Keresés

Részletes keresés

Girland Creative Commons License 2002.08.05 0 0 8
Hat pont az,hogy en sem ismerkedni akarok oda menni es en a homo szaunan nem azt ertem,hogy ferfiak es nok kulon,hanem az olyanokat,ahova ferfiak ismerkedni jarnak ferfiakkal,mert olyan talan van,de en nem olyant keresek, hanem egyszeruen koedukalt nudista szaunat ,ahova nem fokepp ismerkedni mennek ferfiak es nok!-))
Előzmény: Káposzta (7)
Káposzta Creative Commons License 2002.08.05 0 0 7
Na igen, de most Magyarorszagon vagyunk. A homo szaunakkal mi a gaz? Meg nem voltam ilyenben de eddig sem ismerkedni jartam szaunaba...
Előzmény: Girland (6)
Girland Creative Commons License 2002.08.05 0 0 6
Na ez mar valami,de azert nem a teljesen tokeletes,mert pl. tudomasom szerint (bar lehet,hogy tevedek) a szauna oshazaja kornyeken ott a skandinav orszagokban teljesen elfogadott mindez koedukaltan is nemre es korra valo tekintet nelkul. Senki sem vonakodik tole!-) En olyanban voltam ami koedukalt volt es teljesen problema mentesen mukodott,persze mindez nem Magyarorszagon volt!-((
Előzmény: Káposzta (5)


Káposzta Creative Commons License 2002.08.05 0 0 5
Ugy tudom, Bp-en a Helia szallo szaunajaban le lehet venni a gatyat. Kulon ferfi es noi szauna van es nem olcso a belepo.
Girland Creative Commons License 2002.08.05 0 0 4
Szerintem nyitok egy topicot a pruderiarol Magyarorszagon cimmel,hatha "megmagyarazza" valaki miert jo prudnek es alszemermesnek lenni!-))
Előzmény: titikkadtatokki (3)
titikkadtatokki Creative Commons License 2002.08.05 0 0 3
Számomra is érthetetlen. Én pár éve beültem a szombathelyi uszoda _férfi_ szaunájába gatya nélkül, és onnan is majdnem kinéztek.
Olyanok ezek az emberek, mint akik sosem voltak anyaszült meztelenül. Pedig az olyan jóóóó... :)
Előzmény: Girland (2)
Girland Creative Commons License 2002.08.05 0 0 2
Szerintem ez eleg nagy baj,mert szerintem raadasul nem is tul egeszseges mondjuk egy nejlongatyaban beulni a 100 fokos szaunaba! A pruderia az meg oriasi kulonben ,de ez mar egy masik topic lenne!-) Ausztriaban teljesen normalis az ilyen sot szinte masmilyen szauna nincs is!-)
Előzmény: titikkadtatokki (1)
titikkadtatokki Creative Commons License 2002.08.05 0 0 1
Nem az a baj, hanem az, hogy ilyen szauna nincs nagyon Magyarországon, illetve nagyon ritka lehet, inkább a nagyközönség elől zárt. Itt a prűd gatyás izzadás dívik...
Előzmény: Girland (0)
Girland Creative Commons License 2002.08.05 0 0 0
0 ilyen van,vagy mindenki felreertette a cimet?-))
Girland Creative Commons License 2002.08.05 0 0 topiknyitó
Arra lennek kivancsi,hogy hol lehet Budapesten olyan szaunat talalni,ahol az egyebkent szerintem teljesen normalis nudista szaunazast megturik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!