Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2012.08.02 0 0 865

Josok? -jósoljatok közbe jojojojojjjj...
 Izráel? -sose vót, sose lesz...na ami itt megvalósult az sült vagy suthhh...s ami ha SZABAD MAGYARORSZÁG = MENNYORSZÁG, AZ TOTTA ÖSSZEKAPCSOLÓDTUNK AZ ÉGIEINKKEL...ami ez a porhüvely...na addig benne naradnak azok...de fidele a biblia is emliti lit lit lite? -hogy 100 földi éves a gyerek...értitek?
 Ime a magyar képviselet...előbbkjérdem, Jézusunknak vagy igazi szüleiknek, lehet -e, van -e titkuk gyermekeik -testvéreik előtt...na Szent MadaSzabadság...ha végre mi is vagyunk, akkor aki a képviselőnk, az abca ulti mndent...na minden fillér mire, meg jeee..hova...aztán ha nem oda...az illető fizet...ha ember létbe is került...lámpavasra azonnal, mert többet is öl...holott NE ÖLJ, MEG LETT NEKIK MONDVA...
 Izráelba belül irtóprobléma...kieégtek a beugrasztottak, akik annira zsidók...mint a nemzsidók??? -tehát ollan probléma is van...hogy IRTÓ FESZÜLTSÉG AZ IFJAKON, AKINEK 1 HALVÁNY BOLHAFINGNYI REMÉNY...nem beszélbe...jeee -hova, ha menekülnek, trühát irtó sporul jártak...mert MESSIAH AH AH AH...na na na...egg giccit gésikkk...???
 Amit láttam, ha fél -ollan állás van...azaz REWOLUCZION -BELSŐ LÁZONGÁSOK KITÖRÉSE...ami fesziti...na daa a a az IZRÁEL ÜBERÁL 1 %KAKA MEGETTÜK...DE EZ AZ 1 %.KEZÉBEN MINDEN PÉNZ..PÉNZGYÁRAK S CONTROLLA...hogy ugy az AMCSI ARMY MINT ...na a Brithisek...nem a népek...talán amcsiaba se...esetleg egy iráni balhé hé hé hééé...NA IZRÁEL BENSŐFESZÜLTÉGE LEVEZETÉSE...s mindenki tudja...hogy irán...a phicába se...amillen pokol -robbantókkal meg atomarszen meg a zsidó Isten se tudja...hogy millen fokon szinten...NA NÉZZÜK, VAHHON HA MOST BEHHELLEZZÜK BELEZZÜK SODOMA??? -maga a DOM A DOMBON??? -IGEN ÉRDEKES, MERT LEHET...INNEN: AZ ARABOK EGYIK, MIG A ZSIDÓK MÁSIK???
 Na, amit láttam...feltétlen ha NEMLESZ HÁBORU IRÁNNAL MEG A NADVILÁGGAL...akko ollan izráel, megszünteti lásd előde...magát tá tá tááá...
 abrak a dara...egyre drágábbb...

Előzmény: repcsepista (860)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.01 0 0 864

Jósok? -jojósok sok sok sokkk...

 A bajok eredeti oka x okádéka ka ka kaka...

 Abzulda Ultimuta a magyarnak magyar vonal de vonalzó is vonalon kell lovago go go goooo....

 Na, van magyar ember = értelmes ember...stovább  nem focc izom izi izé izjijójojojjojoooo....

 Az, aki látni akarok az egymagyar ember, nem kettő...

 Na, kezdjük ott...demegint, az hogy ember: az anculda ez a létezés, ahol a testem nem emlékszek semmire...csak amit bele vágtam -fény -suga buggaaa...gyere kj, ég a házad ideki...avagy nem e???

 Tróhát az hogy angyal = ember, de nagyobb ember a másiknál...vaggis aggarn na na na...akarni minden lehet, de aki nagyon akar...az takar...na legalább trkard be...bibliába Mózes tör véne eddig leghigénia nia niauuuu...

 Sigy sutt...mindenki trudja hogy vannak jó angyalok s nem jók...most azt düntNUK el, mellik mellik...

 Na, ezelőtt...trühát vaduk, volt MOSZKVA mekk New York...mellik mellik...de egyKÉRUBBB BUUU.. BUBU!-cezébe cellesta ta ta ta...

 jha ha ha...meghalok...

Előzmény: repcsepista (860)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.01 0 0 863

Szija bijajajajjj...mi a baj a kecskédnek nek nek nek...

 Nincak,nemcak neked ceggeccem x cuggecijó jó ha jó a hajooo...nem ufooo...Tengerén a létnek...pont most ufócckodtam le...na dröbbentes mert minden Sodoma warrosa Gomorákok ellen...stimmolva va va va...s hod työttyént a dolgok...cupán cak érzem...szarcaggg...meg ammónia...szemem lezárva...

 MAGYARJÉZUS: EGYBŐL EGY...HA NEEE...EGYBŐ KETTŐ??? -ezt érted, te igazi Vajákos...letudod tragadni ni ni ni...

 Vaj vagy Ákos......az átkos?

Előzmény: babaji (861)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 862

Akkor bizti nem érted.

Előzmény: babaji (861)
babaji Creative Commons License 2012.08.01 0 0 861

Repcsepityu !

Néha változtass a stilusodon már UNALMAS !

http://www.stop.hu/belfold/nem-allt-meg-az-orvosok-elvandorlasa-sot/1069570/

repcsepista Creative Commons License 2012.07.31 0 0 860

Jojojojojjjj...óh miii...öröm, óh miii...gyönyör...

 Felejtsuuu...el mindent, hanem hellettesit sit sit sit...a TOPP -VÉGKIFEJLEMENNYES SODOMA MEG GOMORA WARROSOKAT...AKIKET A BUGA ANGYALOK LOKO LOKO LOKOMOTIVÁ DIVÁÁÁÁ....KIVÁLASZTOTTAK SZEMBE HERGELIK EGYMÁSSAL...s hellettesit sit sit suuu...suppp...beee...

 kelet s nugat...de amit prófécciráltamvolna! -smirna na na na...a KÉT SARKANKIGYÓ A FARKÁT CAPPDOSSA...EGGIKK A VOLT SZOVJET -PIRODALOM ATOMNAGHATALOM...ELEINTE CSAK A KÉT sNAGG VALLA...

 Teccettek kapisss...

 Hellen pinnyalat: a gizs izráel??? --eggik oldal izráel überall...mikk a mácsikkk...felismeritek Sodoma s Gomora warrosáit Latrok -s Himringyóik felette meg megette te te te...

ha meha ha ha haaa...

