Keresés

Részletes keresés

PFS Creative Commons License 2013.11.03 0 0 15529

galmonica Creative Commons License 2013.11.03 0 0 15528

Sajnos :( Pedig jó lenne alami Isteni csoda! :)

Előzmény: zoliee81 (15526)
Ibobo Creative Commons License 2013.11.03 0 0 15527

A pikkelysömör sajnos gyógyíthatatlan, 40 éve szenvedek tőle... Összesen kétszer voltam egy évre tünetmentes, mindíg visszatér... És tönkretette az ízületeimet és a szívemet is.

Előzmény: eukariota (15520)
zoliee81 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 15526
Senki sem tud belőle kigyógyulni. Maximum tünetmentes lesz.
Előzmény: galmonica (15521)
mms2 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 15525

" ..én valóban tudok piklkelysömört gyógyítani.. "

Kétdiplomás " magyar " -ként eléggé érdekesen fogalmazol!!!!

Előzmény: eukariota (15520)
babboo Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15524

Ugyan már! Én egyszerűen elköltöztem, mert számomra ez az ország élhetetlen lett. Itt, Ausztriában úgy gondolkoznak az emberek, hogy azért jöttünk ide, mert kíváncsiak voltunk, milyen élni máshol. Semmit nem tudnak Magyarországról, de szerintem jobb is. Nem bántuk meg, megtudtuk, milyen olyan helyen élni, ahol mindegy honnan jöttél, azután ítélnek meg, mit csinálsz most, milyen kedves, szeretetreméltó vagy. Na ezt hiányolom nálunk. Az elfogadást, a szeretetet, a megértést. Nekem jó itt. Sokkal több dolgot kaptunk ettől az országtól, mint amit valaha kaptunk Magyarországtól. Csak egy példa, árvíz után a ház árának felét visszakaptuk. Arról nem is beszélve, hogy mennyit segítettek, takarítottak, kaját hoztak. Nincs ellenségeskedés, gyűlölködés. Most voltak a választások. Nem gyilkolták le egymást a pártok, szépen lement az egész. Már, vagy harminc éve, ugyanaz a párt nyert, kolalíciót alkotva a többiekkel. ÉS MŰKÖDIK! Minden párt egy célt néz, hogy a polgároknak jó legyen. Ennyi. Nekem ne papoljon senki hazaszeretetről! Mit szeressek otthon? Ezt az undorító gyűlölködést? A milliónyi szegény eltaszítottságát? A hierarhizmust? Az "uram-bátyám" elosztást? Mondj egy vonzó dolgot Magyarországból, ami máshol nincs meg! Egyébként te kezdtél el románozni, zsidózni. Akkor maradjunk a topic témájánál, ahogy kérted!

Előzmény: eukariota (15519)
babboo Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15523

A mészkezelés elég hatásosnak tűnik. Erre nem lehet mondani, hogy ártalmas szteroid.:-)))

babboo Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15522

Itt senki nem gyógyul meg, mert egyelőre gyógyíthatatlan betegségben szenvedünk. Nyáron tünetmentes vagyok, télen nem. De akkor, mikor ez történt, sokkal kevesebb pötty volt rajtam, mint most. Csak akkor fiatalabb voltam, jobban zavart. A Neotigason egyetlen egyszer tesz tünetmentessé 3 hónapra. Utána visszajön az egész és még durvábban, mint előtte. Következő alkalommal már nem lesz 100%-os az eredmény, aztán még kevésbé. Amilyen pusztítást végez bent, arról nem is beszélve. Fiatal nőknek szóba se szabadna hoznia egy lelkiismeretes orvosnak.

Előzmény: galmonica (15521)
galmonica Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15521

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat! :)  Azóta sikerült meggyógyulnod? 

Előzmény: babboo (15516)
eukariota Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15520

Nics vissza jelsszejzés..én valóban tudok piklkelysömört gyógyítani..szívesen  segítenék rajtad..próbáld meg mégegyszer a levelezőimet..

Előzmény: eukariota (15517)
eukariota Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15519

Hazát lehet cserélni, néha "csak" pár km..a MAGYAR szívében az.. én 56'-ban mégsem tettem meg ezt, pedig lehetőségem lett volna erre..amiket te MAGYAR-nak gondolsz, ők nem azok..tetvek, akiket írtani kell..én a magam eszközeivel azt teszem ..ez  a fórum a PS gyógyításáról szól, jó lenne, ha megmaradna ennek..

