizethatő?Mi a véleményetek a RamonSoler-ről????

Köszi előre is a segítséget!!!

Előzmény: makszemi (69)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.02 0 0 71
Új lakás fürdőszobája ablak nélküli, világítással együtt bekapcsolódó szellőző ventillátorral. Terv: 2m 20 cm-ig van csempézés. Kérdés: ebbe a fürdőszobába nem jobb-e mennyezetig csempéztetni? Vagy éppen a pára-szellőzés miatt maradjon az eredeti 2,2 m? (Eléggé valószínű, hogy csak spórolás miatt ilyen a terv, de az is lehet, hogy így a jobb.) Minden tapasztalaton és/vagy szakismereten alapuló véleményt, tanácsnot nagy örömmel fogadnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!