Előzmény: repcsepista (857)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.31 0 0 859

jojojooooo...jojó?

 ...Minden nemzetek közt, lent a földön fekvő...nadon kevess ászló...ami faju meccügülümbüüü...micor a magyarnak csak Jézusa meg Jézuscsaláda van, sose volt senki felettünk meg allattunkkk...hiz csak egy Menny x mennyezet vala...

 Na, a hacc hacc hacca jaccaca...nemcak cunső haneee...előbb benső...s maga a a a...gondojjá csak bele, nem a Magyarok Istene adta...heneee...

 De di dacc...maga a PAJZS, osztá bivarrr...teh HUN...bihand de SUN...(sundisznó nooo...) trühááá...monduk a Nap s most babér coronájajajajajjjj...vagg csak 1 luk...

 Madar! -legyen magyar??? -vagy vagy vagy...vagy???---HITED = MAGYARISTEN S MAGYARHAZA -NAPHÁZA...HIZZZ...

Előzmény: repcsepista (857)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.31 0 0 858

Jojó! -ha van, jojojojjjj...

 Ever Wonder Why There is no Archaeological Evidence of the First Temple?
Jó lenne ha magyarul is lenne, de kapacka...s amit leuffóckodtam...

Kjérdelek bennetek...hoty hogy hogy...izráel s sodoma -gomorát elpusztitó atomarszena na? -54 dolcsis krds?

 Fidelem, ha izráel letámadná iránt? -totál atomhá há há hááá...?

 Ne feledjük...ló hátára...nempedig...

 előbbutóbbb...minden dobbra verretik atik etik...

repcsepista Creative Commons License 2012.07.31 0 0 857

Jo! -jojojojojoooo....
 13 -fodor van a szoknyá nyá nyá nyá...
 Néztem a Hungary -USA női vizilabdamérkőzést...s vahhalalalala...oooooo...fidelitek, orditok mint egyorditó oszosz lán, hjáttt...nem álmok -szukejércék vogoooo...
 Amit lierok, EZTET AZ ALIEN IDEGEN...LATROK-HIMRINGYÓIK... na ezért ugg a Wahhallalalalaaa...zEgg üdvizitő...na ugg a Fő -Mészárszék mint leán de zuzzelán alméCszarszékei Istenkáromlásnak...na ninc megbocc...na meg özveggabababuga -bacckeccege -mennaszonai...naaa...okvetlen olvassátok el...amit mára leufócckodtam volna! smirna!-hol a smirgli?- vág hanyatt vagy hasra...de ne ássuk má má mááá...tröbbet magunka ka ka ka kaka kaka...mama mama mmmm...
 Micor megleggették a a a...na a CORONA DA VIDA -SALA MONA LACIROLYSÁGA LOBOGÓT, KJÉRDEM A MIENK??? -AKIK EGYENLŐK VAGYUNK A MI (MAGYAROK ISTENE = JÉZUS, AKI AKARJA LÁTNI AZ ATYÁNKAT...S JÉZUS -CSALÁDUNKKAL...) JÉZUSUNKKAL, NA MEGHELLENT A 13 SZÁM, MÁR USA-NAK 14 VALA, AZTÁN HA KÉRDEZZÜK HOGY MI AZ ÁTOK RAJTUNK 1012 ÉVE ANNAK...
 Ugye sépen irtam -fogalmastram mekkk...ugye hogy emberké ké ké kékkk...na figyeljünk, mert itt csak ÁLLATOK MEG VADULLÓ ÁLLATOK, VÉRITTASAK...TEHÁT NEM KE BELEKEVERNI SENKIT S SEMMIT...MERT NEHÉZ NEKTEK AZ ÖSZTÖN??? -ELLEN RUGDALKOOOO....
 Kjérdelek zépen -zápon mindőtöket: jeee...hova juttatta a CORONÁZOTT UJ ÉG -UJ FÖLD JERRUSA ÁLMOSOK A MAGYAROKAT KAT KAT KAT...
 Vahalogy...trudom mjost mindenki betett a gatyába, a GYALÁZAT EMBERT S MAGYART LETAG ADÓ X KITAGADÓ ADÓ-KAMATYÓ -PÁS -SÁPOST CZIMERT *fityma* NA LEGYEN CSAK PUCCOS ...PUCA faca ne facer... KOSSUTH CZIMMER DE MERRR...AKI MER, AZ NYEL...HA SZÉP EMBER??? -MI AZ, AKARTÁ LENNI VAGY ELLEN LENKE deee...CUKA JÉRCE...
 Igen, minden ami IDEGEN ISTEN MEG DOGMA...AZ AZ ÁTOK, DEEE...LEGELŐŐCOR VICCA A MAGYAR PAJZSOT: ISTEN, DE MAGYARISTEN, ÁLD MEG A MAGYART...A MI MINDENNAPINKAT ADD MEG MA IS...NYUJTS FELÉN VÉDŐ KART...
 Minden számit,vagy semmi...
 Na vicca mindent *eg;sz s egeszseg...mi ke mekkk...amit a MAGYAR -SZÜLEINK RÁNK ADTAK, BELÉNT ÉGETTEK, RÁNK HAGYTAKKK...ADDIGGGG...
 Nincak:minden ember??? -egyenlőnek született...miért lennünk mi...örök ccc...

repcsepista Creative Commons License 2012.07.26 0 0 856

Jóé? -hol a jojó? - jojjózni jó, halli halli hó hó hó...

 Eggzerisitsünk, ami vicca ke mennünk a TEREMTŐINKHÖZ, de itt akik Uj Ég s Uj Föld...mocsmár többet érthe he he he? -belülle, meg belülluk luk luk luk...

 Jézus, az szived ajtajajjj... előtt copogok, bebocsátást kérek, nyisd meg szived ajtaját...együtt vacsorálunk,  s velem az egész...MINDENKI AKI VELEM, NEM ELLENEM, S MINDENT MEGTUDOK RÓLLAD (PSSZE CSAK TI HISZED, HOGY CSAK TE TUDOD... OHOHOHOHOOOOO....) DE TE IS RÓLLUNK, MI KE MÉÉÉ...