Előzmény: babboo (15518)
babboo Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15518

Off: a magyarok ellenségei a magyarok. A hibákat másokban keresni, ez volt mindig Magyarország tévedése, ha végignézünk a történelmünkön. Kicsit eltávolodva ettől az egésztől nevetséges és egyben siralmas nézni, hogy egy nép két (három) táborra szakadva át tudná harapni egymás torkát. Mindig így volt, ezért nem tud felemelkedni ez a nép. Erre nem lehetünk büszkék. Semmivel nem vagyunk különbebbek más népeknél. On.

eukariota Creative Commons License 2013.11.01 0 0 15517

Megírtam a levelzési címeimet, amelyeken elérhető vagyok..a rosszindulatú szőröstalpú román zsidókra kérlek, ne hallgass, ők a MAGYAR-ok ellenségei..

Előzmény: galmonica (15514)
babboo Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15516

Ne haragudj, hogy beleszólok a dolgaidba! Egyszer régen elmentem egy maszek bőrgyógyásznőhöz. Annyira ki voltam készülve, hogy Neotigasont akartam felíratni. A nő ezerrel lebeszélt róla, mert annyira durva hatása van a szervezetre. Elmondta, hogy ezt nem úgy kell elképzelni, hogy pl. az a mellékhatás, hogy kihullik a haj. Hanem úgy, hogy képzeljem el, mit csinál a szervezetemmel, ha kihullik a hajam. Ugye, milyen más így? Akkor megfogadtam, hogy nem veszek be semmilyen "gyógyszert" (mérget) soha.

Előzmény: galmonica (15515)
galmonica Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15515

Én is járok a bőrklinikára, ott csak a krémeket, pakolásokat kapom. Ezt egy magándoki írta fel.. 
Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatodat! 

Előzmény: Nessi55 (15502)
galmonica Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15514

Most már tudsz írni! Várom leveledet és köszönöm :)

Előzmény: eukariota (15507)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15513

12. kevés stressz, rendszeres testmozgás, éneklés. Ha az éneklést betartom,mindenki menekülni fog a környékről. De ha bejön,megéri.

Előzmény: ötfelezős (15493)
gajda20 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15512

nanemár!! 2011.07.18 19:36:44 ©
12261

:)) Kedves ugrabugra, Dream-1, *Bellis perennis*, registration, eukariota, eukariota*, drexe, stb stb stb.

  ez már tényleg sokk...eddig csak olvasgattam, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni! Tényleg azt gondolod, hogy mindenki más nem normális, mert nem jár hozzád kezelésre?? és a hipnózis tudományodat sem tudod eladni senkinek?? és szakmákon lovagolsz..Pedig te egyszer meggyógyítottál dokumentálva egy háziorvost 30 éve, akinek spontán elmúlt a sömöre:) és azóta se jár senki hozzád...? hát nem tudom... de az alább idézett, 19 éves lánynak írt beírásod után valahogy nincs sok bizalmam egy hipnózishoz veled....didikábel.hu :))))

 

eukariota:

 

 "Kedcves Petra19!

 

Én házasságban élek, de teljesen ellaposodott, korábban vollt orális szex, de már több évtizede nincs..Most voltam jun. 22-én 71 éves..alálkozhatnánk, h visszd a férfiúi önbecsülésemet? sancikukacdidikabelponthu..puszi.."

Előzmény: gajda20 (15511)
gajda20 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15511

Ez vicces egy kicsit:)

mr.mzsa 2013.08.18 09:36:53 ©
15241

Én is kipróbáltam régebben Dream féle krémet, de nekem semmilyen általad leírt mellékhatást nem okozott, igaz nem is használt. Ilyenkor jogosan merülhet fel a kérdés, hogy biztosan jó összetevőket kevertek bele?

 

Pacsker12 2013.08.16 11:32:00 ©
15236

Ha már a tapasztalatokról van szó, akkor ezt úgy érzem muszály megosztanom...elkezdtem használni eukariota krémjét, amit az előttem hozzászóló is használ, az a dream nevű krém vagy mi és már először is furcsálottam, hogy marja a lábamat, de gondoltam valamelyik összetevője intenzíven dolgozik bennem. Majd 2-3nap alatt kifejezetten szép lett a sömörös terület, viszont utána nem kívánom senkinek ami a testemmel történt...intenzíven elkezdett viszketni, de már olyan intenzitással, ami már elviselhetetlen és ha a ruhanemű hozzáér, attól jóformán beszarok, már elnézést... az összes sömörös terület kürül hol izzóvörös, hol sötét barna egybefüggő foltok keletkeztek, amik még jobban viszketnek. Még sosem nézett ki a lábam és a karom ilyen szörnyen és persze máshol is kentem, ahol sömörös, de az nem olyan látványos. 7éve vagyok sömörös, de még sosem néztem ki ilyen drasztikusan, ami jóformán sírásra késztet, akárhányszor ránézek és melette még ott van az égő, iszonytató viszkető érzés, amitől már kezdek házisárkányként viselkedni, mert idegörlő...szóval köszönöm szépen a nagy semmit és kenegesse magát az vele, aki kitalálta!!!

