Keresés

Részletes keresés

Zeee25 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2676
a pénisz xxl krém az egy nagy hülyeség szerintem azt irja az oldalon hogy csak nagyobb pénisz benyomást kellt ha bekened vele , na most én nem csak kelteni akarok :D hanem fizikailag is angyobbat akarok sokkal :))
Előzmény: spekacsky (2671)
Zeee25 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2674
hello! csak ott kenbe ahol a szilikon gyürü sziritja igy elviselhetöbb nehinném hogy kárt okoznék vele neki csak nem érzem as ziritás miatti fájdalmat ! amugy meg kérdeztem az andro oldalán adokit és ö azt irta hogy használjam ! te is használtál esetleg androt?
Előzmény: spekacsky (2671)
tristen Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2673
A maszturbáció nem rossz, erősíti a farkat és állítólag prosztatarák ellen is kiváló, de azért ne vidd túlzásba :)))))))))))))))))
Előzmény: Zeee25 (2663)


spekacsky Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2672
Penis xxl krémet még mindig nem próbálta ki senki???
spekacsky Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2671
Nem ajánlom,hogy lidocainnal kend be a farkad,mert akkor nem érzed mikor fáj és kárt tehetsz benne.Ha fáj,azt jelenti hogy nem jó neki és akkor pihentetni kell.
Előzmény: Zeee25 (2658)
marci8727 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 2670
A Phallosanra én is kíváncsi lennék. Egyébként a PenisPlus szerintem azért olcsóbb, mert az nem vákuumos, simán csak nyújt. Csak a felhelyezése hasonló a Phallosanéhoz.
Előzmény: bberek (2666)
marci8727 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 2669

Sziasztok!

 

Továbbra is eladó 1 db PeniMaster készülék! Van hozzá még két original pánt, és szilikonszalagok is. Ha érdekel valakit e-mailben válaszolok, illetve nézem a fórumot is, ár közös megegyezés alapján.

Maflo Creative Commons License 2009.11.18 0 0 2668
Hali

Freemakk, biztos vagyok benne, hogy neked is működni fog a jelq módszer, akárhány éves is vagy. Szerintem 21 éves kor alatt lehet a legjobban nyujtani, tehát a legnagyobb növekedést elérni. 21 éves korig nő az ember farka, szóval ez mindenképpen besegít előtte. De ha 40 éves vagy és nagyobb farkat szeretnél, akkor mindenképpen vágj bele, mert biztos a növekedés. Hetente 4x800 at csinálsz és szerintem 3 hónap alatt bőven meglesz a 2 centi növekmény.

Remélem, segitettem!

Üdv: Maflo
Előzmény: freemakk (2667)
freemakk Creative Commons License 2009.11.18 0 0 2667

Hali! Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ez a jejq technika ez kor függő e.?

Tehát pl egy 30 , 40 éves embernél is müködik e? Lehet hogy hülye kérdés volt,de

mondjuk egy 40 éves 14cm es is örülne  egy 16os nak nem??

Előzmény: Maflo (2661)
bberek Creative Commons License 2009.11.18 0 0 2666
Ok, hát ez az andro nekem nem valami bizalomgerjesztő. de látom, phallosant meg péniszplust senki nem használ, pedig az kényelmesebbnek tűnik. érdekelne, hogy tényleg lehet-e 12 órát viselni, de úgy látom, ezt csak a saját tapasztalat dönti el...
james18 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2665
Maflo olvastam a srác eredményeit az oldaladon, nem tudom hogy tudjátok így leolvasni hogy az pont PL 17,3 és nem 17,5 ez nekem máig nem jut eszembe:D én a vonalszónál csak a 17 es számot nézem az fölött van egy kicsivel, de hogy mennyivel azt majd tippelem.....1 hónapmúlva átküldöm az én eredményeimet is, amúgy én is Jelq-t használok, és a változást nem is méretileg tapasztalom, hanem hogy mostanában nagyon sokszor van erekcióm csak úgy.
Előzmény: Maflo (2661)
Zeee25 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2664
jo lenne valami tapasztalt androstol tanácsot kérni dehát nem nagyon használják szerintem nálunk sem mert eléggé kinozza a péniszt , amugy én a herezacskomat is belehuzom az alap karikába és igy sokkal kényelmesebb !
Előzmény: Soda0885 (2662)
Zeee25 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2663

hát pedig elégé nagy nak tünik nekem kisebb 14 cm de minnél nagyobbat szeretnék én is csak félek hogy az andro nem fog használni egy honapja használom de eddig csak egy közepes  elemet tudtam berakni ,mereven az elején nem mértem meg sajnos  de most 15 cm esre lehet kinyujtani vagyis addig lehet csavarni oldalt , amugy én is másodkézböl kaptam meg ezt az eszközt de nekem nincs megcsinálva igy de jo lenne mert idegesit az a szilikon szalag ami lefogja! meg oldat is ltom neked levan valamivel ragasztva a csavar !