 Cóva, értcsük mekk a capdát...mert GYERE CAKkk... BELÉNK REPECSE PITTA TA TA TA...ugg vaggon vakond,  na beléjuk turtam volna, de nem turha, na no mjost megint? -TRI MJIT ACCARTATOK TRUDNI...FIDELJÉ JÉ JÉ JÉ...MERT HA LEHUNOM BECUKON A SZEMEIMET, AMI MÉG HATYATA TA TA TA...DE MJOST JÉZUS SZEMÜ NEM MÜ, DE HACCAK RÁVAN FÖSTVE...(kutabőr)NA MER UJ UJUJUJUJUJJJJ...UJ JURSUSAL S SALOM SALONM SIRHALOM...MERT VICCA...KI A TICCA VIZÉT ICCA...na ...lutty, már nem iromvicca...bocc a nagbetukért...cóval miért nem engednek rá eggetlen egg NYU (NYUL???) BURA TOPICCKOZATBA?

 innennennn...

Előzmény: repcsepista (855)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.26 0 0 855

Jó! -hol a jojód?

 Amiről szó lenne....na egyből csak egybe lehet...mint ha egyből egy egy egy...hol van az egy, vaggis egész m.brrr...amit mostanra már ugy látunk, mint egy ház...

 Na, ha egyből indultunk ki...mert he nem egyből...lehet próbágatni, hisz ahol a keccke ott a kecske???-a káposztásba, mint a disznó a kölesbe...

 Trudom hogy meredek amiket bejojojojjjj...van akinek jó, van akinek semmise jó, mert beleesett a dög...? -vagy a pcgdrrr...fideled, Sátán ( Srkánkigyó -szara ) ganaja minden mindent megrohaszta... na nem az van?

 Szóval, ugy képzeljétek el, hogy beletudok menni azokba is, akik bennünket le akarnának vágni, ami megtörtént, de nem egésze, hisz mig Jézus bennem él...aki SEMMILEN TÖRVÉNT NEM ADOTT, MERT BENNED VAN...(örökifjuság) HA HA HA...MIG A MÁSIK HÁZ??? SARHÁZIK DE SENIHÁZI IS...BETESI A CAPUT...na ha a törvény...eggrészt senkise tutta betartani...bazzzz...zogaaa...

 Szóval, ami ledöbbentett...hogy ha mjost... na monduk meghaltál...akkor is EZEKBE A HÁZAKBA VAGYOL...na most akik tota Santa Pita óta hatalmon vannak...NINCS KÜLÖMBSÉG A ZSIDÓK, MEG MOST A ZSIDÓ -KERESZTÉNYEK KÖZÖTT, MERT A ZSIDÓ UGGANAZ, MINT AKIKET...na itt már bonyolódik mert HA NE LEGYEN NEKTEK ELLENSEGGETEK...akkor az igazi zsidók, amit a bibla ir, azok ANNAK AZ ÁBRA -HAMITÁNAK A VERÉSÉGI -GÉNI LESZÁRMAZOTTJAI...itt megint, Jézus aki Nimród fajta, Mágus??? - az ÉN ÁBRÁM= NIMRÓDITÁK = HUNOK -MAGYAROK MEGLÁTTÁK LÁTJÁK AZ ÉN NAPOM??? - tehát nagy bebe...bábeli zör zzzz...

 innennn...

Előzmény: repcsepista (854)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.25 0 0 854

Jojók jojojojojoooo....

 Minden ami jövővel cuccli???

 Feltétlen engem a magyar -jövőnk érdekel, s innen ami érint bennünket, ami...

 Lehetsegges hogy tota semlegesbe vágNUK? -na vághanuk magunkat?

 Akik keresitek a kiutat...mert itt kegyelem nincs...jövő, s mi az?

 A biblia végén:akik zsidóknak mondják (hivatják) magukat nem azok...na uggannakor népek sokassága...ami nagyon becsapó...ha nem vagyunk ollan okosak...ne megnyugtatlak, nem!!! - mint e -wilág filali, de hova lettek a lányok?

 A hireket figyelve...sziriiaik akarnak izráelba menekülni,na ha mégis??? -hát nem menekülhetnek!!!

 Nosza, amit láttam...irtam hogy ott...hogy izrá elba is...mellesleg a zsidókon...na igazibu akik ma izráeliek, azok sehogyse se fajilag se vallás nem zsidók...haneee...na az igazi zsidók azok magyarország mekkk...mekk mekka...cóval vicca hogy vannak a hunok...s vannak fekete africai hunok is...akik végezni fognak...na a SZELLEMEKET MEGÖLNI NEM LEHET...DE EZEK TOTA TUDJÁJÁJÁJÁJJJ...MIT KELL TENNI...s vedükk cakkk...

 Na acctata megelőzzőleg... mondjuk mi lenne, ha nekik a zsidóknak...de sehogy mert ha acctata veccük...akik mi lenne, ha az africai ébenbőrü testvéreinket...EURUPPA CZSCÖZEPIBAAAA...na teccek venni a a a...ki eszi meg fekete belü  cseresznyét...

 abrak a dara...

repcsepista Creative Commons License 2012.07.23 0 0 853

ohohohohohoooo....hol vagy jojoooo...

 Dick Cheney volt amcsi all elnőke: nem vagdalni a katanai (habirus) badgetot...(költségvetés) hanem növelni...na a hellenlegi : a föld első 20 legnagyobb katonai költségvetésnél is nagyobb...na felkészülni a következő shack & avavavavaaa...

 amit akartam iraq -UT...na az egész föld végül is iraqozva...(érdekes nem izráelozzz ami lehet érteni el... eljütt a Messiah ah ah ah cia cia cia.. piros...) s talán előbb, máris az van, vagy rövid időn belül...

 figyelem, van még stobbább...nincsak az arabok végeredmennyben... ugganakkor a zsidók. ha annyira szeretnék gyerekeiket, mint gyülölik a zsidókat...na ezt göbözd ki..ihihihihiiii....ha trucc arabusul?

 Figyeld, USA rögtön viccahozta a fekete halált... na most amire én vagyok kivándzsi: valóban 2012 mert ha nem...

 Figyeljétek meg, a személyeket, akik SHOCK & ÖLJ... AZOKAT AKIK CSAK ÉRZÉSÜKBEN ADJ NEKIK...

 Cóval eggetlen ut marad: mindenkit iraquuu...na ami nagyobb falat kina -india meg pakiszta... de a ruszkik is...sorba gyünnek...meee...

 aZÜRRR...SCZIONBA TRONOOOO....

 

Előzmény: repcsepista (852)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.22 0 0 852

Shokkk...& öl?