 

 

Pacsker12 2013.08.16 11:32:00 ©
15236

Ha már a tapasztalatokról van szó, akkor ezt úgy érzem muszály megosztanom...elkezdtem használni eukariota krémjét, amit az előttem hozzászóló is használ, az a dream nevű krém vagy mi és már először is furcsálottam, hogy marja a lábamat, de gondoltam valamelyik összetevője intenzíven dolgozik bennem. Majd 2-3nap alatt kifejezetten szép lett a sömörös terület, viszont utána nem kívánom senkinek ami a testemmel történt...intenzíven elkezdett viszketni, de már olyan intenzitással, ami már elviselhetetlen és ha a ruhanemű hozzáér, attól jóformán beszarok, már elnézést... az összes sömörös terület kürül hol izzóvörös, hol sötét barna egybefüggő foltok keletkeztek, amik még jobban viszketnek. Még sosem nézett ki a lábam és a karom ilyen szörnyen és persze máshol is kentem, ahol sömörös, de az nem olyan látványos. 7éve vagyok sömörös, de még sosem néztem ki ilyen drasztikusan, ami jóformán sírásra késztet, akárhányszor ránézek és melette még ott van az égő, iszonytató viszkető érzés, amitől már kezdek házisárkányként viselkedni, mert idegörlő...szóval köszönöm szépen a nagy semmit és kenegesse magát az vele, aki kitalálta!!!

 

 

eukariota 2013.02.13 21:39:22 ©
14303

Kedves babboo!

 

Ezen a fórumon nem érdemes Rp-t feltenni, annál is inkább, mert egyes moderátorok azt javasolják az egyes fórumtagoknak, h jobban teszik, ha nem írogatnak erre  FÓRUMRA, hanem "csak" olvasgatnak..gondolom, h egészen addig, míg ezt ist megengedik, és ki nem tiltják és nem törlik még a nic nevüket is, mint ahogyan ezt a registration topic társunkkal is tették, ezért kérlek, tedd fel ide azt a fórum URL-t, ahol törölgetés nélkül véleményt lehet cserélni..ott a talpon lévő bőrkeményedésről, és a fejen lévő plakkok eltüntetéséről is lehetne véleményt cserélni, és Dream-1 biztosan Rp-t is írna ezekre a problémákra..

 

 

eukariota 2013.02.12 07:05:11 ©
14234

a Dream-féle krémmel fentarthatod a tünetmentes állapotot..

 

eukariota 2013.02.11 05:23:48 ©
14199

A "registration" nic nevet indoklás nélkül törölték, mint mondtam: a miért kérdésre válaszként azt kapta, h jobban teszi, ha csak olvasgat és nem írogat..az ő krémjét használtad, és leveleztél is vele, de ami pl. itt a fórumra is felkerült Dream-féle néven, az nem szabadalmaztatott, csak egy általa összeállított és közszemlére feltett krém összetétel..szabadalmaztatott készítményei között még szerepel: fejszesz, kénes ecsetelő-fürdő oldat, sampon, és már kész van a szappan készítés összes kelléke is, ezek mind PS ellenes készítmények, de gyógyítják, tünetmentessé teszik az SD-t (seborrhoea dermatózis) is, de ehhez egy kissé módosítani kell (esetenként) a krémet, tehát személyre szabottan kell összeállítani, tekintve, h az SD-nek több vállfaja van..

 

registration 2012.10.26 07:38:34 ©
13471

Te hamarabb fogsz "kifáradni", mint a PS..lapozz vissza a Dream-féle krémig, és készíttesd el egy gyógyszertárban..

 

mms2 2012.05.16 21:49:25 ©
12905

Miért írsz úgy dream-ről mintha ő egy másik személy lenne, pedig itt sokan tudjuk, hogy te azonos vagy vele.