 

És miért nem hordod ha már használtad 2 honapot akkor most miért a jelqel probálkozol? én probáltam de ahhoz tul lusta vagyok és amikor csináltam akkor mindig amikor végeztem maszturbáltam is eggyet ami nem volt éppen rossz de soha nem tudtam ugy befejezni hogy ne élveztem volna el , egyszerüen nem birom ki :)))

Előzmény: Soda0885 (2662)
Soda0885 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2662

Helló Zeee25!

 

Sajnos nincs nagy farkam, mint amekkorának látszik. A mérete 15 és 16 között van, ez méréstől függ. Igazából nincs cm-ben elvárásom csak minél nagyobbat tudjak elérni.

Most egy új dolgot kezdtem el, már 2 hete csinálom a Jelq-t, egyenlőre még nem vettem észre változást, de még korai is lenne eredményeket elvárnom.

Előzmény: Zeee25 (2658)
Maflo Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2661
Hali.
Köszönöm kérdésed, az ujjam még nem túl jó, de lehet, hogy mostanság megint elkezdem a jelq-t és az jó lesz az ujjamnak is, gyógytornának. :)

Nem baj ha nem látszik a fitymád, lényeg, hogy a fitymád tövéig húzd (azaz told) a kezed, de azt meg ugyis érzed.

Ha csak jobb oldalra csinálod a jelq2-t, akkor az lesz, hogy a baloldali inak fognak megnyúlni és a farkad elkanyarodik jobbra. Szóval ajánlanám, hogy néhányat azért csinálj balra is. Elsőre nekem is szar volt balra csinálni, de megszoktam.

Amúgy 2 cm növekedés, nekem kb 2 hónap és 2 hét lenne. Irt most egy srác, akinek kiirtam az eredményét a honlapra, neki 1,5 hónap lesz a 2 cm kb. Ő 19 én 23 éves vagyok, lehet hogy a kor számít.
De 3 hónap alatt biztosan meglesz, ha rendszeresen csinálod. És 600-at csak az első, második héten csináltam, utána növeltem a mennyiséget. Te is csináld így szerintem.

Minden jót, sok sikert és kitartást! :)

Üdv: Maflo
Előzmény: matador11 (2659)
marci8727 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2660

Tomba79!

 

Ment e-mail!

matador11 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2659
Hali Maflo,jó már az újjad? ;)

Kérdés:

1. hét (600):
200 jelq1
100 jelq2 jobbra
100 jelq2 balra
200 jelq1

Ugyebár ez a "menetrend".
Én nem tudom úgy csinálni mint a képen a tag(JELQ1),mert ugye a bőrömet a makkfelé húzom.Igy nem látszik a fitymám..:S Szerintetek ez baj?

A jelq2-nél baj,ha csak jobb oldalra nyomom?a bal kezem elég gyengécske.
Most kezdtem el,eddig sok volt a meló,mostmár mindennap Maflo edzése szerint dolgozok.2 cm-et szeretnék növeszteni,ez kb mennyi időbe fájna?

ui:Képeket is készitettem! :)
Zeee25 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2658
Hello ! én is az androt használom de nekem nem ilyen nagy faszom van ha ekkora lenne mint neked nem akarnám növelni , te mekkorát szeretnél ?:D  amugy most mekkora? én napi 8 oráthordom de csak itthon mert meloba kicsit macerás lenne és fáj is ! oránként szünetet kell tartani sajnos ! kiprobáltam a Lidocain kenöcsöcsel is azzal meg az a baj hogy tul csuszossá teszi a farkamat és nem mindig marad a hurokban, de azzal ha jol elszoritom akkor 4-5 orát is kibirom !
Előzmény: Soda0885 (2657)
Soda0885 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2657

A képeket utólag sikerűlt feltenni!!!

 

Bocs!!

Soda0885 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2656

Sziasztok!

 