 Amit láthattok ma, az egész ARAB TENGER ELŐL IRANNAL...144 ORSZÁG KÉPVIELET BOMBÁZTA...NA TREGGÜKKK EGÜTTT...AZ EGÉSZ WALLAGTÖRTÉNETBEN ANNI BOMBÁT ZUDOTANAK IRAQRRR....MINT BENNE HORRIS IMA MEG MAGA NAGA SZAKI SZAKERCE...

 Na, az öcces mostani dögltesesebbnél dögletesebb döglődés...vagy Iraqut???...na az egész arab tenger meg mindenki akik Iraqut, csak ugg is hogy hadd bombázzák??? -na azok fekete feggette porrr...hami se...hamva va va vaaa...

 Ave Hungar Icuuuu....

Előzmény: repcsepista (851)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.22 0 0 851

Jojojojoooo...jó, van jojó? -ha van jojojojoooo...

 IZRÁELI EL EL EL ...FINALE LE LEEE...

 Iraq USA barát lett... amiért megátkoztam Szadam Huszeint...mert nem lehecc... ha van közöd a maggarockend kend rocckkk...sziklakő vagy END...ehnire balek, na na na...

 osztán az átok az át ok, hát nem látod...USA tota az Izráel überálla ( ecsetleg a zsidó vallásuuu...aki mindenki az, ha Nem fogadta el Jézust, az Igaz magyarok Igaz JézUSA??? -ha elfogadta, most számit hogy maga maggar vagy maga magába maganak pp cc...na mekk van engedve...deee..trakard beee...)

 Amit láttam, hogy a BOSSZUNAK SZÜRNYÜ KÖVETKEZMENNETEK KE...NA IRAQ??? -EGY KRISTÁLY ROCK amiről kék kő??? -lehetett hallani, s aki annak a birtokába de tokába...mig most az INVÁDEREK FEKETE POR -PORR...NINCSAK AZ ELSZEGNEDÉSD ANNAK A CÖVEZTÉBA HOGY IZRÁEL = MESSIA SZIA CIA CIA FILUKÁK ( LÁNOK) PIROS A POPSITOK...

 Na, az inváderek (bosszuállók) fekete porrá...fideled, dögletes mert az egész emberisegg...na hullottak le...most a kő még maradt...de amire mira készülnek, Izráel finitóóó...avagga buga...

 Figyeljed mekk...akkor leirtam...fideltem a FŐ CEREPLŐKET...de vissza, USA nincs, se eggetlen egy organizáczion mert sárban gané van cakk...s kjérdem, az izráel fristeseknek ki s kik mikk...kiggazok akik...van ollan baráta???

 Cóval nézzétek..akkor azt irtam...hogy ezek fekete por...an akik az Úrikiak porrá tétele ...

 tam tarra tam tam tam...aki másikat maga allá ha ha ha...tesz, cócerint maga allá tett...retete retete te te te...

 bucke kozákkk...

Előzmény: repcsepista (850)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.05 0 0 850

Jojojojojojojojjjj...hol a jojód?
 Minden ami a két -sarkankigyóval kapcsolatos látás? -hogy jövőbe látás...ami ollan, hogy adva lett egy keret...azaz idő adatott nékik...??? -gyorsan csináljátok mekkk...
 Amit hozzáadnék mékkk...ha IZRÁELLAL nem számolnak le, elől OROSZOK + U.S.A. akkor... na America s Európa tota lepusztult...amcsit Kinaiak...ferdeszemüek népesitik be, mig magyarországot afrikaiak, akik kik? - tota megsemmisitik a a második szinten a TULÉLŐKET = KÖZÉPEN ZSIDÓ -JELKÉPEK...na minden ami a zsidó -kultura közepe, közte a FRIGYLÁDÁT is...tota megsemmisitik s minden emléküket...ezzel BEZÁRTÁK...nem lehet, hanem MEGSZÜNT A KAPCSLAT AZ ALLATTUNK LÉVŐ GIGANTIKA -DÖGTEMETŐKKEL, amit mindenki megláthat, hogy onnan ömlenek a pusztitó -dögletes fegyverek a földre felszinre materizáll...
 Na, amit láttam benne, van benne logika, mert afrikát miért atomoznák le a fene feneketlen pokolok pokla fenektelen fene fenekére? -s ha mégis maradnak meg...majomszabásuak ( nem az afrikaira értem csak, haenem ami humannak, ami bizon veszdelmes önmagára meg környezete, talán veszettebbek a legveszettebb fekete dögpit -csatorna ceccpulpatkányoknál is sőttt...
 Na az afrikaiak, akik megmaradtak...hozzájuk kötök két Niburus történetet: 1. valóban volt Niburu  megszállás -gyarmasotás deee...ollan veszteséget szenvedtek, hogy kénytelenek voltak menekülni, igy egy részüket itt hagytak, akik lemaradtak stakkk...
 Második, ma is menn a gyarmatositás... a legelitebb előőrseiket dobbták be, ami inkább állná a sárt...na ezek ellenére, ha az afrikaiak az eredeti föl lakosai (lányai szépek, csak figyeld az afrikai nőt -anyát) ők KÉT SZINTEN LÉTEZNEK, na ahol... hogy ezeket...vaggis a fekete -lukat betudjuk zárni, ami nem lehet, hanem ugy ezt a teret mint a másikat...kiszoritni belőle az ALIENEKET -INVÁDEREKET (MEGSZÁLLÓK -GYAMATOSITÓK) mint ahogy ők kiszoritottak bennünket...aztán egrkkbe há há há...
 Na, az abculla -utimutya tuléllők a zsidó hagyományosok meg jelképesek, akik kétseggtelen okosabbak nállatok...
 Osztán, ami a PÉNZ -VÁLTSÁG... Golda Meyer: ha USA nem endedelmeskedik? - gazdasági váltságot okozunk, ha akkor se? -világ-gazdasági váltság, ha akkor se...III. -IV. -V....világháboruzás -armymeggadonozás..totál atomháboruk...na ahogy mondom, a zsidók akik nem csak akik zsidóknak hivatják magukat...ezek legalább két éltüek, tehát ők tudják, hogy csak a bura...mig te nem tudhatod...
 tizhatod vagy hucchatod...
 Fidelem, nem feltétlen EGY KÉZBEN A BANRÁCCIA...megpróbáltam kifürkészni deee...

repcsepista Creative Commons License 2012.06.23 0 0 849

Jojojojojjjj...Óh milyörömmm...óh mily gyönyörrr...

 Egy igen igen jérdekkes hirt hallottammm...