A rejtvényeid helyett egy kis konkrétum:

 

Sulf. Preacip           gta                        12.0

Acid. Salic                                            10.0

Ol. Ricini                                               20.0                             ( oleum jecoris helyett)

Urea  ( carbamidum )                           10.0

Acid. Lactate                                        10.0                               ( egy kis turbó )

Ung. Hidrophil nonionic ad                 200.0

M.f. unguentum

(Mostantól ez az én szellemi tulajdonom???????)

 

És még sorolhatnám...:)

Előzmény: eukariota (15507)
B.GY Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15510

Mindenki azzal dolgozik ami van neki:)Még jó hogy meglátta a tüzépes,hogy vakarozóm:)Ma nem kentem be mésszel,mert másfelé sodort a munka.Ugyanolyan fehér mint előtte volt.1-2 dudor jött vissza rá csak.Lehet hazahozok egy zsák meszet a melóhelyről.

Előzmény: babboo (15508)
babboo Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15509

Most mondta valaki, aki Olaszországban él, hogy a doktornője oltott meszet írt fel neki, mandulaolajjal. A gyógyszertárban keverték ki. Akkor annyira nem furcsa a meszes kenegetés.

babboo Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15508

Én is kenem a mésszel. Eddigi tapasztalat: egyáltalán nem csíp, nem viszket, egy teljesen eltűnt, a többi világos, nem piros.:-) Na, erre mondják tipikusan, hogy már minden sz@rt magunkra kennénk..-))

Előzmény: B.GY (15504)
eukariota Creative Commons License 2013.10.31 0 0 15507

Ha a leveleződet pár napra nyilvánossá teszed, válaszolni fogok..a PS gyógyítása csak személyesen oldható meg, ez a betegség egy komplex folyamat része, ezért a megoldása (tünetmentesítés) is egyénre szabott..a korábbi beírásaimban biztosan benne van a levél-címem is, ha 500-ra állítod az oldalszámot, biztosan megtalálod, persze azt az Rp-t is, ami egy ürge szerint "szart" sem ér, de viszont sokaknak segített..veled más a helyzet, tégedet egy életre kell tünetmentesíteni, h azt is elfelejtsd, h valaha is PS-es voltál..

Előzmény: galmonica (15496)
B.GY Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15506

Na én ebből a 12-es pont elejét tartom be.A többit nem.

Előzmény: ötfelezős (15493)
B.GY Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15505

Ha én meglátok egy ilyen lényt,oda az összes méltóságom:)

Előzmény: babboo (15503)
B.GY Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15504

Semmi extra.Odamentem a tüzépen a kiszakadt meszeszsákhoz és bekentem vele a könyököm.Nem csíp nem szúr és nem is viszket.Nem issza be a bőr.Van mikor estig rajtavan,csak akkor mosom le.

Előzmény: babboo (15500)
babboo Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15503

Hogy lehettek ilyen szervilisek! Hol a méltóság???:-DDDDD

Előzmény: B.GY (15488)
Nessi55 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15502

Én pár éve szedtem Neotigasont, a Bőrgyógyászati klinikán írták föl. Az orvos kedvesen megállapította, hogy gyereket már biztos nem akarok, ha meg esetleg hullana egy kicsit a hajam, hát van elég, de egyébként is remek parókákat lehet kapni. Lehet, hogy csak viccelődött, de a humorérzékem épp nem volt velem. Tíz nap szedés után csomókban hullott a hajam, akkor úgy döntöttem, hogy abbahagyom.  Te még nagyon fiatal vagy, biztos szeretnél gyereket is, ha mégis a gyógyszer mellett döntesz, legalább két évet kell várnod a gyerekvállalással a gyógyszer abbahagyása után. Ebből is látszik, hogy valamit nagyon tönkretesz, vagy módosít abban, aki beszedi.

Előzmény: galmonica (15486)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15501

Tegnap volt a PS világnapja. A közmédia "Családi délután" (vagy valami hasonló nevű műsor) foglalkozott a támával, meghívtak orvosokat is. Sok újat nem mondtak kívéve egyet, hogy a TB évente 25 napi (talán PUVA?) terápiát fizet, minden betegnek.

Ezt eddig nem tudtam, vagy erre nem figyeltem, én mindig fizetősön voltam eddig. Lehet ilyenkor télen érdemes lenne kihasználni, ha másnem szintentartás miatt.  Van valakinek ezzel kapcsolatban (Budapesten) tapasztalata? Hova érdemes menni, mennyi a várakozási idő, stb. Köszönöm!

 

 

babboo Creative Commons License 2013.10.30 0 0 15500

B.Gy.nem írta le még, de én bekentem két pöttyöt. Egyáltalán nem csíp. Most várok, megírom az eredményt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!