Én használtam már Andro készüléket kb. 2,5 hónapig, csak aztán közbejött egy kis elfoglaltság és utána lusta voltam újra kezdeni. Ennek a szerkezetnek Én vagyok a második tulajdonosa, ami jó mert akitől vettem Ő tesztelte és egy kicsit átalakította, hogy használhatóbb legyen. Eleinte nehéz volt kitapasztalni, hogy mi az a méret amivel kezdjem, pedig érthetően le volt írva csak Én gyorsan szerettem volna nagy eredményt. De aztán be kellett látnom, hogy nem szabad rohanni, mert fájdalmat tudok magamnak okozni és az nem túl jó. Ennél az eljárásnál a makk mögötti szilikon  hurok ami meggátolja a makk kicsúszását és a farkam összehúzódását. Na ezt kellett kitapasztalni és megszokni, hogy hogyan használjam (gumigyűrűvel, szivaccsal, mind kettővel vagy egyikkel sem) mert egy enyhe nyomást lehet érezni a makk körül. Nekem simán a szilikon hurok jött be, mert ez volt a legkényelmesebb. Én kb. 1-1,5 órát tudtam egyszerre hordani aztán egy kicsit ki kellett venni a hurokból és megtornásztatni a farkamat. Naponta kb. 7-9 órát sikerűlt hordanom, és nem otthoni környezetben hanem munkában. Viszont éjszaka nem ajánlom viselni, mert amikor merevedésem volt hát az nem volt kellemes érzés. Simán lehet napközben hordani, mert a szerkezetet amikor feltettem eltudtam forgatni abba az irányba ahogy nekem kényelmes volt a viselete és az alsó gatyát felhúzva teljesen a testemhez szorította. Persze egy kicsit a vége kitülemkedett, de ezt egy kívűl hordható inggel vagy pólóval el lehet takarni. Most, hogy itt a tél nemsokára lehet, hogy elkezdem megint hordani. Én leginkább lankadt állapotban vettem észre növekedést (szemmel láthatóan), viszont nem tudok számokat mondani, mert nem mértem meg a kezdéskór a farkam paramétereit.

Teszek fel pár képet azoknak akik nem tudják elképzelni, hogy hogyan lehet viselni a készüléket.

 

Üdv mindenkinek és hajrá a farok növeléssel, mert nagyobb fasszal jobb szórakoztatni mást mint kicsivel!!!!!!!! Szerintem!

Tomba79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 2655
Szia Marci8727!

Engem érdekelne az andro!
Előzmény: marci8727 (2651)
james18 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 2654
én arra lennék kiváncsi ha megvan az 1 év, és nem csinálod megint 1 éven keresztül, akkor vissza megy e az eredeti állapotára, vagy marad azon a méreten ami most jelenleg van, valamennyit szerintem biztos össze fog menni, de remélem hazudok. :)
Előzmény: Elvetemült20 "Patikus" (2653)
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.11.15 0 0 2653
Két hét és pont egy éve hogy megállás nélkül nyomom, hamarosan beszámolok az eredményről.
james18 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 2652
Hát elég érdekesen van leírva....
Előzmény: thotrha (2650)
marci8727 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 2651
Sziasztok!

Eladó jó állapotban lévő Andro-Penis és PeniMaster együtt 40.000 Ft-ért, illetve megegyezés szerint külön-külön is. Mindegyikhez van még használatlan pánt, illetve szilikoncső! Azért szeretnék megválni tőlük mert macerásnak tartom a használatukat. Egyébként én simán hordtam munkahelyen is (irodában), csak kb. 1,5 óránként kicsit le kellett venni.

Úgy gondoltam, hogy majd alvás közben tudom többet hordani, csak egy gond volt, mégpedig hogy én hason alvó vagyok. Amúgy szerintem hátonfekvőknek kivitelezhető lenne.

Várom az érdeklődőket itt, vagy e-mailben.
thotrha Creative Commons License 2009.11.14 0 0 2650
Ez is érdekes:

http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://www.megasizer.com/phallosan.html&ei=I4H-StjoL8_K_gaeydWRCw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=5&ved=0CBsQ7gEwBDgK&prev=/search%3Fq%3Dphallosan%26hl%3Dhu%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26sa%3DN%26start%3D10

És ezen belül a JELQ DEVICE
bberek Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2649
Sziasztok, hát igen, kis pénzt rá kell szánni... ezért szeretnék utánajárni... A phallosan jónak tűnik, én is végigbogarásztam. Aztán megnéztem még a penisplus-t is, ugyanaz a gyártó, sőt szerintem az egész ugyanaz. Erről ki, mit tud? csak mert az olcsóbb...

u.i.: ha nyerek a lottón tuti mindenkit befizetek mindkettőre
tristen Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2648
:))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: kamunick a sextopikokhoz (2647)
kamunick a sextopikokhoz Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2647
Van egy ötletem

Dobjátok össze a lóvét rá, nekem.
És én híven tesztelni fogom, és beszámolok az eredményekről!! :))))

:))))))))))
kamunick a sextopikokhoz Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2646

Van egy magyarázó videó is az oldalon, érdemes megnézni.

Növeli a makkméretet, mert szívja a vákuum.
És ezt nadrág alatt is feltűnés nélkül lehet hordani,
ezt állítják.
A videón mutatják is, hogyan: a derekadra kell tekerni :)

A fémrudasak nehezek, merevek, ennélfogva csak otthon lehet hordani.

Szerintem ez kényelmesebb, és sokat tesztelték is, a weboldal szerint.
Meg kellene venni, de most no mani erre...
Előzmény: bberek (2640)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!