 The

    Hal Lindsey

                    report...

 baaa...hogy Saud -Arábia Cindomb, Kinával szerzódsét kötott...60 bilcsi értékben, hogy egy atomaraszena támpontot épit, a Csingcsaládnak, s 2035 -ig, tota minden olajigényét, teljesiti siti siti siti...

 Ha lehet, nézzétek a JTW-t, s igen érdekkes a cabbala -adás, de az egész bla bla bla...ollan hogy CREÁ TORRR.... ECSETLEG ATOM REAKTORRR...mig disznótorrr...

repcsepista Creative Commons License 2012.05.30 0 0 848

Jojojojjj...Jojjózuuu...van jojód...
 1.: Mit Romney megnyerte a Texasi rplk. -parti döntőt, s ha emlékeztek azt mondtam, aki Texast megnyeri,az lesz a rplk. hellölt!?
 2.: Vicca ke mennünk, mikor Föld Mama... ami minden ugy történt,ahogy javasoltam, meee...
 3.: Izráellal betelt a pohár!!!
 4.: -hja? -emlékeztek, irtam hogy az egész arab-muzulmán le lett gyilkolva deee... mjost megint vissza Föld Mama, mert nem a zsidók, sem nem a nemzsidók a hibásak, ugganés ha 1 bibás = mind???
 5.: zörög az ég...
 6.: szakad a pad...
 7.: jeee... oda ne nézzz...
 Mékk valamit, vissza Grant Jeffry -hez, hogy izráel sem nem ország, s hogy nemzetség??? -na Kiválasztott papság s főpaság, az egész egy MÜ TINA CUTORA, mert süppedjetek magatokba: ha se ország, se egynemzet, kivéva 1NEMZET??? -
> Hebrow National...

Előzmény: repcsepista (847)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.28 0 0 847

Jojojojojjj...Jó minékünk, keresni ni ni ni...
 Melődi damu, száll felénk a a a...na Memorai day, S AHOD MON DOG ATOM BUMM BUMM BUMM...azt hinnük hogy csak fizika atombambázás lehet, mikooo...
 Büzatom vagy Fény -atomozás???
 MEM O RIA VA MEGEMLÉKEZÉS... NA ÉN MINDEN SZENT MAGYAR -SZABADSÁG -FÜGGETLEN ORSZÁGOK -NÉPEK S NEMZETEK S NEMZETSÉGEK...ET PRO, PRO PÁTRA, ET PRO LIBERTÁTA...na mindennél szebben mond: Jó isten = HUN (HANG) GOD, JÉZUS CSALÁDUNKKAL CSALÁDUNKÉRT S ITT IS ISTEN ORSZÁGA BENNÜNK VAN, S MI KE MÉKK MÉKK MÉKK...
 TOTA FARCSITÁS (FORCS IS) VAN WILÁG = WALLAGSARTA TA TA TA...amit prószállok mekkfényatombombázni, azaz világosságot hoztam nektek... ugganés OLLAN HOGY HALÁL, MEGÖLLEK HA NEM FOGOD BE...VAGY NEM TOTA GOMBNYOMÁSRA ÖRÖK RABSZOLGAJOBBÁGY -BÁRGYUM VAGY, VAGY...tehát rögtön, akikbe BELESSETT A DÖG, ami a GONDOLÁT VILÁGA LENNE, tehát azért sötét, mert ÖLNI AKAR, AKÁR TRUDJA VAGY NEM, A SZERENCSÉTLEN PÁRA...
 Abczulda ultimatya...Mi Atyánk Mátyás ( Rukutyu Mutyu) zöreg a padlás, Gyere haza??? Hortyi, a russzkikat hord ki!? - nem kellett, a ruszkikkal nincs semmi bajunk, hanem jehhh...hova lett a NAGY BOLZSIDÓ -ELEVE RTHDT SOVJET EMPIRRA??? -nona abca ultra gyerekkorom óta, ami érdekelt, hogy van -e TULVILÁG, s most is, mindennél jobban érdekel, hogy MI LETT, S LESZ?
 Tróhá há há há...minden ollan MEGMOCCANÁS... DE GONDOLAT, HOGY SZABAD A MAGYAR NÉP??? -SZABAD VALAHA HA HA HA...NA ELŐCCÖR: MAJD HA SZELLEM NAPVILÁGA RAGYOG MINDEN HÁZ??? - ABLA KÁN, DE AHOZ KÉNE ABLA KÁN + KÁNAÁNOK OK OK OK...O.K.
 Mennünk vicca... na ha cakk jártas vagy a MI IS UFÓK VAGYUNK! -tok -tavakba de Örök Tavasz MUK? -pösze a vetemennyezést??? -NINCSAK, AHOZ HOGY EGYÜ TE EGYÜGYÜ... MONDJA... MOST 2000-BEN OTTHON VOLTAM...NA ÉDESANYÁM, MERT  ÖSSZE AKAROM VERBUVÁLNI A NAGYCSALÁDU DU DU DUUUU...AHOZ VAGY A FÖLDNEK, A MIENK KELLENE LENNI, VAGY A PÉNZNEK, AMIT UGG VEGGETEK, HOGY MAGA A PÉNZGYÁR, MEG MOST ABCZULLA ULTIMACA CONTROLLA...amire szanaszét szaladtak a kiccérkék, a NagyÖcsém ráadásul rögtön kizavart ( vert )a házából bennünket, velem volt a kisöcsémmeee...
 Fidelem fidelem fid elem, de ellemmmm...NA A TESTÜNK AZ, EGY ELLEM -RUD, BATTERY, AMI HA HA HA...
  Cóval, ami érdekkes, hogy ORSZÁG S ORSZÁGOK S URSÁGOK X JÓSÁGO GO GO GO...NA NA NA... ITT A 13 FACSAR X FANYAR TURPI...ooo... ogyisma, na itt van Hebru National??? -az egy virsli...
 innennn...

Előzmény: repcsepista (845)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.27 0 0 846

Jojojojojjjj.... 1001 boccc...

 tröbbzör leirtam, hogy...na mikor a chkhcc vezényeltek,  tutajon de géppes, nem megtragadtam...hane inkább a jalál, mint...Ollan füttre lábam sem lenditem, hod azt bántsam aki nem bánt engem, deee...

 Na MEMÓRA VA MÓRA HEDEKKK...cupa fegyvert hedezek, ha nem térsz időbe éccc..ccc...

 ninccc...ca ca ca ccc... én előbb megöllek, azaz megöllellek lek leee...

aCurrr...Czionba cipó va cipőőő...

Előzmény: repcsepista (845)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.27 0 0 845

Jojojojojojjjj...jojjózzunk me jojjózni jojojojojjjj...
 MEMORIA DAY???
 A legutóbbi álláspontom: AKI FEGYVERT FOG, FEGYVER ÁLTAL...na tessetek figyelni, mert ime a bibliááá...aba vagy ába, pösze ha ha ha...járt iskolába a kába...megvan irva: MEG AKARTOK ÖLNI, MERT AZ IGAZSÁGOT SZÓLOM ( LÉLEK = SÓL -SZÓL BELŐLEM)
 Előbb hogy mi a HALÁL??? -mikor ollan nincs, de aki ölni akarna, akár nagyon vagy nemnagyon anni mint ha ha ha...ugganés nagyon kakakrásna de nem kakaraaa...
 Próbáljuk megérteni, mert IRTÓZATOSAN FONTOS, ugganés a GYILKOS JÁNOS 8.44. -OLDAL, magukat ölik, de ha lehet, mindenkit át akarnának KÁRHOZTATNI A HALÁL KÁRHOZAT -OLDALRA, ami ha ki tudták váltani bennünk, hogy most kiirtok minden didót, vagy didánt, na akkor OTT VOGGUNK, VOGGUNK???
 Na, amit mondok, hogy abszolla ultitika nem szabad lett volna nem fegyvert, hanem csak gondolattal a másik TESTVÉREDET MEGBÁNTANI...ami rögtön: a mi mindennapinkat s kérünk VÉDŐKART...
 Ha létre tudnuk hozni, ezt a Magyar -Testvéri -Közösséget...UGGANICCC...na egy tesónk, megfogadta a tanácc...de kalácc...na tota minden népek alja voggunk, na vicca kooo...amit cakk annit mondok: 1 LÉLEK TÖBB, MINT MINDEN AMI LELKETLEN, VAGY HALÁL -KÁRHOZOTT OLDAL!!!- s most Mint a Mennyekben, ugy itt a Földön, Legyen meg akaratod Jó Atyánk a Mennyekben ugy ugy ugy...
 Vicca... egy pár szót Grant Jeffry -hoz, hótról jót vagy semmit...ami lehetsegges hogy JÓ GONDOLTA, vagy 13 fodorral akarta volna...NA ZERINTE MINDEN IZRÁELÉRT TÖRTÉNT, AZ EGET A FÖLDET AZÉRT TEREMTETTE A ZSIDÓ ISTEN = JEHOVA, HOGY NYÉLBE ÜSSE A ZSIDÓK -VILÁG -CIRÁLYSÁGÁT, ami tota habiruzással lett nyélbe ütve, nem Belfeggor óta, hanem a a a...Bábeli zürzavar, hizzz...
 1.: TÉNLEG FEL MENTEK VOLNA AZ ISTENUKHOZ, na a Rosswelli eset, hogy KEZÜKBE ADTÁK AZ ATOMBOMBÁT (pörce a másik oldal meg akarta akka...) pösze hogy...na itt gyünne beee...
 2.: A hhh...hogg böggögömmm...NEM SZABAD FEGYVERT MÁST... MINT ÖRÖK PLÖDA LENNE A A A..NA A BIBLIA KRUCZIFIX TÖRTÉNET az eggik... MIKOR AZ EGGETLBEN FEGYVER...HOGY MERSZ BESZÉLNI, HA MEGTUTTÁ TÁ TÁ TÁ...
 MEMORIAAA...vezényeltek a cseheket... NA MEGTAGADTAM A PARANCSOT... még élnek taNUK, mig amcsi, eggzerüen csak aza örök WALLAGHÓDITÓK SZOVJET -RHHDT -ONION ELEVE UTÁN...mellecslek u.s.a FOR IZRELÉÉÉ...lett volna... mekkk...
 Azok a szép napok...
 innenennn...

Előzmény: repcsepista (843)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.19 0 0 844

jajj jajj jajajajajjjjj....jojósok s tojósok, Jóska, hánat tojtá az ólba...

 Ollan támadásnak lettünk kitéve, ami rögtön KÉNYSZERITENE bennünket, hoddd...KÁZÁK FÁ...add meg magad....amire azok akik megadták magukat a rettegett -szadica, nemcsak állat de ember áldozatokat követelő ISTENSEGGEK X -KÉP??? KÉP DE ÁBRÁZATOKNAK...igen igen a zsidók először talán...JewOOda first...ISTEN FÉLELME = PÖCSÖS ÉG KECCKEDEEE...

 Amire ki akarokkk rokk rokk END ro ro rorrr...hogy az hogy OLLAN RETTENETES RETTEGTETT ÉS ÉS ÉS...MEG MEGÖLLEK LEK LEK LEKKK...EDDIG NEM DOODOZOTT, na amit feccegeczisnák ná ná nááá...

 a zsidók megadták magukat, na most minden ollan HITORINTENTE ÁCCIÓ DÁCCIÓ EDUKAKÁCIZON ON ON ON...aki mjocsmár EZZEL A RETTEGETETTT ISTEN KÉPPEL ( mjert mi vékkeredmennyekbe, aPU hod medd beee... az a Nad Medve...) NA MOST AKIK EZZEL A SÖTÉT KÉPPEL,  MOST EZ ZEKKEN KKKK...DE HODDD...

 teccek cövezzni ...trudod mint a civószáll...

 u.i. ollan dolgok történt velünk...na megcikklandóztuk a RETTEGETT ISTEN GYIKJÁJÁJÁJJJJ...GYIKAMÓÓÓ...

 megprószállom még érthettőben de moger rullll...

 mi van, ha nincs halál, s nemtudnak nak nak nak...uggeee...ect még nyet prószállll...

 jértem, mert akik ölnek,  azok hallanak nak nak nakkk...

 jértccc...nem akarok egy zsidót se akik megölnek... na nem ők haneee...cóvavavaaa...

Előzmény: repcsepista (843)
repcsepista Creative Commons License 2012.05.19 0 0 843

 Jojojojojjj...jojjózninininiii...pösze van jojód, s mindenki jojjjojojojjj...a magáééé...
 Meghalt Grant Jeffry, aki az eGyik legangyobb IZRÁEL MINDENEK ELŐTT FELETT VALA...mint akinek nincsen párjajajajjj...amiért hallgattam, mert nagyon sokszor mintha GROTEXX lett volna...hizz ha tetota nem...ma este láttam Bill Mahert, aki félzsidó s maga a megynilvánulása lásssa??? -aki nem tud arabusul, előbb utóbb arra busul...voggis mintha EZT KELL MONDANI, cközbe...
 Na, bennünket...AMI DÖGLETES hogy amcsiba betiltatták a számitógépes lehetőséget a magyarságnak... hogy egymás közt...legalább őszintén kiönthessük azt a a a...kigyómérget, amit nyelnünk kell, deee...
 TUDOD TE, MI LENNE HA HA HA...
 Na nézzük,mert csak azok kerülhetnek a NAGY NYILVÁNOSSÁG elé, akik TOTA IZRÁEL MINDENEK ELŐTT S FELETT...na zerintem akár izráel ellen...akik ma bármilyen WALLÁSOS VAGY ÖZVEGGVAKA BAGGA GECSEKE...na izráel elibe kell rakni...na AMI KÖRBE ZÁR BENNÜNKET AZOK VIRUS LÉNYEK, MEG ANTI VIRUS S AZOK IS VIRUSOK, MINT VEGYÜK IRÁNT, VAGY AZ ARAB -TENGER VEZETŐSÉGGET, ez ollan mint 1848 SZABAD A MAGYAR??? S KORMÁNYA GROFF BATHYÁNY LAJOS MEG KUROMÁNYA,na nem cartunk a kutba, cakkk..a kávájájájájjjjj...
 Cóval, amiért megemlékezzünk...
 Tota közelről megismertem az öcces nugati wallássosságot kivülről s belülről A -cZettig, deee...na 2000-ben voltam otthon, s ime a valósággos KÉP: Grant Jeffry-zők, még soha nem hallottam ollat...ami Grant Jeffry-t lelőtte volna, csak 2000 -ben a Körpatkómedencénkbe ami ollan IZRÁEL MINDENEK ELŐTT FELETT...CSAK JÉZUS VÉRÉVEL FEHÉRRE KELL MOSNI A FEKGETE A VÉRED? -BÜNODET, S HÓFEHÉR LESZEL...S BITTA HELLED VAN... UJ JERUS ÁLOMBA...ami gondolkozzz...hiz a zsidók se hittek benne soha, egg percre se,hanem abca ultimacó megelőztek mindenkit... ŐK VOLTAK A LEGALKALMASABBAK... zerintem IDŐT KAPTAK KAPTAK??? -sss...
 Talán amiért Grant Jeffry-t felhoztam, mert abca ultimacó mikor IZRÁEL MINT MESSIÁS ORSZÁG??? -na izráel nem ország, hanem szinte az egész föld országai feltrncsirozva szinte magára s fel ismerhetetlenül...AMIRE RÖGTÖN FELELET VÁRNÉK: MIÉRT NICS IZRÁEL TOTA MAGYARORSZÁG TERÜLETI S GAZDASÁGI REHABILITIZACZIONJA MELLETT, TALÁN IZRÁEL HA IGAZI LENNE, EZZEL KELLETT VOLNA KEZDJE...hogy miért...*melecslek nekünk kell deee...mi lenne Izráellal... meg alma...
 Na 1948??? -Grant Jeffry születési éve, s innen egy generáczion ( zerintem 70 -75 év) s MEGSZÜNT AZ HOGY HALÁL, AZAZ AZ EMBEREK MEGTUDTÁK, HOGY OLLAN HODD CAKK LELÉPÜNK A FALVÉDŐRŐL??? -CSOCS VÓT CSOCSE?- LESSS...
 Na, ha még irok hoccá... akkoooo...
 innennn...

e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.05.10 0 0 842

Jó kis cikk! :))

 

Remélem,hogy még több tucat kártyaolvasó,csengettyűrázós szélhámos aki kicsalja a jóhiszemű emberek pénzét, fog idővel lebukni !

 

De:

Ha nem sikerül elfogulatlanul folytatni ezen főrumot,akkor csak valami fogyaszthatatlan katyvalék lesz belőle.Tökéletesenmegértem,hogy az emberek kétkedve,(vagy csodálattal) viszonyulnak az ....ilyen dolgokhoz.


Olyan lehet ez a képesség,mint egy adomány.

Pl:

Tegyük fel,hogy egy fiú kap egy szerszámkészletet.Ez egy ajándék.De a fiúnak van választása.A szerszámkészlettel tanulhat,építhet,vagy javíthat.De akár rosszra is használhatja...(pl. lefűrészelheti az összes aszlal lábát) De akár beteheti egy szekrény aljába,és teljesen megfeledkezhet róla.

 

Azt gondolom,sokat a legutolsó lehetőséget választjuk.

Volt már valaha megmagyarázhatatlan élményed? ( természetfeletti, ösztönös,)vagy... érezted e már,hogy valamit korábban is átéltél?

Sokan csak a töredékét használjuk annak amink van,annyira tele van a fejünk mindenféle más, hétköznapi dolgokkal.

 

Bevett módszer kártyákkal tesztelni a természetfeletti érzékelés képességét.A vizsgálatnál használt kártyák többnyire kétszínűek,és öt különböző alakzat van rajtuk.Ezzel a módszerrel meghatározható,hogy mi véletlen,és mi az ami nem lehet véletlen.Két szín esetében,ha ötven-ötven százalék a találati arány,akkor az egyénnél ez a szerencse dolga.Mennél nagyobb a találati  arány,akkor úgy-e többről van szó,mint puszta szerencséről?

 

Ki tudja pontosan elmagyarázni,hogyan is működik ez?

Olvasás közben a szavak,mondatok képeket kelthetnek életre a fejünkben.Ez is lehet valami ilyesmi!

 

Előzmény: joy (841)
joy Creative Commons License 2012.05.08 0 0 841
repcsepista Creative Commons License 2012.03.07 0 0 840

Jojojojojojjjj...jojósok, hol a jojó?
 Kenyeretek vizetek el nem fogyhat...ha kértek, adatik néktek, igy: Mi Atyánk a Mennyekbe, Szenteltessék meg a te neved a kétszeri Szenthármasságban...Jöjjön el a te országlásod, Legyen meg a te akaratod, amiképpen a Mennyekben, ugy itt e -földön is...ugy ugy ugyugyugyuuu...
 Rögtön a lényegre térek, de nem könnyü, mert megtudják változtatni az IDŐT???- akko mit akartok?
 Van, amit megtudnak, van amit nem, de MI IDŐ ELŐTT IS, MEG MOST HA VALAMIT KIFFORRALTAK, AZT IDŐ ELŐTT MEGTUDHATJUK, HA AKARJUK JUK JUK JUK...MEGKUKUCSKÁJUUUU...
 Előre bodobom, hogy akit Texas State fog választasztani, elnőke jelöltnek, a 4 közzül, az lesz az elnőke jelölt, pontosan láttam, deee...
 Kiccs előzmén, ugganés VAN A A A... NA JÁNOS 8:44! -A TI ATYÁTOK AZ ÖRDÖG...akinek a mekkhellenési formája??? - mindenkit ÁT TUD VENNI, VAGGIS, MINDENKI FROMÁJÁJÁJÁJJJ...MEGTUD HELLENI,MINT A SZIRÉNEK? Na, ugg ahod Jézus a JóAtyánk = EGYEK, ugg... na ezeket azok hozták létre, akik nagyobbak akartak lenni, a másik embernél, amivel RÖGTÖN MEGÖLTED AZT, AKIN UR AL CODNI AKARTÁ AMI NEM MINDENKIN, SIKERÁL???
 Szóval, Görbe BBenő a meghellenési formája, aki minden formát tud rögtön átvenni is, meg létrehozni, s ha ezt már sejtetted, akkor rögtön tudod kivel van dodod, meg Pita, az Ördög beszél belőled led led led...(vasötvözet Luczer Ferrcsi az igazi meghhellenési formájajajajjj... na de arany is ferrum???)
 Amit leirok, azt mindenki megtudja látni, kivéve, aki nem akarja, hogy mások is meglássák, na ezek ABCOLLA mindenkit 0000-zéróznak, vagyis csak azt lehet látni??? -meg beszélni, ami NINCS??? -fideljed,mert az ADÓSÁGODAT TÖRLESZTENI, AMI SOSE NAP??? -na most hogy lett kiskedd?
 Ime, amit előrehalasztok, hogy... a mostani usaelnőkéje NEM A ZSIDÓK S IZRÁELFIRSTESEK SZÁJIZE, mint (fideljetek, mert ollan ellenállás van bennem, hogy erőerejével tudok csak...valamity mity...) na,csak Jimmy Carter -ig vissza, aki Görbe BBenő megette, de Ronald Reagan is, meg most Barack Husein Obama, de vicca...
 Jhon Mc.Cain, konosa járást Izráelba, mikor viccajött, Ő LET A KIVÁLASZTOTT, de megette...FIDELEM, itt a turpi, hogy a zsidók??? -nem kiválasztottak, hane a KÖVÉRJÉT AZ ISTEN??? -MINDENKINÉL JOBBAN KEDVELI VALA...na a gazdag zsidók, mit gondoltok, a gazdagságot,vagy izráel nationalistái lettek, mint te is 1 nat vagy??? -ugganés nat = mag?-bammag... 
 Na, mivel tele a lapu,meg hócipó, cóval Romney, az igazi kiválasztott, mig Santórum, bizon a zsidók, meg a nati izráel firstesek lova, na mellik fut be? -de ahod mondom, Romney uggazaz mi a hellenlegi, aki 100 zor jobb a Romneynál deee... luket da tzsde????-mennivel növelték az előnyt... az élvonal?
 Még lehet hogy hozzá irok...addig is...fe a a a...kazaká fe...

repcsepista Creative Commons License 2012.02.09 0 0 839

Jojojojjjj....jojósok hol a jojótok...

 Az idő gyorsulna, mert a Szovjet -veres -véres -wilágverős pirodalmat...miért hozták létre, ami USA??? - előccör is az USA által x keresztül, s 75 -80 földi év ... s rotty,  ami irtó gyorsnak tünik, az elődeihez?

 Ugyanaz a hellzet ma az USA -val,  aminek hány évet adnál??? -hogy rotty...na ki lenne a CCCövetcező??? - áldozat???

 Ami érdekes,hogy izráel senkit meg nem kérdett, honnan szedte az atomarszenájájájájjjj... s meg ami a kifogás, na zerintem MINDENKI, MIG 1 EMBER???- VESZÉLT JELENHET IZRÁEL SZÁMÁRA...

 Nem érdekes, USA előtt RUSA...na USA-ban a britisek -anngló soxxon testvériség, mig a Szovjet??? -szláv testvésriség lett használva mint Cotton...ahaaa... Cotton Ottoooo...

 Mellesleg, izráel fele legalább nem zsidó wallásuk, (mikor lázadnak, azt várdki) na nézzük amcsit, ami kezd irtóra hasonlitani a a a... na a volt ATAISTA -BOLSEDÓ WILÁGG VALLAGGA ŐRE...most DRONOZNI fogják USA-t is, szegény barmok...

BUuuuu...(no man, no problam)

Előzmény: repcsepista (838)
repcsepista Creative Commons License 2012.02.04 0 0 838

Jojojojojjjj....öröm van a Pátus -Jézus -ÁllamVallás -vállalás Isten országaiban ban ban...nyuszi,  ha 1 büdös haza érkezeee...

 Derekek, ti értetek értettek??? - van minden, többekköccepete én is, mert ha szeretsz de szeretsz, szolgáld NapNépedet, ami USA = VUSA DE DÉVUSKA IS,  JÉZUS ÁLLAMVALLÁSU PÁRTOS ORSZÁGOK= EGYENLŐ TESTVÉRISÉGE...(ke G.BB. ganajajajajjj...) 

 Azok az Országok, sőt emléke is, hisz...na mindenki a zsidóknak esik, de vékkeredmyennekbe, amit most forcérrozgani kéne... na mielőtt felkeltek, vége???

 Igen ördöggös öccjáccma történik... ami rontása tört ránk a zuggó viharoknak... amit zépen .zápon, mindent megforditanak...giggazo??? - az idő...

 Hány (rókázik)  óra...bim bammm...12? - ne vitt el a mentő... nem kellett...

ép-it-ész Creative Commons License 2012.02.03 0 0 837

Hali

Vizöntő kora még legalább 350-720 éven bellül esedékes.

Bár mondják, hogy a francia forradalommal kezdődött.

cs

Előzmény: babaji (835)
repcsepista Creative Commons License 2012.02.03 0 0 836

Jojojojjjj...szija bijajajajjjj....mi a baja a kecskének nek nek nek...

 sTalán a Holgrafikus Univerzum topikba : 1362??? -merre forrooo rorro rorro rooo...

 Én egy bábu (bubu)  voggokkk...??? tedd ide, neee...tedd oda...

Előzmény: babaji (834)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!